176613
banner
  • Totti5
    #139478
    Ha a 6 szar akkor az 5 mégsokkalszarabb.
  • DarkSector
    #139477
    Csak ORC meg a 6 szar.
  • DarkSector
    #139476
    Rakáás szar.
  • Anubys
    #139475
    Inkább a Revelations-t, akár drágábban is...
    Én 2 órát bírtam a 6-tal játszani, pedig szerettem a sorozatot, de a 4-5-6 már elêg gáz lett.
    A Revelations viszont NAGYON jó.
  • Renjike
    #139474
    hosszú a játék , és annyira nem is rossz.
  • Tinman #139473
    4k sok érte. Várj még picit.
  • Harlekin
    #139472
    minden resi 1 szar...Remélem meggyőztelek
  • davidka003
    #139471
    Zavvi, Resi 6 discount kóddal 4 ezer Ft. Régóta meg akarom venni de nem is tudom. :D
    Valaki győzzön meg, hogy megéri.
  • Macccy
    #139470
    Csak kérdezem, mer' vitatkozni akaroook!!! ... :) Neemám, csak kérdeztem, érdekelt.
  • gibson9
    #139469
    Nekem nagyon tetszett/tetszik a DS2, igen. Miért?
  • gibson9
    #139468
    Köszönöm a válaszodat :) Így már értem.
  • ABTeam2008
    #139467
    Playground likely making Forza Horizon 2


    Jöhet!
  • Macccy
    #139466
    De amúgy te komáltad ezt a DS2-t??
  • Totti5
    #139465
    PCn már van nehéz fokozat, ami nekem azt jelenti hogy érezték mit basztak el... és sok más apróságot is. Sajnos ez a konzol verzión nem segít. Ettől függetlenül ingyen Fable 3 egy jó szórakozás, mert egy kellemes kaland. Máig emlékszek benne szinte mindenre, mármint a pozitívumokra is:) királynak lenni pedig jó volt.

    Várom az első rész HDsítást, vagyis az új grafikausi motorral való HDsítást ( ami nem csak a felbontás ápdétet ) s persze remélem lesz Fable 4, valamilyen szintű koncepcióváltozással.

    Shadow, GeoW 2, Fable 2, PGR, Forza mind olyan amit van aki még nem játszott??? nem tiszta hogy neked azok nem, de ezek miért igen, amikor ugyan olyan "alap" címek, és nagyon sokan játszottak minddel.

    Még mindig azt gondolom hogy ez nem a gold vásárlására ösztönöz. Hogy miért? ha most veszel goldot akkor az előző 3 játékot már buktad. Ez egy plusz az aktív goldosoknak.
  • Harlekin
    #139464
    "A jelenlegi kínálatukkal elriasztani lehet embereket, nem behúzni a goldba"

    és ez miért baj???Már mint neked vagy nekem!Speciel szerintem még jó is nem hígul a társaság és lehet a meglévőnek min morgolódni,tisztelet a kivételnek...
  • arty
    #139463
    - Kameo -> igen, ez jöhetett volna (megvolt, tetszett)
    - Shadow Complex -> ez is (megvolt, tetszett)
    - State of Decay -> túl új, kilóg a listádról (+ egy hulladék a boxos port)
    - Geow 2 -> akkor már inkább az első (megvolt, tetszett)
    - Fable 2 -> egyértelműen inkább ezt kellett volna adni az F3 helyett, azt majd berántja akinek bejött az előd-rész
    - Forza részek -> 2-3-nak nincs értelme, 4 pedig még túl új/drága, egy essentials verza meg megint csak kicseszés lett volna
    - PGR részek -> 3-nak nincs értelme, a 4 v1.1 pedig bugos hddről (gondolom a god ez a verza lenne, azaz recseg a hang, ha nem dvdről játszod)

    def grid - végülis ingyen jóez
    halo 3 - végre egy "kezdő" rész (360on), jó választás
    ac2 - az elsőt sokan unták, stb, lehet inkább eltántorítólag hatott volna, ergo ez is jó választás
    crackdown - elmegy, nem volt ez rossz játék (csak kissé érdektelen) és szvsz sokaknak kimaradt
    dr2 - miért nem az első?

    szal, utánagondolva egy friss xboxosnak nem rossz ez, bár a régi motorosoknak valószínűbb, hogy alig lesz pár hasznos cím
  • bluesfool
    #139462
    Ha valakinek nincs gold tagsága és esetleg kellenének ezek goldos ingyen játékok a közeljövőben akkor csináljon egy profilt indiai régióban , ingyen kap 1 hónapot amivel átlehet migrálni magyarra . Nem kell semmi bankkártya vagy ilyen dolgokat meg adni . Ki próbáltam működik. Itt az információ http://www.se7ensins.com/forums/threads/how-to-get-free-unlimited-xbox-live-gold-1-month-membereships-easy-working-as-of-19-7-13.956344/
  • Muttley
    #139461
    X360-ra MIÉRT NEM jön???

  • Muttley
    #139460
    köszi szépen :)
    és neked is DeadlyRenjike :)
  • DarkSector
    #139459
    Nem értem mit foglalkozik vele mindenki, hogy melyik játékot kapjátok az MS-től ha mindegyik már egyszer megvehető volt 3ft-ért?

    Engem azért hagy baszottul hidegen a téma, mivel amiket emes ad mind olyan játék ami annyira olcsó és régi, hogy GOLD mellett nem ajándék hanem lehúzás.
    olyan játékokkal kedveskedjenek amiket esetleg nem tudok megvenni mert annyira drága, vagy max 1-2 éves és megvan az esélye hogy MÉG NEM NYOMTAM ki az 1000/1000g-t 3 évvel ezelőtt.
  • Tinman #139458
    Mi AAA abban a játékban, melyben nem lehet meghalni?

    Mondjuk nem ez a fő baj vele, hanem az unalmas harcok, a lapos gameplay, és a rengeteg hiba, meg az elképzelés, hogy 1000 Ft-ért kutyafőzetet vehetsz.

    Defense Grid: The Awakening - 82 - az a baj vele, hogy más platformon már RÉG ingyen osztogatják, de olyan szinten, hogy már FB likeért is volt

    Halo 3 - 94 - van olyan XBOX tulaj aki nem tolta? Tök felesleges ezt adni...

    Assassin's Creed II - 90 - akit kicsit is érdekelt a széria, nem, hogy a 2. részt, de már a Rev-et, sőt a 3.-at is letolta.

    Crackdown - 83 - ez a játék egy unalmas fos, 2013-ba semmilyen szinten nem állja meg a helyét. Alibi game, hogy adjanak valamit.

    Dead Rising 2 - 79 - okés, de járna a kieg is magyaroknak is nem?


    Mutatom mi erős XBOX360-on:

    - Kameo
    - Shadow Complex
    - State of Decay
    - Geow 2
    - Fable 2
    - Forza részek
    - PGR részek

    ...meg kb. még 50 konzol only cím.

    A jelenlegi kínálatukkal elriasztani lehet embereket, nem behúzni a goldba, miközben a PSN tényleg AAA+++ cuccokat dobál és nem kőkoriakat.
  • Tinman #139457
    +1
  • Renjike
    #139456
    Otherworld véleményt alkot , nem tesztet ír és PCn játszanak amin egy borzalmas port volt a játék . Igen ott 2 percet töltött.
  • davidka003
    #139455
    Egy Gears of War 2 erős húzócím. Az kéne ingyen. Pedig fent van a polcon.
    Legalább megugrana a multizók száma.
  • Totti5
    #139454
    Bicepszben erős? vagy miben kell annak lennie?

    Fable 3 AAA, csak a Fable 2 annyira jó vot, hogy nem sikerült megugrani, megújúlni, továbbvinni, elbaszták a konzolos verziót, amit a PCs verzióban már próbáltak javítani.

    Gyakorlatilag mindegyik magasan értékelt, sikeres játék:
    Defense Grid: The Awakening - 82
    Halo 3 - 94
    Assassin's Creed II - 90
    Crackdown - 83
    Dead Rising 2 - 79
  • davidka003
    #139453
    Gyakorlatilag nem volt erős játék eddig ingyen.
    Fable 3 sem AAA csak egy középszar valami.
    Kíváncsi leszek mit találnak ki köv hónapban.
    1 hét múlva lejár a GOLD-om. Nem döntöttem még el, hogy hosszabbítok-e.
  • Harlekin
    #139452
  • Tinman #139451
    Nincs gondom, de ez még csak enyhén se éri el az ingerküszöböm. A Fail 3 miatt goldot venni... meg hátizé kategória.

    Lett volna egy Lost Odyssey nyitásnak és leborulok előttük... vagy Shadow Complex, ahogy Davidka003 is írta.
  • Tinman #139450
    Vagyis az előfizu egyfajta promója... na de ki a célcsoport?

    Azok akik gen végén szállnak be?
  • Botond #139449
    Én az ingyen játékok miatt, konkrétan fable3 miatt vettem goldot. Azóta vagy olyan játékok voltak, amik nem érdekelnek, vagy amik megvannak. Viszont vettem heti gold akcióban is olyat, ami érdekel. Hogy becsapva érzem e magam? 1 hónap után, és még 11 vissza van, kicsit korai lenne, nem? De te nem is vettél goldot, neked nem értem mi a gondod.
  • Totti5
    #139448
    Ez nem arról szól hogy meggyőzzön.

    Az ackiókkal meg akar győzni, hogy vásrárolj, ezzel kapsz játékokat ha előfizető vagy.
  • Tinman #139447
    Nem mindegy Totti.

    Győzzön meg az MS, hogy nekem ezüstfarkasnak aranyra kell váltanom... nem, hogy meggyőznek, de eltántorítanak.

    Pedig vannak X-re k. jó játékok!
  • Tinman #139446
    Ez így hosszú. Röviden: ingyenszar.
  • Tinman #139445
    Na most képzelj el egy olyan XBOX játékost, aki kicsit is benne van a sodrásba és még nem tolta le a Halo 3-at... AC2 ugyan ez.

    DR2 korrekt viszont, atomgáz, hogy a kieg. idehaza nem fog nektek járni :-/
  • Totti5
    #139444
    Shadow Complex is régi és olcsón lehetett venni már többször is illetve sokaknak megvan, mert ugyan olyan alapmű mint Halo és az AC. Csupán erre szerettem volna rávilágítani.
  • davidka003
    #139443
    AC2 oké. Az nem rossz csak régi.
    Halo 3 megvan 2 fontért GAME-ről. Bár az se annyira jó, mint a Reach.
    Dead Rising 2 meg nem győzött meg a tesztek alapján. 2 percenként töltés? Nevetséges. Otherworld Bemutatja: Dead Rising 2 videókritika
  • Totti5
    #139442
    AC2, HALO 3 és a Dead Rising 2 is ugyan olyan jó.
  • Totti5
    #139441
    Mindegy mi lesz, eddig nem volt, most van. Amíg nem volt senkinek semmi nem fájt, most azért mert őt nem érdekli valami már tragédiának éli meg.
  • Harlekin
    #139440
    szuvenirú nyihuhú nye kukucsku protku...
  • davidka003
    #139439
    Legalább egy Shadow Complex lenne.
    Csak XLBA cím de mégis jó.