176613
banner
  • DarkSector
    #137519
    Kint a MotoGP. :)
  • DarkSector
    #137518
    Mikor? :D Hol?
  • arty
    #137517
    volt, nemszóltál! :D
  • Harlekin
    #137516
    "Értem én, hogy nem te vagy az empátia élharcosa"
    Na ezt jól látod és gondolod...
    Ahogy soha nem várom,hogy más az Én problémáimon aggódjon így Én se érzem ennek a rám eső részét.
  • DarkSector
    #137515
    Arról is szólnék ha ide a forumba belinkelgetnék. :)
  • Harlekin
    #137514
    Amúgy meg teszek arra,hogy Jay Johnson "Soha többet nem fogja az USS Abraham Lincoln - vagy bármilyen más anyahajó - üres folyosóit megtölteni Master Chief hőstetteinek a hangja" vagy fog e tudni ugrálni a kinekt előtt a nyakig érő homokba.Ameddig az is kérdéses,hogy Én tudok e novemberbe a nappalimba kitalált eszközzel játszani.Szereljen le Joni fiú és mennyen haza a családjához és boxozhat napestig vagy maradjon azt ps4ezen vagy box 360azon...Jöhet a sav,hogy mekkora hősök és nekik köszönhető a béke és stb stb stb
  • arty
    #137513
    Hja, naigen. A géming(!) világban most tényleg a 'nextgen' a hír - és persze, hogy vannak pozitiv és negativ hírek is.
    Azért miért nem ágálsz, hogy a T10-es Dan Greenwalt 5 helyen mondja el ugyan azt a forzáról? Hogy miért kell ennyiszer lenyomni ugyanazt?

    És hogy sokan rugdossák az MS-t? Dehát ők sétált ki a lőtérre célkeresztel a mellkasukon ... nyilván belekalkulálták, hogy ez nem tetszik majd az embereknek - legalábbis azoknak nem, akik nem önmaguk ellenségei.
  • arty
    #137512
    70 millió eladott 360 mellett a "tizenötezres" piacot le se sz*rják, ezt jól írtad.
  • DarkSector
    #137511
    Nem csak erre céloztam, mint írtam, ami egy ideje megy...:D
    z csak 1 a sok közül. :)
  • arty
    #137510
    Te komolyan azt hiszed, hogy ez most a vezető hír a világban? :)

    Egy apró, picinyke cikkely, az internet apró picinyke szegletében.
  • arty
    #137509
    Hol van nagyobb igény boxra(konzolra)?? Te miről beszélsz?

    Én ha akarok, elmegyek egy moziba.
    Az irakban állomásozó amcsinak mi az esélye ilyenekre?

    Értem én, hogy nem te vagy az empátia élharcosa, de akkor inkább meg se szólalj...
  • DarkSector
    #137508
    Lehetséges. :)
  • Harlekin
    #137507
    Na maradjunk annyiba,haez VALÓBAN ekkora probléma lesz akkor az MS lesz az aki GARANTÁLTAN ezt fogja nagy csimbumcirkusz közepette megoldani,hogy na ezt is megoldottuk...
  • DarkSector
    #137506
    Én értem hogy arty a katonákra célooz hogy azért nem veszélytelen melót csinálnak, és igen szép gesztus ha tudnak szabadidejükben játszani, csak a hírt tálalták kicsit másképpen.

    Meg amit írtam hogy ez a verseny a konzolnak nem a hadseregben megy, hanem a civil piacon, és ezért idomítják ahoz.
    Net check, meg a többi szir-szar a warez ellen van.
  • DarkSector
    #137505
    Talán mert nem azt írták a címében hogy a microsoft utálja az amcsi katonákat, mert itt az van hogy amugy én sajnálom az összes katonát, és tisztelem egyben, de atyaég szegény embert felhasználták arra hogy a Microsoft ellen egy hírt kovácsoltak hogy most aztán az is meggyűlölje aki eddig nem annyira volt ellene, mert a hír arról szól a cím alapján hogy Most a hadsereg minden porcikája lebombázná ez végett a Microsoft bunkerét.

    OKÉ játszanak szegények, oké a srác csalódott a net miatt.

    De könyörgöm, azért minden tiszteletem ellenére egy videójáték nem a hadsereg piacra készül a Microsoft ha netán ad nekik valamit szép gesztus de a konzol a sima gémereknek megy, morbid vagy nem a lóvé a microsoftnak nem szegény katonáktól jön, hanem az egyszerű emberektől, a causal+hc gémerektől, akik otthon ülnek és minden szabadidejükben játszanak meg költika pénzt, ÉS a netkapcsolat a WAREZ ellen van.

    Most úgy döntött a Microsoft hogy drasztikusan fellép a Warez ellen.
    Ez van, sajnálok mindenkit, de ez van.

    A hírt ezekután is a média pióca szerű hangyából csinálunk elefánt szerű viselkedésnek tartom, és sok más hírben is szinte szándékosan gerjesztik a vitát, persze ez nem csak a konzolokkal van így, illetve nem csak a Microsoft-al.
    Én csak ezt a hír által kiforgatott témát nem komálom, nem a bene szereplő alanyokkal van gondom. :)

    Mindegy erről ennyit, csak megjegyeztem.
  • DummyBoy
    #137504
    Nem a 15k ember a lényeg, hanem hogy melyik 15k.

    Ha 15k szőkehajú nem vesz xboxot, a kutyát nem érdekli ... de ha 15k amerikai HŐS nem vesz, akkor az azt is jelentheti hogy sok x 15k amerikai állampolgár sem fog ... Azért az nem mindegy.
  • Harlekin
    #137503
    Természetesen nem!De ahogy a magyaroknak megoldották az itthon lefőzött halászlé kijuttatását példaként,gondolod az amcsik kívánságát ami lényegesen egyszerűbb és kivitelezhető nem teljesítenék,ha ez valóban kerék akasztó lenne az ő boxozásukhoz.De ez az egész nem erről szól azért lássunk objektíven szimplán csak a felfújás.
    Legközelebb mi lesz az asztronauták hőzöngenek,hogy az ISSen nem megy majd a box.Na ezért vicc ez az egész a kákán is a csomó keresés semmi más.
    Amúgy meg cirka 100-150 ezer amcsi állomásozik kint ennek legyen 1 szép 10 % aki esetleg igényelné a boxot tehát 15000 ember ajajaja mekkora sorscsapás egyéb szegmensbe ahol valóban igény lenne a boxra lényegesen nagyobb réteg nem éri el.
  • arty
    #137502
    jaja, a bázison ott a free wifi, 7/24, mindenkinek (még az arabok is rámehetnek, ha akarnak)
  • arty
    #137501
    x360 érában nem egy hír szólt arról, hogy az MS boxot ajándékozott nekik, hogy kint a sivatagban ezzel múlassák az időt, hogy x360 kontrollerrel vezérlik a bombahatástalanító kütyüt, stb

    nem láttalak rinyálni miatta... ;)
    érdekességnek elment, most is elmegy, hogy lám az always online mennyire sokféle hatással bír.

    (egyébként nem hiszem, hogy 1-2 rövidhír 1-2 oldalon az a felfújás kategória)
  • Harlekin
    #137500
    Nem hülyeség,mert valóban van net.A magyar kontingensről számtalan bejátszás volt ahogy skypeon beszélgettek a családdal.Akkor gondolod az amcsiknál ez ne lenne amikor a sivatag közepére "luxus" infrastruktúrát építenek ki ahhoz képest meg főleg ami a táboron kívüli körülményeket illeti"és itt jegyzem meg,hogy a kint lévő kecskepásztort se nagyon hatja meg a 24 óránkénti net csati"
    Nyilván a bevetéseken nincs net,de uram bocsánat az nekik a munkahelyük és számtalan más ember se boxozhat a munkahelyén.De a bázisokon biztos hogy elérhető a net...Amúgy meg számtalan más alternatíva is létezik arra,hogy játszanak...tehát ez semmi más mint 1 felturbózott görögtűz...
  • DarkSector
    #137499
    "Érdekes, hogy a Murdered: Soul Suspect eredetileg egy Die Hard spin-offnak készült, melyben John McClane halál utáni életét követhettük volna nyomon."

    Még jó hogy nem az lett...
  • DarkSector
    #137498
    Amúgy lehet hülyeség, de eddig azt hittem van net nekik.
    Vagy családtagokkal hogy komunikálnak?
  • DarkSector
    #137497
    De nem csak erről van szó, hanem összeségében az egész médiáról...bár az is igaz hogy ez természetes hiszen a konzol alkotói is ontják egymás vérét.
  • DarkSector
    #137496
    Az a baromság hogy felfújnak mindent, oké hogy ő szeretne szórakozni, nem erről van szó, nem figyelted a hírt, egy egész hadsereg állítólag utálja a microsoftot, holott 1 ember véáleményét közlik a hírben, értem miért vélekedik így, de a média felfújja az egész 1 személyes megszólalást, mintha háború lenne.

    Sajna majd PS4-el vagy PC-n kell játzsania, én is sajnálom azokat akiknek nincs netkapcsolat, de ez van, a Microsoft önbíráskodik.
  • arty
    #137495
    tetszik, de nem annyival kisebb és ráadásul csillogós :(

    marad a matt slim.
  • arty
    #137494
    majd ha kibasznak a sivatagba másfél évre, talán meg tudod ítélni mekkora is ez a baromság...
  • Harlekin
    #137493
    Na közbe tesztelem és ez baszott jóóóó ez kel nekem.Úgy rendeltem másnak,de szerintem azt mondom,hogy nem jött meg és rendelek neki másikat.A teraszra veszek 1 régebbi filléres 32 es lcd-t és medencés mozi indul.
  • DarkSector
    #137492
    Hát mert az arcomba tólják.
  • Moby
    #137491
    Ha jelentéktelen, miért bosszant?
  • DarkSector
    #137490
    Nem attól hányok hogy játszani akarnak, a szomszéd is akar, hanem összeségében ez a sok hír, amiknek a 80% már idegesítően jelentéktelen.
  • Moby
    #137489
    Nem pont ilyenem, de van androidos stickem. Nem használom, de amúgy lejátszásra oké.
  • Moby
    #137488
    Jaja. A hülyebarma iátszani akart. Hányoktőlük.
  • DarkSector
    #137487
    Akkor az. :D
  • Harlekin
    #137486
    Ezen csak röhögni lehet...
  • Harlekin
    #137485
    off!

    Használ valaki ilyet?
    tapasztalatok: mennyire megbízható,stb,stb...
    Mire kell: teraszra lcd ki filmnézés megosztáson és hasonló nyalánkságok+game közbe guide nézés pipen és még nem tudom mi.

    on!
  • DarkSector
    #137484
    Most nem rosszból de a sok baromság amiket felfújnak már lassan hányok.
  • Marci0115
    #137483
    Mérges az Xbox One-ra az amerikai tengerészgyalogság
  • orichalcos
    #137482
    Kisebb? Igen. Olcsóbb? Nem.

    Itt van hogy mi van benne:

    http://gamepod.hu/hir/xbox_360_e_mi_van_a_dobozban.html
  • DarkSector
    #137481
    Ez kisebb és olcsóbb box lesz?
  • Totti5
    #137480