176613
banner
  • xxdani
    #138079
    Tuti, hogy csak a külsőben van változás? Ez teljesen logikátlan így. Valami t tuti elrejtenek és ha a boltokban lesz akkor fogják megsúgni, hogy miért is ennyi.
  • Botond #138078
    Ízlés dolga ez, autós ott a legjátszhatóbb csak szólok. Nézz meg egy NFS-t vagy Asphalt7et és csodálkozz rá mennyivel jobb, mint bármely más platformon. Amúgy meg miért zavar, hogy fejlesztenek arra a platformra is? Nekem fél éve van xbox, de előtte se zavart viszont, hogy fejlesztenek rá.

    Sleeping dogs meg nem autós játék. Olyan az autózás amilyen. Nyilván poén, ahogy b-t nyomva a kanyar előtt be lehet csúsztatni, aztán lekaszálsz két autót/gyalogost/parkolóórát, viszont tényleg nem egy szimulátor. Ez egy része a játéknak, olyan amilyen. Összességében viszont nagyon fun gém akár x-en, akár pc-n.
  • Totti5
    #138077
    Érdekes hogy a Sleeping Dogs jármű fizika videóm több mint ezer megtakintés után 11 dislájkal áll... ugytünik imádják az emberek a szart.

    Tegnap érkezett egy komment.



    dennisjiewenliu 1 nappal ezelőtt

    The vehicle physics in this game are actually more realistic than GTA 4 by far. Have you played NFS? GT5? FM4? The physics in this game are based on racing dynamics. That's why the cars feel so tight and responsive. Sure, in real life, your steering is limited to how quickly you can spin the wheel, but then again, you don't see Crown Victorias skating and drifting at two miles an hour on dune buggy suspensions and banana peel tires.

    Orvosi eset.
  • Totti5
    #138076
    Simán megérte a teljes árat. Nem bűn a magasan a legjobb és legigényesebb TPSel játszani 1-2 évente.
  • Totti5
    #138075
    Érdemes. Jó a körítés és a kampány feldolgozása. Skill rendszer és a declassified a legjobb GeoW gameplayt nyújta a szériában. Nagyon szép, jók a helyszínek.

    Ha tetszett az előző 3 ez is fog. Hardon + összes declassified misszióval a legjobb móka.
  • Totti5
    #138074
    Mikor dől már be ez a igénytelen semmire nem jó tapiszar? csináljanak telefonra engribördöt, de fps, tps, autó JÁTSZHATATLAN rajta.
  • davidka003
    #138073
    Egyesek élvezték itt. Amúgy max 10 fontot adj majd érte. Többet nem igen ér.
  • FlyHigh
    #138072
    Hali. GEOW Ítéletet érdemes végigtolni, valamit ad hozzá az előző 3 részhez?
  • ajem kisa
    #138071
    Azt hittem, hogy esni fog az új 360 konzol ára, nem pedig...
    250gb-os
    4gb-os
  • Waczkor
    #138070
    Na mai hír:Visszatér a Colin McRae Rally

    Kiraktak egy képet ami a második részt idézi.Mondom fasza,jön xbla-ra egy hd remake a colin 2-ből ami a legjobb rész volt.

    Erre ismét egy ios játékról van szó....

    Pedig jó lett volna boxon tolni felturbózott graffal kontrollerrel.

    Remélem legalább nem buzi döntögetős irányítás lesz,hanem lehet gombokat is választani.
    Max felrakom a 6 éves laptopomra a colin 2-t,az legalább elfut rajta.
  • karajjj
    #138069
    áá, nem adom el, akkor inkább már rgh
  • davidka003
    #138068
    Hát ebay. De jobban jársz ha eladod a gépet és veszel helyette PAL-ost.
  • karajjj
    #138067
    valaki tud esetleg abban segíteni, ogy ntsc-u régiójú játékokat hol tudnék beszerezni?
  • Renátó1985
    #138066
    Azoknak benne is van a nevében, hogy trial.
  • Tcsm
    #138065
    ok
  • davidka003
    #138064
    Milyen választás? Mindig más lesz az ingyen játék és megkapod mindet, nem kell választani közülük.
    Most a Fable 3-at kapod, aztán ha lesz érvényes előfizetésed akkor a Halo 3-at, majd a Assassin's Creed 2-t. Utána lévő még rejtély.

    Egyébként a leggyengébb rész a Fable 3, bár grafika nem olyan rossz. 1-2 jobb rész van benne de felejthető.
  • Tcsm
    #138063
    oké köszi akkor majd berakom, amúgy szerintetek megéri a fable 3-at választani?
  • davidka003
    #138062
    Tudom de addig elég idegesítő lesz szívni.

    #138058: szerintem ahhoz is jár majd játék.
    Egyedül a 14 napos és az alatti pár napos kódok nem számítanak igazi gold-nak. Azokhoz nem jár majd.
  • Tcsm
    #138061
    De azt meg tudná végre valaki mondani,hogy az 1 hónapos bolti arany tagsághoz is jár-e választható ingyen játék?
  • ABTeam2008
    #138060
    Ősszel lesz megszüntetve az MS Pont-rendszer.
  • Renátó1985
    #138059
    Az új tomb raider? Mert ott egyedül gyorsabb a fejlődés. Persze van néhány acsi amihez kell partner, de a fejlődéses acsik szólóban gyorsabbak.
  • Tcsm
    #138058
    Azt meg tudná valaki mondani ha a boltban 1 hónapos tagságot(próbatagságnak írja) arra is kapunk -e játékot?
  • Macccy
    #138057
    Kis help kéne skacok! Tomb Raider kimaxoláson vagyok és jól jönne egy segítség a többjátékos acsikhoz! A héten, hétvégén esetleg valaki ráérne 1-2 órára? TR kimaxolók előnyben! :)
  • davidka003
    #138056
    Heti akciók

    Még mindig a pontos szarakodás megy.
  • Macccy
    #138055
    Igen igen, vagyis nem! Nem tudod leszedni UK profillal, ahogy én se. Emiatt lehet pár hónapra "hazaköltözöm" onnét, mert szánalomröhej hogy korlátoz csak azért, mert tetves magyarországról van húzva a kábel.

    Komolyan ilyenkor annyira felbasz ez a semmiség, hogy egyszer tényleg emiatt fogok kiköltözni.
  • davidka003
    #138054
    Magyar profillal persze.
  • Renátó1985
    #138053
    x-el átváltasz MS-pontal való vásárlásra és akkor nem kell fizetési opciót megadni. Nekem angol profilom van nem tudom leszedni, nektek lejön a magyar profillal?
  • Tcsm
    #138052
    És ott kiadja mint fizetési lehetőséget?

    Olyan gold is jó ami kóddal lett aktiválva?
  • davidka003
    #138051
    Most mi is a kérdés? Ha van gold-od akkor rámész, hogy vásárlás.
  • Tcsm
    #138050
    Nem tudja valaki, hogy az ingyenes játékokat(mármint azokat amik a GOLD-ra ingyenesek pl. a fable 3) hogy lehet megszerezni?
  • arty
    #138049
    tenkjú!
  • Landor
    #138048
    kösz baszki, máris jobban fogom érezni magam és csinálni a semmit novemberig :D
  • Landor
    #138047
    igen, de nem írta bele, hogy Landor :P
  • Renjike
    #138046
    videó alapján nagyon bejött , majd beszerzem ha eljön az ideje :DDDD
  • Totti5
    #138045
    S nem is minecraft. 3dimenziós littlebigplanet.
  • Renjike
    #138044
    nem kinectes basszus !!!!!!


    Rysehoz főleg kell konzol akár elronthatatlan QTE akkor is g*cijó :D
  • DarkSector
    #138043
    Win 8-hoz is jár kinect?

    A Ryse-hoz kellene egy konzol is hogy tudd használni, nem?
  • n000rbi
    #138042
    Egy TT2 kellene az új gépekre. Motorok több érából, amolyan GT két keréken. Bárcsak meglépné a Poliphony!
  • LMNO
    #138041
    Ja, ennek az új Motogp-nek a demoját én is kipróbáltam, tényleg trágyán néz ki :) Komolyan még a '06-os is szebb sok helyen.
  • Renjike
    #138040
    simán megy kontrollerrel is... de a kinect benne lesz a csomagban szóval nem kell aggódni miatta :DD

    Xbox one edition már van , szóval inkább mondjuk azt hogy nem a mi világunkból származik :D


    BTW : két nap mulva jön a Ubisoftos gladiátorosdi