176613
banner
  • arty
    #139078
    izé, forditva. mindegy.
  • bluesfool
    #139077
    Aki a bétában benne az már vásárolt valamit dlc-t a marketplacen , én régóta próbálok és mindig ezt a hiba kódot kapom: 80153016 . Hiába törlöm a system cache-t úgyis , valakinek van ilyen problémája ?
  • szega96
    #139076
    Köszönöm!!
  • arty
    #139075
    akkor a te eseted - remélem - kissé más: az indiai bulletstormos kavarnál is korrumpáódó god letöltés akadályozta az ingyengémet :)

    nem szabadott volna letörölnöd az angol witchered... vszeg most a magyart szedné, ami viszont NEM elérhető az angol régióból .. a magyar meg ugye neked nincs megvéve.
  • Waczkor
    #139074


    Állat lesz
  • arty
    #139073
    köszi!

    rohadjon meg mindkét banda, de elsősorban az MS. duplán.
  • Macccy
    #139072
    Nem akartam elsütni a poént a corrupted file okán, hogy "bár tudom, Magyarországon minden 50%-kal korruptabb!" :P
  • Macccy
    #139071
    Másfél órán át beszélgettem a UK chat supporttal, amúgy ő is megerősítette, hogy maintenance zajlik/zajlott az elmúlt napban biztosan. Mutatott mindenféle trükköt, csodákat, még utolsó System Update-et is töröltünk kombóval! :P ... A letöltési probléma viszont végülis megmaradt, mert 80% fölött valahol megint újraindult a download.

    Azt tanácsolta végül, hogy vegyek egy Playstation 3-at ... Neeemám! :D :D Azt mondta próbáljam majd meg később megint, mert a játék HU-n is kell működjön és lehet a maintenance miatt nem megy végig a letöltés.
  • Macccy
    #139070
    Ez eléggé korrekt megmondás volt! Ki ez a tökös csávó? :)
  • Moby
    #139069
    Elküldtem a kétnapos kódot priviben.
  • davidka003
    #139068
    Fanatec FB 2 órája:
    The specs of XB1 are not even final yet and things are still changed. How can you expect a 100% trustworthy confirmation from a 3rd party manufacturer if MS themselves don't want to give you this confirmation? All products we sold so far were advertised to be compatible for X360 and/or PS3 and unless MS or Sony does officially confirm backwards compatibility you should not make assumptions.
    Fanatec would support the compatibility of current devices to next gen consoles but it is not our decision to make that happen or not.
  • arty
    #139067
    akinek van facebookja.... fanatec ott sem ír semmit, h mi a helyzet az xbone kormáyntámogatással?

    (totti? mert 911wheel.de kb meghalt ..... info semmi.)
  • arty
    #139066
    PONT így jártam a vegasommal. Egsz este ment a gép és reggelre egy korrupt god a jutalom.

    Zseniális.
  • Macccy
    #139065
    Én még nem temetném őket, a legnagyobb világcégek mind lefelé korrigálnak manapság, pl az Apple is lentebb csúszott, a Samsung is esett, elemzők azt is említették pár hónapja az Apple kapcsán, hogy ez természetes korrekció, mert túlfújták a részvényeket, ennyire nem kellett volna felmennie sem. Lehet MS is hasonló.
    Minden esetre, a LIVE nem a pénzügyek miatt lassú, az biztos. De ha nem jön le a Witcher rendesen, akkor felhívom Steve-et és lebaszom és nem lesz golf meccs se szombaton! ;)
  • Macccy
    #139064
    Nem mindenkinél, jaja, nálam semmi baja nem volt tegnap estig, de már nálam sem 100-as. Ugyan a belépés és Live navigálás csak kb 20 percig volt rossz az este, de elkövettem azt a "hibát", hogy letöröltem a Witcher 2-t amit még UK profillal vettem kód formában. Azt remélem a HU újratelepítéstől, hogy kapok a híresen jó magyar feliratból. De egyelőre ez húzódik, mert a telepítés nagyon zötyög: este elindítottam és hagytam hogy majd kikapcsol ha végzett, reggel bekapcsolom, nézem, corrupted. Na mondom fasza, újra, viszont most meg nem csak lassú volt, de újra is kezdte már 2x ... Most szugerálom, már tovább jutott, de még így is csak 62 %
  • AnuluWork #139063
    Nana! Úgy néz ki, hogy éppen folyamatban van, hogy megrohad, vagy valami hasonló.
  • arty
    #139062
    Nem 1 napja, hetek óta szívás van. (nem mindig és nem mindenkinél)

    Bocs, de a trükközésekre PONT az eddigi ONLINE rendszer adott lehetőséget. Lehet örülni, hogy ez folytatódik a következő genben, de legalább nem lesz még durvább. Tudod: családtag a kinai Cheao Hung Pei és osztjuk a játékainkat.... ;)

  • arty
    #139061
    Mi az a pendrájvos trükközés?

    És miért ENGEM szopatnak, aki mellesleg FIZET is a szolgáltatásért?
    Hol a fizetős lájv előnye most a PSN-hez képest?

    Költői. Rohadjon meg az MS.
  • xxdani
    #139060
    Semmit se cseszett el. Max problémásabb lett a belépés. 1perc helyett ~5-10 percig tölt, de miután belépett minden ugyan olyan. ezért béta a béta.
  • zaki
    #139059
    Thx. Nekem még az 16203-ás van.
  • vg
    #139058
    Mondom, baromság!

    http://support.xbox.com/en-GB/xbox-live-status

    OLVASD!
  • vg
    #139057
    Xbox Live Status, ott van minden hiba ami jelenleg van

    "For our members that are currently unable to sign in to their Xbox LIVE accounts, we’re right here with you! We’ve got our team engaged and they are working hard to get everything back to normal as expediently as possible. You’re being so patient while we're working, and we really appreciate you! We’ll update you on our progress as soon as we have more information."
  • davidka003
    #139056
    Akkor a Ph userek biztos hazudnak...
    Meg Totti is csak poénból írta a banhullamot.
    Nekem amúgy mindegy. Max neked lehet kellemetlen.
  • vg
    #139055
    "Az új update elcseszi a BF3-at."

    Hülyeséget irkálsz, nem csesz el semmit. Nincs semmilyen bann hullám. Most is játszanak sokan bf3-at, csak valami rendszer gond lehet, mert visszalépni már nem lehet. Semmi sem megy, még az ingyenes Crash Course se.
  • szega96
    #139054
    Én régen Borderlands DLC-ket raktam át a profilomra pendrive segítségével.. :D Meglátjuk mi lesz :D Ha bannolnak akkor -> Flash :D
  • Myselor
    #139053
    de nem lett vele feloldva achivment,de oké kitöröljük
  • davidka003
    #139052
    De még hogy. Azzal acsikat oldhatsz fel könnyen. Ezért max profil BAN jár szvsz.
  • Myselor
    #139051
    és az baj ha megvan modolva egy játék mentése?abba beleköthetnek?horizonnal lett berakva pálya meg a gta 4 mentése meglett modolva
  • davidka003
    #139050
    Te is mutyizol néha. :D
  • Totti5
    #139049
    Lehet örülni, most 1 napig szívás van a warezolók, mutyisok, hekkelők miatt.

    Lehet örvendezni, mert ugyan ez lesz köv genbe, így hogy a mindig online témát skippeltük így a tuti 100%os DRMnek annyi. Ott folytatjuk ahol itt abbahagytuk. Szélmalomharc.
  • Tyrant01
    #139048
    2.0.16529.0
  • Laza
    #139047
    Azért huppantam be ide, mert egy darabig nem használtam a gépet, most meg egy hete kb van hogy elindítom és csak pörög a kör a közepén és hosszú percekig vegetál ... volt hogy kinyomtam, legközelebb gyorsabban bejött, volt hogy kivártam a végét.

    Ennek most a lent említett pachelésekhez lehet köze vagy szarakodik a vinyóm? :)
  • davidka003
    #139046
    Mondom én. Forza 4 is szar azt mondják.
    Jó ez az új update.
  • Renjike
    #139045
    nekem sincs törvénytisztelőpolgár vagyok :)
  • zaki
    #139044
    Mi a legújabb dashboard verziószáma? Nekem még nem frissített. Mondjuk nincs is félnivalóm, csak kíváncsi vagyok.
  • davidka003
    #139043
    Az új update elcseszi a BF3-at.
    Én se megyek netre, mert ha azt elcseszi akkor mást is elcseszhet.
  • Macccy
    #139042
    Banhullák ide vagy oda, rohadtul nem csatlakozok én se a LIVE-ra, már vagy egy órája. Pedig minden legál ..... Na pont ahogy ezt írom, most belépett 3. próbálkozásra
  • DarkSector
    #139041
    Pendrive-os trükk?
    Megint a GoD? vagy ez uj megoldás?

    Akinek van esze kamu profilt hozott létre trükközésre.
  • Totti5
    #139040
    Senki ne lepődjön meg, jön egy update, aki trükközött azt pedig bannolják:

    "nekem is kiírja hogy update elérhető rámegyek azt nem lehet csatlakozni meg kihoz egy rohadt hosszú hibakódot"

    "Bannhullám van
    Most takarítják ki az összes profil megosztással trükközőt
    Aztán lehet, hogy kapnak az arcukba a Gears Beta ügyeskedőd ..... daninak is azért tölt lassan, mert vizsgálja a mentést/rendszert az új ápdét "

    "Ja engem is bannoltak sajnos
    Most már elárulhatom büszkén, hogy sosem vettem eredeti játékot csak pendrájvokat, de egyszer minden végetér.."

    Ahogy olvasom a pendrájvos trükközésről van szó megint.
  • Myselor
    #139039
    de ez arra is megoldás hogy a játékok a menüben sokat töltenek?a menüben pl a bf3 start gomb nyomása után kb 10 percig tölt.a forza is minecraft is,ha ezt megcsináljuk nem lesz ez?