176613
banner
  • darkSectorxxx #176331
    Most néztem télleg nincs, de hogy miért azt nem tudom.
  • robicarlos6
    #176330
    Most én vagyok a vak vagy a mediamarktban tényleg nem forgalmaznak Series X kontrollereket?
  • robicarlos6
    #176329
    Mondjuk néztem ennél is rengeteg a multis acsi ami már nem él így nem is kell.. Ezekből igazán jöhetne egy Cryis szerű only single remake.
  • Voyager5
    #176328
    Amúgy gond nélkül megtudtam venni brit storeban magyar kártyával. Ez régen tuti nem működött.
  • rastaman
    #176327
    FEAR 2 multiplayer boosting... de szép is volt beletolni azt a 100+ órát... :'D
  • Voyager5
    #176326
    Valami gáz van azzal a játékkal idehaza.

    Ittvannak a különböző store linkek:

    Brit - 6.4 GBP
    US - 5 USD
    Magyar

    20 USD-ről, illetve 16 GBP-ről van leárazva 5USD illetve 6.4 GBP-re.

    Ezek alapján az alap ára 6000-7000 HUF között lehet, most az akcióban meg 1500-3500 közötti ár valószínű
  • robicarlos6
    #176325
    Közben látom a Conan megint akciós és most végre sikerült is megvennem 750ftért (3 hónapig csak csapvíz lesz..)

    FEAR 2-t hogy lehetne megvenni? Vagy ez is buzi régiókorlátos? Mert látom az is - 60% de mennyiből mennyi? A store nekem árat sem ír ahogy a fear 1 sem
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.18. 18:35:09
  • robicarlos6
    #176324
    És akkor lassan lehet vége is lesz majd a filléres havi game passoknak meg átváltásoknak.. Benne van ez is a pakliban
  • lwb
    #176323
    Ez egyébként jó hír minden game pass tulajnak. Lassan el lehet felejteni a játékvásárlást, ami nem akkora baj.
  • Botond #176322
  • Voyager5
    #176321
    Random kedd.

    Akkor úgy fest sem a TES VI-ot, sem a Diablo 4-et nem szükséges majd megvennem.
  • robicarlos6
    #176320
    MS megvette kilóra az Activisiont
    De jó hogy sose vettem meg egy codot se jöhetnek a game passba

    Microsoft to buy Activision Blizzard in $68.7 bln deal
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.18. 14:54:13
  • robicarlos6
    #176319
    Shadow Warrior 3 pre order bundle elvileg március 1-én jelenik meg (tartalmazza az első 2 részt is)
  • darkSectorxxx #176318
    Ez drift, sajnos gyakori, mindenképpen próbáld MS szervízt.

    Konzolvilág oldalán az elérhetőségeknél minden szervíz ott van címmel meg telefonszámmal ;)

    Remélem minnél előbb ki fogják cserélni vagy javítani.
  • robicarlos6
    #176317
    Valószínűleg behalt a controllerem mert az előre gomba önálló életre kel a játékban és folyamatosan megy előre a karakter miközben nincs is hozzányúlva. Zavaró is meg elég nehéz így játszani (lehet de szar)

    Mennyi idő általában egy ilyen javítás /csere és hol kell ms futárt rendelni vagy hogy működik ez a dolog?
  • darkSectorxxx #176316
    Ja akkor arra valóban jó ez.
    Nem annyira drága ez, gondolom egy darabot vennél úgyis.

    Amúgy rohadtul nálam is nagy a por, és konkrétan én a konzoljaimat is fogom mindig ha nem használom, leszedem a kábelekről és be a fiókba szépen, lehetőleg védve legyenek.
    Franc szeretné őket tisztogatni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.01.15. 23:15:56
  • robicarlos6
    #176315
    Az hogy hogy tartja nekem mindegy nem hurcolásznám csak ne legyen poros és ne kelljen "zacskózni"
  • darkSectorxxx #176314
    Hát igen ezt valószínűleg olcsóbban nem lehet, de ennél azt nem tudom, hogy ha ebbe tennék kontrollert nem e nyomná el a gombákat. Vagy ez stabilan tartja-e...
  • robicarlos6
    #176313
    Ilyesmire gondoltam De ahogy elnézem 2k alatt sehogy se úszom meg
  • darkSectorxxx #176312
    Fiókba nem tudod elrakni használat után, vagy nincs lehetőség rá abba a szobába ahol használatban van?

    Én még annyit csináltam, hogy nem zacskó, rendesbe, de ilyen tudod az a bubis fólia, az kicsit masszívabb abba beraktam, meg akár lehet olyat is, hogy más cucc dobozába tenni, egy fülesnek akár.

    Ilyenek vannak ugye, de ez nem véd teljesen...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.01.15. 16:38:35
  • robicarlos6
    #176311
    Ismer valaki olyan akár kínai bármilyen akármilyen országbeli boltot ahol akár full gagyi szövet bármi anyagú tokot full olcsón (párszáz ft-tól 15-2000ft-ig) series x kontrollerhez?

    Vennék hozzá valamit hogy ne nylonzacskóban legyen
  • robicarlos6
    #176310
    Óriási Hitman-hírek estére

    Január 20án jön a teljes trilogia a game passba
  • lwb
    #176309
    Kell az idő a fincsi NFT-k belepakolására.
  • robicarlos6
    #176308
    Stalker 2 december 8-ra tolódott
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.12. 16:57:54
  • robicarlos6
    #176307
    Xboxra is megjelenhet az Age of Empires IV?
  • darkSectorxxx #176306
    Jesszusom köszi szépen, na ezt majd mindenképpen k akarom próbálni hogy megy-e még mert van egy ismerős akinek jó lenne. Köszi az infót. ;)
  • Voyager5
    #176305
    Régebben biztosan ment, de egy jó ideje már nem próbáltam.
    Az xbox appban volt olyan opció, hogy remote play vagy valami hasonló, és igen, ment mobilnettel is.
    Ehhez ugye megkell adnod a haverodnak az MS accountodat, és neki le kell tölteni az xbox appot telóra vagy akár pc-re. Azon aztán bejelentkezni az accoddal és lehet is nyomatni.
  • darkSectorxxx #176304
    Srácok, lehetséges bárhogyis azt, hogy távolról tudjon egy ismerős az Xbox-omról játszani? Mint PS-en a Remote Play? Mert azt tudom hogy itthon megy , de az belső wifi ugye...

    Szóval lehetséges ilyen?
  • xymano
    #176303
    Pfh
    Tévedsz.
    Nézz utána előbb
    Lehet még nincs egy éve sem de pc n is gpu része lett az ea play.
  • robicarlos6
    #176302
    EA Play tudtommal game pass ultimateben van.. annak meg köze nincs a pc-s ea playhez. Szóval nem értem mit akarsz ott indítgatni. Ha pc-n is kell az ea play ott kell előfizetni rá.
  • xymano
    #176301
    Hello
    Game passt valaki használja ea play el pc n?
    Mass Effect le szerettem volna indítani de csak ennyit kapok.
    Már újra tettem appot is játékot is, mással nem csinálja csak ezzel.
    your game failed to launch
    An erről on our end caused your lánchíd. Try again a little later
  • robicarlos6
    #176300
    AC-eknek én sem állnék neki. De pl az összes Far Cry-t lazán le lehet tolni egy hónap alatt vagy a Watch Dogs Legion-t.. AC-ket amúgy se tolnám konzolon mivel pc-re van magyarítás hozzájuk ott jobbak amiatt
  • Botond #176299
    Ezzel egyetértek. Érthetetlen a szolgáltatás. AC:Odyssey, vagy Valhalla is 150+ órás cucc, az hónapok, mire lepörög, olcsóbb egy karácsonyi vagy nyári akcióban megvenni és kényelmes tempóban végigvinni, mint előfizetni és kényszeresen darálni, hogy csak annyi hónapig kelljen fizetni az uplay+t, hogy még 123 forinttal olcsóbban jöjjön ki, mint az akciós ár.

    Ennek ellenére én nagyon örülök, hogy jön ez a szolgáltatás xboxra, arra tökéletes lesz, hogy időnként befizessek egy hónapot, megdemózni pár játékukat, aztán ha tetszik akkor már csak a következő akciót kell megvárni.
    Mondjuk az mégjobb lenne, ha mindenhez lenne demó ilyen célból, ingyen, mint pl a Fenyxhez.
  • Zóanagyvarázsló
    #176298
    Jó esély van promóra, de én akkor szeretek valamivel játszani, amikor kedvem is van hozzá. A Left 4 Dead 2 óta ingyenes hétvégére sem vetettem rá magam. Egy állandó trial jobb lenne.

    Az elmúlt egy hétben a nyúlfarknyi Firewatchot se sikerült végigjátszani, így több elöfizetésben nembszívesen gondolkodnék egyszerre. Normál áron a Game Pass se nagyon érdekelne, csak elvétve.
  • robicarlos6
    #176297
    Lesz majd akciós csalogató hónap ez 100%
    Simán jó lesz arra hogy pl a Far Cryokat letolja az ember.De a Watch Dogs is bőven belefér kinek mi tetszik.PC is volt free akció itt miért ne lenne?
  • Zóanagyvarázsló
    #176296
    Külön előfizetés lesz, nyugi. Más árkategória jelenleg a UbiSoft+, mint az EA Play alapcsomagja vagy a Game Pass Ultimate. Eleve a Ubi minden DLC-t is ad, az MS meg a saját játékaihoz se szokott adni.

    Nekem külön felejtős, ha nem filléres, nem fogok 100+ órás játékokra drága havidíjat fizetni bérlésre, ha hónapokig is eltarthat egy, vagy akár még tovább. Azt meg nem tudom elképzelni, hogy sok időm legyen játszani, és azt mind Ubi-játékra szánnám. Nem rossz szolgáltatás, de nem én vagyok a célközönség, a Game Pass is csak az aránytalanul alacsony ár miatt játszik.
  • davidka003
    #176295
    Na ha ezt meglépik akkor azt hiszem még jobban beindul a Series S vásárlás.
  • robicarlos6
    #176294
    Nem a multifos game a lényeg a címben...

    Ubisoft+ comes to Xbox and Rainbow Six Extraction launches on Game Pass

    Ubisoft Plus: Hamarosan már nem csak PC-n férhetünk hozzá a kiadó több mint 100 játékát kínáló szolgáltatáshoz

    Remélem ubi figyelte a MS-ot és látja hogy kb állandóan 300ft a gam pass... Várjuk az 1$-os uplay + hónapokat xboxra
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.06. 13:10:30
  • Voyager5
    #176293
    Az nagyon relatív, hogy mi, kinek, mennyit is ér :)

    Azonban ezt most 25k-35k körül árazták be mikróék.

    USA Store - 80 USD

    UK Store - 80 GBP

    Ezeket ha átváltogatod akkor a fenti összegek jönnek ki saccperkábéra.
  • robicarlos6
    #176292
    Pedig 32k a rendes ára.. Szokásos nulla maradt le ahogy már sokszor. A Tell My Why is 10k helyett 1000ft volt:)