176586
banner
  • darkSectorxxx #176304
    Srácok, lehetséges bárhogyis azt, hogy távolról tudjon egy ismerős az Xbox-omról játszani? Mint PS-en a Remote Play? Mert azt tudom hogy itthon megy , de az belső wifi ugye...

    Szóval lehetséges ilyen?
  • xymano
    #176303
    Pfh
    Tévedsz.
    Nézz utána előbb
    Lehet még nincs egy éve sem de pc n is gpu része lett az ea play.
  • robicarlos6
    #176302
    EA Play tudtommal game pass ultimateben van.. annak meg köze nincs a pc-s ea playhez. Szóval nem értem mit akarsz ott indítgatni. Ha pc-n is kell az ea play ott kell előfizetni rá.
  • xymano
    #176301
    Hello
    Game passt valaki használja ea play el pc n?
    Mass Effect le szerettem volna indítani de csak ennyit kapok.
    Már újra tettem appot is játékot is, mással nem csinálja csak ezzel.
    your game failed to launch
    An erről on our end caused your lánchíd. Try again a little later
  • robicarlos6
    #176300
    AC-eknek én sem állnék neki. De pl az összes Far Cry-t lazán le lehet tolni egy hónap alatt vagy a Watch Dogs Legion-t.. AC-ket amúgy se tolnám konzolon mivel pc-re van magyarítás hozzájuk ott jobbak amiatt
  • Botond #176299
    Ezzel egyetértek. Érthetetlen a szolgáltatás. AC:Odyssey, vagy Valhalla is 150+ órás cucc, az hónapok, mire lepörög, olcsóbb egy karácsonyi vagy nyári akcióban megvenni és kényelmes tempóban végigvinni, mint előfizetni és kényszeresen darálni, hogy csak annyi hónapig kelljen fizetni az uplay+t, hogy még 123 forinttal olcsóbban jöjjön ki, mint az akciós ár.

    Ennek ellenére én nagyon örülök, hogy jön ez a szolgáltatás xboxra, arra tökéletes lesz, hogy időnként befizessek egy hónapot, megdemózni pár játékukat, aztán ha tetszik akkor már csak a következő akciót kell megvárni.
    Mondjuk az mégjobb lenne, ha mindenhez lenne demó ilyen célból, ingyen, mint pl a Fenyxhez.
  • Zóanagyvarázsló
    #176298
    Jó esély van promóra, de én akkor szeretek valamivel játszani, amikor kedvem is van hozzá. A Left 4 Dead 2 óta ingyenes hétvégére sem vetettem rá magam. Egy állandó trial jobb lenne.

    Az elmúlt egy hétben a nyúlfarknyi Firewatchot se sikerült végigjátszani, így több elöfizetésben nembszívesen gondolkodnék egyszerre. Normál áron a Game Pass se nagyon érdekelne, csak elvétve.
  • robicarlos6
    #176297
    Lesz majd akciós csalogató hónap ez 100%
    Simán jó lesz arra hogy pl a Far Cryokat letolja az ember.De a Watch Dogs is bőven belefér kinek mi tetszik.PC is volt free akció itt miért ne lenne?
  • Zóanagyvarázsló
    #176296
    Külön előfizetés lesz, nyugi. Más árkategória jelenleg a UbiSoft+, mint az EA Play alapcsomagja vagy a Game Pass Ultimate. Eleve a Ubi minden DLC-t is ad, az MS meg a saját játékaihoz se szokott adni.

    Nekem külön felejtős, ha nem filléres, nem fogok 100+ órás játékokra drága havidíjat fizetni bérlésre, ha hónapokig is eltarthat egy, vagy akár még tovább. Azt meg nem tudom elképzelni, hogy sok időm legyen játszani, és azt mind Ubi-játékra szánnám. Nem rossz szolgáltatás, de nem én vagyok a célközönség, a Game Pass is csak az aránytalanul alacsony ár miatt játszik.
  • davidka003
    #176295
    Na ha ezt meglépik akkor azt hiszem még jobban beindul a Series S vásárlás.
  • robicarlos6
    #176294
    Nem a multifos game a lényeg a címben...

    Ubisoft+ comes to Xbox and Rainbow Six Extraction launches on Game Pass

    Ubisoft Plus: Hamarosan már nem csak PC-n férhetünk hozzá a kiadó több mint 100 játékát kínáló szolgáltatáshoz

    Remélem ubi figyelte a MS-ot és látja hogy kb állandóan 300ft a gam pass... Várjuk az 1$-os uplay + hónapokat xboxra
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.06. 13:10:30
  • Voyager5
    #176293
    Az nagyon relatív, hogy mi, kinek, mennyit is ér :)

    Azonban ezt most 25k-35k körül árazták be mikróék.

    USA Store - 80 USD

    UK Store - 80 GBP

    Ezeket ha átváltogatod akkor a fenti összegek jönnek ki saccperkábéra.
  • robicarlos6
    #176292
    Pedig 32k a rendes ára.. Szokásos nulla maradt le ahogy már sokszor. A Tell My Why is 10k helyett 1000ft volt:)
  • davidka003
    #176291
    3200 Ft? Azért 32 ezret nem ér már bocs.
    3200-ért amúgy tényleg jó ár.
  • Voyager5
    #176290
    Skyrim Anniversary Edition + Fallout 4 G.O.T.Y Bundle el van árazva a store-ban. (Szerintem egy 0 lemaradt a végéről.)
  • darkSectorxxx #176289
    Idióta kérdés.

    Hogy az istenbe kell multizni egymással a Forza H. 5-ben?
    Összecsatlakozttunk egy konvoj-ba de a térképen egymás kocsiját nem látjuk.
    Mit csinálhatunk rosszul?
  • robicarlos6
    #176288
    Komoly gondok vannak az Everwild fejlesztésével
  • robicarlos6
    #176287
    Ezzel a haloval hogy kell multizni? Mi az a kaszt ahol ohajtana is meccset találni? Bármire mentem percekig csak malmoz mindenhol..
  • Voyager5
    #176286
    Felhőben vannak a mentések. SX-en mindent folytathat majd onnan ahol SS-en abbahagyta.
  • robicarlos6
    #176285
    Boxon hogy működnek a mentések?

    Munkatársam el akarja adni a Series S-ét és venni Series X-et helyette. Azt kérdezi a mentéseket hogy kell átvinni?
    Vagy eleve már minden felhőbe van mentve? (Van game pass ultimate-je)
  • darkSectorxxx #176284
    Ó köszi az infót közben én is hallottam olyat hogy ezek nem mennek tönkre csak ilyen 60 fok körül mennek alapon vagy 65 fok. :P
  • csaba1969
    #176283
    Szuper ! Köszönöm !
  • robicarlos6
    #176282
    Már lényegtelen bugos ótvar az acsi sokkal többet szereztem mint kéne és nem adja meg. Fórumokon másoknak se nagyon.
  • robicarlos6
    #176281
    Van itt olyan aki Halo Infinite guru?

    Végigvittem a kampányt és most a térképet tisztítom. Sajnos pár db spartan core-hoz nem tudok eljutni már az sajnos a story alatt kellett volna felszedni az épületek belsejében most meg ugye nem lehet már ezekbe bemenni és így szopó van.
    Ha kezdek egy új játékot akkor a már felszedett cuccok megmaradnak vagy minden totál "resetelődik"?
  • xymano
    #176280
    Nálunk fiam szokta nyüstölni, elég meleg szokott lenni de semmi baja tavaly karácsony óta.
  • darkSectorxxx #176279
    Amúgy ha már itt tartunk. Ez az Xbox Series S iszonyat forró tud lenni. Ez normális amúgy?

    Megy hiba nélkül, meg fasza, csak forró. :D
  • darkSectorxxx #176278
    Nekem egy XSS van ott lement 3x a demo és nem volt probléma.
  • Mokelock
    #176277
    Hi!
    Van még valaki, akinek kifagy a Matrix awakens demo? Nálam minden esetben lefagy, majd kidob. Össz-vissz egy reddit-es fórumot találtam, ahol írtak hasonlóról, sajna semmi megoldás :(
  • darkSectorxxx #176276
    Igen ;)

    A megvett profilnál ezt tedd meg:



    Ha a HOME aktiválva van! Akkor ezekután ennek a profilnak e tartalmaival, a konzolra tett összes többi accountnak meg lesz osztva, így külön profilba lépve játszhattok felhőtlenül. Csak akkor mindig erre vegyetek mindent. ;)

    Ez mindent megoszt a konzolon a többi profillal...

    - Játékok/Filmek/Zenék
    - Xbox Live
    - Game Pass
    - EA Play

    Vagyis:

    Most van egy profilotok, legyen A
    Beállítjátok a videó alapján hogy aktiv legyen a HOME opció.
    Kiléptek a profilbol a konzolon (sign out)
    Regisztráltok másik profilt legyen ez B (vagy C és D és még amennyien használjátok majd...) és játszhattok is az A profil cuccaival... ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.12.25. 23:42:48
  • csaba1969
    #176275
    Szia ! Boldog Karácsonyt kívánok ! Sajnos ismét segítségre lenne szükségem. Létrehoztam a profilt a konzolon. Sikeresen aktiváltam az előfizetést és a vásárolt játékot. Van-e arra lehetőség, hogy a családba mindenkinek külön profilja legyen ? Így egy játékon belül tudnának a saját mentéseikkel játszani. Az xbox360 gépen ezt meg tudtam csinálni. Aki játszani akart csak belépett a saját profiljával. Itt nem tudom, hogy az előfizetéseket tudják-e külön profilról használni. Előre is köszönöm a választ.
  • davidka003
    #176274
    A világa még mindig az egyik legjobb. Szimpatikus a főhős is.
    Odysseynél nekem se a világ se a főhős nem jött be az origins után.
  • darkSectorxxx #176273
    KELLEMES ÜNNEPEKET!
  • toza #176272
    kellemes karacsonyt
  • robicarlos6
    #176271
    Végre 60fpssel pöröghet majd az Assassin's Creed Origins konzolokon is

  • darkSectorxxx #176270
    Igen tökéletesen átérzem és ezért jók a forumok sok ember segít hamar és osztja meg tapasztalatait. ;)
    Rendben. Kellemeset és köszönjük!!! És sok egészséget!!! ;)
  • robicarlos6
    #176269
    Előfizetésre a legjobb és legolcsóbb megoldás amit nagyon sok ember használ Magyarországon:

    Vele vedd fel a kapcsolatot Veszel 3*1 év live goldot majd arra ráveszel 1 havi game pass ultimate-et és kb havi 1160Ft-ért van multi és közel 600 játék a game pass + EA play kettősben 3 évig. (+ ezekhez még hozzájön ugye a 3-4 db live gold ajándék játék is)

    De csak majd ha lejárt a jelenlegi akkor kell ezeket megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.12.20. 12:55:26
  • csaba1969
    #176268
    Szia ! Köszönöm ! Szuper leírás. Most már megértettem. A családok rémálma, amikor karácsonykor az ajándék nem"működik". Egy ismerősöm a gyerek játékát nem tudta összeszerelni. El is tört egy darabot.
    Amennyiben lejár a 3 havi előfizetés, jelentkezem a további megoldásért.
    Boldog Ünnepeket !
  • darkSectorxxx #176267
    Szai ;)

    Először is gratulálok neked és a kedves gyerekeknek, ez csúcsszuper jó kis konzolt választottatok. Pár dolog, ami segíthet esetleg, vagy én is tudok segíteni.
    Bármi van írhatsz itt nyugodtan.

    Én is vettem egyet, ezért próbálgattam sok dolgot rajta, iszonyat jó kis gép árához képest ugye.

    Xbox SS:

    Minden ott indul hogy az Xbox.hu-n regisztrálni kell egy profilt...
    ez egy HOTMAIL fiók igazából, ugyanaz a 2 dolog, vagyis egy Hotmail fiók egyben Xbox account is.... vagyis ezzel kell belépnetek a konzolon majd Email + jelszó


    Itt a konzol 336Gb gyors belső SSD-t ad, ennyiam hasznos része.
    Külső SSD vagy HDD ajánlott USB-n ha gyenge a net letöltöd az SSD-re a játékot mejd kiteszitek az USB-re amivel éppen nem játszotok akkor és ki-be másolgathatjátok.
    SSD csak a nextgen játékoknak kell a többi megy külső HDD vagy külső SSD-ről... csak értelem szerűen ott lasabb.

    Ha veszel kódot akkor a weben is begépelheted illetve a konzolon ide kell begépelned:

    Konzolon <- ide kattints a tutorial videóért! ;)

    Így egyszerűbb mint weben begépelni meg belépni mert weben lassú minden és körülményes.

    *************************************

    Ilyenkor a Profilotokhoz köti majd a játékot a gép, mintha megvetted volna digitálisan a store-ban (Xbox konzolon egy digitális üzlet)

    Van egy menüpont, SAJÁT ALKALMAZÁSOK: itt lesz az hogy milyen játékaid vannak a tulajdonodban, illetve nyomon követheted a letöltéseket...
    Ha kell ezt is megmutathatnom videóban majd.
    Fontos dolog.

    A Gamepass egy nagyon szuper dolog.
    Amúgy is nagyon jó havi 4100 ft az Utimate...
    Első hónapban csak 300.

    Az a jó hogy elég egy accountra vásárolnotok, be kell kapcsolni a HOME-ot, amit alapon aktivnak tesz a konzol amúgyis.

    Innentől ha csináltok a család többi tagjának más profilt meg lesznek osztva a játékok, hozzáférhettek mindenhez amit az első profilra megvesztek.
    Annyi hogy ha érdekel Xboxon a havi 300 ft-os Gamepass-t meg lehet oldani bármeddig, egy kis megoldással, mindig friss profillal és mindig arra az egy hónapra megosztani a gépen a többiekkel ilyenkor havi 300ft-ból lesz ~400 elérhető játékotok. ;)

    Bármi érdekel itt nyugodtan kérdezz. ;)

    Kellemes ünnepeket!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.12.20. 12:23:51
  • Botond #176266
    Először is regisztrálni kell az MS rendszerébe, hogy legyen egy xbox accountod. Arra az accountra tudod gyűjteni a digitális tartalmakat, az egy emailcím és egy jelszó, amit őrizni kell nagyon.
    Például, ha mondjuk egy gmailes emailcímről van szó, akkor ugye ahhoz, hogy elolvasd a gmailjeid van egy gmail emailcím és egy jelszó, amikor ugyanezzel az emailcímmel regisztrálsz az MS-hez, akkor ugyanez az emailcím lesz az azonosítód, de lesz hozzá egy tök másik jelszó (lehet ugyanaz, ha ugyanazt adod meg, de az nem okos dolog), és azzal tudsz belépni az MS fiókodba, de a gmailed ott nem látod, csak az MS cuccaid.
    Szóval ha megvan az MS accountod (vagyis a gyereké), akkor a 172263-as kommentben szereplő linkre mész, belépsz az MS accountoddal és beírod a kódokat. Amikor bekapcsoljátok az xboxot, akkor megintcsak ezzek az MS accounttal léptek be.
    Baromi fontos, hogy az MS account azonosító emailjéhez meglegyen az emailes jelszó is, meg az MS accountos jelszó is, mindkettő, mert így tudjátok tartósan használni az accountot, ha mindkét elem (az email és az MS account is) biztosan elérhető.

    Ha van windowsod, akkor már valszeg van saját MS accountod, esetleg ha nagyon kicsi a gyerek, akkor lehet azon belül érdemes neki gyerek accountot csinálni, mert akkor csomó mindentől "megvédi" a rendszer, meg neked is jobb rálátásod lesz, hogy mit machinál a kölyök.

    MS honlapot ne sajnáld használni, nagyon jó magyar nyelvű leírásaik vannak, amik lépésről lépésre végigvisznek a folyamaton, de ha elakadsz akkor kérdezz konkrétan itt is nyugodtan.
  • robicarlos6
    #176265
    Előbb be kell lépni egy microsoft (xbox) accountba ami használni fogja ezt a Fifa22-t majd azután aktiválni. Így a játék rákerül erre a fiókra és bárhol jársz a világon bárkinek a gépén lépsz be a fiókoddal ez a game ott lesz és telepíthető lesz.