176613
banner
  • Harlekin
    #139718
    Micsoda 2 dolcsiér ide hozzák bele dobják a postaládádba...
    Milyen +10 dolcsi
  • Totti5
    #139717
    "Már magyar profillal is elérhető a GameTrailers Xbox 360 app."
  • arty
    #139716
    és ne mond h most ingyé van !! :D (bár anno valóban tapasztalatlanabb voltam az ócsó helyek ismeretét tekintve)
  • Tinman #139715
    Asztali PC házak hátoldalán, ahová az alaplapi kártyák kivezetései mennek vannak merev, de kitörhető fedőlemezek. Olyanból egy csípőfogóval lazán tudsz vágni célszerszámot, a torx csavarhúzók, meg minden rendes embernél vannak :-D
  • arty
    #139714
    jah, +10$ postával ebayről ...
  • Harlekin
    #139713
    Dehogy is volt jó pár ezer 2 dollárér vettem akkor,és akkor nem ennyi volt a dollár...
  • Harlekin
    #139712
    kit
  • arty
    #139711
    "akkoriban" még jópár ezres lett volna, azt verbára költöttem inkább :D
  • Seth
    #139710
    Honnan lehet rendelni ilyen kit-et?
    Az én 3 éves gépemben lehet egy kicsi por ? :D
  • Harlekin
    #139709
    na bazz 300ft
  • arty
    #139708
    az pénzbe kerül!! :D
  • Harlekin
    #139707
    Sokkal több szétszedést is kibír,csak jó szerszám kell hozzá.Nekem az volt az első dolgom,hogy megvettem a szétszedő kitet.semmi sérülés nem keletkezett 1ik boxomon se.
  • arty
    #139706
    vett itt valaki day1 360at? vagy még 2005-ben?

    esetleg van akinek még működik AZ a gépe? :)
  • arty
    #139705
    én anno egy hűtésmoddolt, flashelt, vszeg ex-3LED-es boxot vettem (erre tellett... és most néztem: 2007.08.03 óta vagyok boxos :D ), a hátsó patentok alapból nem voltak jó állapotban :( ördögi kör... hiába nyomtam be azokat a kis műanyagokat, egy részük eleve el volt nyíródva.

    a második boxom 2-3 szétszedésig hibátlan volt, aztán ott is elkezdett elfáradni az anyag (meg én is vszeg :D ), utána lejtő ...

  • Tinman #139704
    Egyébként Box trükkösebb... sokkal kevesebb elemből áll, mint egy noti (kijelzőt most ne nézzük), de trükkösebb szétszedni, tényleg baromi egyszerű törni :-(
  • arty
    #139703
    "Szó szerint szinte naponta szedek szét ezerféle notit,"

    naezaz, itt a lényeg, te pró vagy, mi műkedvelők :)
  • Totti5
    #139702
    Ájfón képernyője bántóan kicsi. Azon egyszerűen számomra bármi élvezhetetlen lenne. Telefon videózás pedig csak végszükség esetében.
  • Tinman #139701
    Jah értem :-(
  • Tinman #139700
    2 perc célszerszámot gyártani rá... még ide is írtam amikor tisztítottam.

    Alapszabály, hogy ha valamiért valami nem jön le, akkor azt valami, valahol még tartja, az a kötést pedig nem töréssel oldjuk.

    Szó szerint szinte naponta szedek szét ezerféle notit, mindenre van megoldás, de a törés soha nem a jobbik verzió...
  • arty
    #139699
    de utáltam én anno a fehér boxaim ... pont amit írsz: olyan szinten kilógott a látképből, hogy jaj :(
  • arty
    #139698
    szerintem az elmélettel tisztában volt totti is ;)

    gyakorlatban meg, ha már volt szétszedve a box, akkor lehet h 1-2 patent törött, hajlott és nem ugrik szét a hátsó :(
  • Totti5
    #139697
    Ez már egy jó 3 éve lehetett, amikor "izéltük" a boxot. Haveré lejött ahogy a jutubon néztük hogy mit hogy és mivel kell nyomkodni. Enyém az istenért nem. A végén győzött az erő. Csak a hátulján látszik az erőszak, az is ha ha már leszedted a fél borítást, ami most is atom biztosan fog.

    Mivel eladni nem fogom sose a lényeg hogy menjen, amúgy is randán fest a szobába, most pl a földön van jól elrejtve ez a fehér torony. Fekete a házimozi, tv, kinect, set top box, PC, PS3, Vita, kormány, hangfalak, egér, egérpad, bill, a telefonom is. Minden technikai cuccom. Ha pedig lecseréltem a fekete xone dizájnosra a 360at, akkor a családba valakinek odaadom. Kinect miatt lesz helye! Xbox One pedig tökéletesen fog beleilleni a nappali látképébe.
  • arty
    #139696
    jutublin sz*r a minőség :(
  • Tinman #139695
    "Ami törött törött ami nem nem"

    Miért nem kérdezel? :-(
  • Totti5
    #139694
    FAT-ot úgy szedtem szét hogy a műanyag borítást patentjait amit lehetett azt kinyomkodtam amit nem azt nem aztán letéptem. Ami törött törött ami nem nem. Így is atombiztos ha össze van rakva, de legalább szét lehet szedni bármikor:D
  • DarkSector
    #139693
    Ha kell valakinek 10%-os Zavvi kód az szóljon.
  • Renjike
    #139692
    hogy kell szétkapni a Jasteperes Boxot ? úgy hogy aztán a hülye is össze tudja rakni preciszitás nélkül? :D Mert ha ilyen dzsuvás redvás szar akkor szépszedném. :D Sűrített levegő megteszi?
  • Macccy
    #139691
    Semmi baj, én is a ... 4-5 coll??! ... a 3,5 collos 'retájna' almán nézem az anyagot, szerintem te is túléled. Ráadásul a GT.tv már nem is annyira jó, mint régen, én legalábbis kezdek kiszeretni belőlük. Valahogy megváltozott az alaposságuk, vagy én nem tudom ...

    Végezetül pedig ott a YOUTUBE app, amin megtalálod szerintem az összes GT review-t!
  • arty
    #139690
    mer' ci... magyar vagyok! :(
  • Macccy
    #139689
    Nincs más

    (ejj, semmi se jó ...) :D
  • DarkSector
    #139688
    Akkor fizess. :D
  • arty
    #139687
    4-5 colt csak akkor bámulok, ha nincs más :D
  • DarkSector
    #139686
    Hát geca, a teszteket megnézheted a telodon. :D
  • arty
    #139685
    DS: de miért nem nézhetek GT teszteket a boxon? ha pl 2 gigás a demo és fájna leszedni.... :D kapcsoljam be a pécét?

    totti: véééééégre! elképesztő lehuzás ez 360on, h a gold acc kötött, nem gép kötött!
  • DarkSector
    #139684
    Kár hogy xbox weboldalán nem lehet kedvenclista és figyelgetni a kiválasztott játékaidnak az árát....:S
  • Totti5
    #139683
    "If you're an Xbox Live Gold member, an unlimited number of people can enjoy many benefits of Xbox Live Gold while they are using your Home Xbox One console. Friends and family will simply create their own account and gamertag and be able to enjoy Xbox Live online multiplayer gaming and access to entertainment apps,"
  • DarkSector
    #139682
    Van netem, nem fog hiányozni.
  • arty
    #139681
    "GameTrailers on Xbox LIVE is available in the following countries:
     USA
     Mexico
     Canada
     UK
     France
     Germany
     Spain
     Italy
     Japan
     Australia"

    Anyátokat MS/GT.
  • Totti5
    #139680
    Tudom hogy ezért... persze elsősorban a nagy melegre és a tápra tippeltem, mert ilyen még sosem volt.
  • Harlekin
    #139679
    Lehet ezért kapcsolt le mindig?:D

    Nem lehet hanem szinte biztos.Emlékezzetek vissza amikor mondtam,hogy Én KB fél Évente szétszedem takarítás gyanánt a boxot és hasonló állapotok fogadnak.
    Ezért megy még mindig ismerősömnél a mai napig is minden napos használat mellet a legelső 2006 os boxom igaz hűtés módosított volt első perctől,de hibátlanul megy még most is mivel nála is folyamatosan szét van szedve és takarítva van...