174471
xbox.jpg
  • grebber
    Inside Xbox - Napokon belül jön a következő adás

Sea of Thieves News?
    Xbox Game Pass News?
    Backward Compatibility Updates?
    MixPot Giveaways?
    Inside Xbox returns Tuesday, April 16th @ 10PM BST
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.04.11. 10:54:25
  • grebber
  • grebber
    400 játék és dlc lesz akcióban a spring sale-ben... április 12-22 között

Spring Sale 2019 na Xbox Live acontece de 12 a 22 de Abril!
  • rastaman
    Mindegy is. Főleg, hogy drágulni fog a Gold, legalább kicsit legyen nekünk játékosoknak is jó!
  • Zoolee1976
    Köszönöm gyerekek a segítséget! Akkor ma vagy holnap be is szerzem az gépet! Köszi még egyszer.
  • grebber
    "What if we announced 6 more games on April 10th?"

Akit érdekel van xboxa illetve pc-n le szeretne tolni a 1x play anywhere cimből bármit pc-n:

Április 11 és május 12 között 300 Ft lesz a 3 havi Game Pass (Máig nem értem hol éri ez meg nekik de komolyan...)

"3 hónapos ajánlat 1 USD áron: A promóciós kedvezmények nem érhetők el Quebecben vagy Oroszországban. Az ajánlat nem vonható össze egyéb ajánlattal. Fiókonként egy ajánlat vehető igénybe. Az ajánlat 2019. 04. 11-én 21 órától (PDT) 2019. 05. 12-én 11:59-ig (PDT) érvényes. A promóciós időszakot követően az előfizetés díját negyedévente levonjuk a mindenkori áron (amely változhat, és amelyhez az esetleges adókat is hozzá kell számítani), hacsak le nem mondod az előfizetést. Hitelkártya szükséges."
    PC-re is egyre jobban rágyúrnak: Már 73 db play anywhere cím van és jön a következő az Ori and the Will of the Wisps is...
  • mrmilan
    Én is fat ONE-ról váltotam kb. egy éve X-re, akkor még full hd-n nyomtam. Szembetűnőbb volt a változás még úgy is. A mostani 163cm-es 4K-s kijelzőmön nyilván nem kérdés, de bőven megéri az a váltás nálad is szerintem.

barmi: "Sokan mondják azt, hogy fhd tvhez nem érdemes váltani x-re, de én ezt határozottan cáfolom."

Én is határozottan cáfolom.
  • darkSectorxxx
    A nagy fenéket nem érdemes váltani, sima xbox jóval mosottabb, kb 4x erősebb az X
    ...
    Ahogy Pro-nál is. Annyi hogy PS4 pro-nál exclusive játékokban én a plusz pici élsimitáson kívül nem láttam mást.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.08. 13:10:18
  • barmi
    Én fat one-rol váltottam x-re és nekem szemmel látható volt a változás fhd tvn is. Teltebb, szebb színek, jobb minőségű összkép, simább, gördülékenyebb frame. Fhd-n is jobb az x ez számomra már az első 5 perc után egyértelmű volt. Sokan mondják azt, hogy fhd tvhez nem érdemes váltani x-re, de én ezt határozottan cáfolom. Magasabb minőséget produkál. Aztán hogy ez neked megér-e 45k-t azt neked kell eldöntened. Én mindenesetre nem bántam meg, hogy anno váltottam az új genre.
  • Zoolee1976
    Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy érdemes lenne e Xbox one S ről Xbox one x re váltani 45 ezer forint ellenében ha full hd tvn játszom a következő játékokkal?!Red Dead 2,Dirt Rally 1-2.0, Sebastien Loeb Rally Evo,PES 2019,GTA 5, Battlefield sorozat és PUBG.Nincs tervben UHD tv a közeljövőben!A válaszokat előre is köszönöm.
  • grebber
    Összeolvad az Xbox Live Gold és a Game Pass? Remélem nem mert akkor vége a 200-300ft-os jóvilágoknak
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.04.06. 23:16:38
  • grebber
    Drágább lesz az Xbox Live Gold a briteknél ...gondlom majd mindenhol emelnek rajta,de majd kiderül..

Érkezik majd "Ultimate Bundle" is ahol egyszerre lehet venni game pass + gold kombót....

Rumored Xbox Game Pass ‘Ultimate’ subscription would combine Game Pass with Xbox Live Gold
  • rastaman
    várható volt, hogy lépni fognak ezügyben.
    Utoljára szerkesztette: rastaman, 2019.03.27. 18:09:14
  • hunbalee
    Úgy tűnik, hogy a Gift kártyás vásárlásokon is szigorított az MS

Since 26/03/2019, we can no longer add a gift card to our Xbox account, whether via PC, smartphone, or console! We have an error message!

This does not apply to all stores, here is the list of my tests that I would update over time:

Turkish Store: KO
    Argentinian Store: KO
    US Store: OK
    Brazilian store: OK

Microsoft has indeed put a security and a block according to your location….
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2019.03.27. 16:10:44
  • farferi
    Indie:szar?.Jaj de jó ötlet, ohhh, érdekes..játszol vele, nem.Bocs.
  • grebber
    [email protected] Game Pass Stream jövő héten kedden, azaz március 26-án 17:00-kor

Olyan indie alkotások kerülnek bemutatásra, amelyek jönnek a Game Pass-ba ill. amelyek közül pár látható volt a legutóbbi E3-on.
  • farferi
    Vampyr..nyami:D..bearanyoztad a napom.
  • grebber
  • darkSectorxxx
    PC-n nem kell live, ez a vicc az egészben és tudtommal igen, van egy kapcsoló benne, amivel kereséskor állíthatod hogy 2 platformon akarsz összedobni magad vagy csak a sajátodban.... Forza Horizon 3-ban is.
  • grebber
    Van 3 ismerős akik rendelkeznek Gears of War 4-el (xboxuk van) és van live előfizetés is. Ha én pcről szeretnék velük coopzni az lehetséges valahogy? (Pcn ugye nincs liveom..)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.03.15. 12:05:56
  • grebber
    Project xCloud public trial idén várható

• grebber
    Inside Xbox - Meglepetésekre és új bejelentésekre is számíthatunk
  • grebber
    Crackdown 2 is coming to Xbox One Backward Compatibility today and will be available for free
  • grebber
    Eléggé

• farferi
    fallout..biztos?
  • grebber
    Xbox Game Pass Március:

Just Cause 4
    Fallout 4
    Lego Batman 2
    F1 2018
  • grebber
    "Minden előzetes információ nélkül a Just Cause 4 bekerült a GamePass-ba"
  • grebber
    Na úgy néz ki ennyi is volt ez a revolutos argentinos kicsapongás. Phen tömegek írják, hogy már semmit nem tudnak vásárolni. Próbálták a brazil storet is onnan se.. Szóval. Elvileg ms lelőtte a dolgot..
  • grebber
    Szerintem a MS nem azért épít és fejleszt gőzerővel a BC-re hogy simán lelője főleg hogy folyamatosan jönnek a visszafelékomp. gémek. Ettől én nem félnék hogy megszűnnek az xbox 360-as játékok..féljen a Sony ha nem lép valami ő is ezügyben. De jó is volna pedig ps5-ön a ps3 klasszikusokkal játszani.
  • rastaman
    még nem hivatalos, de jön az új konzol, az már 2 generáció plusz... ha megnézed a deals with goldban is szinte alig van már 360 ajánlat hétről-hétre, csak a one-os akciókat nyomatják, arra terelnek mindenkit tudat alatt is.
    ez csak azért szomorú, mert annyi, de annyi jó játék van 360-ra, hogy iszonyat! és hatalmas még a mai napig a játékos tábor.
    majd E3 után talán többet fogunk tudni. Nem hinném, hogy a show hangulatát ilyennel akarják lerombolni?
  • grebber
    "az argentin vásárlásaid" Nincsen helyes információ. Nincs revolut kártyám, neten amerre járók és olvasom hány ember szopta be vele mert nem müködik kb zsákbamacska olyanba meg nem ugrok bele.
  • arty
    semmit se birtokolsz, lévén digit példány.... de örülök, ha mindezek ellenére "megnyugodtál" attól, hogy kevesebb pénz van a számládon :D
  • arty
    mondta valaki, hogy lelövik a 360 alól a lájvot? ;)
    szerintem egyelőre nem fenyeget ez a veszély... majdegyszer biztos lelövik, persze :(
  • arty
    sőt, a lemezek kölcsönadása, adásvétele GYILKOSSÁG! emberek halnak meg az elmaradt bevételek miatt!!!!44

(jólvagy amugy? az argentin vásárlásaid miatt emberek ugranak ki irodaházak ablakából!!!!)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2019.03.05. 11:13:49
  • arty
    nem avult el, mert nincs helyette semmi :)

és továbbra is: 60 ezres gépnél ér valamit párezer ft költségcsökkentés, ennek 160 ezernél jelentősége ~0
    és nehogymár egy 160 ezres konzolban ne legyen benne az optikai meghajtó ;)

az usb-re dugott hdd-s baszkódás is atomgáz.... (mert nincs hivatalos mód a hdd cseréjére)
  • Bercy
    Nekem sajnos nem megy a Revolut modszer. Regota van Revolut kartyam (fizikai) amit kulfoldi utazasoknal hasznalok, hogy a valutakonverziot megusszam. Sajnos “we can’t process payment” hibat kapok, pedig kovettem a neten talalhato utasitasokat. Argentin cimet adtam meg stb. Biztos valami elszurtam, de mindegy is.
  • TomStorm
    Anthem,Div2 jó vétel!Még ha nem is vonz az End-game akkor is bele lehet tenni 50-50 órát minimum(30-30 szint) és azt észre se veszed úgy elmegy.
    Nem mellesleg Anthem még látványban is elég gazdag!:)
  • darkSectorxxx
    Kuka, PS-ekkel mi lesz? multis játékokkal mi lesz? Ezért nem ölöm a pénzem ilyen online vásárlós játékokba.
    Mennek idővel a darálóba.
  • rastaman
    Inkább azt mondják már meg mi lesz azokkal a 360 játékokkal, amik nem visszakompatibilisek... Ki lehet-e szedni még achievementet ha lelövik a 360-at?
  • darkSectorxxx
    Kongy + Jhonnyka.... hát ja a kb 5 éves offline állapot után kicsit felpezsdült az élet.