176613
banner
  • Macccy
    #138559
    Bár régi játék már, de meg kell említenem: ez az L.A. Noire így újrajátszva (walkthru) és maxolás közelben valami fantasztikus szórakozás ismét! A fizika, az engine minősége, a 40-es évek autóinak különböző viselkedése, a tűzharcok, a város kidolgozása ... az ügyek ... sajnálom, hogy a Team Bondi némi pénzügyi nehézségekkel küzd, mert ez a cucc igazi Rockstar minőség lett.
  • arty
    #138558
    abszolut nem akartam letolni (lásd game-nek bontatlanul visszaküldöttje), de öccázé berántottam (totti is nagyon dícsérte), ugyhogy egyszer sorra kerülhet!
  • Waczkor
    #138557
    Igen,csak elírtam.
  • Renátó1985
    #138556
    Nfs rivals-ra gondolsz?
  • Waczkor
    #138555
    Én is így vagyok vele,ha minden játékot elpasszolnék pgr akkor is maradna.
    Forzaban szerintem a one utáni boxon se lesz eső,időjárás,éjszaka,nem érzékelem rajtuk hogy valaha is fognak bele rakni.

    Egy next gen forza horizont szívesen látnék nagy térképpel,több móddal,időjárással.Vagy egy rendes TDU folytatás ami nem szemét.
    Jelen állás szerint a fifa 14 és az nfs run ami legjobban érdekel majd a next gen konzolon.

    Forza 5-nél ugyanazt érzem mint az összes eddigi FM résznél,megint borzasztó gyorsan bele fogok unni,nem nekem való,pedig imádom az autókat,de ez kiakaszt hogy megint nem lesz eső.Olyan komplett időjárást mint a pgrben nem várok,az soha nem fog megtörténni,de hogy egy nyamvadt esőt még mindig nem sikerül belerakniuk ez nálam a kabaré szint.Függetlenül attól hogy a játék többi része biztos nagyon jó lesz.
  • davidka003
    #138554
    Ergo semmi előnye nincs. 3k és 2-3 órán belül megkapod a kódot a sráctól.
  • ktomi22
    #138553
    5 k-t olvastam sry..attol meg oclsobb mint uzletben ..es rogton megvan
  • Totti5
    #138552
    Nem elhanyagolható a játékmechanika sem ami rettentő fun és összetett.
  • davidka003
    #138551
    Bulletstorm-ot próbálja ki aki megvette. Jó szinkronhangok, nagyon kellemes grafika, hatalmas terek gyönyörű megvilágítással.
  • davidka003
    #138550
    Nagyon el lehetsz tévedve ha szerinted 13 font kevesebb, mint 3000 Ft. Mert annyi a linkelt oldalon a 3 hónap. De mivel a halál fasza fizetne itt kártyával, így marad a paypal amire pedig 16 fontot ír.
  • ktomi22
    #138549
    figyelj.. nekem mind1.. amugy nem dragabb pl 3 honapos meg olcsobb is. es ? mivan ha nem magyar? itt par percen belul jon a kod. nekem mind1 hogy hol veszi meg.. gondoltam linkelek enis igy tud majd legalabb valasztani.. te is liinkeltel neki enis.. a kerdezonek csak jo.. de elnezest ha csak 1 linket lehet 1 hszre valaszolni 2t meg már nem.
  • xxdani
    #138548
    +1, Én is üzleteltem vele. Teljesen korrekt és gyors volt minden. Az ára meg nyerő
  • davidka003
    #138547
    Jobb? Megbízhatóbb? Hát ja 25%-al drágább minden ráadásul nem is magyar oldal.
    Akit linkeltem megbízható, csak el kéne olvasni a kommenteket. Én is üzleteltem már vele. Ahogy utaltam pár órára rá jött a kód.
  • ktomi22
    #138546
    van jobb / megbizhatobb is szerintem: szerintem legolcsobb
  • Ricsi234
    #138545
  • davidka003
    #138544
    LINK
  • Ricsi234
    #138543
    Tud valaki valami olcsó live goldot?
    lehet akár két napostól kezdve 12 hónapőosig..
  • Mr Manson
    #138542
    igen
  • Mr Manson
    #138541
    igen
  • ktomi22
    #138540
    van..

    nekem bejon .. bár attol meg hogy lecsusztataod az átlókat, .. attol fuggetlenul nem lesznek kulon gombok mint PS kontrollerjén.. de 1 fokkal jobb mint a sima kontroller..
  • DarkSector
    #138539
    Én is szeretnék. :D
  • LMNO
    #138538
    Valakinek van ilyen új d-pados kontrollere?

    Megéri, jobban használható mondjuk verekedős játékokhoz? Mert pl. a Mortal Kombatot a simával képtelen vagyok játszani, nemtom hogy jobb lenne-e egy ilyen.
  • negyven2
    #138537
    RDR multiban is ilyen szuperemberek a hideout-okon levo, NPC-k. 3 pixeles reseken keresztul leszednek 100 meterol. Arrol nem is beszelve, hogy gyakori az olyan hogy galon keresztul lonek le az NPC, vagy sziklakba, epuletekbe rakja be oket es ok lelohetnek, de oket igy nem lehet.
  • Renjike
    #138536
    Nem szeretem az autós játékokat de ez a Horizon valami isteni orgia.. jó zenék jó irányítás szép izgalmas ... valami rohadt jó :D
  • Macccy
    #138535
    Álom lenne ha ezt a sokféle időjárást a Forza 4 -be betették volna ....
  • DarkSector
    #138534
    Oks, de Olcsóbb, Xcom-ot én sem vennék, de Forza Horizon?
  • davidka003
    #138533
    Igen. De azt nem is tudod eladni utána. Illetve van
    akinek fontos a doboz.
    Pl én nagyon örülök pár dobozos játékomnak, hogy
    megvan. (BF:BC, MW2 hardened, Alan Wake limited

    Digitálist max 1-2k-ert veszek.
  • DarkSector
    #138532
    Forza Horizon-t belinkelni picit felesleges a mostani akció után. :D
    XCom most is 3000, kb 8 fontnyi forint.. :)
  • davidka003
    #138531
    Igen. De azt nem is tudod eladni utána. Illetve van akinek fontos a doboz.
    Pl én nagyon örülök pár dobozos játékomnak, hogy megvan. (BF:BC, MW2 hardened, Alan Wake limited,
  • Botond #138530
    Xcom godon 3k, az olcsóbb, nem?
  • davidka003
    #138529
    Red Dead Redemption Game Of The Year Edition 13 font zavvin
    XCOM Enemy Unknown 16 font
    Dragon's Dogma: Dark Arisen 17 font
    Forza Horizon 17,59 font
  • Seth
    #138528
    Szerintem is botrányosan gyenge lett.
  • davidka003
    #138527

    Olyan hangulatos. Néha mindig kedvet kapok hozzá, hogy játsszak pár kört.
  • davidka003
    #138526
    Érdekes. Nálam az első rész 10/10.
    A második részt botrányosnak tartom.
  • Totti5
    #138525
    Nem vagyok egy koncerthörcsög, de The Silent Hill Band-ére elmennék ha a közelbe lenne!
  • Totti5
    #138524
    Silent Hill:2 Revelations ( ami ugye Silent Hill 3 valójában )

    Hogy rohadjon meg az összes fikagép. Csak azért nem néztem meg eddig mert egyrészt itthon nem vetítették moziba ( ennyire nagy bukta volt az első??? pedig kétszer is elmentem rá:) ( igaz onnan száramzik a legdúrvább mozi élményem... fél óra után percenként vonult ki egy-egy család a gyerekkel a teremből, mit vártak? macliacit?... )

    Azt olvastam eddig róla hogy milyen gyenge, mennyire rossz, B kategória és a többi.

    Namost ehhez képest a film rettentő profi lett, akárcsak az előd. Látvány, helyszínek, monszták, vizuális hatások, játékból avagy a játékra való utalások mind a helyén voltak. Nem mondom hogy nem lehetett volna jobban megcsavarni a storyt, mert kiszámítható volt. Horrornak sem mondanám, hiába voltak benne dúrva dolgok ( hála isten nem pegi 13:D ), vagy csak én vagyok már totál immunis mindenre:/

    B kategória nyomát sem lehet felfedezni. CGI nagyon szép, a díszletek szintén hűek, a vágások profik, a szörnyek pedig nagyon betegek. A filmen érződik hogy játékról van adaptálva, a felépítése is nagy vonalakban hasonló, mármint a cselekmények. Értem én hogy aki nem játszott a játékokkal az nem élvezi, de aki játszott és kedveli a szériát az szégyelje magát ha ezt fikázza.

    Ezt moziba kellett volna nézi SH fan haverjaimmal 3Dben...

    Zenét se felejtsük el. Fantasztikus továbbra is. Akira Yamaoka

    Mary Elizabeth pedig ismét egy remek betétdalt énekelhetett.
  • Macccy
    #138523
    Na azért annyira nem "wow" ... Olyan kicsit, mintha Geralt egy sötét csűrben megmászta volna Lorenzo Lamas-t és ez lett az eredménye :))

    Más: Hitman Abszolúció mennyire jó? 990 Ft még ...
  • arty
    #138522
    azt hittem ez valami rejtett, beépített karakter :D

    wow!
  • Totti5
    #138521
    másfél órán keresztül generáltam mire végigmentem az összes aopción, de csak az alapokat feszegettem 3/4edéhez hozzá sem értem... hihetetlen mi minden van benne, kb bármit meg lehet csinálni.

    Saját storyt is lehet kreálni. Még azt is te szabod meg hogy a nézők hogy viselkedjenek, a kommentár mit mondjon mikor hol álljon a kamera... fejlesztői eszköz a játékban:D
  • Macccy
    #138520
    Geralt pankrálónak ment? Mivan, a trollszúrás már nem elég jövedelmező?