176613
banner
  • DarkSector
    #140678
    Bezzeg a Steam egy fos ja. :)
  • arty
    #140677
    bezzeg a steam ... najo, nem kezdem el :P
  • DarkSector
    #140676
    Sajnos nem!!! :S

    Ha a számládon lévő pénz wallet nem éri el a kiválasztott termék értékét, akkor banyek van.

    KB olyan mintha pont lenne, vagyis úgy kezeli, csak most ft-ba látod.

    Vagyis egy felesleges baromság amire csak mi magyarok rábasztunk.
  • vg
    #140675
    "Az ami régen MP volt, az most ft-ra változott. Van online egyenleg, de nem pontok. És lehet választani....Change payment options-ban."

    Ezzel kapcsolatban. Lehet olyan csinálni, hogy egy 13.000 forintos játékból leszedjen 3.000 pénzt az online egyenlegből és a maradék 10.000 pénzt bankkártyáról?
  • arty
    #140674
    Kár, hogy pont "arra" a gépre lesz exkluziv :)
  • davidka003
    #140673
    "Nehéz lesz a Dead Rising 3

    "Ez valószínűleg a legnehezebb Dead Rising-játék, amit valaha készítettünk." - kezdte Mike Jones, a játék producere. "Én olyan fajta játékos vagyok, aki szereti lazán venni a dolgokat, aki nem akar rohanni egy visszaszámláló miatt, de tudjuk, hogy sok Dead Rising-rajongó szereti ezt, és szereti az ehhez kapcsolódó mentési rendszert, és szeretik összetörni a kontrollereket - gondolom a falhoz vágva azokat. Szóval, ha mazochista vagy, nem rontjuk el az örömöd."

    Ezekhez az élményekhez azonban ki kell választanunk a Nightmare módot, amit kifejezetten a veterán játékosoknak és rajongóknak ajánlanak a készítők. Az ennél gyengébb módokban mindenki időkorlát nélkül és szabadon garázdálkodhat a zombiktól hemzsegő városban."

    Na végre rájöttek a faszparasztok, hogy valaki szórakozni is akar nem csak anyázni.
  • Macccy
    #140672
    Táp gond lehet jó eséllyel, igen. A Slim gépeknél némileg gyakoribb ez mint a régieknél.
    A második kérdésedre viszont nem tudok választ, talán a Google és a konzol boltok!
  • Shan
    #140671
    Grrr. Slim gép (módosítatlan) játék közben fogja magát, kikapcsol. Táp piros. A gép nem éled áramtalanítás nélkül, csak utána. Tápegység probléma? Ha igen tud valaki tápot hozzá?
  • grebber
    #140670
    Jó látni hogy létezik 1 ember akinek tetszik az az unalomhalmaz.
  • DarkSector
    #140669
    Azért szerintem erősen túloz a SH-al de nekem tetszik a játék, csak a 2. rész gyengusz.
    Ez a DS-ből lopott karakteranimálás, fizika, mozgás, jobb, emberibbé teszi a karaktert a játékban, mintha valami új széria lenne.
    Csak kár hogy míg 1x-2x ez újnak hat és jópofa, a 100 összerogyásnál és a fekve a fejed mellett elsuhanó ié amit a fejed mögül vesz a kamera klissé van , egy idő után átfordul önnmagába és hányingerkeltővé válik.
  • Totti5
    #140668
    Lost Planet 3

    "Számomra a játék egy manapság ritka stílus jeles képviselője. Ilyen szeretett volna lenni a Dead Space harmadik része, ilyen volt anno (régen, jó régen) a Resident Evil. A Lost Planet 3 ugyanis nem akciójáték (mint azt sokan elvárták a széria többi részét ismerve), hanem akciójátékként induló survival horror. 4-5 óra ismerkedés és a jéghegyek közti egyedüllét érzet után ugyanis igazi terrorba csap a program, amihez Jack Wall pazar muzsikája adja meg a végső döfést. Imádom, akár hét pont is mehetne rá, de Mackó remek munkát végzett, mindig.
    A Sparknak meg mindent megbocsájtok, amit eddig a videojátékok ellen tett."

    Ez így érdekesen hangzik.
  • Myselor
    #140667
    pofánk le fog szakadni az biztos xd
  • Myselor
    #140666
    egyszerűen hihetetlen lesz ez a játék,és azért mert eddig mindig úgy volt ahogy a rockstar mondta,illetve mutatta,ők sose mutattak többet a játékból mint ami,sőt.aztán mindig nagy durvulás volt:) főleg most,szerintem valami kibaszott durvát alkottak:)
  • Waczkor
    #140665
    Én nem tudom de nagyon odatették magukat megint

    Tehát olvasom a cikkeket és csak nézek magam elé hogy ne már még ez is meg ez is belefért.Pedig még a negyedét se tudjuk a dolgoknak.

  • Macccy
    #140664
    Egészen elképesztő ezeket olvasni is. Mi lesz itt szeptember 17 után ...
  • Waczkor
    #140663
    GTa Online IGN preview


    Nagyon durvulásos lesz.
  • Totti5
    #140662
    HD AV kábellel lehet full HDban játszani, bár full HD nincs jelenlegi genen, csak nagyon ritka kivétellel, így semmit nem vesztesz, vagy VGA kábel. Nem HDMI-s gép nem megy HDMIvel.
  • Gostmen55
    #140661
    Sziasztok ! Egy olyan kérdésem lenne, hogy miként tudnám rákötni a premium gépemet hdmi kábellel a tv-re. De hiába kerestem átalakítót nem találtam. De olyan gépet viszont igen, amibe alapból az van betéve. Alaplap csere vagy mifene kéne, hogy tudjak full hd-be játszani ?
  • constellus
    #140660
    hát, ha egyszer kipróbálom is kisütné szerinted a gépet?:D
  • davidka003
    #140659
    Pont az Alienware-nek van olyan de nagyon ritka. 1-2 laptop tudja max.
  • karajjj
    #140658
    kizárt dolog
  • narumon
    #140657
    Nem tudok olyan notiról aminek lenne vga bemenete...
  • constellus
    #140656
    Alienware m15x tag:63zt2p1

    utánanéztemdell.com on stb, de nemtaláltam

    "tinman" bocs hogy nemszülettem tudásssal, sry
  • Tinman #140655
    "de szerintem input is"

    Szerintem meg én leszek a következő miniszterelnöke Botswánának...
  • davidka003
    #140654
    Le ne ird a laptopod nevét.
  • constellus
    #140653
    jah igen, és azt olvastam ha outputba dugnám bele akkor ott helyben sütném ki a csatlakozót, azzal meg nem kockáztatnék :D
  • constellus
    #140652
    Hali srácok, Most vettem nemrég xbox360-t és lenne egy olyan kérdésem hogy laptop képernyőjéhez akarom csatlakoztatni, de nemtudom hogy hogyan kéne, próbáltam utána járni de sehol nemtaláltam egenes választ rá.

    Szóval van vga csatlakozóm laptopon ami elméletileg csak output, de szerintem input is
    Viszont van emellé egy DP csatlakozó is amiröl fingom nincs hogy lehet e input,
    az USB-n meg ne is gondolkodjak gondolom xD
  • DarkSector
    #140651
    :P
  • Macccy
    #140650
    Digitálist azt jobban is harapgya' a bogz!! :D
  • DarkSector
    #140649
    Jó azé nem lepödök meg te vettél egy használt MW3-őt, ez meg eredeti, DIGITÁLIS, annyira nem lep azért meg. :P
  • davidka003
    #140648
    MW3 GOLD-osoknak 15k helyett csak 7500 Ft.
    Nevetséges. 6 fontért vettem GAME-en.
  • TaRka0107
    #140647
    Valakinek esetleg egy felesleg 48h-s kód?
  • Totti5
    #140646
    Az egész fosbájtot ignorálni kell jelenlegi konzolokon. Szóra sem érdemes, annyira silány. Van ezer 1 más ami szebb, jobban, JÓL optimalizált minőségibb.
  • Mr Manson
    #140645
    Nem marad le az tény ... a minőség gyerekek , aminőség ...
    Pl.BF4 ,kijön 360 kevesebb kisebb silányabb ... mégis ugyan az, és mégsem.
  • DarkSector
    #140644
    Ja télleg akkor má semmi gond ez mindent megold. :D
  • Renjike
    #140643
    Fable 1 remake még érkezik 360ra :) remélem azért még valamilyen Exet besuvasztanak.
  • DarkSector
    #140642
    Persze ez tény tudtuk eddig is hogy multiplatformra lesz, nekem 1 bajom van vele, hogy ha konzol exclusive jön engem csak azok érdekelnek, a maradékot majd pöckön.

    kíváncsi lennék a sacperkb 100-ból mennyi ami konzol ex...
  • Totti5
    #140641
    Több nagy cím jön még jövőre boxra is, sőt lényegében minden AAA multiplat cím kijön mostani gépekre is, így aki nem vesz nextgent, az exeken kívül semmiről nem marad le, 2014re is rakat kivaáló játékot kap. Olyan multiplat játék ami csak nextgen olyan nincs jelenleg, nem tudni róla.
  • DarkSector
    #140640
    Jah ps2 is sokat húzta, 100 új IP persze azt nemki még csak nem is feltételezheti. :D
  • Macccy
    #140639
    Te figyeljmár, a 100 új JÁTÉK az nem is akarta azt hazudni, hogy feltétlen új IP lesz mind, de a lényeg, hogy lesz! Ne siránkozz már, vagymivan, most jött meg? Vagy csak félreértettem megint az írásod? :)
    A Playstation 2 ugyanígy sokáig kihúzta és képzeld azt is vették még az utolsó éveiben is (!), az efféle terméktámogatásnak örülni szokás!


    Ezt a PS4 japán nem-megjelenést én se értem, hát ők leszoktak a játékról?? Vagy ennyire jobban megéri a nagyobb piacokra eladni hamar? Ennyire kell a letta és az elsőbbség nekik? :/