176613
banner
  • DarkSector
    #140638
    "Xbox 360 - még 3 év, 100 új játék

    Ma várhatóan megtudjuk, mikor is jelenik meg az Xbox One (nem nálunk persze), de azért az Xbox 360 tulajdonosoknak sem kell félniük, lesz még itt móka, kacagás.
    A Citi Global Technology Conference keretében Yusuf Mehdi, a Microsoft stratégiai és marketinges vezetője kijelentette, hogy az Xbox 360 termékgörbéje még nem érte el a kifulladást. Nem is nagyon vagyunk meglepve (elvégre a fél világ szeretne még játszani, aki nem jut a One-hoz).
    "Továbbra is fektetünk az Xbox 360-ba. A két konzol (az Xbox One és elődje) egymás mellett párhuzamosan is létezhetnek. Ez nem olyan lesz, hogy abban a pillanatban, amikor az Xbox One a boltok polcaira kerül, akkor az Xbox 360 már nem is működik többé. Továbbra is teljes körűen támogatjuk" - magyarázta Medhi.
    További nyilatkozata során kiderült, hogy a Microsoft várhatóan még 3 évig támogatja a jelenlegi generációs konzolt, és több mint 100 új játékot kapunk még rá. Mivel a jelenleg 48 milliós Xbox Live tábor is nő még, ezért ott sem várható, hogy lekapcsolják a szervereket. Az eladások is rendben vannak, így bőven megéri 2016-ig támogatni az Xbox 360-at. Ez a hivatalos ígéret. Meglátjuk."

    Magyarra fordítva, 3 évetek van hogy vegyetek új konzolt, addig 100 butított multi cím , ami nem új persze.
  • DarkSector
    #140637
    Én rád gondoltam meg a meztelen felső testedre. :)
  • Harlekin
    #140636
    "WTF, mivel szeretnél még fizetni? Üdülési csekkel? Eddig is bankkari volt."

    Erre gondolsz?
  • DarkSector
    #140635
    Leírtam, még1x nem fogom.
  • Harlekin
    #140634
    Jó már bánom,hogy megpróbáltam neked elmagyarázni az Ő problémáját...

    Érdekes módon Én megértettem,hogy mi a problémája!!!
  • DarkSector
    #140633
    Jaja, a megoldást leírtam, előbb.
    Webböngészőt, azt hagyd.

    Nem jobb a boxot bekapcsolni és ott vásárolni? Csak mert ott megy.
  • DarkSector
    #140632
    Hát ja. :D

    Japók maguknak nyomhattak volna ps4-et azért.
  • TomBond
    #140631
    Tényleg vegyél egy szótárat, de legalább is próbált értelmezni a leírtakat! Idézek a saját hozzászólásomból: "MS pontokból átváltott összeggel szeretnék fizetni"

    Azért köszi, hogy segíteni próbálsz!


    Már megoldódott!
  • Totti5
    #140630
    Ezért jó manapság japánnak lenni. Ott idén egyik gép sem fog megjelnni. Hova jutott a világ ugye... vagyis ők.
  • DarkSector
    #140629
    Lehet választani.
    Csak most nem MP van.

    Annyi hogy ha kevesebb mint a választott tartalom, akkor elvileg nem dörgöli az orrunk alá a rendszer, de kifényképezem hol lehet váltani ha kell. (webböngészőben windows-ról meg ne is próbálkozzon senki, bugos szar)
  • Harlekin
    #140628
    Pontosan ez a baja hogy NEM lehet nála választani.Tehát tisztába van azzal,hogy már nincs MS pont és azzal is tisztába van,hogy az MS pontot átváltották pénzre ami 1 online egyenleg lett,de azt nem érti,hogy miért nem tudja azt használni.Remélem most már Te is érted az Ő problémáját...
  • DarkSector
    #140627
    Lassan vennem kell egy szótárat ehez a topikhoz, mert nem lehet érteni mit kérdeznek néhányak, annyira szép a magyar nyelv azt a kurva szavakat, ragozást, nem ártana használni néha.
  • Renjike
    #140626
    Sokban ! Van olyan aki azt veszi amelyik elöbb startol .(nem is kevesen vannak)
  • DarkSector
    #140625
    Bár lehet másnak furcsa kérdés, nemtudom mit számít a megjelenés, mármint egymáshoz képest.

    Ha létezik ember aki megjelenés alapján vesz konzolt, annak úgy is kell.
  • Totti5
    #140624
    Napra pontos megjelenési dátumot kapott az Xbox One: a következő generációs Microsoft konzol november huszonkettedikén startol el - a korábban jelezett 13 országban. Emlékeztető: Ausztrália, Ausztria, Brazília, Kanada, Franciaország, Németország, Írország, Olaszország, Mexikó, Spanyolország, Egyesült Királyság, USA és Új Zéland kap idén a gépből, mindenki más 2014-ig vár.

    A huszonkettedikei start azt jelenti, hogy az új Xbox egy héttel a PS4 amerikai startja után, viszont a konkurens nextgen gép európai premierjét egy héttel beelőzve kerül a polcokra.
  • DarkSector
    #140623
    Olvastad hogy az MS pont megszűnt.

    Az ami régen MP volt, az most ft-ra változott. Van online egyenleg, de nem pontok. És lehet választani....Change payment options-ban.
  • TomBond
    #140622
    Mondjuk ha elolvastad volna az alap kérdést akkor tudnád! MS pontokból átváltott összeggel szeretnék fizetni, de azt nem ajánlja fel!
  • norbertlabodi
    #140621
    Koszonom!

    Hasznalt a cucc es a dvd-je mood olva van.it3.
    De sajnos en xboxhoz nem ertek ezert kerdezem megeri e megvenni
  • Seth
    #140620
    Nyilván nem arra gondolt,hogy ANNAK a gépnek mi a baja, hanem úgy általánosságban
  • Macccy
    #140619
    Nem írom le mégegyszer azt a kisregényt, f*szomat a rendszergizda szájába! Vagy ne ...!

    Röviden: kapcsold be, próbáld ki, Jasper kódnevű modell előnyben mert kevésbé mentek gallyra!

  • DarkSector
    #140618
    Na magyarázd meg nekem amit eladnak neki x360-at mi a hibája?
    Lehet a tulajdonosa jobban tudná nem?
  • Macccy
    #140617
    WTF?! Hova a f*szomba tűnt az előző hozzászólásom?!!?! EEESSGÉÉÉ!!!! >:(
  • Macccy
    #140616
    Kis javítás a kép alapján: tehát a 2008 VÉGÉN megjelent utolsó FAT kinézetű Jasper gépek már nagyobb eséllyel jók, nekem is az van és sose volt semmi baja! Persze akkor is ki kell próbálni!
  • Seth
    #140615
    Ne légy péló

    "Az ar szimpatikus de mi a velemenyetek a hardware-rol?van valami hibaja esetleg?"
  • Macccy
    #140614
    Ezt így a vonal végéről, látatlanban most hogyan mondjuk meg neked? Hogy van e hibája a hardvernek?! :) Igen, nem viszi a PS3 játékokat!
    Viccet félretéve: próbáld ki, anélkül semmit ne vegyél meg. A játékokat is próbáld bele, ne legyenek karcosak a lemezek, ha vannak! 20GB-os azt mondtad, az ha gyári vinyó, akkor egy régi ún. "FAT" Xbox 360 gép. Azokból nagyobb eséllyel foghatsz ki döglött, már leolvadt példányt, főleg a 2009 előtt gyártottakból.

    A Jasper kódnevű azokból a legmegbízhatóbb, a tápcsatlakozó azonosítja:


    Aztán kérdés lehet még, hogy feltört e, ha igen annak megvan az előnye és hátránya egyaránt, de ez már másik téma. Nézz utána mennyiért kapnál újonnan (50 lehet így saccra) és mérlegeld a fentiek tükrében!
  • DarkSector
    #140613
    WTF?
    mi is a kérdés?
  • DarkSector
    #140612
    WTF, mivel szeretnél még fizetni? Üdülési csekkel? Eddig is bankkari volt.
  • norbertlabodi
    #140611
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szuksegem.
    Tudnek most venni egy 360-at 20gb legalabb 10jatekkal kb 30ezerert.hibatlan allapotban.
    Az ar szimpatikus de mi a velemenyetek a hardware-rol?van valami hibaja esetleg?
    Koszi
    Norbi
  • Renjike
    #140610
    Back to school (innen is irok hogy bassza meg :D) sale!!!!!

    Dead space 3 dlc egesz kecsegteto..
    Illetve kerdes :Castlevania Harmony of Despair es Symphony of the night elerheto magyar liveon??
  • TomBond
    #140609
    Igen átváltotta, és a legújabb dash van a boxon. A weben próbáltam a vásárlást, de ott a fizetési lehetőségeknél csak a bankkártyát ajánlotta fel.
  • TDC Geronimo
    #140608
    Kileakelhetnék már, mert megnéznék egy valódi gameplayt a sok parasztvakítás után :P
  • Waczkor
    #140607
    IGN First Hands on GTA V

    Már csak két hét
  • Anubys
    #140606
    Én is ma vettem meg a másodikat. A tutorialt megcsináltam, a fame-et majd megnézem hétvégén. Bár lehet, hogy az elsővel kéne kezdeni.
  • Macccy
    #140605
    Az első látásra se tetszett, ráadásul nemis zombis. Én azt nem szedtem le ... :)
  • Renjike
    #140604
    inkább crackdownozzunk kicsit :DDDD úgy is megvan már az első és második rész is de még alig játszottam 10 percnél többet velük ..
  • arty
    #140603
    1200 pontodat átváltotta forintra? (xboxot kell bekapcsolni és frissíttetni a dash, majd elfogadni a konverziót, asszem amikor vásárolnál)

    utána, ha van elég pénzed, már meg tudod venni a dolgokat a boxon és a weblapon is (alapból a walletból költ)
  • arty
    #140602
    respekta :)
  • TomBond
    #140601
    Vettem 1200 pontot mert meg szeretném venni a Porsche csomagot a Forza 4-hez. Hogy tudom beállítani, hogy ne a bankszámlámról próbálja levonni a pénzt hanem a "belső" ms egyenlegből fizethessem ki?
  • Macccy
    #140600
    Na a Case Zero -t kimaxoltam, mert könnyű is volt, de elkezdtem a 2-t és már most nem annyira tetszik, de nem CSAK amiatt mert időre megy, hanem ez a hülye kaszinó ... blööeee ... hányok tőle. Na majd még adok neki egy esélyt, minden estre a kisváros a szabad ég alatt sokkal jobban tetszett.
  • arty
    #140599
    :(

    amatőr megoldás.