176586
banner
  • davidka003
    #176224
    Konzolvilág azt mondja, hogy ha most rendelsz akkor Karácsonyig nagy eséllyel befut, mert minden héten kapnak szállítmányt belőle.
  • darkSectorxxx #176223
    ;)
  • robicarlos6
    #176222
    Nyilván jobb szóban mint angolul makogni translate segítségével.
    Már az is jó lenne ha ők bele tudnának lépni vagy nyúlni a fiokomba és ezt a buzi török faszságot kitörölnék a vérbe mert fingom sincs miért van még mindig úgy
  • roolandsan
    #176221
    Koszi :D 1 hete mar berendeltem de semmi infom nincs, azert kerdeztem itt ra talan valaki tud valamit.
    PS5-on (es 4-en) egyelore minden leporgott amit szerettem volna, Game Pass-bol meg sok minden erdekel es jo lett volna unnepek alatt lenyomni azokat :(
    Szamomra most erett be a GP, raadasul jovo ev is erosnek tunik!
  • darkSectorxxx #176220
    Hátisten van PS meg Xbox-nak is, szóval ilyen téren jó, régebben azt hiszem csak Xbox-nál volt a PS-nél később vagy fordítva nem emlékszem... de én is szeretek inkáb telefonon instant beszélni supporttal nem pedig e-mail-ezgetni
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.11.29. 21:48:22
  • robicarlos6
    #176219
    Na ezt nem is tudtom hogy van magyarul is ilyen.
    Szabadnapon felhívom őket kíváncsi leszek mit tudnak majd csinálni ha egyáltalán csinálnak majd valamit
  • Botond #176218
    Teljesen random. Konzolvilágnál max 2 hét és kézhez kapod. Ha karácsonyra lesz, akkor mindegy mikor rendelsz, de a következő tíz percben legyen!
  • darkSectorxxx #176217
    +36 1 267 4636
  • roolandsan
    #176216
    Sziasztok, Alzanal most kb mennyit kell varni egy XSX-re? Van valakinek friss info, tapasztalat stb?
  • robicarlos6
    #176215
    Mi a MS support elérhetősége? (Olyan érdekel ahol valós MS-os emberke segít)
    Mert a régi marketplace-en most már semmit se lehet megvennem. Rámegyek hogy vásárlás és nem történik semmi.


    Ridge Racer 6 most akkor hivatalosan is régi lockos?

    FEAR és sok másnak miért nincs ára? Nem kaptak licenszet hogy forgalmazhassák vagy mi? Only lemezes megy?
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.29. 20:57:05
  • TomStorm
    #176214
    Játék közben miért áll meg a letöltés?
  • Moby
    #176213
    Csak mondon, nem tudom itt mennyire ismert, vagy mekkora az átjárás a pH szaktopikba, de walmarton $25 a Marvel's Guardians of the Galaxy. Paypallal fizetve simán meg lehet venni, regisztráció nélkül is.
  • Hay
    #176212
    Üdv újra, megoldódott közben.
  • Hay
    #176211
    Régebben volt Gold előfizetésem, akkor volt az egyik hónapban free letölthető a Forza Motorsport 5, most meg (mivel redeem kódom nincs) nem lehet játszani (https://www.xbox.com/hu-hu/games/store/forza-motorsport-5/bqlk685tm311), ezért gondoltam, hogy hátha tud valaki valami okosat, hogyan lehetne életre kelteni.
  • Hay
    #176210
    Üdv!
    Egyszerűen nem találom azt oldalt, hol a live gold-al játszható játékok vannak. Nem a havi ingyenesekre gondolok (https://www.xbox.com/hu-hu/live/gold?xr=shellnav#gameswithgold), nem is a game passra (https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/games), hanem ahol csak a goldos játékok vannak mind felsorolva. (Ha létezik ilyen egyáltalán, persze.)
    Hay
  • TomStorm
    #176209
    Igen azt is észrevettem!:)
  • robicarlos6
    #176208
    A hangos ps5 az gyári hibás szokták mondani

    Megvettem használtam a Driveclubot rá mert azt mindenképpen le akarom tolni. Betettem a ps5-be az a hang te jó ég hirtelen azt hittem valami reptér teleportált a tömbház mellé olyan hangosan bugott
    Mondjuk lehet a Series X is így tesz a lemezzel de azt sose tudom meg mert lemezt az nem fog látni
  • Botond #176207
    Meg csendesnek. :)
  • TomStorm
    #176206
    Na tele is pakoltam tárhelyet GP-ból(17 játék).
    Párat kipróbáltam,eddig minden tökéletes.De Ps5 mellett milyen kicsinek tünik ez:D

    Kép
  • TomStorm
    #176205
    Na tele is pakoltam tárhelyet GP-ból(17 játék).
    Párat kipróbáltam,eddig minden tökéletes.De Ps5 mellett milyen kicsinek tünik ez:D
  • TomStorm
    #176204
    Nem fogok.Csak belsőnézet!Gondolom a beégés miatt írtad de szerintem ahoz is kellene vagy 2 nap mire/ha előjönne ez a jelenség
  • TomStorm
    #176203
    Ott semmi nincs bekapcsolva megnéztem.
  • Harlekin
    #176202
    OLED-el!!! Hosszú távot ne repülj külső nézetben!!!
  • n000rbi
    #176201
    Display alatt Device Control vagy valami ilyesmi, pontosan nem emlékszem a nevére.
  • robicarlos6
    #176200
    Azt tudom mert linkeltem is sg-re. De az hittem rég megoldódott. Csak akkor azt nem értem ilyen játékot miért tesznek bele live gold heti akcióba ha megvehetetlen :)
  • Seth
    #176199
    Licenszes gondok vannak vele, de majd vissza fog kerülni
  • robicarlos6
    #176198
    METAL GEAR SOLID HD EDITION: 2 & 3-al mi lett? Nincs ára ennek sem. Korábban 100%-hogy volt mivel kedvencekbe tettem figyelni kap-e akciót..
  • TomStorm
    #176197
    Flight Simulator 4K,Dolby Vision egy csoda!!
  • TomStorm
    #176196
    Vettem ma egy Series X-et úgy nagyjából megismerkedtem vele csak annyi hogy nem tudom kikapcsolni vagyis nem találom azt az opciót hogy Tv távirányítóval ne a konzolt irányítsam!
  • robicarlos6
    #176195
    Úgy nézem a live gold már halott.. értelmes game már nem igen lesz benne :(

  • robicarlos6
    #176194
    A live gold játékokat érdekes eddig engedte megvenni,pedig azok is ugyanugy a régi marketplacen voltak mint a conan és ott amikor feljött a fizetési ablak nem volt soha semmi török cuccozás hanem simán kiirta a mastercardom 0 ft azt go.
    Conannál meg nem értem mi van most.

    Fearnél, 50 centnél senkinél nincs ár?
    Ridge Racer 6 az régiókorlátos akkor, mert magyar storeban nincs de usbe látom hogy 10$?
  • Harlekin
    #176193
    Igen és nem, mert van olyan ami régió függő, tehát nem biztos, hogy a tartományi átnevezés a régión belül ugyan oda fog mutatni és ekkor jön az uppssss valami hiba bla bla bla oldal...

    Én nagyon szerencsés csillagzat alatt születhettem, mert szinte soha nem futok ilyen jellegű problémába mint (robicarlos6).... Pedig aztán ami kiskaput ki lehet használni azt én kihasználom. A VPN-ezéssel egybekötve meg az idegen profilra vásárlásokkal stb stb stb. Tehát minden amit elviekben nem lehetne, na azt én még is használom.
    És így is a 12 évnyi Gold tagság meg a 10+ féle régióból vásárlással nem futottam megoldhatatlan problémába SOHA . Pedig olyan 750+ digitális tartalom vásárlásom volt a 12 év alatt.
  • robicarlos6
    #176192
    Azzal semmi gond hogy hogy milyen store
    Mert most meg már egyiket se jön be még a török bla bla sem. Már fel se jön a vásárlási kisablak
    Most probálok ismerőst vadászni akinek van xbox 360 hátha azon sikerül a vásárlás
    Vagy még majd annyit megpróbálok hogy egy másik bankkártyát hozzáadok hátha
  • Botond #176191
    Meg ugye a fenti url részen írja, hogy /en-us/, ha azt átírod /hu-hu/-ra az pl a magyar store.
  • Harlekin
    #176190
    ez

    Ami itt van akkor azon a store felületen vagy.

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2021.11.23. 08:11:16
  • robicarlos6
    #176189
    Képet tudsz rakni milyen bal alsó sarok?
  • Harlekin
    #176188
    Bal alsó sarok mit ír ha most az xbox.com rol beszélünk!
  • Harlekin
    #176187
    Oké az alap problémát értem hogy nem tudsz vásárolni.
    Csak az nem világos, hogy mi köze ennek a török storehoz?
    Török storeban nem tudsz Magyar kártyával vásárolni.... Már.. Régen lehetet....
  • robicarlos6
    #176186
    Azért probléma mert nem tudok vásárolni semmi más gond nincs :(

    Mondjuk a ms felfogásât sem értem. Mellveregetve nyomja újabb bc címek ja azt hozzájuk se lehet jutni
    50 cent, fear pl azóta se kapott árat
    Meg miért csak 360ra van kedvezmény rendes ms storeban meg nincs rá?
    Mindegy sose lesz Conanom ez van.
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.23. 06:32:40
  • Harlekin
    #176185
    Simán eltávolítani pl akkor nem engedi, ha tartozás merül fel. És még biztosan van más ami miatt nem engedi csak max a cserét. Tehát mindenképpen kell lenni a fiókhoz kártya hozzá rendelés.

    A másik hogy mi miatt gond ez? Nekem a profilomhoz rengeteg különböző storehoz van hozzá rendelve ugyan az a master card. Más és más címmel (Angol, Amerikai, Orosz, Szingapúri, Délafrikai stb stb ja és a Magyar "bár innen max 1 játékot vettem")
    Miért probléma, hogy ott a kártya a török storenál? Örülj neki így legalább ha hozzá jutsz török gift cardhoz, akkor majd nem kell újra hozzá adni kártyát, hogy elköltsed.