176613
banner
  • davidka003
    #139398
    Kis naiv azt hitted, hogy 200 Ft-os kóddal megkapod az ingyen játékot? :D
  • Renjike
    #139397
    igen a 48 órás kód csak multira jó nem leszel Gold tag tőle
  • Renjike
    #139396
    Most nézegetem Major Nelson blogját a németek állítólag Lost Planet 2t és Shadowrunt kapnak (kommentelő) és egy japán Lokalizációs srác meg azt kommentelte hogy náluk AC2 nem volt és valami mást adtak helyette. Dead Rising 1 kérlek :DD
  • karajjj
    #139395
    vettem ebay-en egy 48 órás live gold kódot, most aktiváltam, el is fogadta az oldal viszont továbbra is csak ingyenes tag vagyok, normális ez?
  • davidka003
    #139394
    Az egész magyar nép kivonulna a Kossuth térre. :D
  • Renjike
    #139393
    Ingyen van , nem ezért fizettem a Goldért én csak a Dead Rising 2vel is meglennék elégedve :)) egyébként meg szerintem felteszik majd addigra csak nem basznak ki másokkal nagy hangot adna neki a nép . (szerintem)
  • davidka003
    #139392
    Melyikkel járnánk jobban?
  • negyven2
    #139391
    Viszont elmeletileg, mivel itthon nincs Case Zero lehet ,hogy a Case West, vagy az Off The Recordot kapjuk. Vagy mast, vagy semmit.
  • Renjike
    #139390
    DR2+Case Zerora nem számítottam együtt. Ez tetszik :)
  • negyven2
    #139389
    Viszont a Case Zero nincs magyar marketplacen!
  • negyven2
    #139388
    [Blog Post] Xbox Live Gold Members get Crackdown, Dead Rising 2 & Dead Rising 2: Case Zero #free in August http://t.co/vDJbnS0MxH
  • Landor
    #139387
    Nah 5 perc brainstoroming a microsoft telefonos ügyfélszolgálatával és végül nekik manuálisan sikerült hozzáadni a fiókomhoz a bankkáryám, így én is meg tudtam venni :D
  • Moby
    #139386
    KB ja. NV elég jól megvette a lábát a teslákkal a cloudcomputing terén, csak épp egész más területen. A játékokra évek óta próbálják beszuszakolni a kláudingot, de nem akarózik menni. Szerintem nem is fog, mert nem errefelel mutatnak a többségi érdekek. Ezt a voxeles marháskodás meg telefonon jópofa, de nagygépeken ezt inkább nem kéne erőltetni. Egyrészt nem alkalmazható mindenhol (bizonyos esetekben problémás), másrészt ez közelről úgy néz ki mint egy hányás. Nagygépen inkább a perpixel megvilágítás felé kell hajlani, ezeket meg feledni (oda meg mán nem jó a kláuding, sávszélproblémák miatt).
  • davidka003
    #139385
    Szerencsétlenek magukat járatják le.
    Legalább egy Gears of War 1-et vagy kettőt adnának. Mégis valami jó cím.
  • Macccy
    #139384
    Hagyjuk, mert nyilvánvalóan ezeknél a cégeknél senki sem ért hozzá és csak vaktában lődöznek ezzel a kláud marhasággal.

    Nem tudom mikor volt IE6 megkötés, de nyilván jó volt, mert nem sérült be a lelkem annyira, hogy ez megmaradjon így egy évtized távlatából. Ezt az anyuzós dolgot ezt meg most befejezed öreg!

    Pattogós scroll? Mondom, hogy cirkusz a népnek.
  • arty
    #139383
    És ezzel már 5 lesz a totálisan nemérdekel ingyenjátékok listáján. Elképesztő, mennyire nem az én ízlésemet szolgálja az MS ezekkel a cuccokkal :((

    Titkon azért reméltem, néha 1-1 játék lesz, amivel ingyé játszhatok.
  • arty
    #139382
    Mi működik? Melyik játék használja?

    Mit szóltál volna, ha a DS2 nemhogy nem 1000/1000, hanem a grafika nagyrésze hiányzik? Mert a thq csődjével bezárt a felhőjük is, és nem számol neked senki ingyé fényt, árnyékot... gondolom akkor is toltad volna ezerrel a mégjobb élményért - "élvezni kell", ugye :D

    És még mindig várom a válaszod: ki fog a te fosi xbox1-ed möge betenni egy geforce titánt a foskonzolod duplájáért, a foskonzolod árának tizszeresénél is drágább szerverbe, csak hogy az árnyék odaát számolódjon? Értem én, hogy nyeled a bullshitet, hiszen "élvezdni kell" :D

    ---

    Az IE6 jó volt? Ki ne röhögtesd má magad, szenilis barátom :)) És mégis azt KELLETT használnod, mert az oldalak nagyrésze csak azzal működött rendesen - rémlik vagy még akkor anyuék nem engedtek netezni? ;))) És valóban csak ez számít.

    Nem vagyok részvényes, de az általam használt telón kiszedték a pattogós scrollt - mer' azt csak az almának szabad. Tehát az alma megszopatott.

    ---

    Gondolom nehezen megy a képzelgés, hogy emberek egy irodában össze vissza ülnek ... ;)

  • ABTeam2008
    #139381
    Ha minden igaz, a Crackdown lesz a következő ingyenes játék Live-on, utána pedig a Dead Rising 2.
  • Macccy
    #139380
    Dehogykell. Túlragozzátok. Semmi se történik, ha nem találjátok meg az első nap a leárazást, de akkor se áll meg a világ ha lemaradsz egy játékról. Csak GTA5 legyen meg gázolaj! Najó meg Csiken Whopper! :D
  • Tinman #139379
    +1

    Oltári nagy türelem kell ehhez a foshoz.
  • Tinman #139378
    K. sokat lenne mit tanulniuk pl. a Steamtől.

    1. Wishlist.
    2. E-mail értesítő akciókról.
    3. Ha a wishlisteden van a kiszemelt játék mailt küldd.

    2013-at írunk.
  • Macccy
    #139377
    :D :D Szúúszáááá
  • Macccy
    #139376
    Működik az és ez a jövő. Kész. Felesleges tovább ragozni, élvezni, használni kéne már inkább ... :)

    OFF
    Én mindig mondom mindenkinek, hogy ha nem vagy részvényes egyikben se, akkor szarjadmále' kit mikor perel, az egész csak cirkusz a népnek, hír a bulvár Jóskának! A termék itt van a kezemben, most is arról írok és egy éve bizonyít napi 15 órában, sose fagyott vagy lassult le. Csak az ilyesmi számít ... MS dettó, hacsak nem gyötröd magad Linuxon, a Microsoft cucca jó és kész! Ha valaki tényleg nyilvános lincselést érdemelne, akkor az az Adobe Flash geci >:(

    Mögötted ült a hányatott sorsú kóder évekig? Taxisofőr vagy? ;))
  • Macccy
    #139375
    Az milyenkemény! Anyudtól kértél kölcsön MS pontot? Király! :P
    (Just kiddin')
  • Macccy
    #139374
    Odabasztam neki, nemszaroztam! (és kiderült, hogy 3-4 waveenként mégis savel, szóval csak kicsit vetett vissza)
    1000/1000 biztosan nem lesz, már csak azon okból kifolyólag sem, mert a THQ bezárásával a szervereiket is elárverezték melegétel utalványokért és a kibaszott ajándék tárgy küldés anélkül nem megy! :)

    Óóó ez a horsz játék ... Dejóóó lehet! :P
  • Renjike
    #139373
    nekem bejött , a desmond viszont elég szar volt
  • szega96
    #139372
    Ac-ra kíváncsi leszek, de az inkább nextgenre lenne jó, ami számomra odébb lesz sztem. :D AC3-at most vittem végig kb 2 hete, elég WTF vége volt :D Kíváncis leszek, mi lesz a folytatásban..
  • Renjike
    #139371
    Assassin's Creed? :o (bár én is késöbb veszem) Jövőre 0Day Witcher 3 , Darksouls II nyáron pedig Xbox one :DD ha minden jól megy
  • szega96
    #139370
    Én sztem szeptemberig nem is veszek már játékot :D Akkor is csak GTA5 azt annyi :D Meg vitára a killzone és idénre ennyi volt :D
  • Renjike
    #139369
    tartogattam Forza Horizonra és így is anyumtól kértem kölcsön , eléggé csóró voltam :DD
  • szega96
    #139368
    Pont akkor volt amikor vetted a border2-t kemény 400msp volt az ára :D
  • zaki
    #139367
    kicsit zsúfolt a tálcád :D
  • Renjike
    #139366
    én kimaradtam belőle pedig most megvenném :))
  • Totti5
    #139365
    Ez fontos, hogy mikor került fel? mától él ez az akció, most került ki, ki tudja mikor. Valaki lemaradt róla? nem lesz elég neki 1 hét rá?! 07.30 8:00-kor volt csak rá ingere hogy megvegye?



  • Botond #139364
    Mp3 az elmúlt fél évben 2x volt 990, és nem csak goldosoknak.
  • Renjike
    #139363
    ez így lófasz dobhattak volna egy max payne 3t és akkor boldog lettem volna :)
  • Botond #139362
    Este 7kor se volt még ott, rá kellett keresnem.
  • Tinman #139361
    Reggel is fent volt?

    Amúgy Live-ba pont azt szerettem mindig is, hogy netről PC-ről vásárolok, letöltési listába adok. Ezért k. hiányolom a szélesebb körű tájékoztatást... pl. teljesen amatőr, hogy nem küldenek erről hírlevelet!
  • Totti5
    #139360
    Term. fent van, mint ahogy az elmúlt hetek akciói is végig fent voltak bejelenzkező főoldalon.


  • Tinman #139359
    Oks, de nem egészen normális, hogy MS official csatornáin nem igazán verik nagy dobra.

    Mondjuk így estére már csak felkerült valahová nem?