176613
banner
  • Renjike
    #139518
    :DDD szarvicc.
    Bioshock és Wolfie hiányzik a listáról Painkiller szerintem nem lett olyan jó , The Darknesst nem ismerem pedig kiváncsi vagyok rá. Halo 3nál jobb a Reach és a 4 is ami pedig simán jobb a farcrynál FŐLEG a counter strikenál (szerintem az a játék 1 zacskó szemét és én a Medal of Honort tettem volna elsőnek. :)
  • DarkSector
    #139517
    És a Resident Evil 6?
  • Totti5
    #139516
    Bár a mai nap szavazását az Amazon GOTYja viszi. Nyár közepén a generáció vége előtt min. fél évvel a GENERÁCIÓ legjobbja. Milyen hozzá nem értő balfékek dolgozhatnak ott? valami nem a munkakörébe tartozó titkárnő összedobott egy rossz listát szint.

  • Totti5
    #139515
    Bioshock hol van?
    Painkiller hol van?
    Wolfenstein hol van?
    The Darkness hol van?
  • Muttley
    #139514
    f.szbukkon lehet szavazni
    a Crysis site-ján :)



  • DarkSector
    #139513
    Jah ezt vágom garit nem adhatsz, de ez is elég ha megnézted hogy a tiédbe volt-e, akkor van esély ha rendelek soginak hogy abba is lesz esetleg.

    Bár az az 5 verda nemsok.
  • davidka003
    #139512
    Működtek a kódok. 5 autó meg valami plusz pálya. (2 kód volt)
  • davidka003
    #139511
    Teljesen random. Én most hiába mondom azt, hogy nincsenek felhasználva a kódok. Lehet, hogy amit te vennél abba már fel lenne használva.
    Ez a régi tulajdonoson múlik.

    De mindjárt kipróbálom a kódokat.
  • DarkSector
    #139510
    Bocsika, a fullos-t arra értem, hogy DLC-k vannak? :D

    Mert Uncharted-ekben voltak kodok. Mármint amik érvényesek voltak még.
    Mert ugye használt játékokról beszélünk.
  • davidka003
    #139509
    Igen ez a teljes változat és teljesen magyar nyelvű. :D (felirat)
  • DarkSector
    #139508
    Forza 4 fullos?
  • Totti5
    #139507
  • davidka003
    #139506


    Ma jött GAME-ről. :D
    4800 Ft-ot megért. Mind a 3 tökéletesen karcmentes, szép tiszta új tokban küldték.
    Továbbra is ajánlott bolt csak most drágák.
  • teddymac
    #139505
    god game-ről van már valami info ?
  • arty
    #139504
    pff... legalja :(
  • arty
    #139503
    én amit csak láttam, mindened veterán volt - kabbe :D

    amugy jól nyomod, köszönöm h általad minden küldi legalább hardenedre meglett... :)

    vegas jó, csak nem az übersima, 60fps codmw3 után - ami szvsz k jó játék, iszonyat alulbecsülve, csak mert "cod"
    8+6 órám van a kampányban + spec opsban, nagyon megérte az árát!

    vegyé hedszetet és goldot - majd ;)

    ---

    amugy az létezik, hogy magyarlájvon nincs The lost and the damned???????????????????????????
    vettem gta4et és csak a tónit látom hozzá .... (noha az uk accomon megvan a motoros kieg, szal ha nagyon akarom, játszhatom aztis boxon is)
  • Totti5
    #139502
    Ace Combat Infinity F2P lesz, szóval semmit nem veszítettünk.
  • Totti5
    #139501
    20 gigás első szériás boxhoz kapott headsetemet használom a mai napig, amibe pár 100 óra Fifa benne van / rész. Azon kívül hogy a földhözvagdosásoktól már kettétörött és össze kellett heftölni, az elektronikai részével semmi gond. Strapabíró kis eszköz, ráadásul filléres, így he netán bármi lett volna fillérekből lehetett szerezni újat. Kiszolgálta mindent, egy rossz szó nem lehet rá.
  • davidka003
    #139500
    Haver headset-je jó fos volt. Mondjuk 3 éve a szekrény alján pihent, már minden volt rádobálva, kábel meglehet törve. 3 nap múlva lejár a GOLD-om egyelőre nem akarok költeni se headset-re se GOLD-ra. :\

    MW3-ban meg aki megcsinálta veteránra a flood the market spec ops pályát annak respect. :D
    Nagyon profi sráccal nyomtuk pár napja és ő is azt mondja, hogy rohadt nagy mák kell hozzá. Nem bírtuk vele se megcsinálni. Viszont kb 6 pályát lenyomtunk vele veteránon. :D Azért állok úgy.

    Vegas2 meg iszonyatosan fos irányítással rendelkezik. Valahogy nem olyan gördülékeny, mint az MW3. Ráadásul akad is.
    De azért jó volt. GG :D
  • arty
    #139499
    majjövök, még mindig meló :( talán félóra-óra!
  • davidka003
    #139498
    Haver odaadta a headset-et úgyhogy vevő vagyok MW3 co-op-ra arty.
    Bármilyen pálya jöhet. Flood the Market-et jó lenne megcsinálni, piszok nehéz.
  • DarkSector
    #139497
    Hát elég hitelesnek tűnik.
  • Totti5
    #139496
    Fake vagy nem fake
  • davidka003
    #139495
    Következő címekhez van 10% kódom
    Ha kell valakinek szóljon.
    Lehet szűrni külön játékokra vagy amire akartok.

    Catherine még így is baszott drága pedig érdekelne.
    Resi 6-ot úgy döntöttem, hogy nem veszem meg.
  • Renjike
    #139494
    Red Dead Redemption Goty cserélhető


    Megérné Crysis 3ra cserélni? (értékben) Vagy valami egyéb más jó játékra tipp? :) (nemtudom mit akarok :D )
  • DarkSector
    #139493
    Nem technikailag csúnyább.

    RE6-ban minha odahánytak volna valami szart eléd, idétlenség az egész mármint a pályák.
    Irtam is néhány példát.
  • xxdani
    #139492
    Nem lehet játékmentést másik profillal használni? Láttam jútyúbon ilyen videókat , hogy átírják az ID jét a mentésnek. Ez mennyire legális? Nem lesz para belőle? Esetleg egy megbízható leírást ha tudna adni valaki annak örülnék :) Köszi előre is
  • davidka003
    #139491
    Revelations-t végigvittem már PC-n. Nem volt rossz, csak a boss-ok nem tetszettek.
    Resi 6-on még gondolkodok, mert Így 11,6 font lenne. 10 font alatt meg úgyse nagyon lesz.
  • Anubys
    #139490
    Ez pont így van. A 4-et végigtoltam anno GC-n, annyira nem jött be, hogy többször is végigvigyem. Az 5-öt valahogy elkezdeni sem volt kedvem, pedig nekiültem vagy 3x. A 6 jobb, de sem üti meg azt a mércét, hogy a kevés szabadidőmet rááldozzam.
    A Revelations viszont kellemes csalódás volt.
  • Totti5
    #139489
    Ha a Resi 6 ronda, akkor az 5 is az. Ugyan az a motor, és látvány csak a Resi 6 finomított, több szebb effekt, főleg éjszakai pályákon. Mivel min. 2.5ször olyan hosszú mint a Resi5, ami szintén nem volt rövid azzal a bőven 10 óra feletti idejével, talán, lehet nem minden patent, de ez nem is sandbox ahol ugyan oda rohangálsz vissza minden pillanatban hanem egy lineáris játék ahol minden percben más a helyszín és nem mész vissza az előzőre, mindez 30 órán át.
  • Macccy
    #139488
    :)
    Megint elmondom, bár már mondtam neked, hogy a RE1-2-3 mind megvolt, végigvittem. Óké? Ott a fix kamera miatt megbocsájtottam a fogyatékosságot ÉS mert akkoriban nem is sok alternatíva volt. De ettől még számomra a 6 irányítása a leginkább helyénvaló.

    A co-op nagyonjó, toltad?

    Nem ronda egyáltalán a RE6, ezt magabiztosan cáfolom. Grafika sznob vagyok kicsit még mindig és be szoktam járni a helyszíneket, amikor nincs sok ellen. Nagyon rendbe van a 6 mindenhol grafikailag. Bár csúnyának az 5-öst se mondanám kivéve a mocsaras részt.
  • DarkSector
    #139487
    Helyszínek sötétek, igen.
    Helyszínek változatosak, igen.

    De kibaszott igénytelen és ronda!
  • Totti5
    #139486
    Temető éjszaka, szakadó esőben több Resi feelinget árasztott mint a egész Resident 5 a 40 fokban délben rohangálása a sivatag közepén.

    A Resi 5 egy nagyon jó akciójáték, bírtam, de a 6 jobb mert Resident Evilebb.

    Egyrészt a tank irányítást végre kukázták, másrészt a közelharc rengeteget javult. A helyszínek változatosak, sötétek, bűzlenek ahogy annak lennie kell.
  • DarkSector
    #139485
    Oks de ettől még ez a RE ami eredetileg volt, a 4. rész óta egy nagy változás jött.

    A coop meg egy vicc...elhiszem hogy haverral élvezed, de egy vicc.
  • DarkSector
    #139484
    RE az nem egy akciójáték, nem coop buzulás, neked a 6 nyomába nem érhet egyik rész sem, hiszen a RE-t te nem ismered, te ismersz egy a RE szériából készült buznyák valamit.
    Amit az új generáció, (ezt értem az embereknél is) jobban bevesz.

    Pl te is ezt a célzás dolgot.

    Igen, fogyatékosság.
    Az FF fogyatékos a körökre osztott harc miatt, a Trine fogyatékos mert oldalt tudsz csak menni.
    A Bulletstorm fogyatékos mert nem lehet ugrani....és még sorolhatnám.

    A Gears mert nem lehet úszni.
    A Company of Heroes hogy csak az egérrel lehet kattintani.

    A Heavy Rain mert tiszta QTE....és még sorolhatnám.

    MOND HOGY NINCS IGAZAM...ezekszerint sok fogyatékos játék van. :D
  • Macccy
    #139483
    Jólvan jólvan, tudom, hogy csípted, nem volt rossz végülis az se. DE Dark, azt azért be kell ismerned, hogy Dávidka két hét múlva a zárt osztályról morzézna ide a fórumba, mert a RE 5 végén Wesker az valami bődületesen kikészítős! Tuti fennvan az all-time idegbaj classics lista dobogóján ... :)
  • Macccy
    #139482
    5 sokkal mégsokkal szarabb, de SZÁMOMRA minden RE egy kicsit hátránnyal indul a 6 előtt mert korábban NEM LEHETETT mozogni ha céloztál (ezt sokan "hangulatfokozó horror elemnek" fogtak fel, szerintem simán fogyatékos).

    Azt kéred győzzelek meg, hogy megéri? Oké. 910 GS-re toltam, pontosabban toltuk ki haverral, máig az egyik legjobb, legizgalmasabb co-op élményünk és párosban is volt, hogy mindketten beleüvöltöttünk egy "HHOooooooaaaaaa!" -t a mikrofonba, vagy a genyóktól kapott frász, vagy a néha elképesztő aweszomnessz miatt, amit a boss jelenetek és a rendezés hozott.
    Szerintem simán megér már 4 ezret, a 4 (!) kampány mindegyike hosszú és szórakoztató, igazi joyride. A Mercenaries pedig gyors és könnyed kikapcsolódás, ha csak 15 percre ülnél le ...

    Bang for the Buck: 10/10 :)
  • DarkSector
    #139481
    Kidolgozott sivatag, vs ocsmány igénytelen kastély meg temető.
    A mechanika egy fos, idétlen kamerakezelés, és mozgás.

    Az tény hogy egyik sem horror már, főleg nem túlélőhorror, tömény akció mind2 rész.
    De 5 sokkalta szebb.
  • Totti5
    #139480
    Sivatag nappal vs kastély, temető, metró, város éjszaka

    Minden más pedig szinte ugyan az, csak fejlődött a játékmechnaika.
  • DarkSector
    #139479
    Neked.