176613
banner
  • Tinman #139358
    Gáddemitson! :-D
  • Harlekin
    #139357
    na látom azért csak letudtad!
  • Harlekin
    #139356
    ja ja ja perszepersze unokahugocska
    Beszarás game fulra treníroztátok a lovat meg lett minden ruha,Professional difficulty megvan???
  • Harlekin
    #139355
    Gondolom volt,ha 2 van,de sajnos nem találkoztam vele
  • Seth
    #139354
    Kérdezz bármit, mindenre tudok válaszolni. Töviről hegyire ismerem a cuccot, hála unokahúgocskámnak :D
  • Tinman #139353
    My horse and Me 2?

    1. Atyaég ennek a szemetnek volt 1. része is?
    2. A zoofília nem büntetendő?
  • Renjike
    #139352
    Termés mára Red Dead Redemption Goty :))
  • arty
    #139351
    Látszólag működik. De azért végső verdiktet egy gyakorlati megvalósításal, valódi játék alapján szívesebben hoznék ;)

    Patent troll, mert levédeti, hogy "fekete keret", hogy "rugózó scroll", majd utána él is a szabadalmi jogával.
    És nem csak US-ben perel, tiltat :)
    (az tény h az usát földig kéne már csak emiatt is BOMBázni (szia Prism!!!)

    Mögöttem ült évekig egy html(-t is) fejlesztő abban az időben, amikor az MS kezdett durván helyzetbe kerülni.
    Elég sokszor kapott szívinfarktust, mert nem sodródott az árral és írta meg csak ms-html-re, mint akkoriban kb mindenki.
  • Harlekin
    #139350
    Amúgy tedd félre pár napra...
    Tegyél be valami szart ajánlom a my hors end me 2-t igérem 4 nap múlva vágyni fogsz a DS2 szopásra...


    Na és mond azt hogy ezt nem kihívás 1000 gs-re megcsinálni na ez a kihívás

  • Harlekin
    #139349
    uhhhh az nagyon nagyon nagy cumi...
    Ezért utálom Én is ezeket a waves baszásokat főleg amikor még pluszba netán coopos is na azt örökkévalóság letudni vagy fagyás vagy valakit kibasz a net halmozottan hátrányos...
  • Macccy
    #139348
    Harlie! Hallod ... Darksiders 2 mégmindig ... (arcomat fogom)
    Van ez a 10 szintes bunyó labirintus, ez az Arbiter Maze. Ütöm a genyákat mint a cséphadaró, eszembe jut "ejj dejópofa lenne ha lefagyna ez a szar most, mert a labirintusban nincs save lehetőség, egyszuszra kell!"

    Hát szerinted az utolsó szinten mit csinált???!! :)
  • Macccy
    #139347
    Ugye ugye, működik az csak megy a rinyálás, hogy áááúgyse! Lefogadom hasonlóképpen az emberek még lovaskocsival járnának, ha valaki nem mutatja meg, hogy néémáá, gőzgéppel is lehet ...

    OFF: Patent troll mert a szar U.S jog lehetővé teszi, mindegyik patent troll aki ott jelenvan még Józsibácsi kisiparos is, csak az Apple messze a leghíresebb, azért van minden hírben. Erre gondoltál e már? Nem?

    Te amúgy HTML programozó vagy?
  • arty
    #139346
    Ok, majd amikor az 500$-os konzolom mögött az MS fenntart egy 1000$-os vga-s 5000$-os szervert, hogy az nekem árnyékot számoljon, visszatérünk rá és megkövetek mindenkit, h mekkora baromságot mondtam.

    (az tény, hogy én nem gondoltam, h akár csak technikailag is kivitelezhető, ezt megcáfolni LÁTSZIK ez a techdemo... az MS bullshit továbbra is bullshit, az ami konstans nem változik)

    "a többi cég csak jót akar neked"

    nézd, az, hogy az MS baszott támogatni a szabvány HTML-t és a parasztok torkán lenyomta az MS-HTML és ActiveX nevű szarjait, majd ezzel monopolhelyzetet teremtett, amit éveken át élvezett, mostanra emiatt az egész net emiatt van évekkel lemaradva ... az tuti, hogy ekkora hatással kevés "vérgeci" cég büszkélkedhet - talán csak az általad említett patent-troll apple.

    bocs, ha én a gyengébbnek, a kisebbnek inkább szurkolok, ill. annak aki nem szopatott, ahogy csak tudott, amikor megtehette.
  • Botond #139345
    Töltöm. :)
  • Harlekin
    #139344
    B.zd+ Há most nehéz lenne válaszolni...
  • davidka003
    #139343
    Megnézed torrenten és látni fogod. :D
  • Totti5
    #139342
    Tehetséges:D


  • Harlekin
    #139341
    gyors kérdés!!!!
    Call Of Duty: Black Ops 2 1 vagy 2 lemezes????
  • DarkSector
    #139340
    Vérprofi a fenéket, abba is hagynám a játékipart ha ekkora hulladékok jönnének csak.

    Ha ezek az igénytelenség meg síkság valakinek tetszik, oké.
    De egy lapon említeni a régiekkel az nagy butaság.

    Ez a megtestesült káosz, annyira baromság és összevisszaság, és akkor ezt letudják egy olyan dologgal, mert hogy ennek ilyen a stílusa, ez oké, csak ez egy szarság.

    Régebben részletesen leírtam mindent, miért tartom szar játéknak, még1x nem részletezem.

    Az egy másik dolog hogy manapság főleg pc-n a sok mocsokból kiemelve ez valóban jónak számít.
  • davidka003
    #139339
    Mondjuk ja, pofátlanul az arcomba tolja aztán nem is nagy sale.
    Pl most csempén DMC HD collection 8 ezer Ft-ért. Haha.
  • Totti5
    #139338
    Nekem 57.000 GSem van és 2db árkéd játékot kimaxoltam!

    Nyertem valamit?:D
  • Totti5
    #139337
    DMC is egy profi ujragondolás lett, ami alig tért el az alapoktól ( ellenben a TR jóval jobban ). Nincs olyan skála amin csak DMC közepes lenne. Minden téren vér profi.
  • Harlekin
    #139336
    Elhiszem nem is vitatom viszont nekem ez vált be amit leírtam.Így dupla esélye van,hogy megoldja a problémát...
  • Totti5
    #139335
    Tomb Raiderből nem csináltak viccet. Amit anno első leleplezérskor mondtak az megvalósult. Mondták a nyitott világot? igen, az lett? igen. Mondták hogy "darkos" realisztikusabb lesz? igen, az lett? igen. Ammit anno ígértek az lett.

    Tomb Raider egy klasszik széria. Mivel stílust teremtett, amit azóta sem tudott senki megugrani, versenybe szállni vele furcsa olvasni hogy nem volt jó. Ami a TR azt majdnem mindig hozta, mert voltak gyengébb és volt rossz rész is ezt kár tagadni, de azok nem a TR1-2-3-4 és nem is a Legend, Underworld volt, hanem ami ezek közt jelent meg a Chronicles és az Angel of Darkness. Underworld és a Legend is egy olyan játék ami másik nincs, egész generációban még csak hasonló sem jelent meg.

    Last of Us nehezen képvisel ugyan azt... teljesen más. A Tomb Raider mindig a platofrming, a puzzlék és ezek mellett a autólockos hót egyszerű ( azt nem mondaném hogy könnyű ) harcokról szóltak. Nyilván ebbe nem tartozik bele a rebbot, mert az a harcokat tette előtérbe, puzzlékat hátra.

    TR rebbot egy szinte tökéletes játék lett. Igen vadászatnak nem volt benne sok érteme, ezt ki kellett volna aknázni egy DLCben, de mivel a fejlesztők nem akartak DLCt ezt szomorúan tudomásul kellett venni hogy ennyi volt, hiába volt benne még bőven amit meg lehetett volna mutatni a szigeten.
  • Totti5
    #139334
    Itt továbbra is minden akció látható!

    Mellesleg mostanában minden sale ott van a főoldalon ahogy bekacsolod a boxot. Heti sale, gold sale, publisher sale. Akárhogy is nézem nekem 3 csempén leárazés van.
  • Seth
    #139333
    Az én módszeremhez momentum sem kell. Egy sima és gyors xxy kombóra a földön van az illető, fölé mész és instant kill-t lehet rajta csinálni
  • Harlekin
    #139332
    A kalapcs mindent megold.
    Sait azért szoktam csak használni,mert hamar tölti a momentumokat.
    Mindig a legerősebbre kell menni ami védi a többit azt hiszem kék pajzzsal...
    feltölt a cucc
    LB+y azt hiszem és ha még ez sem elég nekik akkor lb+b az smg fegyóval tuti a siker.
  • Seth
    #139331
    Baromi könnyűek,ha tudja a trükköt az ember. Sai fegyóval a felütéses kombót kell csinálni (b ár mindegyik fegyvernek van ilyen kombója, a sai a leggyorsabb), mikor földre kerül odamész és instant kill
  • Muttley
    #139330
    help!

    hogyan kell kinyírni a sok Sinister-t
    először jön 2
    majd 3-4
    végül 5
    lövöm őket mindennel, kapják a katanát is rendesen
    az 5-nél mindig kinyiffanok

    help :)

  • Harlekin
    #139329
    A picsába nem tudom mi lehet!?

    Szerintem csak karbantartás jellegű dologról lehet szó,mert folyamatosan töltik fel a képzéseket...

    Mind 1 a bankszámla számot majd biztos,hogy jól adom meg...
  • Tinman #139328
    Fake!

    A megadott oldal nem jön be.

  • Macccy
    #139327
    Nyilván. Ezért léteznek. Szemét vadkapitalista gecik. A többi cég meg csak jót akar neked.
  • Macccy
    #139326
    Figyelj csak atya: nem értetted meg a lényeget, de mondjuk nem is vártam mást! NEM azt mondtam, hogy a cloud a mennyire kurvajó, hanem hogy az egysejtűek mennyire hokiznak rá most, hogy az nVidia hírezte ki (PC) és még az örök Teréz anyu Sony is szóba került! Így remélem már érthető, de szólj ha nem ...

    Arty neked is szól! ... Tudom szar X1, tudom ...
  • Harlekin
    #139325
    Tehát a Te 18000 gs es képed az nem jampizás ellenben az Én 1000/1000 es középszar gamáim ami amúgy mások szerint érdemtelenek szerinted meg jampizás.

    Ezennel meghirdetem a achievements jampizási OKJ-s kurzust!!!
    Minden páros héten kedden,szerdán és vasárnap 2 kurzusban jampizási oktatást tartok...
    2 havonta Epénisz méréssel záró vizsgaidőszakkal...
    A legjobb 10 kockulási szint mérő kézi készüléket kap sikeres vizsga után...
    A tandíj 100ft/alkalom.
    Jelentkezni privátba,tandíj szigorúan utalással...

    PROMO!!!!


    KÖNNYŰ ACHIEVEMENTSET MINDENKINEK

    - NAPPALI ÉS ESTI TAGOZATON


    ACHIEVEMENTS nélkül ma már nem boldogulsz,leszólnak a fórumokon!

    Szerezz jampizási tudást, OKJ-s bizonyítványt OLCSÓN!



    Nézz körül legújabb képzéseim között!

    www.harlijampi.hu


    Nem lett meg ponthatárod? Nálam így is tanulhatsz!

    Ha elmúltál már 6, de nem vagy még 100 éves

    ha nem szereztél még állami finanszírozású OKJ-s végzettséget, akkor tiéd a pálya!


    Imádom az SG-t...
  • DarkSector
    #139324
    "Mert talán pont az a lényege a rebootnak, hogy jobb legyen, frissebb legyen, aztán meg sok esetben mégsem lesz az ...... az eredetit akarják felülírni, aztán sok esetben csak viccet csinálnak belőle."

    DMC külön és önnmagában is egy középszerű összecsapott játék.
  • Laza
    #139323
    "Meg nem értem ezt a hülye logikát. Miért kell egy reboot-ot hasonlítani az előző részekhez? Az új Tomb Raider is jobb lett mint a régi."

    Mert talán pont az a lényege a rebootnak, hogy jobb legyen, frissebb legyen, aztán meg sok esetben mégsem lesz az ...... az eredetit akarják felülírni, aztán sok esetben csak viccet csinálnak belőle.

    Az új TR-ről meg annyit, hogy lehet jobb mint az eredetiek, azoknál nem volt nehéz manapság jobbat csinálni ... de ettől még nem lett jó játék. Hasonló gameplay stílust képvisel a The Last of US és sokszorosan kenterbeveri.

    TR-be az az ál szenvedés majd játékmenetben meg mindenkit fejlövéssel irtás, céltalan QTE fesztivál ... megjelenés előtt demózgatott kamu vadászat (amiben a LOU megint mérföldeket ráver egy hasonló részen). Nálam a TR hatalmas csalódás. A LOU-ban meg lehet nézni hogy kell élvezetes gameplay, jó (és nem QTE kényszerített) történetvezetést és hangulatot csinálni.

    Még mielőtt jönnek a jelzők, van X360-am és PS3-am is ... de pl a TR-t PC-n toltam kontrollerrel (ameddig toltam) :)

    Egyébként ha a TR tetszett, akkor a 'másik' szinte kötelező :D
  • davidka003
    #139322
    Ja meg az a pálya mikor meg kell menteni az orosz elnök lányát. Hát veteránon 5mp alatt halottak voltunk. :D
    Azt nem is értem amúgy.
    Solo-ban lehet könnyebb.
  • piamania
    #139321
    KÖszi!Gyorsan meg is vettem!!
  • DarkSector
    #139320
    "Meg nem értem ezt a hülye logikát. Miért kell egy reboot-ot hasonlítani az előző részekhez?"

    Mert kell.

    Tomb Raider, igenis fasza lett, ezzel ellentétben, nem úgy fasza mint a régiek, van amiben kevesebb de sokmindenben fejlődött.
    És minden a helyén van, átgondolt.

    DMC-ben többekközt az egész egy odahányt paca.

    9/10-et adhatsz rá igazad van csak éppen nem számít ha másnak akarod mondani, mert másnak mondva baromság. :)
    Tökmindegy mit érzel, még csak feltételezni sem lehet 9/10-et.
    Ellenben a TR-nél jogosan, vagy egy Bio Inf-nél..
  • negyven2
    #139319
    Es a DLC-k is fele annyiba kerulnek. Termeszetesen szinten csak goldosoknak. Lost and Damned 400 MSP, Ballad of Gay Tony 800.