176613
banner
  • arty
    #140198
    de miért van ez??? régen a live volt az isten, de az utóbbi időben irritálóan instabil

    pont ugye a netem is szar volt, állandóan a frász kerülget, h megint elment és telefonálhatok .... de rányomok h reconnect, visszamegy és megint jó egy órát... (én csak szinglizek)
  • Totti5
    #140197
    Ha dashon vagyok vagy single akkor néha volt ilyen, de multi közben sosem.
  • davidka003
    #140196
    Nálam is feldobja, hogy disconnected from xbox live néha. Utóbbi pár hétben kezdte. De mivel nincs gold-om így nem érdekel. :D
  • Totti5
    #140195
    Mondja a videón valahol hogy nem végleges.
  • TDC Geronimo
    #140194
    A kláud nem volt bekapcsolva biztos
  • szega96
    #140193
    Elég szarul fut (MÉG).
  • Totti5
    #140192
    Carmageddonnak is elmegy:


  • arty
    #140191
    van akit néha le-ledob a live utóbbi hetekben?

    átálltam vezetékesre és igyis ledob.... 3 óra játék alatt kb 3x.... :(
  • DarkSector
    #140190
    Izé, a Halo-Silent-ért, akár 2-2 játékot is adok.
    azt elfelejtettem, de Neverdead csak 1v1 ha netán el akarsz adni játékot, vagy visszamenőleg kolleksönbe tetszene valami.
  • DarkSector
    #140189
    Fenét

    Silent Hill Collection 2000-max 3000 amit rászánnék. Fejenként, Neverdead még kicsit necces, arra lehet még 3000-et sem...
    De nem akarlak kihasználni, csak akkor add le, ha neked is megéri, nekem nem vészesen sűrgős, a Halo-Silent, az a HD kolleksönömbe keel.

    Never-t 1x lejátszom azt megy hirdetésbe. :)

    Cserék ezek vannak 1v1-be, ha valami érdekel, és több hasznot látsz bennük.

    Forza 2 (x360)
    Dead Space (x360)
    Assassins Creed 2 (x360)
    The Darkness (x360)
    Castlevania LoS (x360)
    Uncharted 2 (PS3)
    Uncharted 3 (PS3)
    Metal Gear Solid 4 (PS3) !!!!Metal 4-et lestoppolták sajnos....!!!!!!! de még nem fizették ki...csak igéretet kaptam.
  • Tinman #140188
    "Silnet Hill Collection (x360)
    Halo Anniversary (x360)
    Neverdead (x360)"

    Ezek vannak, de még nem toltam le őket, nagyon sürgős?
  • DarkSector
    #140187
    Nemtudom mi a fuck...

    amugy nekem mind3 magyar mert pöckön van az első rész. :D

    Amugy xboxra tudtommal a 2-3 rész magyar csak.
    Magyar felirat elvileg a magyar live-kor volt csak divat, de lehet baszottul tévedek, de nem emlékszem sok magyar feliratos játékra előző időkből kivéve warezt.
  • DarkSector
    #140186
    Ez furcsa...de Arty-tól át sem veszem ha nem magyar. :D
  • davidka003
    #140185
    Mert az nem az UK verzió lol.
  • DarkSector
    #140184
    Ezt nem értem akkor nekem miért magyar pl a boritó hátulján is a felirat.
  • arty
    #140183
    nem, UK=angol
  • DarkSector
    #140182
    2-3 magyar tudtommal, de most minnya megnézem , mert mondod neked nem magyar az UK...pill
  • davidka003
    #140181
    Az nagy mák, mert nekem nem volt az. Pedig UK változat volt. Azért is adtam el részben meg azért is, mert nem jött be annyira.

    Első részen van magyar felirat amúgy? Lusta vagyok megkeresni a polcon. :D
  • DarkSector
    #140180
    Nekem UK változat is magyar volt.
  • davidka003
    #140179
    Magyar feliratos?
  • Renjike
    #140178
    Egy jelet kihagytam véletlen az első Defense pályán (kb 5 darab van sokan szidták nekem bejött), nehezebb fokozatot Coopra tartogatom :)) várom a partnereket! :D
  • DarkSector
    #140177
    Jó ár...

    Ha kapsz érte valamit a listámról szólj, és átveszem tőled. neked ugyis a piz a lényeg. :D
  • Renjike
    #140176
    Annyiért best buy :)
  • Totti5
    #140175
    Singliben megcsináltál minden "falra festett jelet"??? normalon Gearst? úgy mi értelme? :I
  • arty
    #140174
    3
  • Renjike
    #140173
    Gears Judgment véleményen:
    Szingli teljesen életképes ezzel a pontozási rendszerrel , a hossza kb 6 óra normalon ha szeretsz öldökölni és nem rohansz + ebben 1-2 halál is benne van amikor jön 1-2 szivatós rész . A bónusz is teljesen rendben van bár itt nincs kiértékelés és külön elfogadható feladatok.

    Multi : Szerintetek nem késő még beruházni egy Gears 3 season passra?
    CSALÓDÁS de hatalmas az egyetlen értelmes mód a "lerohanás" amikor 5v5 Locus - Cog védelmezős támadós cucc. Az összes többi kompetitív mód egy rakat szar ! Rendben vannak a fegyverek meg még mindig jó a balansz de a pályák borzalmasak és csak Cog vs Cog ami eléggé kiábrándító hogy magadat nézed csak kékben/pirosban.
    A pályák: Több szintes háztetőről lefele meg felfele meg felvonó meg faszomtudja mi nem illik ide és borzalmas élményt nyújt!!!!!! NERF IT!
  • Macccy
    #140172
    Pedig még a SWAT kommandósoknak is jut ideje egy lattéra meg egy fánkra amíg megérkezik a 747-es :D
  • Totti5
    #140171
    Silnter időre menő pályarész... 10 perc 2 terminál deaktiválása. Kommandózás az elsőhöz, már csak 6 perc. Hú nem lesz idő kapokodás észrevettek = halál. Ezt 5ször eljátszottam, kikapcsoltam a gépet.

    UTÁLOK IDŐRE JÁTSZANI
  • DarkSector
    #140170
    :D
    sajna megvan már, és megtartom. :D
    De ha 1000ft-ért adod bevállalom amolyan plusz példánynak, ha tönkremegy az eredeti. :D
  • davidka003
    #140169
    Mennyiért adod amúgy?
  • arty
    #140168
    gears3 tuti nemkell? ;) eladnám! :P
  • DarkSector
    #140167
    Keresek:

    Black (xbox classic)
    Gears of War Judgement (x360)
    Forza 4 (x360)
    Silnet Hill Collection (x360)
    Halo Anniversary (x360)
    Shadow of Damned (x360)
    Neverdead (x360)
    The Last of Us (PS3)
  • arty
    #140166
    ezekután amit írsz, hogy milyen magasra jutottatok .. vagy igaz, vagy nem :DD
  • Macccy
    #140165
    Ez nagyon szép és jó meg minden, tényleg érdekel, meg hát Bungie ... de az ilyen jó kis "végtelen történetek" szoktak nekem csalódást okozni akkor ha elmerülök a puszta világában és már harmicadik alkalommal ölöm meg Rixis Archon Slayer -t és bosszúszomjas kék valamint piros ikertestvéreit Axis Recon Slicer -t és Sixis Arcane Reacher -t.

    Remélem ha már ennyire ambíciózus nagy világba vágtak, akkor szánnak időt a kellően változatos ellenségek legyártására.
  • Macccy
    #140164
    Nekem az animációk tökéletessége tűnt fel, annyira megbaszósan élethű folyamatosan a szememnek, hogy sehol se ráncoltam a homlokom hogy 'mijeeez'?!
  • Totti5
    #140163
    Ez a tetvedék EA tényleg kitörölte a klubunkat, úgy hogy SEMMI NYOMA. Egyszerűen döbbenet. Megjelenés óta folyamatosan nyomtuk rengeteget! Elértük az első osztályt, és már csak annak a kupája kellett volna mert minden más megvolt! Lényegében 90%ban már ki volt maxolva a klubozás. És ennek huss, mert 3 hónapig nem léptünk be mivel nem volt meg a team, egészen tegnapig... csináltunk újat, 6 győzelem 1 döntetlen a tegnapi átlag. Nagyon jó hogy legalulról kell kezdeni fél csillagos kulbbal a 10. divízióból. ( már 9. :DDDD )

    Ez meg már csak így maradt fenn :I


  • Totti5
    #140162
    Max: The Curse of Brotherhood is a 2.5D side-scrolling platform video game developed by Press Play for the Xbox 360[1] and Xbox One[2]. The game was announced during Microsoft's E3 2013 press event.
  • Seth
    #140161
    One-ra nem hiszem hogy megjelenik, 360-ra exklúzív a cím, elírták.Nem tudom, de valamit nagyon kavarnak. A The Magic Marker is Nintendo DS-re jelent meg :D
    AZ eltolást meg nem értem, már ez a kicsusszant "demó" is rendben van, végigjátszható,nincs benne hiba és baromi jó volt
  • grebber
    #140160
    Erről tud valaki valamit hogy most ez mi?

    Csak jövőre érkezik a Max: The Curse of Brotherhood

    Mi az hogy one exklúziv meg hogy jövőre? Akkor amit xbox 360-on tolunk hetek óta az mi?
  • Totti5
    #140159