176613
banner
  • Macccy
    #138519
    Én szerintem elég nagy sunnyogó vagyok, de még ha nem is így volna, az akkoris nonszensz, hogy a koreai (eleve korlátozott látóterével ugye ... Heheh) szabad szemmel 200 méterről (távcsővel előtte kicsit fentebb 258 métert mértem kicsit fentebb a dombon) kiszúr ahogy két szikla közt és susnyás-bokrosban ereszkedem le a dzsungelben. Sík terepen azt mondom még oké, végülis őrök vagymi, de ez szerintem sok. És hiába kevesebb a foliage az X360 verzióban, azért így is eléggé susnyás a terep.
  • Totti5
    #138518
    Mennyire felismerhető?:D

  • Seth
    #138517
    Nemsokára lesz rendes ,pc-s Far Cry 1 átírat is XBLA-n. Én már próbáltam, talán megér majd egy misét annak aki még nem játszotta rongyosra
  • arty
    #138516
    mennyiért váltják? lehet veszek ócsón és beváltatom :DD
  • arty
    #138515
    easy + auto shoot/auto aim = használható

    így csak a grafot kell élvezni, amit még ennyi év után is sikerül - köszönhetően a nagyon kellemes Far Cry 1 emlékéne :)

    még multiztam is :DDD
  • DarkSector
    #138514
    Eddig is jobb volt HUF amikor ilyen 500 meg akárhányas akciók voltak, MP akkor szar hogy többet kell venni mint amit felhasználsz.
  • gduck
    #138513
    Lopakodni kell ;) Amúgy meg nekem még mindig a legszebb boxos játék :D
  • davidka003
    #138512
    Átváltják Ft-ra úgy, hogy jól járj.
  • bluesfool
    #138511
    Sziasztok,

    Valaki azt tudja ,hogy aki jelentkezik erre az xbox béta dologra , ugye onnantól nem lesznek ms pontok , de akinek még van kicsi ( 120 pont )annak elfog tűnni pontja ? Vagy csak újat nem lehet beváltani ?
  • Totti5
    #138510
    Nem véletlen xbox 1 átirat láncs címnek kissé megtoldott graffal HDra húzva.

    Nincsenek elvárásaim, pár 100as ajánlatot megérte:)

    WWE13 viszont marha jó. Ez a széria kinőtte magát az évek alatt. Minőség, elképesztő tartalommal!
  • arty
    #138509
    huh, emberek, ez a farcry instinct predator nagyon retro (ilyen fos gamepadkezelést még nem láttam)
    ráadásul pokoli nehéz is.

    zsé kategoria, de 370ft-ot már csak a víz-graf és a nosztalgikus érzések is megértek :)
  • AnuluWork #138508
    Értem.
  • davidka003
    #138507
    XBLA cím. Sehol nincs lemezesben.
  • AnuluWork #138506
    Én nem találtam csak, vagy State of Decayt nem lehet itthon dobozosan kapni?
  • Totti5
    #138505
    Angol ( magyaron nem tudom )
    Prey - 240 pont
    Brothers in Arms: HH - 400
  • arty
    #138504
    szerintem megéri, bár a graf elég harmatos mai szemmel :)
  • arty
    #138503
    szerintem be fog rántani :)

    eleinte én is huztam a szám, végül a tavalyi kedvencé avanzsált :)
  • Harlekin
    #138502
    Vegyél fel kesztyűt nehogy megvágja a kezed az a zsinór fojtogatás közben,mert szerintem neked is zárlat alatt marad jó hosszú időre...
  • Harlekin
    #138501
    Pár éve Én is próbálkoztam 2 kártyát is regisztrálni(OTP,KH).A "zárolt" pénzt nekem is levonták,de a mai napig zárlat alatt tartják.Ki is számolom,hogy cirka 3 év alatt az a 2x1 dolcsi mennyit kamatozott.És küldöm is a szívhez szóló üzenetet...
  • Macccy
    #138500
    UGYANEZ (!) van nekem is, levette a 230 Ft-ot, ami még nem a világ, jobban dühít, hogy nem tudtam regisztrálni a csórólájvon' azt, amit UK gond nélkül. Vagyis ... ott PayPal volt, ami mégjobb.
    Ha viszont nem kapom vissza a dollárnyi zsetont, akkor megfojtom a telefonos kontaktot a zsinórral!
  • davidka003
    #138499
    Az a hivatalos álláspont, hogy csak zárolták és visszakapod de arról ugye már nem jön SMS.
    Szóval lehet, hogy te is visszakaptad.
  • Tyrant01
    #138498
    Jobban oda kell majd figyelni az ide-oda migrálásokkal. Eddig vitted magaddal a MS pontokat.

    Ezután:

    Háromhavonta egyszer áthelyezheti a Microsoft-fiókját az aktuálisan hozzárendelt régióból egy másik régióba. Azonban a Microsoft-fiókjában lévő összegek nem helyeződnek át, szóval ügyeljen arra, hogy felhasználja az összes pénzt a fiók helyének módosítása előtt.
  • Tinman #138497
    Nekem + páromnak 3-4 próbára levette a 3-4x210 Ft-ot és SOHA nem utalták vissza.
  • piamania
    #138496
    Ma már nincs,tegnap így írta ki Major Nelson:
    Xbox Live “Ultimate Game Sale” Day 4

    The final day of the Xbox Live “Ultimate Game Sale” is here. The titles below are on sale through the weekend until July 8th:
  • Zsoltika 007
    #138495
    Az miért van hogy vissza dobja a hitelkártyámat magyar live accon? Dombornyomott mastercard. Érdekes módon 210 Ft-ot le tudott venni aztán meg azt mondta nem használható fizetési eszköz.
  • DarkSector
    #138494
    Na erre lennék én is kíváncsi de szerintem nem, mivel már váltaniuk kellett volna tudtommal.
  • Tatyla
    #138493
    Ma meg holnap lesz még valami?
  • DarkSector
    #138492
    Nekünk már nem kell ezt mondani. :P

    "A magyar Xbox Live a legolcsóbb a világon

    „Az extra kedvezményért tettesd, hogy magyar vagy!” - áll egy külföldi honlapon, mely a napokban zajló Xbox Live-os leárazásokról számolt be.
    Könnyes szemmel intettünk búcsút utolsó félretett pénzünknek a napokban, melynek okozója Microsoft, pontosabban az Xbox Live Ultimate Game Sale nyári felvonása.
    Érdekes ezt hallani (és leírni), de a világ összes országa közül, úgy tűnik, mi jártunk a legjobban. A Pixel Enemy is beszámolt az akcióról, de egy számunkra kiváltképp érdekes információt is megosztott olvasóival, miszerint ha igazán jól akarnak járni, vásároljanak a magyar Xbox Live-on. Ott van például az akció első napján olcsósított Assassin's Creed 3 példája, ami külföldön 14,99 dollárba, átszámítva kb. 3500 forintba kerül. Ugyanakkor ha valaki regisztrál egy magyar felhasználói fiókot, mindössze 1990 forintért, azaz 8,80 dollárért szerezheti be. Tényleg hálásak lehetünk a leárazásokért, és örülünk neki, hogy a mi szegényes kis Live-unk is első lehet valamiben. A legutóbb meghírdetett akciók az egész hétvégén, egész pontosan július 8-ig élnek, vásároljatok be, amíg még lehet."
  • DarkSector
    #138491
    Ha akarjátok nyomonkövetni az akciókat!!!!

    Games on Demand Game Sale lista!
  • Totti5
    #138490
    Megyek aludni, nem bírom:D

  • Renjike
    #138489
    far cry instincts predator megeri?? 200 mspbol nincs mit valasszak a tobbi mind megvan.. vagy migralassal perfect dar vagy hasonlo?

    (telefonrol ekezetem nincs)
  • Totti5
    #138488
    Okéoké ezt nem hagyhattam ki pedig csak 10 perce indítottam el:DDDD

  • DarkSector
    #138487
    Én mondtam Harlekin-nek mindig hogy szar játékokkal játszik! :D
  • Harlekin
    #138486
    bazzze Én még ennyit se adtam volna neki pedig nem szoktam szőrös szívű lenni,de ez minden szapulást megérdemel.
  • Totti5
    #138485
    Csak te voltál ekkora pöcs:))))
  • Harlekin
    #138484
    Volt még valaki annyira pöcs,hogy kipróbálta ezt a játéknak nevezett
    RtH: Retribution-t és vélt benne valami hangya fasznyi pozitív dolgot fellelni???
    Ez egy moslék 1 hányadék szar nem is értem,hogy került ez kiadásra!!!!
    Nagyon sok szar gamával játszottam már,na de ez brutálisan túlszárnyalja mindet,minden túlzás nélkül.
    Grafika 1 jellemtelen hibás mosott szar.
    Zene na azt az első másodpercbe likvidáltam ezt a semmit mondó se eleje se vége "rock zenének csúfolt csimbum cirkuszt"
    Hangok na az aztán a elképedés...
    Az 1 dolog hogy bent vagyok a cassinóba és lézeng 1 ember,de tényleg 1 na de a hangok olyanok mintha minden nyerőgépnél meg asztalnál legalább 1000 ember hangoskodna.És a tejszínhab amikor 1 totál üres területen áll 2 azaz 2 fa és meg közelítem 4 méterre és valami elképesztő szélsusogásos madár csicsergéses ambient fogad 4.1 méteren meg nulla szó szerint nulla hanghatás hallható.
    Karakterek ez a buflák fejű igénytelen fő hős akinek a feje csak azért annyira nagy,hogy a szar kameramozgást még jobban kiemelje,mert az hogy ha 2 méternél közelebb vagy valamihez akkor olyan ügyesen van megoldva a kamera,hogy vagy befordul szembe vagy csak a nagy fejet látod.
    Tényleg elképesztő az a mozgás kultúra amit tud beszarás mint valami paralízises gnóm jah a futás van de minek,mert a sebesség megnő+1 el a kamera imbolygás 70-el tehát csak dedalonnal futható le 15 méternél nagyobb távolság"jah többet nem is tud"
    A verekedés na azzz tyuhuhhuuuhu
    A+X van védekezés Y,de ez szót se érdemel.Nevetséges az egész oké,hogy hót hülye az AI"késöbb többet róla",na de ennyire elbaszni valamit az már művészet.Nyomkodni össze vissza az A+X et van valami kombó"ááá inkább nincs ,mert 1 marhaság" Na de néha bead 1 berzerker modot meg kell nyomni a B-t és karakterünkre tuti,hogy a híg fosás jön rá az arca alapján ami akkor történik.Majd jön a csoda random nyomkodni ABXY-t néha 1szer néha soxor oszt meghónak.
    Motorozás one way nincs megfordulás kerekezés meg poverslidelés van igaz iszonyat gyopárul.Kihagysz valamit az ott is marad nem mész vissza érte...
    AI 1etlen jó tulajdonsága,hogy vonalba közlekedik feléd,ha jön és nem elkezd valami beépített búgócsiga effektussal kóvályogni a pályán fedezéket keresve.Iszonyat a beépített célkereszt radarjuk ahogy ráhúzod a célkeresztet lebújik és ott is marad ha arrébb mozdítod előjön majd ha lősz 1 kapáslövést talán úgy marad,hogy lőj neki 1 fejest.
    Ja a fej lövés nem is tudtam,hogy a kalap,meg a kendő tökéletes 9mm es lövedék megállító tulajdonsággal rendelkezik,mert ha az enemin ezek vannak akkor 2 lövés a fejes elsővel eltűnik a cucc másodikkal loccsan a fej.Na de akkor jön a borzalom minden hulla után pontosan ugyan olyan csiga fröccs marad pont úgy néz ki mintha az asszony a gyűlölt vörös körömlakkját földhöz baszta volna.A csúcs az amikor 4-5 enemi áll egymásmellet kb 3 nm-en és beszélgetnek messziről lövök a legközelebbinek fejest meghó majd a második elkezd szaladni felém a többi meg kedélyesen cseveg nyújtózkodik tovább úgy,hogy a hulla közéjük esik.A legdurvább meg az amikor lövöm őket és kilépek az "érzékenységi területükről" kész megszűnik minden vagy állnak 1helybe vagy előjön az aranyhal effektusuk és elfelejtik a 4 másodperccel előtte történteket és teszik a semmitmondó dolgukat.
    Játékélmény nulla beleraktak minden baromságot,jaaaa nőket kell menteni akik hálából nem kell mondani mivel fizetnek há de,hogy az valami vicc ahogy meg van csinálva inkább 1 nagy censored felírat lenne a kijelzőn...
    ááááááá nem is folytatom,mert nincs értelme,de közbe eszembe jutott 1 pozitív dolog az hogy azonnal el lehet nyomni az átvezetőket igaz arra nem jöttem rá,hogy 1 átvezető miért áll néha 5-6 részből amit minidg el kell újra nyomni.

    Bőségesen tudnám még szapulni és írni a negatívumokat,de ennyi is elég...

    Tehát ez 1 fossssss!!!

    Csak azért is ki akartam szedni az 1000 GS-t,de rezistens lettem a ketaminra amit eddig szedtem a szenvedéseimre amikor ezzel a nyomorúságos szarral játszottam így nem lesz 1000....
  • pacclacc
    #138483
    Van egy Bf 3 játékom, ha valakit érdekel az pm . mennyiért vinné azt írja meg.
  • DarkSector
    #138482
    Én is a Forza 3-4-et jobban szeretem, szeretném, de ahogy belejátszol a játékba ráérzel és amúgy kurvajó a Horizon is, és van rally is. :)
    Irányítás fasza, még ha nem is real.
  • Macccy
    #138481
    Akkor én fénykoromban' nagyon jó lehettem még a sunnyogásban, mert nekem nem rémlik ez a szintű túlkapás 2008-ból. Sebaj. Azért 490 Ft-ot ... főleg, hogy ingyenpontokból (rewards) vettem ... nagyon megérte!

    A Forza Horizon szintúgy. Árkédebb jóval, mint a F3-4 de már kezdtem ráharapni tegnap és sok versenymód van.
  • DarkSector
    #138480
    fasza...csak a lényeg hogy a mostani ft árak maradjanak és nekem jöhet!