176613
banner
  • Tinman #139438
    Amúgy az. Megvettem pár éve, de alig bírtam pár órát.

    Brutális amit MS ingyen játékok címszó alatt tol a goldosknak... legközelebb mi lesz Vampire Rain?
  • arty
    #139437
    Én anno pár órát játszogattam vele, szerintem nem rossz. Csak nem jöttem rá, hogy mi a cél ;) (túlzok)
  • Totti5
    #139436
  • davidka003
    #139435
    A magyar Live-on a magyar szinkronos Crackdown van fent. Gondoltam szólok.
    Amúgy szidják, hogy milyen gagyi, unalmas.
  • arty
    #139434
    nem, egyelőre grafikai butulást nem okoz a THQ csődje, de más, a játékkal kapcsolatos funkciók valóban leálltak/megszűntek

    (csak az MS elhintette korábban (mentegetve a sony konzoljánál gyengébb hardverüket), hogy a szerverparkjuk csomo mindent számolhatna, elvitáztunk róla, hogy ha grafikai elemeket is a központban számolnának, akkor egy esetleges csődnél nem csak a multi és más "apró" játékrészek mennének a levesbe, hanem a grafika egyes elemei is)
  • gibson9
    #139433
    Nem vagyok én pánikban, csak érdekelne a dolog. Valaki választ is írhatna :)
  • arty
    #139432


    néha irigyellek benneteket ... :PPPPPPPPPPPPP
  • davidka003
    #139431
    Ilyen fejet vágtam elolvasva a kérdést:

  • Harlekin
    #139430
    Tessék kellet ez nektek szegényt most teljesen pánikba zavartátok a felhősárnyékosszerverbezárásos dolgotokkal...
  • gibson9
    #139429
    Olvasgattam itt a hozzászólásokat és ami nagyon érdekelne ez a Darksiders 2-ről szóló hozzászólások. Én is hallottam, hogy csődbement a THQ és a honlapjaikat sem lehet már elérni, de, hogy az xbox 360-on is nyoma lesz ennek azt nem tudtam. Vagy rosszul értelmezem. Mi is ez az árnyék kiszámításos valami most? Kb 2 hónapja volt bent a lemez utoljára a konzolomban. Grafikai visszaesések történtek vagy mi?
  • DarkSector
    #139428
    Hogy megkérdezed mi a ráknak kell betenni a borítóját?
  • Macccy
    #139427
    Bár a filmet messze nem csíptem annyira, mint az első részt, de ez a rész beégett. :D :D
  • Macccy
    #139426
    Nincs MS részvényem, csak nem rinyálok marhaságok miatt naphosszat. Főleg nem előre egy terv miatt. Használom ami van, játszok ha van időm azzal ami van, ha lesz cloud compjut akkor azzal is, minden mást letojok.
  • Renjike
    #139425
    - Nincs külön gomb a védekezésre , sem a kerülésre
    - Combo van pár féle de nem vitték túlzásba itt inkább a Blade Mode ami pörgeti a játékot
    - Kép tiszta
    - Kibaszott gyors a játék , 60 fps és stabil.
    - 6-8 óra nekem pont közte volt
    - 7/10
  • arty
    #139424
    pont nem a nagy neveket kéne tolni, amiket már szinte minden boxos tuti lenyomott ... :)

    a DR2 talán ebből a szempontból jó választás, de én mostanra már ki nem állhatom a zombis játékokat, ergo max belenézek :)
  • arty
    #139423
    - akinek ott a polcán pár thq cím (nem csak DS2-ről van szó!), esetleg újrajátszaná őket, vagy lenyomna 1-2 küldit az ettől jobban érezné magát? látom én, hogy próbálod bagatellizálni a problémát, miközben forumokszerte nem 2 ember sír x vagy y játék leállított (nem csőd miatti!!!!) szervereiért. de no para, ha majd árnyékot is számolnak a gépek, akkor nem kapcsolják őket le, mer' a líderboard sok áramot eszik, de az árnyék nem.

    - jah, a goldnak más se hiányzik, mint egy jóféle drágulás - csak, hogy az árnyék ne lokálba számolódjon - LOL!

    - jelenleg úgy néz ki, h az onlive ~csődbement, a gaikait meg szerencséjükre megvette a sony és 0db ilyen szolgáltatás működik normálisan, holott kettő is elindult egykoron (és nyilván aki ott bevásárolt játékokból annak se fáj a gyűjtemény bebukása, hiszen nyilván mostanra amit akart mág végigjátszott, ugye? ;) komolyan: nem elég a steam accért aggódni? tényleg a darksiders árnyékaiért is kelljen? ;) )

    - valahogy túléltük, ma mégis mindenki sok tabbal böngészik - miért, ha 1 tabbal se akkora tragédia? neked amugy van ms részvényed, hogy ennyire mosdatod őket, még a kézenfekvő elbaszásaikért is? ;)
  • bluesfool
    #139422
    hello, én régen játszottam vele, a játékidő elsőre normálon kb 5 óra max 5 és fél óra (jó párszor meghaltam) . Újrajátszani ? Én személy szerint többször is végig vittem , mire kifejleszted maximumra a karaktert , meg összes fegyver megszerzése és hasonlók. Meg ott vannak a VR missionok, a kihivások . A kép tiszta a vanquishez képest , de itt is vannak effektek , ha még jól rémlik. Gyors a játék , a sebességgel nincs olyan gond , talán 1-2 ahol sok volt egyszerre a robbanás ott volt egy framerate , de hát ilyen volt a vanquish-ben is. A védekezés az evade ami átmegy counter attack . Combók ,hát na arra nem nagyon emlékszek.
  • Muttley
    #139421
    aki játszott vele?

    - van-e védekezés gomb v. csak "evade"?
    - a combo-k kimerülnek 1-1 gomb elmebeteg nyomkodásába vagy van sorrendiség és tanulni kell a combo-kat?
    - a kép tiszta, éles v. ebben is van egy ilyen "zöld blur" mint a Vanquish-ben?
    - nagyon gyors játék - emiatt kérdés: akad-e? van-e framerate gond?
    - mennyire hosszú játék?
    - újrajátszási ráta?

  • Muttley
    #139420


  • Macccy
    #139419
    Ez is nézőpont és játékos egyéni kérdése, mert nekem pl nem volt meg a Dead Rising 2 és régebben kicsit érdekelt volna, mióta láttam a DR3 bemutatót, azóta meg méginkább kíváncsi lettem rá (zombikat komálom).
    Nem mondom, én is jobban örülnék olyan blockbuster színvonalnak, mint pl. ingyen Alan Wake, Gears, Halo részek (elvileg a 3 lesz), ingyen Red Dead vagy Forza ... de most lényegében a polcom tartalmát olvastam föl és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, így látok létjogosultságot néhány (!) kevésbé AAA játék ajándékozásában.
  • Macccy
    #139418
    JaH! A lényeget meg jól elfelejtettem: én nem azt mondtam, hogy mindenki dobja el a haját, mert hűdenagyon jön a cloud computing. Azzal kezdtem, hogy bezzeg mikor a Microsoft lobogtatta meg a terveket mindenki anyázta és most, hogy nVidia is tervezi már nem lázadnak a pécés gyerekek! Ennyi.
    Az MS iránti ellenszenvet bizonyítandó tettem ide a linket, de azóta már látom el is kanyarodtunk scroll effekt meg IE irányokba, mindegy csak utálni lehessen ...
  • Macccy
    #139417
    - a THq csődhöz hasonló nincs minden nap, sőt, 10 évente egyszer van ilyen fejhullás, hát most rájuk csapott le a kaszás ... a szerverük most állt meg júniusban, tehát ~10 hónapig volt még support a megjelenés után, ami nem sok ha valaki csak most tudja meg hogy van DS2, de mivel már kb év eleje óta rakosgattam én is odébb a lemezt, szerintem aki akarta már letolta

    - a LIVE előfizetésbe, vagy a hasonló online pass szarokba szerintem bele tudnák tenni, de hidd el, hogy az MS már gondolt erre, hiszen az E3 hisztéria előtt fix volt, hogy belevágnak, nem gondolom, hogy nagy költsége lenne elosztva felhasználókra

    - jelenleg úgy néz ki, hogy Gaikai és társai sem lefutott még

    - ez az 1 tabbal netezés ez igen "súlyos" gond lehetett, valahogy túléltem, a többi szarság meg ma is van csak mégjobban ... el nem hinnéd, de én is irodában dolgozom, ahol ülnek mögöttem és amennyi szopó van authentikálással ide-oda, ahhoz képest mindenféle 1 tabos netezés fel se tűnne már. A civil netezés se lett sokkal jobb, faszom flash szarok még mindig felbukkannak a sarkon, néha a Java idegel ki, csomó webpédzs szar mobilon/pécén ... Én nem emlékszem, hogy a maihoz képest lényegesen szarabb lett volna 10 éve, főleg a csúnya gonosz MS miatt.
  • ABTeam2008
    #139416
    Én is ódzkodtam tőle (meg azóta is rosszul vagyok a PSN-től / DualShock 3 kontrollertől), de nincs mese, be kell szerezni egy PS3-at.
  • ABTeam2008
    #139415
    Így van, köszi a kiegészítést!
  • Renjike
    #139414
    ne fájdítsd a szívem Xboxra nincs Demon's Souls
  • negyven2
    #139413
    Kicsit kiegeszitenem, hogy minden 1 honap alatti Gold csak multira jo. Ha mar tudsz szerezni 1 honapnyi (akkar free Gold tagsagot akkor az mar teljes ertekunek szamit.
  • Tinman #139412
    Talán az egyetlen X tulaj vagyok, aki csak és kizárólag eredeti játékokkal tolja, de mégsem volt soha még a 3.5 év alatt fizetős Goldja. :-)

    Örülök, hogy végigtoltad őket... tényleg :-)

    (+1 ember megfertőzve - pipa)
  • ABTeam2008
    #139411
    Igazából tényleg három fajta tagság van.

    - Arany tagság, amivel a létező összes LIVE-os fícsörhöz hozzáférhetsz
    - ingyenes tagság, ami ugye meglehetősen korlátozott
    - és a harmadik a trial vagy nevezzük próba(?) tagságnak, amit karajjj is aktivált, ebből van 48 órás, 14 napos stb. ezekkel általában multizni lehet, de olyan is előfordul, hogy csak abban a játékban játszhatsz másokkal, amelyikhez járt a kód (pl. ilyen volt anno a Halo 4-hez is).

    Most csak azért nem mondom, hogy "#dealwithit", mert szegény Adam Orth is megszívta ezzel a kijelentésével.

    Ui.: Köszi a Demon's / Dark Souls végigjátszásokat, nélkülük talán sosem játszottam volna végig őket.
  • arty
    #139410
    online=onlive
  • arty
    #139409
    vicc, de a lényegen hogy átsiklottam (voxelek)

  • arty
    #139408
    Esetleg érdemben válaszolnál?
    - milyen érzés lenne egy "thq" csőd után a félgrafikás játék
    - miért érné meg a tuloldalra a konzolodnál jelentősen drágább hwt rakni (lásd még gaikai és online "csőd" - ennyire érte meg)

    Ok, anyuzás befejezve - ezekszerint b) variáns: szenilis vagy, elfelejtetted milyen 1 tabbal netezni (avantbrowser később megvolt azé'), milyen amikor csak vársz és vársz és vársz - mert lassu és fos a böngésző, de csak az van, amikor az activeX miatt a céges biztonsági beállítások miatt nem nézel meg egy oldalt, vagy az aláíratlanság miatt macerával nézel meg egy másikat.

    Igen, pattogós scroll. Egy az ezerből. Csak mert neked nincs igényed valamire.... ;)
  • Tinman #139407
    Nem, ez nem normális.

    Mert kizárólag az MS ismer csak olyat, hogy kicsit szűz lány...

    Van olyan, hogy silver tagság (csak szaxi van, az is gumiba), fél-gold tagság (ebbe vagy most te, sima misszionárius, persze gumival), meg a teljes gold tagság (orál, anál, pisi, kaki, dobermann itt már mindent lehet). Ez a vicc?

    Szerintem meg a 3 féle tagság az.
  • arty
    #139406
    Nekem az se volna jó, azok is megvoltak :DD
  • davidka003
    #139405
    Ráadásul most azt se mondja, hogy 100+ hsz volt és nem látta, hogy már valaki megválaszolta. :D
  • Renjike
    #139404
    lassú vagy.
  • davidka003
    #139403
    #139397
  • DarkSector
    #139402
    48 órás gold...KIZÁRÓLAG MULTIZNI ENGED.
  • Totti5
    #139401
    Minden akciós játékot megvettem ami érdekel Steamon, anélkül hogy egyetlen eamilt elolvastam volna, küldenek? hova? egyet sem láttam még. A lényeg hogy semmiről nem maradtam le és ez nem egy emailon múlik.

    Olyan lehetőség van hogy a my pins fülre, ami egy kedvencek menüpont, be tudod rakni azokat ami érdekel, így azokra rá tudsz nézi.

    A lényeg hogy a GTA 4 is kikerült mindenhova a főoldalra. Amiben kell majd abban fejlődik még.
  • karajjj
    #139400
    inkább a gta érdekelt volna
  • karajjj
    #139399
    jaaa értem, köszönöm