176613
banner
  • Totti5
    #139678
    A probléma megoldódott, 1 órája megy a Forza H. és nem kapcsolt ki.
  • arty
    #139677
    bele se gondolok akkor az enyém hogy nézhet ki :(
  • Muttley
    #139676
    ez most miért jelent meg megint újra?

  • Totti5
    #139675
    Másfél éve.
  • arty
    #139674
    ez kemény :D

    mikor volt utoljára szétkapva?
    mert enyém is két éves, lehet szétkéne - csak slim, olyat még nem "csináltam"
  • Totti5
    #139673
    Lehet ezért kapcsolt le mindig?:D




    Pár fröccs sűrített levegő és pormentes.



    Remélem most már 10 percnél tovább bírni fogja, mert mióta ez a meleg van nem tudtam boxozni... szeretném elkezdeni haverral a Crackdownt.

    Bár most is 33 fok van idebent.
  • Totti5
    #139672
  • negyven2
    #139671
    igen, ebayrol es amazonrol tudok, csak gondoltam megkerdem hatha en voltam a vak, hogy hazai uzletben csak szimplat talatam eddig. Amugy nekem a RDE GOTY-hoz kel, szinten egy nagyon ugyes postas miatt.
  • Macccy
    #139670
    Tyáááááááj, majdnem elfelejtettem gyerekek: ez a HALF-LIFE 2 ORANGE BOX ez minden pénzt, de leginkább kétezer körüli forintot nagyon megér!! Megvettem még bő 3 éve, második vásárlásom volt amint megvettem az X360 -ast. Azóta már letoltam a Portal egy részét és az alap HL2 -t. Pihentettem. Most mondom nekiállok az EP1 -nek ... hát valami eszméletlen jó kis játék még mindig, hangulatos, nem csúnya és van benne sikerélmény! Ráadásul a régi iskolás manuális mentés miatt a frusztráció szint is alacsonyan marad végig!
  • Macccy
    #139669
    Az nem a "Top Gear csávó" lesz, aki egyébként Jeremy "Jezza" Clarkson. Az a Forza narrátora, tök más faszi, egy igazi Delta-hang

    A bábus részen pontosan az a lényeg, hogy a nagy fehér és az arany bowling bábukat letarold, de telik az idő így nem elég fűnyíróként végigmenni a sorokon, hanem vissza kettő, padlólemez és keresztbe kell menni rendesen, hogy minél többet elsodorj ahogy körbemész a pályán!
  • Macccy
    #139668
    Hehehh! Várom a nagy napot, amikor Vágási Feriként beszállsz az internetbe és megveszed első eredeti XBone játékodat! Készítem a telót, befényképezem és megy bannerba az a történelmi pillanat!
  • davidka003
    #139667
    "Amúgy hogy értetted azt, hogy "mutatja a műholdas képét a pályának"? Arra célzol, amikor kicsit megmutatja, hogy mész tökömtudja pályára először és bezoomol és a narrátor megmondja, hogy Észak Itália csücsökben ott van a pálya, nézzed meg!?"

    Jaja. TopGear csávó kommentálja ha jól tudom. Tetszik a hangja. Passzol a játékba.

    Meg volt egy pálya ahol bábukat kellett ledönteni. Nem értettem a lényegét hát csak nekimentem és meglett a szükséges pontszám. Akkor mi a kihívás benne vagy ott mit kéne csinálni?
  • Macccy
    #139666
    Én azért nagyon sokszor sírtam már, hogy nincs PGR féle eső hangulatkeltés legalább a Forzában, de az a fizika amit a Forza tud ... szerintem inkább az adja az élvezetet versenyről versenyre!

    Amúgy hogy értetted azt, hogy "mutatja a műholdas képét a pályának"? Arra célzol, amikor kicsit megmutatja, hogy mész tökömtudja pályára először és bezoomol és a narrátor megmondja, hogy Észak Itália csücsökben ott van a pálya, nézzed meg!?
  • Harlekin
    #139665
    Kizárt!Nem engedek az elveimből...Ha már eddig tartottam magam
  • Macccy
    #139664
    Nemmondod!! Akkor most először van "előnye" a jogtiszta vásárlásnak a drótozással szemben! Ezt is megértük!
    Na de biztos be tudod szerezni, ha nem a sarki virágüzletből, akkor a faiskolából, ügyes gyerek vagy te, Tutajos!
  • davidka003
    #139663
    PGR4-ben tényleg szuper az eső meg a havazás. Rohadt jó lett volna Forzába is.
    Viszont PGR4-ben azért rossz a karrier mód, mert érdektelen. A kocsik, pályák 95%-a alapból unlockolva van. Nincs semmi cél.

    #139657: Nekem nyújt kis kihívást pedig kb medium-on játszok. Béna vagyok autós játékban. Még bele kell jönnöm de nagyon tetszik.
  • Harlekin
    #139662
    Attól még a kinect ott lesz mindbe hisz a teljes rendszer szerves része.Nem egy hozzá csapott valami,hanem gyökeresen összefonódott vele mind a kontroller felismerés mind a hangvezérlés,stb,stb És akkor még biztosra veszem,hogy a már készülő és esetleg kész gamákba "kötelező" kinect használat lesz tehát a kinectnélküliség nagyon hiú ábránd jelen állapotba...
  • Harlekin
    #139661
    dupla tok

    Ha itt van akkor mindenhol van!
  • Harlekin
    #139660
    Én most így nem,de biztos van,hisz létező dologról van szó.Mivel már mindent Kínába gyártanak így biztosra vehető,hogy kapható közforgalomban is.Ha szimpla van akkor dupla is van...Ez egy szabványos dvd tok nem rendelkezik MS oltalmi joggal és nem is védett szín,de még ha így is lenne attól még a kínaiak gyártanák utcára is ha van rá kereslet...
  • Botond #139659
    Én horizonnal vagyok így, szerintem veszek kormányt is. Vki tud ajánlani vmi jót?
  • Waczkor
    #139658
    Forzaban élvezetes a karrier PGRben meg nem???
    Minden élvezetes a forzaban a karriert leszámítva:)

    Nem pont fordítva?PGR4ben változatos pályák,időjárás,napszak,különböző játékmódok.

    Forzaban meg 125x is menj végig ugyanazon a pályán egy másik autóval.
  • arty
    #139657
    neked nyújt kihívást?

    nekem csak kötelező "kör" volt a "főtábla" előtt, sajna - nem értem miért nem lehetett nehezebbre tenni :(
  • arty
    #139656
    jah, ehez kellene egy jónagy zakó induláskor... de sajna sokan veszik ígyis :/
  • davidka003
    #139655
    Forza 4 nagyon jó. Ma is nyomtam kicsit a karrier módot.
    Tetszik, hogy megmutatja a pályát műholdképen is.
    Autovista mód nagyon érdekes. Sok plusz információ megtudtam a kocsikról.

    Rohadt sokat dob, hogy magyar feliratos. Minden játék ilyen lenne azért nem lenne rossz. És ránézésre nem is gagyi felirat van.

    Karrier is valahogy élvezetes. PGR4-ben sajnos nem az.
    Úgyhogy abszolút érdemes megvenni.
    Forza 3-at fosnak tartottam, autós játékokat sose szerettem nagyon de ez üt mindent.
  • Harlekin
    #139654
    Akkor sose lesz oké!
  • DarkSector
    #139653
    A gecibe...már csodálkoztam hogy milyen faja kezdőár.
  • arty
    #139652
    25 az két játék ára - vagy egy gta5 és egy olcsóbb, használt :D

    (kinektre nincs szükségem)
  • Botond #139651
    Most ez a sale ár. :) Csak kis sale van rá. 33 off
  • DarkSector
    #139650
    Látom Live-on van Gears dzsádzsment 9k-ért, na akkor nem dobozolok, hanem megvárok egy sale-t.
  • Renjike
    #139649
    az a + 25 k a kinektért nem igazán sok , legalább is nekem . Mondjuk nekem tetszik is ez az ugra-bugra csak játék kell hozzá :)
  • arty
    #139648
    Nekem a régi trilógia 1-2-részében a dráma/depi bejött - az ujban abszolut nem. Sajna a harmadik rész már ott is gyengébb volt, de mégis inkább egy negyediket néztem volna ...
  • arty
    #139647


    kormányszupport és kinekt-telen verza kell még 400 alatt és azt mondom oké ;)
  • Harlekin
    #139646
    Akkor meg mit agyalsz rajta...Szard le...
  • Totti5
    #139645
    + 1

    A "régi" trilógia mesés, poénos, könnyed kis film volt. Kivesézte a Pókember frencsájzot.

    Ugyan ez volt a baj az új Supermannal is ( többek közt ). Vagy csinálják meg meg úgy mint a Nolan Bartman trilógiát, vagy csinálják meg komolyabb értelem nélkül, ahogy az előző filmeket. Ez a kettő közti átmenet nem jó, mert nem kapom meg azt amire vágyok. Többet nem kapok, amit pedig eddig kedveltem abból kevesebbett.

    Csodás Pókembert végig sem néztem, annyira álmosító volt és annyira zavart a főszereplő, nomeg hogy hiába a depis hangulat, lényegében ugyan az mint az előző, annak a másolata, csak vontatottabban, hatalmas műdrámákkal... pfejjjj.
  • DarkSector
    #139644
    De a bűntudatodat csillapítaná. :D
  • Totti5
    #139643
    Kellmost!!!
  • davidka003
    #139642
    Jó, mindegy. Ha lenne itthon elküldeném neki de nem fogok még 1000 Ft-ot postára költeni úgy, hogy nem is az én hibám, mert még bubis borítékban is volt. Amúgyis 500 Ft-ért mellé volt csomagolva a Stranglehold is.
    Plusz most odaadtam neki 2k-ért postával a Black Ops-t. Ennél rendesebb nem tudok lenni.
  • negyven2
    #139641
    Es dupla tokot tudsz?
  • Harlekin
    #139640
    szinténzöld tok

    1000+1 helyen van itthon is és mindenhol semmi érthetetlen nincs benne ez 1 sima mezei zöld tok miért ne lehetne kapni???
  • davidka003
    #139639
    Gyorsul az Xbox One grafikus processzora
    VÓTMÁ?