176613
banner
  • DarkSector
    #138119
    Túl szar...:D
    Neon, kivakítja a szemem. :D
  • Renátó1985
    #138118
    Túl egyedi? :D
  • DarkSector
    #138117
    Túl cifra, túl neon....:S
  • Totti5
    #138116
    Day1 FAN Edition. Végignéztem róla mindent, csak azért nem linkeltem 50 videót, mert alig érdekel valakit.

    Idei év gyöngyszeme lesz:))

    Najó nézzétek meg!
  • ABTeam2008
    #138115
    Első napos vétel! Suda51 az Isten!
  • Totti5
    #138114
  • Botond #138113
    Ja, és a mai naptól goldként élek. A fable3 megvan, de azt írja a traitor dlc is van hozzá, de mégse. Azt hogy lehet megkaparintani?
  • Macccy
    #138112
    Nemtom sikerül e. Nagyon nem jön be, főleg egy Tomb Raider minőség után. Ha nem történik semmi a sztoriban (most egyedül lopakodok valami lehetetlen stratégia okán, mint gáláns tolvaj Bond) akkor eltöröm a lemezt.
  • DarkSector
    #138111
    Én meg mikor ezt legelőször mesélted hogy jön azért kérdeztem a Ryse-t mert azt hittem hirtelen arra mondtad hogy jön, nem értettem ez végett hogy miért jön a nextgen előtt ki a játék. :D
  • Botond #138110
    Ebben egyetértünk csak az irányban nem. :D
  • arty
    #138109
    Nem véletlen van kormányom.

    Viszont még a gamepad is fényévekre van a döntögetéstől...
  • Botond #138108
    Ízlés dolga, szerintem meg a pöcök komolytalan dolog autót irányítani. De hát ki mit szakít azt szagolja.
  • davidka003
    #138107
    Rossz topicba írtam....fuck
    Na mindegy. Nem hittem volna, hogy valakinek kelleni fog a Homefront(x360)
  • davidka003
    #138106
    Meg is jött ma az Uncharted 1. Szép karcmentes. Így már akkor meg is van mind a 3 rész.
    Homefront+1000 Ft-ot bőven megért. :D
  • arty
    #138105
    Igen, h a társ AI irányítását kivették a kezünkből, nagyon gáz.
    GRAW1-2 a 'zisten' :)

    azé FS-t végigtoltad?
  • arty
    #138104
    féligazság, játéktól függ a mértéke is - még az RR3-ban is bedől kissé :)

    s akkor még mindig ott az említett rengeteg egyéb probléma. kényszermegoldás, olyan is.
  • karajjj
    #138103
    és itt a pont!
  • arty
    #138102
    a különbség, hogy ezesetben
    1.) fos kis tapijátékokról beszélünk, melyeknek mind van nagygépes, normálisan irányítható változata
    2.) a károgó (én!) próbálta és használta is - mert nem volt más lehetősége irányítani/időt elcseszni :P

    és míg a gamepad sok tekintetben előrelépés a wsad+egér után, a tapi és a döntögetés visszalépés mindenben.

    szimpla kényszermegoldás, semmiféle ergonomiai oka nincs, hogy miért ez az irányítási mód.
  • AnuluWork #138101
    Érdekes ez a Spartacus.
  • Renátó1985
    #138100
    Nekem tetszett, nem kedvenc, de nem is ennyire negatív élmény volt számomra. Multiban baromi jól szórakoztunk vele. Sok cod meg bf után igazi felüdülés volt.
  • karajjj
    #138099
    ennyire azért ne nézzetek már hülyének én arra reagáltam, hogy ez miért lenne zseniális?
  • Macccy
    #138098
    Nem láttál még ilyet élőben? Jópofa. ... De amúgy én is azt mondom, hogy rendes gamepad keretet kell csináljanak az ájfónhó' és akkor lesz jó kézikonzolnak. Addig hagyjuk ... na elég az OFF

    Húúhúúúuuuu gyerekek! Ez a Ghost sunyi Recön: Future a faszom Soldier ... Hajaj, ez a játék akkora egy lószar, hogy nem tudnám ajánlani másnak, csak co-op négyfős baráti társaságnak (abból is a "kezsuáloknak") vagy az esküdt ellenségeimnek! Az A.I mint olyan egyszerűen nem létezik!! A társaknak sajnos legkisebb gondja a falon keresztül látás/célzás, de csapnivalóan útkeresnek és 5 méterről volt, hogy végignézték ahogy rámlép a fehérorosz baka és elvérzek! Az enemy is a síkhülyétől a sasszem látnokig terjed, mostanra pedig (6. Küldetés talán) a sztori is eltűnt vagy annyira érdektelen, hogy nem tudok róla.
    Muszáj volt ezt elmondjam, hiába régebbi game! Csak saját csapattal! ... Vagy még úgy se. De akkorse ha Clancy rajongó valaki! :)

    UBIBukarest nálam feketelistára került ezzel ...
  • Renjike
    #138097
    Gladiátoros oldalnézetes bunyós dolog :D ingyen van tessék kipróbálni!
  • n000rbi
    #138096
    "autós ott a legjátszhatóbb csak szólok."

    Erről volt szó, nem a megszokásról.
  • Botond #138095
    Tudod, mint egy pohár víz. Megtöltöd félig a poharat, akkor vízszintes a felülete. Elfordítod 30 fokkal, és akkor is vízszintesen van a víz felszíne. Tableten is, egyenesen tartod akkor vízszintesen látod az autót, utat, jön a kanyar, bedöntöd a cuccot (mert az a kormány...), és a tablet fordul, de a kép nem fordul, az út és az autó is vízszintes marad.
  • grebber
    #138094
    Kár ezeknek magyarázni.

    Kb olyan mint a pc-sek károgása a konzolos fps irányításra kb 5 perc alatt szokható.Ugyanez a telós irányítás.
  • karajjj
    #138093
    hogymi?
  • n000rbi
    #138092
    "...tablet, telefon döntés...zseniális"

  • Botond #138091
    A tablet, telefon döntésével nem döntöd a képet. A horizont vízszintes marad. És ez az egyik oka, amiért zseniális.
  • grebber
    #138090
    Vegyél Ouya-t azt toljad ott az androidos cuccokat ott van kontroller!
  • vg
    #138089
    Rayman Origins, X-men xbla, Marvel Ultimate Alliance 1-2, Lego játékok. Epic Mickey 2
  • Versace26
    #138088
    Szeretnék egy olyan kérdésr feltenni,hogy tudtok e olyan játékokat ajánlani,amit a párommal ketten tudunk egyszerre játszani,és nem osztott képernyőn,hanem egyszerre mehetűnk egymást segitve,vagy egymás ellen,előre is köszi
  • Myselor
    #138087
    srácok mi ez a spartacus legends?:)
  • arty
    #138086
    Én hematológián öltem sok-sok órát Reckless Racing 1-2 és Getawayba :)

    (és valamennyit a shift-el is nyomtam mobilon/tableten, de az már túl komoly cucc, ahoz ez a komolytalan irányítás nagyon nem jött be)
  • arty
    #138085
    A kormányom ellentart, ha kell - van visszajelzés.
    A kormányom olyan, mint egy kocsiban - csak kisebb.
    A kormányom döntögetésével nem dől a monitorom is.
    A kormányom előtt egy normális méretű kijelző található, nem 3-10".
    A kormányom használható normális játékokban, nem csak "aszfalt7" és a többi semmitérő, 5 percekre jó anyagban.

    :P

    (nekem nem fáj, csak ne mond, h az az über ;) ami fáj, hogy sok fejlesztő a konzolplatform felől a mobil felé fordul és így ÉN kevesebbet kapok)
  • Waczkor
    #138084
    Elvileg kövi ios frissítéssel jön majd külső kontroller támogatás.Kérdés mit fog majd érni.

    Egy rendes külső kontrollerrel simán tolnék autós gémeket,Real Racing 3 pl fasza lenne egy koncsival.
  • Renátó1985
    #138083
    Nem olyan rossz az. Csak rá kell érezni. Hosszú úton simán el lehet vele bohóckodni. Én a hot pursuitot nyomtam úgy végig egy london-plymouth 7 órás buszozás alatt. Életet mentett :).
  • Botond #138082
    Nyilván. Annál már csak a kormány van lentebb, mert azt meg tekergeted. Tabletet/telefont tekergetni meg teljesen idegen dolog szemben a controllerrel. De nekem mind1, mindenki úgy tolja ahogy szereti, én csak azt nem értem vkinek miért fáj, hogy másnak más tetszik.
  • arty
    #138081
    "autós ott a legjátszhatóbb csak szólok."

    még a wsad is jobb a döntögetősdinél ... az a legeslegalja :)
  • arty
    #138080
    Attól félek sokan vannak. Miattuk nem bukik meg az ilyen alibi ótózós sandbox.