176613
banner
  • DarkSector
    #138239
    :D

    Töhelyes, Dark Souls alapon 3000ft, a Tomb Raider is 7000-ért kell a faszomnak.

    Mesés árak? Ja....
  • davidka003
    #138238
    LINK
  • arty
    #138237
    de, akkor azért sírtunk, h lófaszt se kapsz a goldért :D
    most kapsz, de az lófasz :D

    (amugy tényleg elcseszték, h nem az ac2 és a halo3 jött első kettőként ... kommunikációból nudlik)
  • DarkSector
    #138236
    Ja akkor az más, én úgy olvastam hogy félreértések voltak és az ingyenjátékok azok nem AAA címek lesznek, de még így is kicsit ciki a dolog, nem erre számítottak.
  • Totti5
    #138235
    Nem... azok később lesznek.
  • DarkSector
    #138234
    Igen tudom, nem is arra gondoltam hogy ezért bárki kifizet gold-ra ezreket, 2 játékért, amiket én is odaadnék a gold áráért, vagy kevesebbért.
    Írtam is hogy 6-7 év hűséget nézek, vagyis veszek figyelembe.....

    De nem azt írták hogy a Halo3 és AC2 téves volt és nem lesz ingyen?
  • Totti5
    #138233
    Ki mondja hogy fizess? marha nagy tévedésben vagytok. Ez az adunk játékot nem arról szól, hogy neked goldot kell venned, miatta. Ez arról szól hogy aki multizik, vagy használja a felhőt vagy mást, akkor az kap több játékot majd. Meg fogja kapni mindenki a Halo3at és a AC2őt is, csak nem most hanem 2 hét vagy 1 hónap múlva.

    Hozzád vágják, ha nincs meg örülsz neki és játszod ha érdekel, ha nem akkor nem.

    Az meg hogy inkább ne adjanak semmit, primitív korlátolt hozáállás.
  • DarkSector
    #138232
    Bocs de ki szerint 3000ft?
    És ha valaki szerint 3000ft akkor nagy dolog 6-7 év hűségért megajándékozni a játékosokat?

    Legyünk őszinték azért. :)
  • Totti5
    #138231
    Halo 3 jelenleg 3 ezer forint.
  • DarkSector
    #138230
    Nem a konzollal van a probléma, meg a live is egy jó felület, de ez a fizess és kiszúrom a szemed egy amúgy senkit nem érdeklő free kis szarsággal, na az durva.

    és én még azt hittem később újabb címeket is adnak majd.

    Nembaj, tovább tudom árulni használtan legalább az AC2-őmet. :)
  • DarkSector
    #138229
    De már bocs nem az van hogy ne adjanak semmit, ez is ALAMIZSNA lett volna, mi a faszt spórólnak 2 kiibaszott gagyi régi játékon?
    Még ha valami pre-order lett volna.

    Nem szoktam felhajtani a sok idióta flém hírt, de ez még szerintem is KURVA GÁZ, KIBASZOTTUL GÁZ.

    Ebből látszik hogy nem véletlen drága minden a live-on.
    Pénz-pénz....adni meg semmit, bár én magam miatt nem aggódom eddig sem vettem gold-ot.
  • TDC Geronimo
    #138228
    "Don Mattrick is leaving Microsoft, possibly joining Zynga as CEO"

    Már a főnököd is lelépett
  • Totti5
    #138227
    Arra van a kijárat. Thx.
  • TDC Geronimo
    #138226
    Jobban jártak volna
  • Botond #138225
    Mindkettőt 990-ért vettem. :)
  • Totti5
    #138224
    Akkor ne adjanak semmit és mindenki boldog marad. AC2 és a Halo 3 annyit ér amennyiért a lájvon adják. Nem 1000 forintot...
  • DarkSector
    #138223
    Minden érthető de ettől még KURVAGÁZ hogy arcade fosokat adnak így lassan 10 évvel a gép megjelenése után. Ez vicc.

    És az AC2-Halo 3 nem is pénz, mert kb 1000ft-os játékokról beszélünk!
  • Totti5
    #138222
    Ez lényegtelen. Lájvnak is vannak előnyei, s GoD mindenkép az. Persze a hisztéria az még fontosabb.
  • Harlekin
    #138221
    Ez?

    Amúgy acsi szempontból nem vészes a game van akinek már 1000,de ez tényleg valami katasztrofálisan fos.
  • Botond #138220
    Arról én is beszélve, hogy Xbox 990/450/ingyen játékok örökre tiéd, psn-es meg csak amíg fizeted a havidíjat.
  • Harlekin
    #138219

    Mindig ez van át lehetne nevezni a topikot siratóasszony gyűjtőhellyé.
    ingyenjátéksboxonekinektkényszerdrágalivekevésramgyengeprociszarkinézetmegatőbbiésígytovább!
  • Seth
    #138218
    Aztán 1000/1000 legyen ám, különben itt eláshatod magad !!
  • TDC Geronimo
    #138217
    Na már vártalak! :D
  • Totti5
    #138216
    Amúgy meg kurva mód ürölhetnek a boxosok hogy 450ért, 990ért halomra lehetett és most is lehet majd vásárolni a játékokat. Ami a tied, örökké! PS3on ilyen akció nincs. Ráadásul a 2990-es szekció is igen terebélyes.
  • Harlekin
    #138215
    ohhh my goooood!!!!!!
    Mi ez a szarrrrr????
    Jah várjatok annyira sokkot kaptam,hogy nem is írtam hogy miről van szó Ride to Hell: Retribution.
    Várjatok vissza megyek még 1 szer megnézem,hogy ez tényleg igaz és létező dolog-e?
    Igen bazzze ez tényleg létező dolog és itt van.Szent szar hát megyek szívok 1 kicsi ketamint hátha úgy elviselhetőb lesz a kín amit érzek.
    Hát beszarok!!!
  • Totti5
    #138214
    Már az ingyen játék sem jó? hol volt szó arról hogy a PS+ ellenfele akar lenni ( ami amúgy teljesen más platform ) és ami már ideje műküdik, miközben MSnél ilyen szolgáltatás nem volt és most sincs tervben. Arról volt szó hogy havonta 1-2 játékot kapnak a goldosok. Ingyen van! Ébresztő! Volt ingyen Fable 3 volt AC3 is, most van 800 pontos játék, és még lesz jó pár, köztük Halo3 és AC2 is. Éves / fél éves gold jócskán megtérül majd.

    Kurva gáz hogy már azon is rinyálni kell ami ingyen van ( vagyis, amit kap az ember egy fizetett szolgáltatás mellé ). Akkor ne kapjon senki semmit, legyen úgy mint rég, akkor leglább nem volt sírás.
  • DarkSector
    #138213
    Hát igen ez kurvagáz! :P
  • Ulthane
    #138212
    Szén égő, Microsoft!
  • Harlekin
    #138211
    Most őszintén szerintetek rosszabb Ő azért,mert acsit gyűjt mint az aki 1 életen keresztül bélyeget gyűjt vagy rendszámtáblát
    Esetleg"Mészáros Andrea autogramokat gyűjt, de csakis olyan sztároktól, akikkel személyesen találkozott. – A kézjegyük csak lenyomat, a közös fotó szép emlék, de a találkozás az igazi élmény – véli a 32 éves lány, aki Madonna aláírására egy hónapot vadászott stb stb."
    Szerintetek betegek???
    Vagy szimplán az irigység,hogy ő ezt magasabb szinten műveli mint mi?
    Úgy néz ki mint aki beteg?Vagy ez a sráci is aki a rendszámokat gyűjti?
    Minden szabad idejét ennek szenteli és...
  • DarkSector
    #138210
    ""de kap bármit is ezért?""

    Hát egy kis életet, hogy 20-30 évet kockult eddig? :D
  • Seth
    #138209
    Bárcsak olyan menő lehetnék mint Ő !
  • orichalcos
    #138208
    Végül is biztos hogy a magyar MS jobban tudja a dolgot mint Major Nelson. :D

    Harlekin:

    No igen, ez azért valami. :)
  • Harlekin
    #138207
    Vágom Én...
    "de kap bármit is ezért?"
    Gondolom sok mindenkinek lóg otthon ilyen a falon...
  • teddymac
    #138206
    Azt tudod,hogy barát ellen,hogy lehet verekedni ?
  • Tatyla
    #138205
    akkor valaki segítene miért nem tudok a live-ra csatlakozni ha eddig minden gond nélkül ment most meg bekapcsoltam ma és semmi,network error folyamatosan pedig látja a wifi routert...
  • teddymac
    #138204
    Xbox 360 Magyarország
    június 18.
    Xbox LIVE Gold tagok ingyen letölthetik a nagyszerű Fable 3 című játékot, június 30-ig! És ne feledjétek, júliusban pedig a Assassin's Creed II és a Halo 3 lesznek ingyenesen elérhetők.

    facebook linkeltem ,szóval lehet még reménykedni :)
  • Totti5
    #138203
    Spartacus f2p. Remek játék. Most így 1-2 nap eltelétvel lényegében semmire nem mész vele, mert már akik összesvásároltak mindent azok a kiskirályok benne. Te vagy addig szopsz, amíg le nem törlöd a játékot, vagy kénytelen leszel rakat pénzt rákölteni, mert máshogy kb lehetetlen érvényesülni benne. INGYEN van az a lényeg.
  • teddymac
    #138202
    Most is az viszont semmi köze ahhoz amit a Microsoft ígért..
  • Botond #138201
    Nálam 800 pont még mindig, viszont vmi Spartacus íze ingyen volt múlt héten.
  • teddymac
    #138200
    warez rossz !!!!