176613
banner
  • davidka003
    #140278
    2 for 25 font akció van Zavvin. (~8700 Ft)
    Szerintetek megér 25 fontot a Skyrim+Dragon's Dogma: Dark Arisen?
    Elég hosszú játékok de jók is?
  • xxdani
    #140277
    Huhh megmentetted kártyámat :) Várok vele még akkor.
  • davidka003
    #140276
    Nem.
    Nem gáz annyira de max 4k-t adnék érte.
  • xxdani
    #140275
    payday 2 megér 8ropit? Nagyon nagyon nagyon gondolkozok rajta.
  • arty
    #140274
    minél ujabb slim > minél régebbi fat, ahogy a pénztárcád bírja (jól irta Harlekin)
  • arty
    #140273
    :O

    AW és AW:AN ég és föld. K. jó játék és a legalja lehuzós mocsok esete. A remedy szégyene.
  • Harlekin
    #140272
  • Macccy
    #140271
    cicás vagy kutyás ??
  • Harlekin
    #140270
    De ha arra akartál rákérdezni,hogy mit vegyél akkor lényegtelen,mert tényleg csak szubjektív véleményeket kapsz arra vonatkozólag,hogy mit vegyél.Az ami régen érdemben eldönthette volna ezt a kérdést a meghibásodási jelenség eltűnt.

    Így maradtak azok,hogy mennyi pénzed van rá mi az amihez hozzájutsz,hogyan szeretnéd használni "warez" a kedvencebb színed a fekete vagy a fehér,mekkora helyed van ahova befér stb stb stb.Ezeket meg csak Te tudod...

    Még lehet 1 icinyke picike sarkalatos pont a használt vagy új,de te nem erre kérdeztél hanem hogy slimet vagy fatet...
  • Harlekin
    #140269
    fekete vagy fehér??
  • Harlekin
    #140268
    Első 2 is egy rakás fos volt ez a 3. meg ráadásul valami sufni tuning ...
  • jackoneill90
    #140267
    xbox slim vagy fat?
  • Harlekin
    #140266
    Na ahogy látom eljött az idő minden forradalmárnak,hogy változtasson és érdemben tegyen az MS dolgokba.Gyerünk gyerünk jelentkezni,mert üresedés van MS háza táján elérkezett a TI időtök,hogy leszámoljatok példa gyanánt a torkon letolós kinectes boxokal...és még annyi + jó ötlet szokott itt keringeni csak 1 jó koncepció kell próbálkozzatok be hátha beültetnek valakit Steve Ballmer helyére.Szorítok nektek...
  • Totti5
    #140265
    Hú, de nagyon jól néz ki!!! Itt is meglesz az az ugrás mint a 07-08 volt. És még mi lesz itt 4 év múlva...
  • Renjike
    #140264
    + american nightmare is jó móka :)
  • DarkSector
    #140263
    Lehat a haverja pc-re megvette.
  • Macccy
    #140262
    ALAN WAKE !! ALAN WAKE !! ALAN WAKE !!
  • davidka003
    #140261
    Lost Odyssey egymagában 100 óra. :D
  • DarkSector
    #140260
    próbáld ki.
  • Renjike
    #140259
    Festival of Blood? Tinifilm csillogó vámpíros?
  • DarkSector
    #140258
    Nekem sem, de megemlítem mert a Festival of Blodd kellemes, de a 2 sima rész is csak annyi hogy szép, viszont unszimpi karakter, semmi extra.
  • DarkSector
    #140257
    Most nem ps3 vagy sony fika, de a Microsoftnál úgy érzi az ember hogy sok kiváló játék van ami profi odafigyeléssel készült.

    Míg PS3-on azt érzem így utólag hogy van 2-3 játék amibe apait-anyait adtak, és a többi sok exclusive, ami több egy pár darabbal mint a konkurensgépen, ÉPPENHOGY ÁTLAG játékok feletti minőséget tettek bele, csak hogy lehesen látni nem egy tucatjáték.

    Nemt tudom ezzel ki ért egyet.
  • Renjike
    #140256
    Infamous húúú az borzalmas egy játék még :DDD (nekem) nagyon nem jött be :/ bár ez az új rész szép meg ötletes de a karakter egy homokos :D
  • DarkSector
    #140255
    Ratchet-be ps2-őn beleuntam ahogy nézegettem ez annyi hogy ps3 grafika, nekem elég volt, mert különben lehet 1x végigvittem volna a story részeket.

    De amik ütnek ps3-on:

    Infamous
    Killzone
    Metal Gear Solid
    Gran Turismo
    God of War
    Uncharted
    Last of Us

    Amik meg X360-on:

    Alan Wake
    Gears of War
    Halo
    Fable
    Forza
    PGR

    Én ezeket tartom olyan exclusive-oknak, amik valóban érdekesek.
    A többi játék az én szememben vagy tucatjáték, vagy rétegjáték.

    És itt ezekből IS nagyon fontos hogy a játékos IZLÉSE fog dönteni, hiszen sok stílus van, kérdés kinek milyen a stílusa, aszerint kell választani gépet.

    Hiába a GoW a legállatabb játék, nem csak kinézetre, vagy a Gears of War, ha valaki nem szereti a stílusokat, akkor nem mindegy? :D
  • arty
    #140254
    az tulzás, már én(!) is egy ezresért rántottam be, sokéve :) (azt hittem mostanra kb 500ft, ezekszerint eltűntek a piacról a példányok???)

    itt 4 font, de sok a posta, csak akkor éri meg, ha sok mást is rendelsz mellé
  • Renjike
    #140253
    Uncharted
    God of War
    Killzone
    Resistance
    Last of Us
    GT
    Rachet izé ami borzalmas
    + DEMON SOULS!!!! itt a harmadik húzócímem :D
    Bleach ami említésre méltó(nekem) a sok japán szar körül éééééés kész ennyi vége nyista. God of War eléggé egyedi és príma áru de engem nem mozgat meg.

    Ebből a Resistance sorozat egy kalap csőshooter kula , Killzone a PS3 Halo Wannabeje , Uncharted / Last of Us párosra nincs megfelelő Xbox ex között , Xbox + PC ex között már lenne szerintem , GT roszabb mint a Forza (nekem fanboyságból :DDD -
    nem. )

  • arty
    #140252
    oké, az egy! :) viszont Ratchetől van három... (bár én másfél rész után beleuntam, ellenben a kameóba nem, élvezettel játszottam végig)
  • DarkSector
    #140251
    Az hogy neked mi kell, az egy dolog, hogy mi lesz az 50% hogy nem az lesz. :D
  • DarkSector
    #140250
    Azaza, az a platformjáték, mint a Ratchet & Clank.
  • Renjike
    #140249
    2000 forint !!! 3500 ért vettem Dead Space 3t :DD

    Először még Tinam Haloja (igen sötétszektor nekem tinmané kell :DDD)
    Fable 2
    Dead Rising a vétel nálam .
  • DarkSector
    #140248
    "konkurens konzoléknál sincs sokkal több húzócím"

    Igen ez a lényeg, sokak azt hiszik ott ezernyi sok ex van, holott azok sem többek az átlagtól, csak többször elhangzik a nevük.

    Sok PS3 exclusive-nak csak a lángja nagy.
    Ott is pár cím van amiért érdemes megvenni.

    pl mondok egy példát, ott a Ratchet & Clank, aminek van ugribugri megfelelője x360-on is, csak azt nem hype-olják.

    Inkább a Konzol ex a sok.
    Illetve x360/pc...például Alan Wake.
  • arty
    #140247
    annyira filléres a kameo, hogy adj neki esélyt!
  • Renjike
    #140246
    úr isten csak nekem nem tölt be? :DDDD égő!!!

    Egy
    kettő
  • DarkSector
    #140245
    Van csak érdekli-e az a kérdés, ha úgy kérdezte hogy nagyon ismert exclusive-ok, abból nem sok van, de azonak sok része és jók.

    Semmit nem érdemes megvenni, ha tonnányi exclusive-ot akar. Ha nem értékeli ami van.
  • Renjike
    #140244
    Army 12 érdeklehet
    Kameo is érdekes lehet de nem az én stílusom ez a mesés dolog (szerintem :D)


    konkurens konzoléknál sincs sokkal több húzócím . Engem speciel leginkább (+ god of war de az annyira nem érdekel.)ez a kettő húzna oda , de gyengék hozzá








    + konzol Exk : Dragon's Dogma , Vanquish , Enslaved több nem jut eszembe :(
  • Totti5
    #140243
    Van még, de ott a wiki lista, nem kell felsorolni... aki kilóra mért játékok miatt vesz egy gépet az már régen rossz.
  • Renjike
    #140242
    Halo 1234reachodstwars ha nem is mind erre a gépre készült de fut mind.
    Gears 123Judgment
    Forza
    Dead Rising 1
    Crackdown 12
    Fable 123
    + elég sok Arcade játék ha szereti őket

    ennél több szerintem nem is kell de még van 1-2 cím + a konzol exkluzívok.
  • arty
    #140241
    aki nem talál xboxon 100 órányi exkluziv tartalmat, azt tudom sajnálni :)
  • arty
    #140240
    ps3-a volt? ha nem, akkor nagyobb a lista:

    Dead Or Alive 4/5
    Soul Calibur 4/5
    Red Dead Redemption
    Kameo
    Midnight Club LA
    Army of Two 1-2
    Battlefield Bad Company 1

    (ez Renjike-nek is szól)
  • grebber
    #140239
    Akkor ezért nem tudtam neki több húzócímet mondani mert nincs értem ettől fél ő is hogy ezért a párért kár volt megvennie!