176613
banner
  • Waczkor
    #139918
    Ez lesz a GTA Online-ban

    Egyik komment gamerről:

    Lehet egy időre beszüntetem a gaminget és csak a családdal foglalkozom ... akkor talán megbocsátják, ha a megjelenés után 1-2 hétig lesz@rom őket és megszűnök létezni (s ők nekem)

    :D
  • Totti5
    #139917
    360 és PS3. Más verzió nincs jelen pillanatban. Nextgenre nem lesz.
  • Totti5
    #139916
    Változatosság, fizika ( eufória emberragdollban ami villanások voltak megint csúcs ), animációk ahogy a fedezékbe futott ( Max Payne szint ) satöbbi. A többi majd akkor ha kipróbálhattam. Ótó fizikától kicsit félek, hogy tapadósra vették a figurát, mert nem láttam még eleget, de ha kézifékkel keresztbe lehet csapatni és pörög a kerék, meg megpörgök vele ha nem ellenkorményzok, akkor minden ok:)
  • DarkSector
    #139915
    Én sem hiszem hogy a Rockstar olyat tud sandboxban amit más exclusive sima stílusban nem...ez mese.

    PC vagy nextgen talán.

    Társfejlesztő a Sega?
  • arty
    #139914
    szerintem a grafra is gondolhatnál :)

    én szimplán csak nem hiszem el, hogy ez igy néz ki és igy is fut, ahogyan a videoban láttuk - szvsz ez nem rendes ingame, hanem valami feljavitott, frémlokkolt kamu :) (komolyan)
  • Waczkor
    #139913
    Én se a mutli miatt várom.Csak azért vártam a trailert hogy még többet mutassanak a játékból.

    Persze egy nagy sg-s krúzban benne leszek ha kijön úgy mint anno az RDR-nél.
  • DarkSector
    #139912
    Stílusos a tok!
  • Totti5
    #139911


    Day One Edition benne Day One Car Pack DLC bónusszal.
    2010 Audi TT RS Coupe
    2013 Ford Focus ST
    2011 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera.

    60 dollár

    Limited Edition
    2011 Audi RS 3 Sportback
    2012 Aston Martin Vanquish
    2013 Ford M Shelby Mustang GT500
    2013 McLaren P1
    2013 SRT Viper GTS

    + VIP

    1965 Shelby Cobra 427 S/C
    1987 RUF CTR Yellowbird
    1991 Mazda #55 787B
    2011 Ford F150 SVT Raptor
    2011 Bugatti Veyron Super Sport

    80 dollár
  • Totti5
    #139910
    Multyi nem hiszem hogy nagyon érdekelne, max veled:) de ez a tréler is egészen elképesztő minőséget produkál ( és itt nem a grafra gondolok ).
  • Blake6
    #139909
    Üdv,
    Kezdek lassan idegrákot kapni,tegnapig faszán gyorsan tudtam gond nélkül xbox live-ra csatlakozni mint mindig,de most meg állandóan ledob a következő üzenettel:
    "Sorry,this profil can't connect to Xbox Live on this console.To fix it,download it again."
    Tudom google a jó barátom,de a router műkszik,netkapcsolat és wifi van és a tesztet is lefutattam az xbox menüjében,amiben netet észlel de b*szik live-ra lapcsolódni a profilom alatt.

    Bár már egy ideje valami biztonsági kérdésnek tűnő kérdéssel állandóan csesztetett mielőtt csatlakozott volna,de naná hogy leszartam.Nyomtam egy close-t,aztán csatlakozott.
    Ma meguntam,és az egyik kérdésre válaszoltam hátha eltűnik most már.Mintha másodlagos email címet kért volna az elsődleges mellé,amit meg is adtam(elvégre azt is használom néha),és azóta live kakukk...Bár lehet köze nincs hozzá.
    Valaki tipp esetleg,vagy találkozott hasonlóval???
  • tomi890125
    #139908
    még mielőtt valaki megkérdezi, igen ez ps3-on futott elvileg, feltéve ha a videó tényleg valós, mert a szám nyitva maradt :D
  • bluesfool
    #139907
    Ez nagyon nagy lesz , és ez még csak a multi része.
  • Waczkor
    #139906


    Ennyi!
  • Muttley
    #139905
    hogy ennek én MENNYIRE ÖRÜLÖK :))
    megint előkerül a játék :)

  • Harlekin
    #139904
    "Kérdem én ez a fajta kutya mit hoz majd,amit az eddigi behívható kutya nem tudott?"
    Figyú se nem Deni Blue és még Christian Panthera se vagyok,hogy megmondjam majd mit hoz ez a fajta kutya,de a BF rajongok már most tudják ezek szerint,mert már most szerintük értelmetlen faszság.
    De konklúzióként Te próbálsz meggyőzni arról,hogy miért szar az 1ik értelmetlen dolgokkal.Pedig Én mind a 2 gamát nagyon jónak tartom és eszembe se jut összehasonlítani...
    Leszarom hogy lesz a codba újítás vagy se esetleg ugyan olyan hibás lesz a BF mit a többi,mert mind a 2 vel napokat fogok játszani...
  • Waczkor
    #139903
    Ja értem:

    Tehát cod 4 ben már voltak perkek,killstreakek amiknek volt értelmük és akkor újítást hoztak.

    Azóta szintén vannak,raknak bele új perkeket amik lassan már nélküled is szedik a frageket, gyakorlatilag másról sem szól az egész csak hogy válaszd ki azt a perket amivel nem látnak meg radarral,hőkamerával,egy tized másodperc alatt cserélj tárat,éld túl a gránátot.Válaszd ki a legnagyobb fegyvert,amit félkézzel fog majd a katona és folyamatosan tüzel vele,aztán színezd végbélkúp színűre,tegyél rá helikopter rakétavetőt,mozgásérzékelőt,hálózsák összehajtogatót,morzsaporszívót.
    Tényleg iszonyat fejlődés megy végbe,szobrot nekik.
    Gondolom azért fikázza mindenki mindenhol a trailert mert nem tetszik nekik a rengeteg újítás.

    Kérdem én ez a fajta kutya mit hoz majd,amit az eddigi behívható kutya nem tudott?Perkek az újítások?Nem pályákat,designt,hangokat kellene fejleszteni?Zombi módot aláírom hogy újítás és szórakoztató.

    A battlefieldben minden részben megvolt a szar hitbox,ez feature,régiekben is újakban is.Sose volt jó.Dice seggidióták gyülekezete

    Lagg nem mindig van,persze hogy a cod működik faszán,mikor már 150 éve ugyanarra építenek mindent.Nincs súlya,hangja a fegyvereknek,nem kell kiszámolni hogy hova kell lőni,leülsz és ha minimális reflexekkel rendelkezel fél óra alatt minden pályát kiismersz és nyersz.

    Amúgy meg igen többre tartok egy olyan játékot amikben vannak hibák,mert a hibákkal együtt is sokkal de sokkal látványosabb,kevésbé gyerekes és élvezetesebb,van kihívás benne.Mindig fejlődik.Ehhez képest a codban folyamatosan ugyanazt basszák elém és tapsikoljak mert olyan dolgokat raknak bele amikkel nem hogy nem javul a játékélmény,de olyan szinten hányingert generál hogy ihaj.Nem én vagyok a célközönség?Rendben de ne is kelljen elismernem a fejlődést egy ilyen trailer láttán.

    BFet is a nagy többség az alapján temeti hogy a mostani konzolokon szarul fut,pécén meg nem fut el egy codot maxon futtató pécén,ezért is írtam hogy ha kap egy rendes portot next genen kíváncsi leszek mi lesz az összehasonlítás vége.

    Dice-t én is utálom,akárcsak az EA-t mégis veszem az nfst,fifat bfet.
    Vehetnék Pest,codot de minek.A hibákkal,a kiadó,készítők hozzáállásával együtt is ezek a legjobbak a piacon.


    Elfogult vagyok?Lehet,de csak a vak nem látja hogy mit művelnek a cod sorozattal.

    Ha nektek ezek az "újítások megfelelnek",áldásom rá,vegyétek az új részt és toljátok.
  • arty
    #139902
    60fps-hez képest fantasztikusan impozánsan nézett ki minden eddigi kod. Mit érek a szép bf-el, ha szaggat? Nem volt jó érzés bf-el multizni (csak demot láttam).

    specops (coopban), új játékmódok - ha ez nem újítás, akkor mi az?
    ráadásul nem változhat autóversennyé egy kod ;)

    bf2 volt nekem az isten, nem vártam, hogy butulgat a bf3 - megtették.
    majmolni kezdték (már a bf2ben is) a codokat az infantry baromsággal.

    bf > cod, de utálom a dice-t! :( :D
  • Harlekin
    #139901
    Te olvasod amit írsz leírod kezdésként,hogy semmi nem változik a codba a kezdetek óta.Majd 10 perc múlva ezt hozod fel feketelistán,hogy az újakba belekerültek a perkek,killstreakek faszomtudja mi TEHÁT VÁLTOZOTT (a faszomtudja mi a legjobb hogy látod állást foglalsz de konkrétan nem vagy tisztába a teljes dologgal).És akkor még 1 mondatod."BF nem visszafejlődik,csak megvannak a szokásos hibái az összes résznek."
    Tehát akkor konklúzió gyanánt 1 olyan játékot többre tartasz aminek minden része hibás,mint azt ami Te szerinted nem újul meg közbe pedig igen killstreak perk KUTYA,de ezek neked nem felelnek meg.Kérdem félve akkor itt nem elfogultságról van szó???
  • Waczkor
    #139900
    Hát az 1942höz kellett is képzettség,olyan szinten szar volt a sebzés hogy volt hogy egy méterről fejbe lőttem valakit és nem történt semmit.
    Viszont a régi codban nem volt ennyi idióta perk,killstreak faszomtudja mi.Szerintem a 4 volt ami még alkalmas volt komolyabb multizásra,azután már elkezdődött ez a mostani vonal.

    Grafon kívül még ott van a játékfegyer hang,az esetlen mozgás,ja meg most bejött ez a közelkeleti öngyilkos merénylő kutya mint vadiúj feature,meg persze az intelligens hal fizika:D

    Azért lanon lehetett jókat ökörködni bfben:)

    Hagyjuk készüljünk a holnapi gtara.
  • DarkSector
    #139899
    Gondolta a paraszt. :D
  • Totti5
    #139898
    S akkoriban is ment háború, hogy mert a BF 1942 mennyivel jobb és mérnöki diplomával futkorásznak benne a tank, repülő pilóták és a szoldzserek a gigantikus mappon, a gigantikus hadviselésben amit csak aggyal lehet megoldani, bezzeg a CODba a sok pista...

    Semmi nem változott, csak ma a grafribancság van az első helyen mint ultimate érv, ami érthetetlen, mert mind a COD, mind a BF kiszolgálja a rajongókat látvány terén maximálisan.
  • Waczkor
    #139897
    CoDnak az az előnye hogy konzolon is normális minőségben fut el.

    Ha most a kövi konzolokra sikerül átportolni rendesen a bfet,akkor kíváncsi leszek az összehasonlításokra.

    Igen nem is várom el a rombolást a codban,de rendes hangokat,kinézetet azt hiszem el lehet várni.Még mindig iszonyat lagymatag az egész,gyerekes,úgy hirdetik be mintha valami kurva nagy forradalmat hozna,aztán semmi.
    Persze hogy sikeres,mert aki egyszer hozzászokik az 15 év múlva is bátran leül elé játszani mert semmit de semmit nem változott a mechanika.Ez kell a sok vérpistinek,leül és atomot robbant 10 kill után a többire.

    Bfben legalább ott a szar hitbox,a lagg,a szar sebzés,hogy néha mindent túl lehet élni,máskor meg egy katica fingásától is meghalsz:),de ezeken felül van egy nagyon durván összerakott világ.

    FIFA teljesen más,94 óta tolom a sorozatot,minden rész más volt.

    Amúgy meg minden codot kipróbáltam/kipróbálok tehát nem teljesen kívülállóként harsogok.

    Majd holnap kijön a gta multi videó,utána meg mindenki csak GTA t fog tolni multiban és senki rá se néz majd a codra vagy bfre:D

    Részemről lezártnak tekintem a témát,értem ti mit mondtok,remélem ti is értitek én mire gondolok:)
  • Totti5
    #139896
    Amúgy meg a COD 1 volt a legjobb. Kvázi kis pálya, semmi nem omlott össze, semmi nem vakított. Lőttél ahogy tudtál miközben semmi külső tényező nem kavart közbe. Counter Strike még most is ezt adja, még...

  • Harlekin
    #139895
    1 nyilvánvaló dolog van éspedig az,hogy 2 különböző játékot akar összehasonlítani a 2 kardoskodó tábor.Tehát 1 csoki fagyinak sose lesz vanília íze csak azért mert fagyi mindkettő és nyalni kell...
    És ha már a csoki fagyi imádó csak nézegeti a vaníliát vagy esetleg 1 szer netán meg is kóstolta miből fogja eldönteni,hogy az a kevés cukor amit hozzá tettek idővel nem édesítette meg annyira,hogy most már ízlik neki hisz a színe még mindig csak "sárgás".Ha csak ugyan úgy nézegeti a hűtőpultba továbbra is.Na látod nekem meg megadatik,hogy fagyizhatok 2 ízt is és röhöghetek azon akinek csak 1 íz ízlik...
  • Totti5
    #139894
    Igaz COD multiba nem omlik össze a segged alatt egy felhőkarcoló, nem omlik rád az iroda mennyezete vakítva csattogva stb...

    COD ( ahogy érzékelem ) továbbra is a gunplayra koncentrál és nem a környezeti elemekre. Más vonal. Nehogy már az legyen a baj hogy nem olyan mint a másik. Ha nem lenne ez jó irány, akkor nem a Black Ops 2 lett volna minden idők legsikeresebb része. Valamiben csak többet ad mint az előzőek a játékmeneten, balanszon, mechanikán, modokon, extrákon meg folyamatosan lehet fejleszteni. Azokat úgy is csak az érzékeli aki benne van... ugyan úgy a BFnél is.

    Grafnál vagytok leragadva az itt az alapprobléma.

    Jack te jól tudod, hogy a Fifa is sokat változik. Nem győzöm a fogalmatlanokat kioktatni hogy ez nem ugyan az mint a Fifa 08. Ha ugyan az lenne nem játszanám.... a fejlődés mindig megvan az évente kiadott játékoknál is tökéletesen látható és érzékelhető.
  • Waczkor
    #139893
    BF nem visszafejlődik,csak megvannak a szokásos hibái az összes résznek.
    Ettől függetlenül folyamatosan kerülnek bele új dolgok.
    Dice döntéseikkel nem értek egyet én se,sőt néha a pokolra kívánom az egész bagázst az EAvel karöltve,de amit a coddal művelnek az a vicc kategória.

    Akik kívülről figyelik:Videó alapján baromira látszik hogy megint minimálisan nyúltak bele a játékba.
    BF részek között sokkal több változás ment végbe.

    Vanília pedig nem jó példa,mert az mikor kijött akkor is fasza volt.
    Semmi bajom nem lenne a coddal ha olyan szintre eljutottak volna hogy azt mondhassam oké nem kell változtatni.
    Gyakorlatilag ugyanazt adják ki folyamatosan minimális változtatással és ahelyett hogy már rég megbuktatták volna őket a játékosok,örömmel habzó szájjal rohannak megvenni az aktuális részt.

    Lökik a hab szöveget hogy ilyen újítás meg olyan és egy ilyen trailer után örökre elmegy a kedvem a codtól,pedig régen nagyon szerettem.


    Mindenki szabadon választhat,semmi bajom ha valakinek a cod tetszik,de azért ha ne kelljen már minden alkalommal elmagyarázni a nyilvánvalót a két játék között:)


  • arty
    #139892
    bf jobb a folyamatos VISSZAfejlődésével? :P
  • Harlekin
    #139891
    Akik kívülről figyelik azok honnan tudják,hogy mi változott vagy mi nem???
    Meg miben határozzák meg az újításbeli elvárható szintet,ha csak kívülről nézik???Tök totál paradoxon...
    Mennyire jó,hogy Én 1ik tábort se képviselem így mind a 2 jó játékkal játszhatok ellenben azokkal akik divatból zsigerből fikázzák a másikat...
    És akkor még 1 adalék ha a fagyiból is vaníliát veszel akkor se lesz nagyon meglepő ha 5.-re is csak vanília íze lesz és csak ezért nem fogsz lemondani róla teszem azt a második után...


  • arty
    #139890
    A józan ész mondatja.
  • TDC Geronimo
    #139889
    Az legalább nextgennek néz ki.
  • Waczkor
    #139888
    Ha a cod időnként újítana is és elérne egy olyan szintet ami elvárható,nem lenne semmi baj ha ott maradnak 10+ évig.

    De akik kívülről figyelik azt mondják hogy ez semmit se változik.
  • Totti5
    #139887
    Annyira ugyanez mint a BF, de annyira nem érdekel az életre halálra menő háború a két tábor közt hogy itt le is zártam.
  • Waczkor
    #139886
    Hát nem tudom.

    Ja hogy ez a next gen verzió?

    Maradok bfnél,ezt meg majd annyira próbálom ki mint a legutóbbi black opsot amikor ingyenes volt a multi steamen.

    Mindenesetre biztos megint bankot robbant majd,szal jöhet majd minden évben ugyanez.

  • DarkSector
    #139885
    Mondja az ellenzék.
  • TDC Geronimo
    #139884
    Hát sajnálatos, mert úgy néz ki.
  • TDC Geronimo
    #139883
    Talán azért mondják, hogy szar amit tesz, mert az is? Jó hogy felhoztad a kormányt. Teljesen jó hasonlat volt :D
  • Totti5
    #139882
    Kurrenen nem fut így, meg úgy se ahogy demózva lett a single.
  • DarkSector
    #139881
    Most minden szar amit a Microsoft tesz, mint mikor kormányon van egy párt, és az ellenzék mindenbe meglátja a rosszat, és szóvá teszi, független attól hogy az amit tesznek nem feltétlen mindig rossz.
  • TDC Geronimo
    #139880
    Na kezdődik megint :D

    currgenre okés.
  • Totti5
    #139879
    1080p@60fps ez nagyon OKÉS. Jó volt nézni.