176613
banner
  • istvan65
    #138199
    Nekem az lenne a kérdésem hogy ezzel az íróval kitudom-e írni az xgd3-mas játékokat???:http://www.powerbookmedic.com/Apple-SuperDrive-DVD-Burner-Drive-8x---Macbook-Pro-p-16916.html
    Előre is köszönöm, ja és a maxell dvd jó???
  • teddymac
    #138198
    Az Xbox LIVE állapota elérhető
  • Tatyla
    #138197
    kérdés:
    jelen pillanatban a LIVE halott vagy nálam van probléma hogy nem csatlakozik pedig van wifi jel?
  • teddymac
    #138196
    nem ,de nem tudni mikor szedheted le .
  • Myselor
    #138195
    most akkor ez az AC2 Halo3 ez csak átbaszás volt?:)
  • TDC Geronimo
    #138194
    Eközben PS+-al szedhetem holnaptól a saints row 3-at meg a BF3at
  • orichalcos
    #138193
    Hja és USA acc-al a live továbbra is elérhető ingyé:

    katt
  • orichalcos
    #138192
    Persze csak poén volt . :) Amúgy nem vágom a srác miért kezdett bele az egészbe. Ok eléri az egymilliót. És utána mi lesz? Róla beszél mindenki, de kap bármit is ezért?
  • orichalcos
    #138191
    Ezt a bullshitet:

  • Renjike
    #138190
    akkor tripla hozzászólás : szerintem úgy oldják meg hogy bedobnak valami árkád kulát első nap ,(state of decay légyszike) aztán valami normális játékot 16 után
  • Renjike
    #138189
    btw : Komoly Szem belső nézetes hadi szimulátor összeállítás érkezik boxra.

    akárki akármit mond én szeretem , csak megvan mind gépen :DD
  • Renjike
    #138188
    most nem a Halo 3- Ac 2 párosnak kéne lennie? wtf?
  • teddymac
    #138187
    háborog a nép rendesen :)
  • Seth
    #138186
    Azta!! Nem semmi címekkel ajándékozza meg a tagokat az MS :D
  • teddymac
    #138185
    Major N.
  • teddymac
    #138184
    "LIVE GOLD ingyenes játék: /07.01-07.15/ Defense Grid: The Awakening"
  • arty
    #138183
    poliroztasd, brutáliskarcokat is meg tud oldani! :)
  • Myselor
    #138182
    hali a halo 3 és az AC2-t mikortól lehet majd letölteni?
  • Totti5
    #138181
    Man of Steel

    + valósabb megközelítés és képi világ , s karakter ábrázolások , mint az eddigi részekben
    + rettentő jó vágások az egyes jelentek közt ( Cloud Atlas feeling )
    + bődületes látvány
    + Clark kalandos életének a megközelítése, elmesélése jóra sikerült, habár valami hiányzott…
    + láthattuk a szülőbolygót, a technológiákat, a fajuk (primitív) konfliktusát, és a pusztulását
    + kriptoni technológiák nagyon ott voltak a szeren
    + 3D kimondottan jó volt

    - első percekben már zavaró volt a kamera folyamatos apró rángatása, először azt hittem a vetítőgép jár táncot, de sajnos nem… később persze megszokja az ember szeme, de teljesen felesleges volt, és zavaró
    - poénok… mi a f@sz volt ez? fogtuk a fejünket annyira odaerőltetett valamik voltak… inkább ne, nem kell poén, ha nem megy természetesen
    - L. Lane karaktere elég felszínesre sikeredett, végig teljesen idegen volt, és hogy miért lett bele szerelmes azt nem érteni, csak mert a frencsájz a kettőjüket egymásnak teremtette itt is nyilvánvalóan dúlt a láv azonnal
    - Clark ordibálásai… meghal valaki ő kiált. Mi ez valami KLINGON? 3adjára már vicces volt… hopp egy poén:I
    - Akciók… értem én hogy repkedni kell ide oda, de komolyan… tényleg? 25 millió falon és épületen át 40 percen keresztül? oké hogy látványos csata, ami az első 10ig még az is volt, utána már csak annak drukkoltam hogy valamelyik nagyon gyorsan dögöljön meg, mert még egy menetre nem akarok elmenni… de elmentünk és csak repkedtek, ütöttek, és a város összes épületébe benéztünk
    - apropó épületek… bazmeg, minden jelentben összedőlt pár, megszámolni sem lehet hány… tucatjával. Egy idő után már 0 reakcióval konstatáltam, hogy jé itt is egy bazi nagy toronyház ami éppen arccal előre csókolja a földet… oda se vess rá, lesz még vagy 5… és lett is!
    - No és a csodaszemüveg a végén… biztos a 13as raktárból van azért lesz tőle felismerhetetlen Clark....... kár volt érte.
    - Zene… ha az volt a terv, hogy egyetlen fülbemászó dallam se kerüljön vászonra, akkor sikerrel jártak. Nagy 0-a volt. Már már zavart, hogy valami generikus rombolunk és van alatta valami zörej hallható zene címszón. Vártam egy visszatérő hangzatos motívumot, de nem volt. Még a végén sem, a Superman theme sem csendült fel, a végefőcím alatt sem. :/

    Azért jól szórakoztam, de messze nem annyira jól mint a Batman vagy mint az Avengers esetében. Egy ligával ez lejebb volt.

    6.5/10
  • foxpal
    #138180
    Halihó!
    Kisöcsém valamelyik nap az xbox körül nyüzsgött és ment közben a bf3 mp. Lerántotta és húzott benne egy csíkot :/ Na most ez kuka? Nemlehet külső tárolóról indítani a játékot? Belép a menübe de a matcheket nem tölti be. Slim box, eredeti game. Ezt nembiztos, hogy kilehet polírozni.
  • Harlekin
    #138179
    Én nem verseny szerűen csinálom az acsizást szimplán magam szórakoztatására örömére.
    Van haverom akin mutatkoznak a fanatizmus jelei mivel már most előre bekészített acsiai vannak a nyaralására."de szimpla heteken is így van 3 napra előre van bekészített acsi(akármi történik minden nap legyen nyitható acsi).
    Értem ez alatt,hogy másnál lesz a profilja ameddig nyaral és minden nap az éppen aktuális játékot az aktuális mentéssel be kell tölteni majd az acsit kinyitni hogy a acsi streakje ne vesszen el.Ami a multkor valami miatt a 475. napon bukott meg tehát mondom még 1x a 475. napon bukott megTehát 475 napon keresztül minden nap nyílt neki acsi.
    Miben áll ez a bekészített acsi teszem azt el van mentve játék hogy nézd végig a szereplő listát.Vagy ott áll az utolsó gyűjthető tárgynál és hasonló nyalánkságok.Na ő azt mondom kezdi súrolni a fanatizmust.Hol vagyok Én ettől??
    És akkor ha már szót ejtetünk Stalionrol Ő ezt iparággá fejlesztette,mert kizártnak tartom,hogy 1 ember 1 gépen napi 8-9 ezer gs-t szedjen ki cirka 5-6 gamából.Úgy hogy van olyan gama ami mind japán mind eu mind usaként külön kiszedett.Ezt másként nem tudom elképzelni mint van több gép ami mind a stalion profilhoz van társítva amin több ember is játszik.És az éppen aktuális amin az acsik nyílnak megy livére vagy nyílik offline és frissít liven tehát ezzel nincs mit versenyezni amúgy se...
  • orichalcos
    #138178
    Tessék megcélozni akkor Stallion83-t. :D
  • Harlekin
    #138177
    "Nem értem hogy lehet játékokat kimaxolni."
    Én se,mert csak úgy történik.Az eddigi 6x-nél is szintén így volt!
    Gondolkodtam,hogy abba hagyom az acsizást,de 5 év alatt így 270 gamával játszottam.Ha csak a gama érdekelne és csak az hogy eljussak a végére akkor cirka 6 óránként új gamát kezdhetnék.Ki győzné ezt...
  • Harlekin
    #138176
    "és miért?mert faszságokat beszél deadpool vagymi?"Igen ez tesz rá 1 nagy lapáttal.
    "kell hozzzá egyfajta humorérzék hogy ezt értékelje az ember,nekem ez nem vicces:)"Jó nem mindenki van megáldva humorérzékkel Én a szerencsések között vagyok...
    "az egész "történet" egy hülyeség:)"Végül is így belegondolva,hogy ez 1 képregény adaptációs játék igen.Sokkal jobb lenne ha inkább a Ernest Hemingwaytől az Az öreg halász és a tengert csinálták volna meg játéknak biztos sokkal tartalmasabb élvezetesebb és izgalmasabb lenne ja és lehet hogy humorosabb is.
    92 perc tömör gyönyör humorral fűszerezve parancsolj!



  • Myselor
    #138175
    és miért?mert faszságokat beszél deadpool vagymi?kell hozzzá egyfajta humorérzék hogy ezt értékelje az ember,nekem ez nem vicces:) az egész "történet" egy hülyeség:)
  • davidka003
    #138174
    Nem értem hogy lehet játékokat kimaxolni. A játékok 80%-nál vannak olyan szarrakás acsik amikért szenvedni se érdemes.
    Max Payne 3 pl 90%-ban ilyen acsikból áll.
    pl most Assassin's Creed 3-at nyomom, single acsikat megcsinálgatom de multizni biztos nem fogok csak azért.
  • Harlekin
    #138173
    Te kész vagy ez világbajnok gama!
  • Harlekin
    #138172
    Megvan bazzzzzeeeeeee!!!!!
    A legutolsó platformon(20.perc a videoba) és ott se mind1 hogy mész oda,mert csak oldalról jó mivel ott mind a 2 oldalon van 2 erős enemi amin tudsz csinálni 40 es combót majd át teleport a JÓ platformra smg lb+b a maradékot meg saigal kinyirni és 95 ös combo van tehát az amiről a citadellára teleportálsz fel,azon adta csak meg.Mindenesetre a repedtsarkú édes anyára rávezethetné a tenyészbikát aki ezt így találta ki.Na mind 1 megvan így 1000 GS a gama.
  • Myselor
    #138171
    ez annyira egy hihetetlen szar játék hogy csak na,erőltetett poénok meg értelmetlen az egész,kipróbáltam de annyira nemtetszett pedig képekről jónak tűnt:)
  • Seth
    #138170
    Szerintem ezek a lebegő platformok a "lépcsőfokok" és ezeken kell összehozni a min. 75-öt. Ami a végső aréna előtt van,talán azokon lehet
  • Harlekin
    #138169
    spoiler!!!!!!!!!!!!!NAGYON spoiler csak az nézze meg akit nem zavar vagy nem érdekel a game vagy már végignyomta!!!!!!SPOILER!!!!!!

    Szerinted ez a platform ami 16:38 nál kezdődik vagy ami utánna következik,mert elvileg a kettő között beszélnek magneto megalomániájáról vagy ami 19:15 nél kezdődik.


  • Harlekin
    #138168
    Na ezt most kipróbálom,mert a medve csapda nélküli se jött be.
    Átrakom veteránra,hogy bírják a gyűrődést ezek a nyomorultak,de Én se szenvedjek.Így most pontosan nincs előttem,hogy melyikre gondolnak figyelem a szöveget..
  • Seth
    #138167
    "You know that main set of platforms right after they say "Magneto liked big things?" Those platforms, but BEFORE the final boss arena thing.
    ---"

    lehet rossz helyre gondoltunk
  • Harlekin
    #138166
    az a széles lépcső a nagy terület mögött ahonnét kijön a legvégén sinistro.
    Na Én oda arra a lépcsőre szórom le a medvecsapdákat és ahogy belelépnek a nagydarabok odamegyek és saisal agyon szurkálom őket ömlik a combo majd elugrok és belelépnek a második medvecsapdába és ott végük van azonnal,de ha még is kiszabadulnak elnyomom lb+b vagy y-t és az mindent visz 100 alatt nincs combó ott.Majd ugyan ezt eljátszom amikor sinistroék megérkeznek főleg a második hullám ahol jön velük az a pajzsos.Na ott aztán lehet commbozni 1 helyben állok a lépcsőn körülöttem vergődnek a medvecsapdába Én meg abriktolom őket.Kész vagyok tőle...
    Megyek kipróbálom,hogy nem fogom meg medvecsapdával őket hanem csak a flashbangal operálok hátha...
  • Seth
    #138165
    Tudom melyik lépcsőről beszél az acsi, én nem próbáltam, csak tipp, próbáld úgy hogy arról a lépcsőről nem lépsz le egyszer sem
  • Harlekin
    #138164
    Na a Cole'd Blooded (50) meglett nagy kínkeservesen,de ez a nyamvadt It's a trap!(10) sehogy se akar kipukkanni.
  • arty
    #138163
    hmmm...
  • arty
    #138162
    sajna konzolverziok elég szaggatósak :(
  • davidka003
    #138161
    Ne higgy neki. Nekem eredeti van, legújabb patch-el és nincs Vsync hiba se. Nem szaggat, nem akad. Megjelenéskor elhiszem, hogy esetleg szar volt de most jó pár órát toltam és semmi gond.
    Persze azért a grafikától nem kell lecummantani magad de azért vállalható az is.
  • FlyHigh
    #138160
    FC3 nem sikerült jól boxra? Nem játszottam vele még, de tervezem.