176613
banner
  • Harlekin
    #140558
    Most nézem,hogy ez a szar nem rakta be a videót!
    Na majd így falú szim. :-D
  • Totti5
    #140557
    Egyszerűbb a felhőbe azért van a szolgáltatás, persze ha van goldod.

    Bár én még sosem használtam ki, de ilyen esetek miatt kellene...
  • Macccy
    #140556
    Ja amúgy ez a DEAD RISING 2: CASE ZERO (eddig még csak azt toltam) neem olyan rossz, főleg így ingyen tolva, kimondottan szórakoztató, meg hát zombik ... az mindig jöhet!
    Csak ezt a fura elgondolást nem tudom hova tenni, kinek juthatott eszébe, hogy ismételheted a sztorit újra meg újra, de időre megy a móka?? Mert én szeretek "dőzni" a játékokban, nem sietek sehova, pláne ha zombikat mészárolhatok! Erre itt meg van szűk 12 órám, valójában valami 1-2 óra max mire kijönnek a Janik és letarolják a várost? És ez gondolom így van a főjátékban is.

    Ettől függetlenül jó anyag, végig fogom mészárolni az biztos és jöhetnek az acsik!
  • xxdani
    #140555
    Splinter cell blacklist befagyott...a gond nem is ez. Hanem elveszett a mentés. Aki jót akar magának menteget naponta legalább pendrivra
  • Macccy
    #140554
    Azon agyaltam egy kicsit mire rájöttem mire gondolhattak a Halo XBone Cloak alatt ... :)
  • DarkSector
    #140553
    :D
  • arty
    #140552
    az xbox one reklámduma nem maradhatott le ...
  • DarkSector
    #140551
    Igen ez a borito cool-abb mint a sima...nekem még nincsen dobozos. :D
  • Harlekin
    #140550
    Ezt ki kell próbálnom!


    Moby bazzeg,hogy nincs boxod...Pedig most online ganézhatnánk a kucukat meg verseny permetezhetnénk.
  • Macccy
    #140549
    Hú ezek még mindig nagyon értenek a designhoz, amint megláttam megdobbant a HALO fanboy szívem
    Pedig ott figyel a polcon a Collector's féle sorszámozott katonai dosszié!
  • DarkSector
    #140548
  • arty
    #140547
    már a forumukat is átnyálaztam, hogy steames kulcsot adnak-e ... de sajnos nem :(

    ha kiderül h regelhető lesz a kulcsuk, instant preorder!
    25$ BB-nek egy roncsderby játékért? azonnal! :)

    (azé' remélem lesz rendes címe)
  • Béka Benő
    #140546
    Le vagy maradva ! Feri már rég beszállt az internetbe !
  • Totti5
    #140545
    Arty!!!!!

    Bugbear egy vadonatúj autós játékon dolgozik: Next Car Game



  • DarkSector
    #140544
    És a zinternyettel mivan? Leszoprendszer? :D
  • Béka Benő
    #140543


  • TaRka0107
    #140542
    Jaja, utána már láttam, miután leírtam :D
  • Renjike
    #140541
    Sega gyorsabb volt :(
  • TaRka0107
    #140540
    Igen elfogadnám ha nem gond!
  • szega96
    #140539
    Ha még megvan, én elfogadnám.. :D
  • Totti5
    #140538
    "sak összehasonlításképp: a PS Plus-előfizetéssel rendelkező játékosok szeptemberben a 10 hónappal ezelőtt megjelent, AAA kategóriás Assassin’s Creed III-at tölthetik le ingyenesen. No comment."

    Ez elég FAIL, mert az MS meg ingyen osztogatta pár hónapja. Topik 3/3ednének onnan van meg.

    De nyilván ingyen kapni játékot szar dolog.

    Megőrült a világ, vagy csak valami nyáladzó Sony fanboy írta ezt a szemetet, ami cikknek és normális tájékoztatásnak nem mondható, inkább az utóbbi legyen.
  • arty
    #140537
    "Csak összehasonlításképp: a PS Plus-előfizetéssel rendelkező játékosok szeptemberben a 10 hónappal ezelőtt megjelent, AAA kategóriás Assassin’s Creed III-at tölthetik le ingyenesen. No comment."

    Amit addig játszhatsz, amíg van előfizud.

    No komment - a csúsztatásra.
  • arty
    #140536
    a durva karcot pedig egy 500forintos polír megoldja ... :)
  • arty
    #140535
    az xbox lájvot most igy 2013 augusztusában kérlek NE emlegesd, mert irritál :D

    (régen, valaha az volt, elismerem)
  • Ulthane
    #140534
    Nagyon gáz a Microsofttól!
  • DarkSector
    #140533
    Nem csak akkor ha lehet vele olcsóbban vásárolni live-on. :D
  • wollnerd #140532
    Köszi a hasznos választ!
  • Renjike
    #140531
    valakinek kell egy 48 live kód? vettem egy használt Fable 2-t és hozzá volt .
  • Totti5
    #140530
    Semmi az ég világon nem lesz azokkal a lemezekkel ha fejtetőre állítva is használod. A lemez már a tálca berakásakor is sérülhet, de ez olyan minimális, jelentéktelen hogy szóra sem érdemes. A lényeg hogy pörgés közben gép ne mozogjon, mert akkor rongálhatja a lemezt és a meghajtót is.

    Sőt ahhoz hogy komolyabb kárt tegyél a lemezen ami olvasási hibához vezet, az még attól sem jöhet elő hogy tok nélkül tárolod és dobálod az asztalon.. . ezek nem porcelánból vannak, a műanyag réteg dolga hogy védje azt, egy bizonyos pontig, de ahol már hiba léphet fel, ott komolyan sérülnie kell ami célirányos kinyírástól származhat csak.
  • Renjike
    #140529
    én special nem értem mi ez a sírás: kapsz egy pár régi 360 címeta amit meg is tarthatsz + még a sok meg +1000 szolgáltatás (ami magyarországon nem elérhető) + a stabil xbox live , multi : évi 10 ezer forint nem vág földhöz :)
  • xxdani
    #140528
    Uhh..tényleg nincs már ott.
    Tegnap még azon a linken keresztül szedtük le többen is. Lehet valami átalakítás van arra fele .
  • arty
    #140527
    Jogos! Pl birkák közé én max legelni járnék...
  • Muttley
    #140526
    ezt tolja már vki?
    milyen lett?

  • wollnerd #140525
    Igen, fekve használom.
    A RDR (singlepalyer) lemezének egyik szélein észrevettem a halvány, apró-apró karcokat... ezért is kérdeztem.. Szinte nem is látszanak, csak akkor ha bizonyos szögből nézem a lemez ezüst oldalát.
    Köszi a választ! ;)
  • Macccy
    #140524
    Óóó a Clancy Tamás - Szivárvány Hatos Vegas jó lesz co-op mókázásra! Jeeeee :P
  • Macccy
    #140523
    Fekve használod az xboxot? Ha igen, ha viszonylag ritkán rúgsz bele és hacsak nem a Szent András törésvonal menti Nógrád megyében laksz :) .... akkor szerintem nyugodtan bennehagyhatod a lemezt. Jó két éve már, hogy a lemez tekerési idő is megrövidült játék indulásakor, szóval nem sokáig van pörgetés, amúgy meg áll a tengelyen.

    Önmagam már 3 éve bennehagyok mindig valamit és a lemezeim makulátlanok ;)
  • Macccy
    #140522
    Persze mert csomó ember olyan, hogy itt se lenne a fórumon ha nem lenne nyavajgás. Ellentétben a keménymaggal, na meg velem, akinek az F2P is tud jó lenni, hátmég az ingyen régi játékok boxra. :)
  • wollnerd #140521
    Vki?
  • Tatyla
    #140520
    ezt törölték de nincs sehol ilyen game..
  • TaRka0107
    #140519
    Valakinek/valakiknek sosem elég semmi.