176613
banner
  • DarkSector
    #139638
    max egy gagyi 300forintos játékot hozatsz game-ről és elküldöd a tokját neki. :D
  • davidka003
    #139637
    Ha lenne tokom küldenék elhiheted.
    De sajnos érthető okokból nem igazán kapni a boltokban üres zöld tokot.
  • Harlekin
    #139636
    nincs raktáron
  • DarkSector
    #139635
    Küldj egy olcsó tokot, és kicseréli a papirokat belőle.
  • Harlekin
    #139634
    Nem tudom ez valahogy kimaradt pedig ezeket szeretem nem is értem hogyan hagyhattam ki!?Na megnézem mindjárt a boltot,hogy raktáron van e...
  • davidka003
    #139633
    Egy sráccal jatekaim.hu-n már 2-szer üzleteltünk nagyon jó volt mindig, mert gyorsan utalt.
    Most 3. üzlet. Ma kapta meg a Far Cry 3-at. Ripityára van törve a tok.
    Pedig buborékos borítékban adtam fel. Ennek ellenére pozitívat adott.
    Nekem van bűntudatom a köcsög posta hibája miatt.
  • Waczkor
    #139632
  • Waczkor
    #139631
    Xbox One: all versions come bundled with headset

    Xbox One Day One and standard editions will come bundled with a chat headset, Microsoft has announced today.

    Previously, it was thought the headset would not be inlcuded with the system, but then Microsoft hinted it was considering changing its mind and said it would look into the inclusion.

    Now it’s been confirmed: the headset is included in both the Day One and standard editions, per a Microsoft spokesperson speaking with Shacknews.

    The Xbox One Day One Edition, featured in the unboxing video below hosted by Major Nelson, will also come bundled with a 4K HDMI cable, along with all the other Day One goodies previously outlined.

    Here’s a few other details posted by Albert Penello, director of product planning for Xbox One: the 4K HDMI cable included is an “actual Category 2 HDMI cable, rated for 1080P, 3D and 4K, according to the HDMI 1.4 spec,”; the Xbox One wireless radio is A/B/G/N, but supports dual-band 2.4ghz and 5ghz frequencies; when you plug a micro-USB cable into the controller for wired gameplay, the internal radio is actually shut off, transmitting data through the wire. You can even use the controller without batteries in this mode.

    Microsoft released other videos today, of the headset, controller, and play and charge kit.

    The console is expected sometime in November.

    Na végre hogy itt is megjött az eszük.
  • Macccy
    #139630
    OFF
    A Tobey (így) féle első rész mérföldekkel volt jobb szerintem is, még ha hólyagból is lőtt elromlós kézikészülék helyett (ami hiába volt az új részben, mert emlékeim szerint nem használták ki a poénját, amikor nincs zsetonja feltölteni ... ha mégis volt, akkor a többi rossz elnyomta, mert nem ugrik be).

    ON
    Na akkor majd nekimegyek ennek a Spidey cuccnak, ha lesz időm, azt láttam Deadpool benne van, az vicces! ;)
  • Seth
    #139629
    Én is jobb filmnek tartom az újat, legfőképp mert kicsit máshogy oldották meg az eredet történetet, nem a tucatszor bemutatottat
  • TaRka0107
    #139628
    Szerintem az új film jobb volt. Az inkább képregényre hajaz. Na meg az új szereplő (Garfield) jobb színész mint Tobey!
  • Muttley
    #139627
    AC for Real :)

  • The Protector
    #139626
    Hatalmas pók fan vagyok,de a Toby-s Spidey ezerszer jobb volt.Nem volt rossz az új sem,de nem mondanám jó filmnek.Egyszerűen vmi nem volt a helyén,vagy több dolog,de egész egyszerűen nem működött a film.
  • davidka003
    #139625
    Nulla volt az új rész. Nem tudom egyesek mit istenítenek benne.
  • arty
    #139624
    (szerintem is szarabb az uj pókfilm)
  • davidka003
    #139623
    Egyszer azért érdemes végigtolni.
    Nekem az nem tetszett, hogy minden szakaszon egy boss-t üldözünk. Önismétlő a játék.
  • Macccy
    #139622
    Hát én kicsit (nagyon) vaktában lőttem, szeretem Spidey-t azért éreztem késztetést, hogy válasszak egyet közülük. Az új film miatt - ami szerintem fosabb mint a korábbi trilógia - a filmest egyből kukáztam és az Edge of Time -ról sem írtak sok szépet. A Shattered Dimensions meg tetszett régebben videó alapján, főleg a noire Spidey ... De ha buktam 2 rugót, hát buktam ...
  • arty
    #139621
    én azt nem értettem, h a 3-4 spider man game közül melyiket kéne megvenni? :D szal "egyiket se" lett belőle...
  • Macccy
    #139620
    Ez a Spider Man: Shattered Dimensions ez jó móka? Csak mert megvettem kettőért, mert most nem nagyon maradt játékom, inkább maxolgatás ... Harli?
    (ja megkérdezhettem volna előbb is, mielőtt megveszem, de abban hol a móka?)
  • Waczkor
    #139619
    Ha van ingyenes kiszállítás Angliába is csinálhatunk bizniszt:)
  • arty
    #139618
    :))

    8-ért hozz nekem és havernak is egyet.

    Totti, Wackor? :)))
  • Macccy
    #139617
    Hááátt, úgy 8-9 ezer lehet a standalone piaci ára. Kint a józsefvárosin már biztos lehet kapni e hónap végétől, olyan beletolós sárga kazettán, a sárgák manufaktúrában tál rizsért lekódolták róla a sallangot és azokat is eladják külön sárga kazettákon!
  • arty
    #139616
    engem a sok játékból CSAK a gta5 érdekel - az ugy mennyit ér szerinted, ha a pakk 15k? ;)
  • Macccy
    #139615
    Jól megbünteted őket, nem veszed meg ennyiért? Írsz nekik nyasgem levelet is?
  • Totti5
    #139614
    Ez nem szól másról mint EXTRA, EXTRA profit. Megteszik, mert megtehetik. Így is 10 millió megy el belőle, és úgy is. Így jut pénz céges Ferrari flottára is.

    Nincs DE. Így nem kell.
  • zaki
    #139613
    Pedig egyre könnyebben a Codok, én végigtoltam az összeset veteránon, és a legnehezebbek a régebbi részek voltak. 2,3,5, na ezek tényleg szivatósak voltak.
  • davidka003
    #139612
    Eladtam én is. :D
    Idegesített a polcon az Alan Wake CE mellett.
  • Macccy
    #139611
    Nekem van egy Háló Ríccs Limited -em minden földi jóval összecsomagolva! Eladó ha kell!
  • Macccy
    #139610
    Így igaz, az ALAN WAKE Collector's minden csiribiri zabszalmával együtt nagyon jó cucc volt, valahol 13 ezer környékén, aláírom, máig egyik legjobb vételnek tartom. Forza 4 Limited -et megjelenése napján kaptam kézbe szintén jó áron, valami 12 körül amennyire emlékszem. HALO 4 szintén valami 12 -ben állt meg én úgy emlékszem.

    DE ...

    De ez egy GTA. Ez egy GTA és azt emlékeim szerint mindig megengedték, hogy kicsit többe kerüljön, mint ahogyan a Blizzard sem szívbajos az ajánlott végfelhasználói árak tekintetében. Én meg úgy vagyok vele, hogy egy GTA -nál, amiben be van építve egy Cabelas Hunting 2013, egy Tour de California '13, egy Tiger Woods PGA '13, egy Grand Slam '13, egy GTA Horizon, egy paplanernyős, búvár és tengeralattjárós (!) játék és maga a GTA Motherfucka' érzés három karakterrel ... meg harci rotival ... nekem megér ennyit simán. Úgyse tudok majd miatta megvenni másik játékokat és nem fogok ráérni lemenni a sikátorba, hogy megvegyem a heti adag füvet.
  • Totti5
    #139609
    Ja tényleg az is megvan. Az is "ócsó" volt, a megjelenés előtt 4 nappal kaptam meg.
  • davidka003
    #139608
    Reach Limited nincs meg? 5,5k-ért szórták. Talán még most is kapni.
  • Waczkor
    #139607
    Én is ritkán vettem 576-ból,de tény hogy néha elég durva áraik vannak.
    Bár ha nem lenne más opcióm 0dayre,akkor onnan venném a simát.
    Valszeg Game.co.uk lesz,vagy Tesco akciós kuponnal.

    Kicsi off:D



  • Myselor
    #139606
    látom mindenki huzza a száját a gta5 ára miatt,jogosan mondjuk jó lenne max 12ért venni dehát ez van:w
  • arty
    #139605
    és akkor ezek UTÁN kellene 15 ezret kiadni egy gta5ért ... (ami egyébként nyilván nagyon jo játék, tartalmas is, stb)
  • Totti5
    #139604
    MS ex LIMITED verziókért nem fizettem többet mint 13 ezer sosem.

    Megvan a Forza 3-4, Alan Wake, Halo Wars, Halo ODST ( Fable 3 már Tinmantól jött "használtan" ). Eleve mindig bodottá volt hogy 1-2 ezerrel került csak többe egy igényes limited collectors mint az alap kiadás. Ebben mindig k jó volt az MS ( már amikor nem baszták el pl a GeoW 3 és a Halo 4 terjesztését itthon, amit nem lehetett megvenni... ). De a Halo 4 is csak 10 ezer volt!!! kevesebb pénzbe került mint a Last of Us? kétlem, minőségben gyengébb? nem, kisebb cím? nem, de az 14 ezer, ez meg 10 ezer volt 0day. A Lasrt of Us limited pedig 20 ezer, amikor egy tartalmasabb Alan Wake kiadást 13ért megkaptam.
  • arty
    #139603
    FM3-FM4 limitedet kimondottan jó áron voltak :)
  • arty
    #139602
    ennyi erővel a 15nél a 16500 van már csak 1500al többért... hol a vége? gondolod nem létezik lélektani határ, ami felett egyszerűen sokallhatom az árát és halaszthatom a vásárlást későbbre? :)

    rengeteg minden van, amit X összegért megveszek, Y-ért nem - a difi pedig lehet egyik pillanatomban 50 ft, másikban 500, vagy ezúttal 1500-2500 - mert 12-13k-t írtam, nem 13-at :P

    semmi nem érdekel idén jobban, mint a gta5, minek is hazudnék? csak ennyiért nekem már túl van a fájdalomküszöbön :)
  • Harlekin
    #139601
    cod BO2 is egész tűrhető volt veteránon a sima BO meg azt hiszem azért nincs meg mert akkor volt ez a nagy tisztogatás a virágkereskedésekbe és "elbaszódott" a gama. cod WW is megvan veteránon de az meg még nagyon a kezdetek kezdetén volt amikor még annyira nem érdekeltek az acsik meg a maxolás és ezért nem lett 1000. Csak maga a kihívás,hogy meg legyen a veterán jaj várj beszélek marhaságokat nem kihívás csak,hogy letudjam a veteránt...
  • davidka003
    #139600
    MW2 acsijai elég könnyűek.
    Ki fogom maxolni én is majd ha ráérek. Asszem most 850/1000 van.
  • Harlekin
    #139599
    Call of Duty 2-be volt 2 olyan hely veteránon ahol zokogtam az idegtől,hogy nem jutok át.Valami lépcsős rész meg valami füves terület dereng...
    Call of Duty: Modern Warfare 2 meg könnyűnek rémlik az 50/50 acsival,de lehet ott csak tudat hasadásom lett és ezért nem emlékszek rá,hogy szopóka volt a veterán...

    Habár ezek csak kihívás nélküli középszar gamák...