176613
banner
  • Harlekin
    #138159
    bazzzze strokeot kapok deadpooltol....
    A játék fenomenális nincs vele gond élvezet vele minden perc,de az acsik áááááá
    3 napja kész a game 8 acsi hiányzott amiből 3 csuklómozdulatosan 1szerű és nem kaptam meg.Mire nagy hülye fejemmel letöröltem a system casht láss csodát 6 darabot azonnal megadott első nekifutásra.Na de itt maradt még 2 amihez már tegnap este 1 voodoopapot is hívtam,hogy csináljon valamit,mert a helyi keresztény plébánus már járt nálam de az ördögűzés se oldotta meg a dolgot.
    Az acsik:
    1. It's a trap!(10)

    Score a combo of 75 or more while fighting up the stairs at the "Front Gates of EEEEEEEVIL!"
    Utolsó pálya már szó szerint becsukott szemmel megy.100 feletti combokat csinálok minden szakaszon(több részből áll) próbáltam már minden nehézségi szinten külön fegyverekkel nem csináltam counter atacot,nem használtam extra támadást stb stb...tényleg mindent és nem kapom meg.szaros 10G tehát rém 1szerünek kellene lennie...

    a másik acsi meg a Cole'd Blooded (50)
    Combo an entire wave on any Gold-tier Challenge map

    7 challange map van nevetségesen 1szerű ha a fegyverek ki vannak maxolva.Minden map infinity szinten áll már,de vissza lehet rakni őket goldra,kivéve 1 et amit már elsőre se értettem,hogy miért került bele a mapok közé mivel az már a storyba is "készre" csinálható volt ugyan úgy tehát az is wave jelegű volt.Sehol semmi guide,hogy pontosan mit is kellene csinálni.Mert ha x ember feletti combot csinálsz kiírja ugyan azzal a kiírással mit az acsi kép a max combot.Viszont próbáltam azt is hogy minden wavbe összetereltem a nyomorultakat és úgy rendeztem mészárszéket tehát az első ütéstől az utolsóig comboba maradtam de ez meg nem teljesíthető a nagyobb pályákon,mert a nyomorult fegyveresek elszaladnak elbújni.

  • DarkSector
    #138158
    Akinek van Zavvi 10% off az kérem írjon pm-et! Köszönöm.I!
  • arty
    #138157
    több, mint elég :) nekem van vagy 8 profil a gépemen ...
  • xxdani
    #138156
    Egy xbox-on hány felhasználó lehet? 4?
  • davidka003
    #138155
    Sok a hülye kérdés. Honnan a fenéből tudná bárki is?
    Maximum személyes véleményt tudunk elmondani:
    Szerintem nem lesznek hatalmas leárazások.
    Biztos kiírja ő is de úgyis látni fogjuk.
    Valszeg ami fent van magyar Live-on az akciós lesz.
    Mit számít, hogy délutános vagy? Előtte utána úgyis megtudod venni. Nem magyar idő szerint megy úgyse.
  • piamania
    #138154
    Ez a múltkorihoz hasonló akció lesz?Major Nelson fogja frissíteni mindig, hogy mikor melyik játék lesz olcsóbb?Magyar live-on is működni fog?BAssza meg,hogy délutános leszek....
  • Totti5
    #138153
    Jókor szolsz:D vittem volna!
  • Macccy
    #138152
    "640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates, 1981
    :)
  • arty
    #138151
    "biztos" bazi hasznos, hogy az a 32 megás rész 30-40%-al gyorsabb lesz :))

    amugy nyilván minden plusz jól jön, de...

    "Microsoft tells developers that the ESRAM is designed for high-bandwidth graphics elements like shadowmaps, lightmaps, depth targets and render targets. But in a world where Killzone: Shadow Fall is utilising 800MB for render targets alone, how difficult will it be for developers to work with just 32MB of fast memory for similar functions?"

    :))
  • Macccy
    #138150
  • Myselor
    #138149
    van hozzá térkép is,alig használt.lehet hülyén hangzik de nagy szükség lenne arra a 2000forintra,nsokat segítene vele az illető.
  • Myselor
    #138148
    srácok valakinek RDR Undead Nightmare?nagyon sürgősen eladóvá vált 2000ft privátban akit érdekel.
  • DarkSector
    #138147
    "Gyorsabb lehet a vártnál az Xbox One beágyazott memóriája

    A Digital Foundry a fejlesztéshez közel álló, kiváló forrásoktól úgy tudja, az Xbox One 32MB-os ESRAM-ja jóval gyorsabb lehet, mint ahogy azt a Microsoft korábban számolta - akár 88%-kal is. Ugyebár a nagyon gyors és alacsony késleltetésű ESRAM-ra azért van szüksége az Xbox One-nak, mert központi megosztott DDR3-as memóriája jelentősen kisebb sávszélességet biztosít, mint a PlayStation GDDR5 RAM-ja.

    A Microsoft korábban 102GB/s sávszélességet adott meg az ESRAM-ra, azonban ez az eredmény egy rendkívül alapvető számításból jött ki: a 128 bájtos csatlakozást beszorozták a GPU órajelével, ami 800MHz - és úgy tűnik, hogy amennyiben csak írásról, vagy csak olvasásról van szó, ez is marad a végleges érték. Azonban miután a cég kézhez kapta a végleges szilíciumot, észrevették, hogy a cucc képes egyszerre írni és olvasni. A források szerint tetemes mennyiségű tartalék fedezhető fel a feldolgozási ciklusokban, amelyet másképp is fel lehet használni, így elméletileg akár 192GB/s sávszélesség is kihozható.

    A források úgy tudják, a Microsoft most azt kommunikálja a partnerek felé, hogy a gyakorlatban nagyjából 133GB/s érhető el, például alpha transparency blending műveletek használata közben (FP16x4).

    Ezzel párhuzamosan úgy tűnik, hogy a korábbi hírek, melyek szerint a Microsoft nehézségeket tapasztal az APU-k gyártásával a nagyméretű ESRAM miatt, nem igazak. Persze a kihozatalról még mindig nem tudunk semmit, azonban úgy tűnik, az órajelek nem csökkennek, a Microsoft legalábbis továbbra sem értesítette erről egyik partnerét sem - holott nyilván tudniuk kellene róla, ha ilyen előfordulna, hiszen ez negatívan érintené a teljesítményt.

    Úgy tűnik, hogy az Xbox One-on futó játékok teljesítménye folyamatosan javul, ahogy a Microsoft sorra adja ki a fejlesztői környezet újabb verzióit. Az infók szerint a fejlesztők által belőtt teljesítménybeli kívánalmak teljesíthetőek lesznek, ahogy a driverek és a rendszer fejlődik. A Microsoft statégiája az operációs rendszerrel jelenleg az, hogy előbb minden szolgáltatást implementálni szeretnének, majd ezt követően térnek rá a kőkemény optimalizálásra, ami persze még a konzol megjelenése után is folytatódik majd."
  • arty
    #138146
    "Bulletstorm - jön lemezen postán"

    ázzeg, átvehetted volna a téves példányom :))

    valakinek nem kell még bulletstorm? mert angliába kéne visszapostáznom és az azért drága lenne :(

    tetves game.co.uk :((
  • DarkSector
    #138145
    "Metal Gear Rising: Revengence - 990ért jöhet"

    Me is baszna. :D
  • Renátó1985
    #138144
    Az, hogy számodra nem szórakoztató, míg másnak igen, nem tudom miért ekkora nagy gond.
  • Botond #138143
    Nagy rablás lesz ez már látom! :D
  • Totti5
    #138142
    Amikor olvastam hogy mennyire jó a döntögetős ótóka, kb resetelt az agyam és képtelen voltam bármi értékelhetőt kipötyögni magamból. Most így 2 nap után különféle kúrákkal próbálom a sokkot gyógyítani...
  • Totti5
    #138141
    Assassin’s Creed 3 - megvan lemez
    Bioshock Infinite - letoltam
    Borderlands 2 - sohatöbbé
    Brothers in Arms: Hell’s Highway - ez jöhet 450ért
    Bulletstorm - jön lemezen postán
    Command and Conquer Red Alert 3 - megvolt
    Crysis - megvan GOD
    Crysis 3 - nem érdekel
    Divinity II: The Dragon Knight Saga - bugos igénytelen akció rpg...
    Dragon Age Origins - igénytelen port
    Far Cry 3 - 990ért PCn, igénytelen portot nem kell támogatni
    Far Cry Instincts Predator - nem kell
    Forza Horizon - megvan lemez
    Gears Judgement - végigjátszva
    Hasbro Family Game Night 3 - pff
    Hitman Absolution - megvan GOD
    Kinect Sports 2 - megvan lemez
    Left 4 Dead 2 - nem érdekel
    Lego Batman 2: DC Superheroes - nem érdekel
    Lego Lord of the Rings - 990ért jöhet
    Mass Effect - majd ha lemezen lesz mindn DLCvel mind a 3 rész egy pakkba
    Max Payne 3 - megvan GOD
    Metal Gear Rising: Revengence - 990ért jöhet
    Monopoly Streets - pff
    Perfect Dark Zero - megvan lemez
    Prey - megvolt lemez, végigvittem
    Rockstar Table Tennis - megvan GOD
    The Orange Box - megvolt
    Tomb Raider - megvan lemez
    Witcher 2 - megvan PCre
    WWE 13 GonD - 990ért jöhet
    X-com: Enemy Unknown - 990ért jöhet
  • ABTeam2008
    #138140
    Jövő héten veszi kezdetét az Ultimate Game Sale Xbox LIVE-on. Az alábbi játékok lesznek leakciózva (minden nap más elvileg):

    Assassin’s Creed 3
    Bioshock Infinite
    Borderlands 2
    Brothers in Arms: Hell’s Highway
    Bulletstorm
    Command and Conquer Red Alert 3
    Crysis
    Crysis 3
    Divinity II: The Dragon Knight Saga
    Dragon Age Origins
    Far Cry 3
    Far Cry Instincts Predator
    Forza Horizon
    Gears Judgement
    Hasbro Family Game Night 3
    Hitman Absolution
    Kinect Sports 2
    Left 4 Dead 2
    Lego Batman 2: DC Superheroes
    Lego Lord of the Rings
    Mass Effect
    Max Payne 3
    Metal Gear Rising: Revengence
    Monopoly Streets
    Perfect Dark Zero
    Prey
    Rockstar Table Tennis
    The Orange Box
    Tomb Raider
    Witcher 2
    WWE 13 GonD
    X-com: Enemy Unknown
  • DarkSector
    #138139
    :) feltehetőleg.
  • szega96
    #138138
    Abban, hogy csak win8-on és x1-en lesz elérhető :d
  • DarkSector
    #138137
    Az jó lesz, csak kérdés miben fog eltérni a dx11.2 a többitől?

    Mármint gyakorlatban.
  • karajjj
    #138136
    ez egész tetszetős

  • TDC Geronimo
    #138135
    PS4nél is közös ram van, így 8 gb gddr5 áll rendelkezésre grafikának is. Szóval ez nem nagy újdonság :p
  • DarkSector
    #138134
    Na ez már ÉRDEKESEN HANGZIK!!!!
  • DarkSector
    #138133
    Nekem bejött a játék, multi viszont sajnos szinte legtöbbször játszhatatlan.
  • n000rbi
    #138132
    +1 :)
  • arty
    #138131
    Engem az egyesz szám második személy sem bánt - valóban nem tudmo elfogadni, ha valaki esküszik rá, hogy a lekvrát a kenyér aljára kell kenni, az a tuti :D
  • Renátó1985
    #138130
    3 nap után még mindig ott tartunk, hogy nem bírjuk elfogadni a tényt, hogy másnak bejön ami nekünk nem? Annyira gáz, lépjünk már tovább. Csak azért mondom többes számban, mert nem akarok senkit megbántani.
  • aztech
    #138129
    Sziasztok,

    Minden xbox 360 tartozékom elkelt, kivéve egy dolgot mégpedig egy fekete vezetéknélküli joystick, hibátlan állapotban van alig volt használva magas felbontású képeket tudok róla készíteni amin láthatjátok a gombokat is hogy egyáltalán nemvolt használva.

    Bolti ára 9.000ft / 5.500ft ért tudom adni a mai napon !

    Ha érdekel e-mailt írj kérlek: [email protected]
  • Seth
    #138128
    Egyik rosszabb mint a másik, ennyi elég? :D
  • Muttley
    #138127
    aki már tolja velük,
    quick-review, plz :)
    milyenek lettek?




  • arty
    #138126
    orosz, éjszakai pálya? én azt nagyon bírtam :) előtte kezdett nekem is nagyon elég lenni...
  • arty
    #138125
    Gondolom beletelt kis időbe, amíg bemagyaráztad magadnak h a tapi mennyire über :D

    Kösz, én nem szánom rá az időt :P
  • davidka003
    #138124
    Future Soldier -3k
  • DarkSector
    #138123
    Melyik játékot árulod? :)
  • Macccy
    #138122
    Jaja, vadul. De amúgy én elhiszem, hogy co-op nagyon jókat lehet ezzel kommandózni, de a havernak nincs meg és nincs lóvéja beszerezni most, úgyhogy kénytelen voltam A.I pistikkel kommandózni. Az meg ... Tudod ...
  • davidka003
    #138121
    Látom már árulod is. :D
  • Renjike
    #138120
    nekem nagyon bejön :DD beszerzős lesz csak nem full áron , arra elég lesz az Assassin's meg a Witcher