176613
banner
  • Macccy
    #137919
    De miért rövidítesz baszki, nemár!! 'bw' ? Whaaat? ... Tudom, hogy érted a témát, de azért nekünk vagy legalábbis nekem egyszerű tanulatlan mórnak is lefordíthatnád! Ezen az egy ponton akadtam be már 15 perce!
  • DarkSector
    #137918
    Nah ez jó hír, annyira benne vagyok a biznicbe hogy nagyon, mit szertnél cserejátékot vagy zseton-t? :)

    még kell egyeztetnem Renjike-vel mert vele akarok cserélni, nemtudom hogy oldom meg, de ha addigra megmarad nekem kéne majd.
    majd kitalálok valamit. :)
  • Macccy
    #137917
    DEADPOOL geci az nekem is kell! Toljad majd a rívjút ha már vége felé jársz, ne hamarkodd el! ... Jah és ki ne felejtsd az achievementeket se!
  • Macccy
    #137916
    Na most lezárandó ezt az értelmetlen vitát - mert nyilván megrengethetetlen a hitem - maradok annyiban, hogy matematikailag 18 > 12 és jó volt a hasonlatod, csak legközelebb használd légyszi a majmos-banános példát, mert kicsi óvodás Macccyka nem szeretne szembesülni idejekorán a munka rémével!

    De most már ne újrázz, hallod ... ! Tényleg!
    December környékén majd beszélgetünk egy jót erről megint.
  • Renjike
    #137915
    nem , exkluzívok miatt PS fronton engem nem érdekelnek a címek (presze van kivétel)


    Hol erősített meg MS akármit? Az nekem kimaradt akkor , nem szoktam külön oldalakat olvasni IGNt nézegetem meg magyaroknál a Gamer365t :)
  • Harlekin
    #137914
    Ja amúgy ez a Deadpoll valami baszott beteg gama.Szakadok rajta.
    Graf a szokásos marveles cucc,irányítás kamera mozgás jó.kombózás nagyon kivitelezhető, skilezés is van benne bőven.És poén poén hátán...
  • Macccy
    #137913
    SG Business & Financial Minutes

    http://www.neowin.net/news/report-microsofts-xbox-division-has-lost-nearly-3-billion-in-10-years

    Emlékezz inkább erre a linkre! De az egész egyébként tökmindegy, mert az Entertainment üzletág így ahogy mondjátok veszteséges (-2.9 Mrd dollár 10 éves távon) és a cloud szolgáltatásokon valamint egyéb üzletágak profitjain futtatják. 2008/Q1 óta van profitjuk ezen! Bár 2011 -ig sehogy se lehetett -7.6 Mrd, akárhogy nézem a chartot ...

    A Sony Entertainment van valahol -5 Mrd dollárnál szintén 10 éves távon a cikk szerint.


    Moby, akkor végső sörön mégis elmondhatja ez a Microsoft, hogy 10-12 év leforgása alatt üzletileg behozta sőt, ha a pénzügyek a mérce (nyilván az) akkor meg is ugrotta a nagy múlttal és tapasztalattal rendelkező szórakoztatóipari konkurenciát? El, nem?

    Akkor már csak a bevételeket és a hanyatló jövőt figyelembe véve - amely a konzolipart súlytja - arra lennék kíváncsi, a Sony hogyan tervezte anyagilag sikerre vinni a Playstation 4 géppel az Entertainment ágazatot, ha az aranyba öntött GDDR5 memória nem spórolható meg a későbbiekben sem?

    DE! Ettől függetlenül még mindig csak okoskodom és nem foglalok állást egyik GÉP mellett sem 6 hónappal előre! Ha a Loch Ness-i szörny előkerül és a 18 munkás beválik a 12 munkás ellenében a gyakorlatban is, akkor természetesen a pénzügyileg kevésbé előnyös helyzetű szórakoztatóipari óriás termékét fogom rendes fogyasztóként kiszállíttatni!
  • zaki
    #137912
    Nekem is van egy eladó, 6k-ért viheted postával :)
  • Harlekin
    #137911
    Speciel Én a kinekt miatt veszek boxot.Hót totál hidegen hagy,hogy a ps4 be hidegfúziós plazmareaktor lesz és a boxba meg szalma tüzelésű gőzgép amihez 2 darab tengerimalac szolgáltatja mókuskerék meghajtásos szivattyúval a vízutánpótlást...
  • Moby
    #137910
    Ez tonképp mindegy,csak ne mondja má egyik se, hogy nem érdekli, ha ugyanabban posztban elkezd a hw-al foglalkozni. Az összes ilyen poszt egy hiteltelen balfaszoskodás. Vagy van véleményem, vagy nincs. Vagy érdekel, vagy nem.
  • davidka003
    #137909
    Én egyelőre PS4-ben gondolkodok. Persze majd csak 1-2 év múlva.
  • Moby
    #137908
    Ahhoz képest, hogy elmondás szerint senki tnem érdekel a hw, segglyukösszeszórítva- fohászkodva bizonygatjátok, hogy biztosnemleszszarabb-biztosnemleszkülönbség, nincsmegerősítve, nemisazleszbenne.
    Lál.
  • arty
    #137907
    kinekt miatt?

    (az MS erősítette meg, ha neked/nekik az nem elég ... no komment)
  • DarkSector
    #137906
    :P
  • Renjike
    #137905
    ki tudja :DDD
  • DarkSector
    #137904
    GTX 690 lesz benen. :D mutatták E3-on. :D
  • Renjike
    #137903
    Nekem teljesen mind1 így is úgy is Xboxot veszek hidegen hagy ez a mizéria .... én azért veszem hogy játszak és szórakozzak nem azért hogy hú ez a szar papíron jobb mint más szarja. Csak közöltem az infót hogy még nincs megerősítve a GPU IGN.com on is ezzel foglalkoztak eddig xone-ps4 head to head vagy mi a franc cikkben oda is van írva hogy a GPU nincs feltüntetve mert sem megerősíteni sem cáfolni nem tudják az eddigi információkat.
  • DarkSector
    #137902
    Ja ez a baj...gecibe még PSN-en sem tudnék venni Black-et nincsen ilyen digitális megoldás? Valahogy?
    Nekem az is jó lenne.
  • arty
    #137901
    tudod jól h nem megy
  • DarkSector
    #137900
    Boxra, de ha megy a super slim-en a ps2-es akkor az is megfelel. :D
  • arty
    #137899
    nem boxra akarod venni? van ps2-d? :O

    boxon szebb!!
  • arty
    #137898
    Ez ilyen utolsó szalmaszál?
    Bízol benne, h a végén jön a meglepi, hogy a gép SOKKAL erősebb, mint amit eddig elhintettek és/vagy KISZIVÁRGOTT ? :D
  • DarkSector
    #137897
    Na bekapsz kis halacska. :D
  • Renjike
    #137896
    sokba vagy te nekem...
  • DarkSector
    #137895
    Renjike fel van adva a lecke, Black -et akarok xboxra, meg amit megbeszéltünk és meget a bodé. :D
  • DarkSector
    #137894
    Nebazzz!Hol és mennyiért????????????? :D
    Elmegyek érte gyalog. :)
  • Renjike
    #137893
    pest megyében gondoltam... :) Sopron messze van
  • Totti5
    #137892
    Itteni tesztkóba van bontatlan PS2 Black 2kért, már X éve:D
  • Renátó1985
    #137891
    itt?
  • DarkSector
    #137890
    Brutális én Black-et akarok de lehetetlen szinte hozzájutni, pedig az a 1500-2000ft-os ár nekem jó lenen.
  • Renjike
    #137889
    3 napja keresek Halo 1-2t (classic)és senkinek sincs ..... vagy ha igen akkor német meg 3000/darab , hát anyád picsáját valakinek van eladó ha már cserélni nem hajlandó senki? :DD


    Xboxone : a hardver egy része még nincs megerősítve hiába van nektek szép papírotok internetrő.
  • DarkSector
    #137888
    Forza 4 -> 10 font nyamnyam...:D
  • DarkSector
    #137887
    PRANCSOLJ, sok ultrajó biznisz!


    Ha érdekel valakit valami a postaköltség miatt Davidka meg velem összeállhatnátok és itthon szétosztanánk....
    Mert engem csak 1-2 játék érdekelne, de posta az majnem 2x annyi mint maga a játék. :)
  • Totti5
    #137886
    Valahogy éreztem... LINK????
  • DarkSector
    #137885
    Van egy lista a gémekről sale, és szemezgetni kell.
  • Totti5
    #137884
    Hol látod ezeket?
  • davidka003
    #137883
    GAME.co.uk:
    Timeshift 2 font
    Rb6 Vegas 2 , 2 font
    Halo 3 2 font.
    Stranglehold 2 font
    Duke Nukem Forever 2 font
    Beowulf: The Game 2 font
    Homefront 3 font
    Tom Clancy's EndWar 3 font
    Gears of War 1 meg a 2, 3 font külön külön
    Lost Planet 3 font
    Battlefield Bad Company 2, 3 font.
    Deus EX: Human Revolution 4 font
    Wet 4 font
    Bad Company 1: 4 font
    F1 2010: 4 font
    PGR 4, 4 font
    Bayonetta 4 font
    Rage 5 font
    Vanquish: 5 font
    Fifa 12 Ultimate 5 font
    NFS: Hot Pursuit 5 font
    Fight Night Round 4, 5 font
    COD: MW3 6 font
    Halo Reach 6 font

    Ezek nem rossz játékok jó árban. Mind első kiadás.
  • DarkSector
    #137882
  • DarkSector
    #137881
    Deadpool kijöt a virágüzletekben....nem is hittem hogy ez ilyen hamar megjelenik. :DDDDDDDD
  • DarkSector
    #137880
    tekintve hogy még új korrket ár.