176613
banner
  • Harlekin
    #137999
    Már kérte!
    #136483
    valaki javitaná a logóm? arty1977online helyett immár arty1977 lett a gamertagom, nemtom ez miatt errorozódok-e :)


  • Harlekin
    #137998
    Erre a kicsi időre minek úgy is pses lesz...
    Mint oly sokan mások...
    Senkinek nem fog kelleni ez a gyenge szar box jó drágán kinekt kényszerrel...
    Remélem semmit nem hagytam ki
  • Waczkor
    #137997
    Valami fejlécet dobhatnál neki,mert olyan mintha valami glitch lenne itt
  • Landor
    #137996
    Arty, nem kell új fejléc? :)
  • arty
    #137995
    az újgenerációs konzolok

    (magyar, prohardver cikk)
  • Landor
    #137994
    Igen, illetve másik HDMI bemeneten is amin egy másik HDMI-s eszköz gond nélkül működik.
  • TDC Geronimo
    #137993
    Próbáltad más HDMI kábellel?
  • Landor
    #137992
    Valakinek van tippje hogy mi lehet, ha a box képe kb. mintha 256 színű lenne?
  • LMNO
    #137991
    Kösz, akkor lehet hogy megpróbálkozom azzal.
    (Bár az a lemezpörgetés se túl jó, úgy meg zúg, mint az állat :) De ha jól fut akkor túlélem. )
  • 0Diaz0
    #137990
    Írok privátot!
  • arty
    #137989
    a motogp07 szerintem nem rossz, nem rémlik h szaggatott volna (régen volt), és abban is vannak még "árkád" pályák a versenyaszfaltok mellett!

    viszont hdd-re installálni nem lehet! :((( engedi, de utána nem indul el.
    mivel két fillérbe kerül a játék, szerintem tégy vele egy próbát!
  • davidka003
    #137988
    Régi játékoknál nem meglepő. Akkor még nem ismerték a konzolt.
    Perfect Dark Zero is szaggat.
  • LMNO
    #137987
    Üdv!

    Tudom jó régi játék, de esetleg játszott valaki a Motogp 06-tal?
    Az lenne a problémám, hogy 1-2 pálya eléggé beszaggat, ami kicsit érthetetlen számomra egy konzolon. A másik érdekesebb, hogy ha átállítom a boxon a felbontást 480p-re, akkor jól fut (persze szépen fest egy fullhd tv-n) - elvileg nem csak felkonvertálná a felbontást (ami általában nem fullhd xboxon a játékoknál ha jól tudom), miért hat ki ez a sebességre? Sajna a 720p/1080p között nem vettem észre javulást.
    A Motogp 07-et is így elb*xták? Mert ha az jobb, akkor megvenném használtban, elvileg ugyanazok a pályák vannak benne (az újak nem érdekelnek, mert extreme mode csak ezekben volt). Nem érdekel a 60 fps, csak legyen folyamatos, ne akadozzon, mert ez így elég gáz.
  • Harlekin
    #137986
    Na ne mááá,hogy kiszállsz ebből a jó mókából!
  • DarkSector
    #137985
    Ha valakinek van játéka, egyenlőre cserére gondoltam (kézpénzből kifogytam, max kisebb ráfizetés talán szóba jöhet):


    Kínálok:

    Forza 2 (x360)
    Dead Space (x360)
    Assassins Creed 2 (x360)
    The Darkness (x360)
    Castlevania LoS (x360)
    Metal Gear Rising Revengeance (x360)
    Uncharted 2 (PS3)
    Uncharted 3 (PS3 megbeszélés alapján)
    Infamous 2 (PS3)
    Metal Gear Solid 4 (PS3)

    Keresek:

    Black (xbox classic)
    Gears of War Judgement (x360)
    Forza 4 (x360)
    Devil May Cry Collection (x360)
    Silnet Hill Collection (x360)
    Shadow of Damned (x360)
    Neverdead (x360)
    God of War Ascension (PS3)
    The Last of Us (PS3)

    Ha valaki tud valamit privátba keresen köszönöm!
  • DarkSector
    #137984
    Hát ez nem egészen így igaz, Inkább úgy fejezzük ki a dolgot, HOGY azzal a megjelenítéssel csak nexgen gépeken fog futni....

    Mármint ami Multiplatform, de vanank amik még erre a genre vannak.
  • ABTeam2008
    #137983
    "E3as játékok" elég tág fogalom, akad köztük bőven olyan, ami még 360-ra és PS3-ra is jön.
  • CroftManor
    #137982
    Én most jól értelmezem, hogy az E3as játékok csak Xbox One-on, meg PS4en fognak menni? Ergó lekéne cserélnem a boxomat?
  • arty
    #137981
    Értettük a példát, nagyon is - pont ez volt a baj :)))
    A célhardverre készólt szoftver layer sose lesz lassu, sz*r - ha mégis, ott a lehetőség, hogy közvetlen a vasat programozd - ez ps3on engedélyezett volt, boxon állítólag jóval kevésbé. Talán visszakompatibilitást terveztek, hát mostmár látszik: kár volt ... :(( Pedig érv lenne a box mellett, ha eladhatnám a 360at ...
  • Moby
    #137980
    Nem, az optimalizáció nem ez, de én kiszálltam, mer
    1. Ide nem való, itt csak a butaságokon vihogás megy, meg a csatlakozók, felesleges
    2. végre eltakarították a boxot, szóval én itt már offtopik vagyok mindennel, hálisteten, meg az egész kérdéskör minimális szinten sem érint :)

    Szóval telibeszarom az xbone hardverét(is), nna :)
  • Harlekin
    #137979
    betyár jó fexem a röhögéstől mellé még jó pörgős tehát nem kell ide AAAAAAAA++++os game hanem ez és ehhez hasonlók.
  • szega96
    #137978
    Nekem is ps4 lesz sztem, főleg a vita miatt. Itt porosodik, aztán a ps4 mellett lehet nagyobb erőre kap.
  • Seth
    #137977
    A legjobb az lenne, ha már egyáltalán nem beszélnétek a témáról
  • DummyBoy
    #137976
    Abból a szempontból qrvaszar példa volt, hogy most mindenki az androidon pörög. Feleslegesen.

    Kicsit kétlem hogy a konzolon gépi kódra lennének fejlesztve a játékok. Kicsit vonatkoztassatok már el ettől.

    A konzolon is van egy SW layer, qrva mindegy hogyan nevezzük. Igen mind a két konzolon speciális, arra az 1 HW-re kifejlesztett és optimalizált "OS" fog futni, de ennek a hatásfokától és kihasználtságától fog függeni hogy hogyan futnak majd rajtuk a játékok.

    Ekkora látványos különbségek persze nem valószínű hogy lesznek. De ki tudja.

    Tök érdekes, hogy hozok egy példát az optimalizációról, erre nekem estek, hogy ez azért nem jó példa mert az egyik nem optimalizált, a másik meg igen ... Fasza... Szövegértés?

    Persze az android 644753485634 különböző HW-re van ezért nem optimalizált, értem, tudom, de nem az volt a lényeg hogy hány HW-en fut szarul, hanem hogy ugyanazon az architektúrán gyorsabb HW-en is lassabb lehet mint egy jobban optimalizált rendszer ... Ennnyire bonyolult lenne?
  • Seth
    #137975
    Ó Deadpool, olyan vicces vagy :D
    Haláli cucc, annyira tudatában van a játék,hogy ez egy játék,a 4. fal leomlott
  • Scany01
    #137974
    vki tudna segíteni?
  • arty
    #137973
    mégjobban leegyszerüsítem:
    - androidon a szoftver (az akadozós) androidon fut, egy virtualis hardveren - és az android futtatja le a megfelelő hardveren megfelelő módon az adott programot
    - konzolon a szodtver (játék) a hardveren fut, nincs harmadik, lassito/bekavaró tényező
  • arty
    #137972
    akkor kifejtem:

    - telefonon az a lényeg, hogy az SW alá odatesznek egy OS-t (az androidot), ami rengeteg erőforrás árán képes mindenféle HW-en elfuttatni azt a bizonyos alkalmazást (és persze önmagát). mivel rengeteg féle HW van, ezért adja magát, hogy az OS - és az SW is - halál optimalizálatlan, lassu lesz, de ez "nem baj", a lényeg, hogy elfusson, minden - mindenen.

    - amikor konzolra készítessz egy alkalmazást, ott egy adott hardverre írod a szoftvert, a lényeg, hogy minél gyorsabb legyen - és köszönhetően annak, hogy CSAK EGY felépítésre készülsz, ez menni is fog. ott nem lesz olyan közbenső réteg, mint az android. egyiken sem - nincs rá szükség! (a pletykák szerint ráadásul a boxon sokkal komplexebb, nagyobb hw igényű OS fut majd, több van számára a hw erőforrásokból (cpu/gpu/ram) lefoglalva, de a forzát elnézve ezt elég jól "kikerülhetik" a játékok :) )
  • High end PC #137971
    kérdés!

    meg akarom szüntetni a régi microsoft accountom, amit régen a windows phone telefonomon meg a konzolon is használtam, mert van egy új

    mikor a microsoft accountom megszüntetném a https://account.live.com oldalon, dob egy ilyen üzenetet:

    "fiók megszüntetéséhez meg kell szüntetnie a Microsoft-fiókjával társított fizetős szolgáltatások előfizetéseit és Microsoft Points-számláját."

    na most a fiókhoz nincsenek fizetős szolgáltatások csatolva, a konzolon sosem fizettem evvel az accounttal elő semmire.
    lehet törölni kell először az xbox accountom? lehetséges azt törölni? lehet utána engedné megszüntetni a microsoft accountom is.
  • DarkSector
    #137970
    Oks, most beszereztem a GoW sorozat részeit, de ha sikerül eladogatni a játékaim maradékát és meglesz még a játék akkor írok, fejben tartom majd, inkább neked fizetek mint egy idegennek.

    Csak elcsábultam a GoW-ra, Renjuke nem tudta megszerezni ezért berendeltem a kézpénz arra elment, de ahogy lesz keret ugy a GEOW lesz a soron.
  • zaki
    #137969
    Kp inkább most.
  • Anubys
    #137968
    Márpedig pont azért érdekes, mert a példád pont emiatt teljes marhaság.
    Az Andriod nincs optimalizálva, mert "mindenen" fut. Nézz meg egy HW szinten gyengébb IOS eszközt, le fogja nyomni az Androidot, mert csak egyféle architektúra marhaságait kell kezelni. Ezért jobb teljesítményre pl az OSX is egy ugyan HW-en futó Windowsnál.
    Itt a konzolok közt a firmware csak az adott konzolra készül, nincs semmi felesleges szar, szóval tökre semmit nem befolyásol. Remélem, így már érted...
  • DarkSector
    #137967
    vagyis kurvageci nem lesz warezba pc-n most adjak ki pénzt hogy kipróbáljam...áh faszomat. thx azért.
  • davidka003
    #137966
    The game will be released on the PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, and Xbox One video game consoles.
  • DarkSector
    #137965
    Ez a Destiny Xbox Zero-ra is kijön majd? vagy csak Xbox One -ra?
  • Moby
    #137964
    Rossz hír, de az itt nem játszik teljesítmény szintjén.
  • DummyBoy
    #137963
    Mindegy hogyan nevezed ... a SW layer, ami a játékok és a HW között lesz.
  • davidka003
    #137962
    Alapvetően dicsérte a játékot.

    Amúgy meg Tirexi is csinál videókat, van itt mindenre igény.
  • Totti5
    #137961
    Biztos a meleg de végignéztem. Azt eddig is tdtuk hogy no komment az ürge, de most látszott az is hogy mennyire inkompatibilis a játékokhoz, mármint a gameplayhoz. Menjjen kapálni, ott lehet több sikert érhet el, mert kétlem hogy ilyen szánalmas faltól falig, össze vissza, 0 reakció és kézség nélkül bármi sikerélményt adna egy ilyen játék valakinek, vagy ha igen, akkor tartsa meg magának a 4 fal közt, és ne mutogassa videón. Nem vagyok Sonic játékos, de fájdalmas volt nézni, még úgy is hogy le volt véve a hang.

    De amúgy ha nem is vagyok pró valamiben, akkor legalább a nyilvánvaló bénázást nem veszem fel és nem mutogatom és addig gyúrok amíg értékelhető anyagot nem hozok össze róla.
  • Moby
    #137960
    > amíg nem tudjuk milyen SW-t pakolnak rájuk

    Milyen sw-t??? Oprendszernek vagy mi? Van valami ködös fogalmad a konzolok működéséről? Vagy szerinted a mobiltelefon platformok, a konzolok, meg a winpc az mindugyanaz, és a konzolok működését avrajta futó oprendszer határozza meg?