176613
banner
  • Renjike
    #140238
    ugyan ilyet kérek konzol exkluzív címekkel :DD
  • DarkSector
    #140237
    X360 exclusive

    7. generásió exclusive címei, platformonként
  • grebber
    #140236
    Haverom vett xbox360-at!

    Van valami lista az only xbox 360 exklúziv címekről?

    Forza-k,Halok, Gears-eken kívül nagyon nem tudok neki mondani húzóneveket :(
  • Tinman #140235
    Sajnos Zó elver ebben keményen.

    Nekem Mass Effect I. 44 óra volt, igaz a PINAcle Station abban nem volt benne, ő letolta azt is (2 órás DLC se) és 55 óra körül végzett.

    Nem csoda, hogy a BG 1 és 2 neki totálisan kimaradt. Elindítaná és jövőre talán végezne vele... mondjuk ahogy látom én is jövőre végzek csak ^^
  • DarkSector
    #140234
    Jaja sejtettem, de erre mondják sokan hogy nincsen fejlődés a generációkban? :D


    Attól a Drive Club-tól a NFS is jobbnak hatott, nemcsoda hogy alapból jár a ps4-hez.
  • Totti5
    #140233
    Kosz...
  • DarkSector
    #140232
    A sok fekete folt a nekirepülő rovarok talán. :D
  • DarkSector
    #140231
    Látom a Forza 5-ben a karosszérián a kis karcolások/foltok is látszódnak majd. :D

  • arty
    #140230
    láttad a 25 perces walkthrought? :)

    mindenki máshogy játszik ...
  • DarkSector
    #140229
    megnéztem a Drive Club autós játékot, ez így elsőre brutál idétlen játéknak tűnik.

    végülis igaz csak alpha:

  • Macccy
    #140228
    Én is megnézek minden csavart és popszegecset a pálya széli deszkaretyó falán, meg kipróbálom mi történik ha kilövöm a lámpát minden játékban. De Baldur's Gate -ben mivel 50 méteres madártávlatból mutatja, hidd el nem az nyomja meg a játékidőt!
  • davidka003
    #140227
    Tinman-nek a Rayman: Origins is 25 óra volt. Nekem 10 óra se. Pedig még az extra küldetéseket is lenyomtam. Egyedül a pályák speed run-jait hagytam ki.
  • DarkSector
    #140226
    Halo homár az te vagy, én csak simán első vagyok a sorban. :D
  • arty
    #140225
    sose kamuzik, de valami bőőőődületes kivesézősen nyom le - mindent :D

    értsd: tetszik nekem egy játék és érzésre eléggé kijátszom magam vele, a végén a számláló mutat 13 órát.
    s akkor egy óvatlan pillanatban tin benyomja h neki 22 óra volt .... :D amikor TUDOM hogy nincs benne még 9!!!! ( = nekem! és a legtöbbeknek SE!)
  • Tinman #140224
    Méghogy nem kamuzok... ne sértegess!

    29 perces cucc!

    BG2 wt
  • Macccy
    #140223
    Ezt én vágom, de nem fogom tolni, mert nekem az már túl sok ... Örülök ha majd a Witcher -t lesz erőm letolni.


    arty: Most az egyszer nem kamuzik, az a Baldur's Gate 2 az tényleg sokszáz óra, brutAll
  • negyven2
    #140222
    [URL=http://www.bloomberg.com/news/2013-08-23/microsoft-says-ceo-ballmer-to-retire-within-next-twelve-months.htmlMicrosoft CEO Ballmer to Retire Within Next 12 Months[/URL]!!!
  • Waczkor
    #140221
    GTA V Official Site Update: Exclusive Country Clubs, Local Artisans, Serenity & Wellness

    Katt
  • Tinman #140220
    Az úgy nem jó... BG1-el kell kezdeni. Könyvet olvastam, nevetséges a játék sztorijához képest.

    Hosszú, de finom :-)
  • Tinman #140219
    A normál földi halandó a 3/4-ét meg kihagyja :-)

    Ez az a game, ahol a mellék sokszor jobb, mint a fő csapásirány.
  • arty
    #140218
    Szolgálat közlemény!

    Tinman 500óra ~ Normál Földi Halandó 70-90 ;)
  • arty
    #140217
    fakkjeee!!! forza, jövök!!

    Hallod MS! Már csak a kinectet b*sszátok ki a kukába a példányom mellől és árazzátok lejjebb a "maradékot"! :D
  • xxdani
    #140216
    Végre megjött a world of tanks kulcsom erre ledobott live-ról és nem enged vissza se wifin, se lan-on. Mit lehet tenni ilyenkor? A netbeállítások visszaállítva alapra ez segített olykor , de ez se megy most.
  • Macccy
    #140215
    Én egyszer régen még a világ kezdetén belevágtam, elment vele vagy egy hónapom és még csak asszem a II. Chapterben jártam. És mivel az első részt én csak olvastam könyvben - azt se végig - ezért kicsit meg is ártott. Embertelen durva hosszú.
  • davidka003
    #140214
    Street Fighter X Tekken: Special Edition Xbox 360 £12.98


    Street Fighter X Tekken game
    Book featuring concept art from the game's development
    45 gem power-ups with which to customise your fighting style
    Arcade cabinet money box (approximately 5"/18.5cm tall)

    KÉP
  • Tinman #140213
    8 chapter + a Throne of Bhaal kieg.

    Az első rész ismeretének hiányában szigorúan NEM ajánlott, hiszen 99%-ban arra épül azt a sztorit folytatja, ráadásul az 1. részből átimportálhatod a karidat a 2. részbe. Töménytelen a visszautalás is.

    Aztán az egész rendszere, komplexitása túl magasan van ahhoz, hogy az előd ismerete nélkül bárki tényleg frusztrációmentesen élvezhesse.

    Na meg több száz órás gametime... tippem szerint alsó hangon 4-500 óra lesz nálam.
  • Totti5
    #140212
  • Totti5
    #140211
    Pár perce arckönyvről...

    Fanatec
    Fanatec on next gen consoles

    A few people are wondering why we are so quiet.
    We will not make the mistake again to mention new things too early. We will announce something new if production is about to start. We are working on several products for several platforms and every one of our new products will set a new benchmark as they did in the past.
    We are also trying hard to protect the investment of our existing customers by making our current products upwards compatible. But we cannot confirm that before the final consoles are released.

    Thomas
  • Renjike
    #140210
    Hany chapter van? Megvan a jatek de tul reginek tunik vagy nemtudom gyozz meg rola hogy elkezdjem.

    Meg igy is hatravan gears judgment insane coop
    Dead space 3+ "insane" coop
    Dead rising 2
    Dmc hd collection
    Borderlands 2t befejezni
    Forza Horizon
    Gears 3 multi +Raams shadowst meg kellene venni
    Halo 4 Legendary

    Ezen felul Crysis3 csere Dragons dogmara megerne ? Nincs hozza a dark arisen
  • Tinman #140209
    Hátizé... ez a BG2 ez ilyen :-D

    Párom tegnap kérdezte így 1 hónapnyi játék után, hogy mikor végzek vele kb.

    Mondom neki Chapter KETTŐ(!) így 75 óra játékidő körül és van vagy 14 fejezet + a kieg ami még vagy 150 óra.

    Érdekes arcot vágott :-D
  • arty
    #140208
    de az még 5 hónap! :D
  • Renjike
    #140207
    Haloval kezd addig megverekedunk erte:D
  • Tinman #140206
    Gyerekek... előbb le kell őket tolnom. BG2 után simán lehet róla szó!
  • Renjike
    #140205
    Te vagy a halobuzi vagy en? :D halo 2 kene meg de fasz se fog fizetni 3 ezretegy xbox classic jatekert
  • DarkSector
    #140204
    Lost.Planet.3.XBOX360-iMARS
  • DarkSector
    #140203
    Látod nem lenne időd Halo-zni. :D
  • DarkSector
    #140202
    Hess innen. :D

    Első voltam, kivéve ha 3000 felett adja el. :D
  • Renjike
    #140201
    Kaptam World of Tanks Beta kódot majd ma meglesem :D
  • Renjike
    #140200
    Halo érdekel , mennyibe adnád? :))
  • negyven2
    #140199
    Ha ledobb akkor altalaban, a halozatott se latja valamiert. Se WiFi, se LAN. Amugy ez nallam inkabb heti 0-2 alkalom.