176613
banner
  • DarkSector
    #137839
    hát fenetudja, már most sok játéknál sírnak.

    Exclusive-ok igenis megérik mivel azokkal adják el a platformokat. :D
    Nem fog alábbhagyni, sőtt abban van a nagy biznisz. :D
  • Moby
    #137838
    Semmivel nem lesz drágább, mint a mostanira fejleszteni. A technológiai kiadásokat tekintve.
  • Moby
    #137837
    Sőt, én arra számítok, hogy szépen lassan elsorvad a exkluzivitás intézménye a nagyjátékokban. Lévén, hogy kizárólag üzleti célokat szolgál, és nem úgy néz ki, hogy olyan nagyon megérné.
  • DarkSector
    #137836
    "Az exkluzívokat meg úgysem lehet összehasonlítani, ettől exkluzív."

    pontosan erről van szó.

    És amit mondtál a multiplatformok szinte mindegy milyenek lesznek leszarják főleg hogy drága lesz a fejlesztési költség.
  • Moby
    #137835
    Igen. A multiplatformokkal még az eddigiektől is kevesebbet fognak foglalkozni, lévén eddig soha nem volt ilyen közel architekturálisan a 3 nagyplatform (és a sok balfaszság itt dől meg, amiket itt olvasok, fejlesztési költségekről nextgenben). Itt egész egyszerűen a hw teljesítménnyel fog skálázódni a látvány.
    Az exkluzívokat meg úgysem lehet összehasonlítani, ettől exkluzív.
  • DarkSector
    #137834
    De brutál unalmas aez hogy melyik hardver az erősebb, mindhol ez megy...végén megutálom a játékipart.
  • Harlekin
    #137833
    És ugyan ilyen bizonyossággal megtudod mondani,hogy a 2 konzolon érezhető érzékelhető lesz a különbség?
    Mert ugye ez a lényeg...
  • DarkSector
    #137832
    Mondjuk tény, a bevétel, az hogy mennyire nyereséges nem tudom, én arra céloztam hogy a mostani genbe a Microsoft odatette magát, a sok érdekes húzása mellett is.
    pl fizetős multi.

    Míg a Box Classic finoman szólva is a PS2 árnyékában volt.
  • Moby
    #137831
    Ahhoz rengeteg office-al megkeresett pénzt kellett beletőtteni a dologba. Egy idő után elkezdett visszajönni, de most így utánanézés nélkül nem merném biztosra állítani, hogy már nulszaldós a téma.
  • Moby
    #137830
    >Meg tudod mondani teljes bizonyossággal, hogy lassabb lesz? - NEM!

    Én meg tudom: az lesz. Ennyi. Felesleges túlpörögni a témát. Semmi értelme nincs. A nextgen hardveresen egy lófasz. Nem csak az xbone, a ps4 is.
  • Macccy
    #137829
    De látod ...
  • DarkSector
    #137828
    Hát igen nem annyira hülyék azért a ps2 árnyékából sikerült kilépniük, nem érdemes lebecsülni sem a sony-t sem a microsoft-ot, mert egyenlőre a sony majmolja a Microsoft-ot és nem fordítva, mondhat bárki bármit.
  • Harlekin
    #137827
    Tudod ebben az egészben tényleg az a legviccesebb,hogy az ms fikázók szentül hiszik,hogy MS 1 dilettáns,tudatlanokkal megrakott cég"nyilván azért tart ott ahol".És fogalmuk sincs erről az egészről csak mindig szerencséjük van,sőt tovább megyek direkt szarabb eszközt komponáltak.
    Ezek az egyének kizártnak tartják,hogy redmondba nem ketyeg jó ideje pár darab ps 4 dev. kit és természetesen fordítva is.És mindezek tükrébe szánt szándékkal alul szeretnének maradni msék.
  • Totti5
    #137826
    Azt amit összeszedtem alant listába. Csúcsminőséget. Azt hogy bármelyik pályára, bármilyen autóval úgy gurulhassak ki, hogy az grafban, hangban, élményben letaglózzon. Azt hogy bármmilyen tartalmat nézek az ugyan olyan minőségi legyen mint a többi. Kontraszt mentes játékot.
  • DarkSector
    #137825
    Uh nagyon jó lenne, viheted a MGR-et csak addig kinyirom még a főboszt, DLC kódokat nem használtam fel, azokkal együtt kapod.

    Amúgy nem akartam eladni a MGR-et de az a baj hogy kurvára kéne most gow 3 meg collection, és inkább feláldozom szegény Raiden-t, pedig ki akartam maxolni...:S
  • Totti5
    #137824
    GeoW alatt egy multiplat motor van ami a könnyű használhatóság jegyében készült eladásra, hogy bárki tudjon vele fejleszteni és ez sikerült is. Uncsi alatt pedig egy célplatform motor van kizátólag az adott játékra az adott gépen azt maximálisan kihasználva. Uncsi szebb, ha nyers grafikát nézzük. GeoW csak egy picit marad el, de az is maxra hajtja a 360at és az Unreal motort.

    Unreal 4 eddig nagyon csalódás. Vártam az E3at, hogy mutatnak valamit, de semmi. Itt aköv gen, mikor mutatják be? kiknek adják el? szomorú lennék, ha kevesebb játék készülne vele, mert egy olyan univerzális engine amit az EPIC csinál, hogy nagyon sokan, nagyon sokféle, nagyon látványos dolgokra tudják használni.
  • Renjike
    #137823
    lesz is god of war 3 csak várj még 1 hetet kb :'D
  • DarkSector
    #137822
    Jah egészen más a stílusa.
    De én mindegyiket szeretem, viszont a GeoW 3 szerintem brutális lett kinézetre, mind karakterek-mind környezetet véve.

    Igazából a 2. rész is pofás, csak az első még amiben sok gagyi rész volt. Persze akkor még nem is volt Uncharted.
  • DarkSector
    #137821
    Mindegyik szuper játék, az Xboxon a Gears of War is brutál jó, meg szép, és most nem azért mert már tudok játszani ps-en, de én nem teszek különbságet, az Uncharted is picit fel van azért fújva, a God of War ami szerintem üt rendesen.

    Az uncharted sorozat nem azért fasza mert szép, vagyis nem csak ezért, az sem olyan hihetetlen grafika ami pl a Gears of War 3-ban megjelenik a szemünk előtt, hanem Uncharted azért érdekes egy játék mert platformer játék, a sok gyilkolás mellett van ügyességi rész, ezért emelik ki egy kicsit az exclusive-ok közül, de Uncharted 1-el most játszottam pl élőben igaz a sorozat első része, ésatöbbi de közel sem egetverő a látvány, a Gears of War sokkalta, mondhatjuk mérföldekkel szebb, pl a Gears 3-ban a környezet , az épültetek a karakterek minden nagyon durván néz ki, csak sokaknak a stílusa nem tetszik, hogy shooter.

    Viszont a God of War valóban durván fest, persze az meg részben a kötött kameranézetnek köszönhetően.
  • ABTeam2008
    #137820
    Amilyen sebességgel haladok a játékokkal, nem mostanában lesz az. Sajnos nem tudok minden nap játszani, vagy ha igen, akkor sem tovább 1-2 óránál.
  • Macccy
    #137819
    ABT! Mikor szeretnéd eladni a PS3-at, mert nekem is pont ezek az exek (uncsi 1-2-3, goW) + a gép kellene majd! Beszéljünk róla, ha úgy érzed! :)
  • Macccy
    #137818
    Kezdesz DarkSector lenni, pedig mindenki tudhasssa, hogy DarkSector csak 1 lehet!!
    ;D

    Még jó hogy ABT nem a habkönnyed történetük okán hasonlította össze a kettőt, hanem a ps3/x360 picsázós látványra kapcsolódott rá. Vagy ... ez csak nekem tűnt fel?
  • Macccy
    #137817
    :))
    Nem nem. TE tartasz itt, meg még néhány jóstehetség!

    ÉN az anandtech -hez hasonló átfogó elemző cikkeknek előbb hiszek, mint egy 10 hónappal előre kényelmesen bedobott elméleti sávszélesség adatnak. Vagyis a "hiszek" az nem a jó szó, mert az a különbség köztünk, hogy Te megetted a kész adatot, én viszont pont nem temetem még ennyi alapján!
    Aztán mi lesz ha igazam lesz? Semmi. (ahogy az MS terveivel kapcsolatban is igazam volt, mégis sírtak, sőt most is sírnak a kurvák) Mi lesz ha nem lesz igazam és lassabb lesz a Box? Még annyi se.

    Apropó:
    "PS3 sem hozta pedig ott kisebb volt a difi" - itt mi a jóistenről beszéltél, ha A) ne hasonlítgassam a mostani generációhoz, miközben te is megtetted és B) mégegyszer mondom, ott is elkövették azt a hibát, hogy a két Power gép közül a PS3 ellenében leírták a 360-at és C) miféle difi volt kisebb "pedig"? A hardver difi nyilván nem.
  • ABTeam2008
    #137816
    Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. :D

    @Renátó: Full HD LCD tévém van (Unharted 3-nál is visszaváltott 720p-re..), Xbox-hoz tökéletes, pisi3 miatt biztos nem veszek másikat.
  • Renátó1985
    #137815
    Full hd tv-n játszottad? Sokkal de sokkal szebb az uncharted 3 mint a gears 3. De erősen tv függő a ps3. Én egy régebbi plazmán játszom, xboxnak tökéletes, de a ps3 szarul néz ki rajta. Nappaliban van egy modernebb led tv azon klasszisokkal jobb.
  • arty
    #137814
    uc1-2?
    nyilván izlés dolga is, számomra pl az unchartedek habkönnyed története csilliárdszor szimpibb, mint a sáskahadjáratosdi.
  • Renjike
    #137813
    valakinek esetleg Halo Combat evolved / 2 (xbox classic) cserére? :D
  • arty
    #137812
    Megint itt tartunk.... próbáld megérteni, hogy kb azonos jelenleg a két gép felépítése, csak az egyik jócskán erősebb kiépítésben jön.

    Semmiféle párhuzamot nem húzhatsz az előgő generációs "erős a ps3" vonallal, hiszen ott köszönőviszonyban sem volt a két konzol felépítése egymással és a ps3at a számok miatt hitték erősebbnek - mivel - még1x - az athitekruták nem voltak 1:1 összevethetőek. Most igen.

  • ABTeam2008
    #137811
    A héten fejeztem be az Uncharted 3-at, nagyon szép játék meg minden, de azt a szintet pl. a Gears 3 is hozta. Számomra érthetetlen, hogy mire verték / verik magukat a PS fanboyok. Szerintem végigjátszom ezeket a gigaüberbrutálexkluzívokat, aztán adom is el a PS3-at, mert hiába a PS+ meg a blúréj lejátszó, ha az XMB és a PSN a nyomába se ér a sokat kritizált csempés X360 dashboardnak vagy az Xbox LIVE-nak.

    Ui.: Mit kapnék most ezért, ha ezt a leáldozott topikba írtam volna.
  • Mr Manson
    #137810
    Szívemből szóltál!
  • Macccy
    #137809
    De hiszen ez van! Now!
  • Macccy
    #137808
    Nekem lenyomhatod még 10x is, akkor se a PS3 túlcicomázott processzorához hasonlítsd a majdani 5 hónap múlva megjelenő gépet! Főként, hogy a "PS3 se hozta" gondolatot meg kellene fordítanod, mert 2006 környékén is mindenki arra húzkodta a faszát japánban, hogy mennyire elpicsázza a jövőből féreglyukon visszapottyantott CELL az Xbox megoldását. Aztán csak valahogy ez lett ...


    Gyengébbek az előzetes hardver specifikációk? - Igen!
    Meg tudod mondani teljes bizonyossággal, hogy lassabb lesz? - NEM!

    A továbbiakról vetőkártya és jövőbelátó üveggömb hiányában majd decemberben beszélünk ... "királylány"
  • Harlekin
    #137807
    Ez esetben pofon 1szerű a képlet.Az autó gyáraknak csak kimondottan szar autót kell gyártani ami max 4 évig megy.Így probléma megoldva sokba nem fog kerülni,és mindenki vehet 4 évente új autót.Használt piac kilőve,mert 4 év után csak ipari hulladék nem autó.
  • DarkSector
    #137806
    :)
  • arty
    #137805
    mondom: ezesetben nem kell 80 millás játékot fejleszteni....

    én se állok neki autót gyártani, aztán sírok, hogy én is megélnék belőle, HA nem lehetne használt opelt venni....
  • Hunor88
    #137804
    a

    http://magyarcsajok.com

    asdasdasxbxcvbwrweeetmr
  • DarkSector
    #137803
    Vagy tudna de nem akar. mert nem látszik mindegyiken a 80 milla? :D
  • arty
    #137802
    Nézd, ha azt gondolom, hogy 80 millát vissza tudok termelni, akkor megcsinálom.
    Ha nem: nem.

    Túl sok 80 millás játék készül, ezt be kell látni - ennyit nem tud kifizetni a piac.
  • Renjike
    #137801
    Állatok vagytok :DDDD

  • DarkSector
    #137800
    A játékosok, nem olvasod mi megy mindenhol? :D