176613
banner
  • Totti5
    #138479
    WWE 13-al zártam a szélt. Remélem nem ez volt az utolsó és lesz még 990es ajánlat pár hónap múlva. Csak a vak nem látja hogy mennyire sikeres volt, persze azt nem tudhatn hogy év közben amúgy mennyi fogy drágán a GoDból, de mivel drága gémek vannak a toplista élein, gyanús hogy veszik:(( az pedig 1 13ezres játék = 10 olcsójani aki leárazásra utazik. Baromi nagy a kontraszt és nem biztos hogy a sale hozza a több pénzt.
  • arty
    #138478
    így! én csak ott néztem, boxra nem veszem meg.
  • arty
    #138477
    én ezért nem vállaltam be a delta fokozatot :(((
  • Macccy
    #138476
    De a PCs verziónál is így volt? Vagy elbaszták a portot?
  • Tyrant01
    #138475
    Csak az jelentkezzen a live bétára, aki nem akar többet pontot beváltani.
    Csak bankkártyával lehet majd fizetni, az MS pontok kivezetését tesztelik.
  • Totti5
    #138474
    Crysisra halmozottan illik. Valahol 1 óra után hagytam abba mert mindig ledaráltak, ami nem is lett volna baj, de ha 1szer meglát valamelyik bantu utána 10 lő arra halál pontosan vakon és képtelenség elbújni, hacsak nem mész vissza 5 kmétert.
  • Botond #138473
    Xcom és hitman a mai zsákmány!
  • Macccy
    #138472
    FarCry 3 esetében nem éreztem ilyen durvának, ott egál volt az erőviszony. De ebben a dzsumbiban én nem látok szart se, a binokuláré se sokat segít és a ferdeszeműek viszont ha felém fordulnak akkor kiszúrnak simán ... Azt hittem pont FC3 szinten le fogok mindenkit nindzsázni, de ez sokkal nagyobb falat, mint PCn emlékeztem ... Ott ha jól emlékszem elég sokat sunnyogtam és sikerült is.
  • Totti5
    #138471
    Üdv a klubban!

    "FC3 és a Crysis AIjai is mind mesterlövészek, bármilyen fegyverrel ledarálnak kilóméterekről... ez valami olyan ficsőr lehet mint a hulldék autókázás ezekben a sandbox FPSekben."

  • Macccy
    #138470
    Crysis -t játssza itt más is? Azzal tisztában voltam, hogy a csillió gigahertzes PC látvánnyal nem igazán lesz összemérhető (bár anno 2008-ban is csak medium-on tudtam játszani asztalnál) de a koreai genyók éleslátása az normális??? 200 méterről kiszúrtak ahogy jöttem le a dombról a bázisuk felé (mikor a sunát megyek kiszabadítani) és úgy általában is ők vesznek észre engem én viszont leginkább szart se látok ...

    Pedig Easy-re le van véve ...
  • davidka003
    #138469
    Ma van az utolsó napja a vásárnak.
    MW3 6 font volt 1 hete GAME-en.
    Amúgy ilyen jól fogyó multis címeket még sosem láttam leakciózva Live-on.
  • piamania
    #138468
    Amúgy szerintetek COD MW3 vagy Battlefield 3 várható?
  • piamania
    #138467
    Hát akkor sajna ez kimarad!!!Pedig 2-3E adtam volna érte!Köszi
  • Tatyla
    #138466
    le van,8k volt de 5-öt nem ér
  • piamania
    #138465
    Tomb Raider másnál is 5E forint?Ez már vajon le van árazva vagy elfelejtették?Magyar Live!KÖszi
  • Macccy
    #138464
    Kösz, de nem ilyen lesz. Eleve az MC kártyát el se mentette, amikor xbox.com/hu -ról próbáltam megadni. Ez a 'commerce' oldal jó iránynak tűnik, de ott meg nem vagyok HU régióban, pedig tegnap "átköltöztem". Ráadásul az MSPontjaimat se jól tartja ott még nyilván, a Crysis vásárlásomat (utolsó) ott még nem vonta le, de a tranzakciók közt már felsorolja. Szóval nem tűnik még up-to-date-nek az adatbázis ezen része ...
  • games4ever
    #138463
    Nem tudom, ez mennyit segít, de tegnap nekem is hasonló problémám volt, mikor megakartam venni a Forza Horizon-t. Nekem van egy angol és egy magyar profilom és itt neten próbáltam megvenni szintén MC kártyával és nem fogadta el(már korábban is akartam vásárolni és akkor se fogadta el, de akkor megvettem angolon, mert ott működött). Aztán bekapcsoltam a xboxot és a system settingben a lokalizációt átállítottam Hungary-re, kidobott a live-ról, bejelentkeztem vissza és utána már engedte, hogy megvegyem. Nem teljesen értettem a dolgot, de működött. Gondoltam leírom, hátha segít, ha hasonló problémád van.
  • Macccy
    #138462
    Fura, mert ezen az oldalon még UK régióban van az accountom, a nevem is az "angolos" és az országbeállítást se tudom átállítani United Kingdom-ról. Fontban mér és itt megvan a PayPal-om is ... Nem kóser. Magyaron jelenleg semmi payment option nincs nekem ...
  • karajjj
    #138461
    nekem is csak itt engedte
  • ABTeam2008
    #138460
    commerce.microsoft.com <- itt próbáltad már hozzáadni a kártyádat? be szokott válni.
  • Macccy
    #138459
    Hallóó

    Ez a szar (de ócsó) magyar Xbox LIVE ez nem engedi, hogy megadjam az internetes MC kártyámat, mint Online Fizetési lehetőséget ?!?

    Ti se tudjátok így használni?
  • teddymac
    #138458
    Jelentkeztem ..hátha...
  • bluesfool
    #138457
    Nincs esetlen olyan lehetőség hogy az egyik profilról (Uk) , át tudnám vinni az Ms pontokat a másik profilomra (Hu)?
    Gyűjtöttem néhány pontot a Live rewards programmal , és ha át tudnám vinni rendes profilomra akkor tudnék vásárolni egy játékot. Pont lenne annyi pontom .
  • ABTeam2008
    #138456
    Sign up for the 2013 Xbox Live Update Xbox 360 Public Beta
  • karajjj
    #138455
    a minap láttam olyan phat verziót, amit 15-ért hirdettek, vadiúj állapotban, kb 3-szor volt bekapcsolva, mert az illető pár éve kapta karácsonyra, de nem volt hozzá játéka, most meg kellett a pénz :D
  • 0Diaz0
    #138454
    miértne vegyen használtan? ha nincsen belenyúlva,akkor nyugodtan megveheti.. bár ez mostmár inkább a slimekre vonatkozik.. énis, mind a 3 boxomat használtan vettem.. az első az jóvolt 'tanulópénznek',de a többi slimmel semmi bajom nemvolt :)
  • Renjike
    #138453
    najó túladtam rajta Forza Horizon berántva és még valami 500 forintért csak mi legyen az?
  • karajjj
    #138452
    Az első rész még mindig 6 ropi, abból kiindulva nem is vártam kevesebbet... :D
  • Renjike
    #138451
    kérem nézze meg valaki hogy nem káprázik a szemem hogy a rohadt Crysis 3 880 ba kerül 800 helyett? ...
  • Tatyla
    #138450
    TR is 5k, hármat adtam volna érte
  • Renjike
    #138449
    JA DE CSAK 880 pontba kerül... mia afasz?
  • Renjike
    #138448
    Crysis 3-t miért nem tudom megvenni?
  • Tatyla
    #138447
    Mivel liveon alpból 14990, de így kenjék a hajukra...
  • arty
    #138446
    7990 a gears? vicc-e? :(

    tudtam, hogy baj lesz, ha migrálnak a külföldiek... :(
  • DarkSector
    #138445
    Hát csak Xcom meg Hitman nem kell annyira mint a Gears. :D
  • Totti5
    #138444
    Meglátjuk holnap délben mi lesz a helyzet.

    Az X-com viszont igen jó ár. A Hitman meg brutál ( én 3kért vettem multkor, ahhoz képest is ).
  • DarkSector
    #138443
    Ez lenne az akciós ár?
  • DarkSector
    #138442
    Meg azt nem tudom ezt a 0:00-ás váltást honnan vetted. :D
  • DarkSector
    #138441
    Ja ilyet én is tudok. :D
  • Renjike
    #138440
    csak kikövetkeztettem :))