176613
banner
  • Macccy
    #139598
    Új játék sosincs jó áron, csak van ami NEKED megér ennyit és van ami nem. 576-tól meg csak az igazi sznobok (nem, nem az apple tulajok) és a hülyék vásárolnak 10 % felárért folyamatosan szerintem.
    Néztem azt a collector's kiadást, de nem dobott fel valahogy, sapka meg pénzszállító zsák ...
  • Macccy
    #139597
    Ez így szar kifogás, hogy miért nem jó megint valami neked. Legalább mondanád, hogy "azáldóját, azt hittem 9-10 ezer lesz" de hogy az a manapság igen kevés 500-1500 Ft difi legyen a kifogás alapja??
    Legyél férfi és mondd ki inkább, hogy téged nem érdekel és majd megveszed gombokért tavasszal. ... Vagy mondd, hogy sörre kell inkább, az méginkább férfias! :)
  • arty
    #139596
    szomoru, hogy ez jelenti a nehezítést :((
  • davidka003
    #139595
    Átraktam regular-ra. Ott nincs gáz.
    Szóval ha nem hardeneden tolja valaki akkor akár egész vállalható a cucc.
  • arty
    #139594
    régi feature VOLT, mostani codokban nem rémlik ilyen - igaz a BO-ban se, noha nem is hardeneden szenvedek ezekkel szingliben :)
  • davidka003
    #139593
    MW1-2-3 nem volt ilyen.
    Na jó, COD4-ben volt 1-2 ilyen rész de nem volt ennyire brutálisan faszság.
    A többi meg jó volt. Mentél előre is azért elfogytak az ellenfelek meg normálisan megvolt csinálva az egész játék.
    Treyarch nem ért hozzá sajnos.
  • Myselor
    #139592
    az 576ban semmi nincs jóáron faszfejek,róluk ennyit
  • Waczkor
    #139591
    Gtahoz meg annyi:nem tudom mit aggódtok 576-ban csak 16000 a sima verzió 25000 a spéci és 40000 a gyűjtői.

    Legszívesebben minden verziót venném annyira jó áron vannak:D
  • Waczkor
    #139590
    Ez az első CoD-od?:)

    Ez is egyfajta cod feature,hogy amíg el nem érsz a pálya egy bizonyos pontjára ömlik az ellen.

    Tehát rohanni kell előre,lőni,a lényeg hogy eljuss a pontra:)

    Én sztem utoljára az mw valamelyik részében toltam le a single-t.

  • Myselor
    #139589
    hát én is így vagyok vele,ez most kell,nem később azonnal kell majd:) megéri
  • davidka003
    #139588
    Black ops mekkora egy ipari hulladék. Hihetetlen.
    Tegnap a játék elején volt a rakétakilövős pálya.
    Egy 100 méteres szakaszon veteránon nem bírtam 1 óra alatt sem továbbmenni.
    Kb 80-szor kezdtem újra. Csak ömlik az ellenség. Megölsz vagy 70-et és ugyan úgy jön tovább. Természetesen a checkpoint rendszer úgy szar ahogy van, még véletlenül se ott ment ahol kéne. Menni kell tovább különben a végtelenségig lehet ölni őket de továbbmenni meg nem nagyon tudsz, mert 1 lövéstől meghalsz. Nincs olyan átmenet, mint az MW3-ban.

    Leraktam hardened-re a nehézséget, úgy sikerült.

    De most van a vietnámi pálya. Khae-san. Dombon kéne lemenni, özönlik az ellenség. Ha egy helyben állsz és lövöldözöl akár órákon keresztül is csinálhatod, mert sosem fogynak el. Menni kéne lefele de megölsz párat és 3 mp alatt már megint tele van a domb ellenséggel. Nem lehet haladni. A játék ott szopatja a játékost ahol tudja.

    Az a szomorú, hogy a legújabb patch is fent van és basztak bármit is csinálni vele. Ugyan olyan fos, mint a megjelenéskor volt.

    Egy amatőr stúdió jobbat hoz össze, mint ez a szemét.

    1/10
    Talán végigszenvedem majd.
  • arty
    #139587
    na akkor asszem MOST skippeltem a day1 vásárlást :(

    12-13ezernél semmiképpen nem adtam volna többet érte, jó lesz ez pár hónap mulva is
  • Macccy
    #139586
    Aha, only 14.490.-
    Vagy kintről (pár nap késéssel) 13.400.-

    De ez a GTA V! Ez megér ennyit, biztos vagyok benne! ;)
  • arty
    #139585
    akkor asszem indulhatok is kampányolni az usa általános iskoláiba, nehogy valaki x1-et vegyen cod bundlival :))
  • DarkSector
    #139584
    Egy békítőszeksz? :D
  • Totti5
    #139583
  • arty
    #139582
    ok, november végén visszatérünk rá :)

    szerintem egy mindenre kijövő, elsősorban a fiatalokat megmozgató játék nem képes eladni egy drága konzolt
    szerinted viszont elviszi a hátán az x1 launcsot

    tűzzünk ki valami fogadásfélét, hogy legyen tét is :D

    ha veszítek, 1 hétig istenítem az x1-et a "másik" topikban
    ha veszítessz, soha többet ne lássak pozitív kommentet a túlárazott, tévézős kémgépről! :D (najo, legyen 1 hét ms/x1 szapulás neked is, ott, minimum napi 2 kommentben!! :D)
  • Myselor
    #139581
    valaki tud olcson előrendelhető GTA V-t?:)
  • TDC Geronimo
    #139580
    Most előttem van, ahogy a sok 12 éves amerikai meg dudebro egymást tapossa sikoltozva az áruházakban kiáltva, hogy EKSZBOKSVÁÁÁÁN:Dd
  • Totti5
    #139579
    Szerinted nem lesz tolongás ha erre a dátumra esik az új gép és az amerikán ember nem fogja egymást taposni a nyú ekszbáx cod bundléval az áruházakban? 200 ezres telefonra évente van pénz, de 7 év után 120 ezret nem adnak ki egy nextgen CODért? ami lényegesen szebb lesz mint x360n, tehát grafbuzulás kipipálva pl, arról meg nem legyen kétségünk, hogy az MS és az Acti nem ONLY ON XBOXONE kampánnyal fogja reklámozni, hisz eddig is ezt tette.
  • arty
    #139578
    mactavish/price - szőr feláll a hátamon, annyira kellemes orgánummal, ízes akcentussal beszéltek :)

    de nálam ők is csak deus ex hr adam jensenje után jönnek, eléggé lemaradva!
    (az megvolt?)

    ehet én is bevárom, h a ghost miatt milliók adják el a bo2-t .... fillérekér'
  • DarkSector
    #139577
    Azé? :D
  • davidka003
    #139576
    BO2 nálam szerintem majd karácsony környéke. Talán lesz majd GAME-en addigra használtan 4k körül. Bár arról semmit nem tudok. De egy végigvitelt megér csak hogy ne maradjon ki egy COD se. :D

    Addig még majd amit szeretnék még beszerezni olcsón:
    Tomb Raider, Resident Evil 6, Crysis 3, Catherine.

    Tales of Vesparia meg esélytelen olcsón. Ebay-en is 7-8k körül mennek.
    Nagyon szeretném de drága nekem.

    MW3-ban szerintem sokat számít, hogy nagyon jó szinkronhangok is vannak.

    William Fichtner Sandman (voice)
    Timothy Olyphant Grinch (voice)
    Kevin McKidd Soap MacTavish (voice)
    Billy Murray Captain Price
  • arty
    #139575
    igen!

  • arty
    #139574
    560$ vs. 60$
  • Totti5
    #139573
    Ne tedd. Most vagy kell a nextgen és megy a nép érte, vagy nem kell és jó még bőven az ami most van.
  • TDC Geronimo
    #139572
    Feladom
  • arty
    #139571
    összességében az mw3 a legjobb cod ever :) (nekem)

    annyira megjött a kedvem a codhoz tőle, hogy most egyezkedek BO2-re (az első nekem megvolt, sorban haladok, ált. 1 év lemaradással) - hátha az is tuti ... :) te azt mikorra tervezed?



  • Totti5
    #139570
    Na ugorjunk neki még egyszer. A gépre az egyik legnagyobb példányszámban eladott és a legsikeresebb játék ami jelneleg fut, aminek a legnagyobb felvevő bázisa a Miscrosot konzoljának a hazájában van, miért is nem system seller egy új gépen egy új rész?
  • davidka003
    #139569
    Ha lesz olyan, mint az MW3 akkor tuti megveszem.
    Infinity Ward-ban még nem csalódtam.

    Viszont a Treyarch nagyon tróger.
    Black Ops-ot nyomom és folyamatosan a fejem fogom, hogy mennyi kisebb-nagyobb technikai baki van benne. Veteránon meg aztán főleg zavaró ez.
    MW3-hoz képest egy 5/10-es játék kb.
  • DarkSector
    #139568
    Igen?
  • arty
    #139567
    és az ingame 720p-ben is 10x több a részlet, mint a 4k-s youtube videon :)
  • arty
    #139566
    és gondolod, hogy egy codosnak megér 560$-t az uj rész a szokásos 60$ helyett?

    szerintem egy vérkodost izgat legkevésbé pl a kinekt ...
  • DarkSector
    #139565
    Jó nem egészen, élőben csak 720p. :D
  • arty
    #139564
    bevallom, az nem is rémlik :) (még nem játszottam végig, csak kipróbáltam - pécén van meg és gamepad support ótvar, kedvem sincs játszani :((( )
  • arty
    #139563
    francokat :)
  • DarkSector
    #139562
    Hádé az szinte ugyanaz...:D
  • arty
    #139561
    azon pont a lényeg veszik el ... hogy hogy is néz ki :)
  • Renjike
    #139560
    next gen motor 2D vízefektek 1080PKUTYA!!!
  • TDC Geronimo
    #139559
    De azért MIÉRT vegyen új gépet, amikor tudja tolni a 360on is? Nem tetszik érteni?