176613
banner
  • Macccy
    #140718
    :D
    Tüntettél a nyolcsávos magnószalagért is? A szemét BASF és a 3M pedig már nem gyárt floppy lemezeket. És tudod miért? Mert a kutyának se kell már. Na így van ez a FM3 dlc-kkel is. Nyilván tudják, hogy ahogyan egy lekapcsolt Halo 2 szerver esetében is, ezeket a dlc fájlokat se használja már lóf*sz se.

    De azért szemét egy kapitalista banda ez ...! :)
  • Harlekin
    #140717
    óóó na most utána néztem a dolgoknak nincs iceakosnál 3+1 es gold. Plusz nem is 1000 credit jár majd a 3 hóra hanem csak 500.Az 1 hóra meg 250 a 12 hóra meg adnak 3000 creditet. Tehát 1 éves lesz(most állíthatom át a netbankot)
  • Harlekin
    #140716


    Amúgy megszokásból veszem ezt,mert régebben tartottam a banntól és nem akartam,hogy esetleg legyen goldom,de ne legyen live képes boxom.Most már le szarom ezt a részét,de megmaradt a megszokás,mert el van mentve az otp netbankba a lives vásárlás és csak hívom iceakost és nyomom az utalást ennyi...
  • arty
    #140715
    Te ilyen értelmes gyerek vagy akkor :D

    ---

    Akinek van FM3 dlc-je, csináljon róla biztonsági másolatot (jahogy xboxon azt nem lehet - így jártunk...).
    Marketplace-ról ugyanis most Augusztus végén leszedték őket, ha letörlőd vagy tönkremegy, soha nem juthatsz hozzá a digit tartalmadhoz, amiért fizettél.

    Ez egy ilyen cég. Vegyetek Xbox One-t, támogassátok ezeket a faszagyerekeket, day1 !
  • Harlekin
    #140714
    Szinte mindig 3+1 havit veszek a pénzt nem szoktam nézni.Ezzel is támogatom az MS-t
  • arty
    #140713
    live-ra nem csak megújítva jár? mert az meg olyan drága ugy, pláne 3 havonta, hogy a hasznod dupláját ráköltöd :D
  • Harlekin
    #140712
    Remélem ez úgy lesz,hogy összevonva lesz a 360 meg az one,mert akkor letudva az one warez részemről.Mivel 360on havonta összeszedek pár játék árát és elköltöm onera!De szép is lenne.Ahogy most itt olvasgattam ezt az egészet 5000 creditet nagyon könnyű lesz összeszedni szinte heti szinten teljesíthető.Speciel kitöltöttem 1 kérdőívet 5 kérdés és kaptam 250 creditet 27.én lejár a livem 3 havit veszek plusz 1000 és akkor ott vannak a gamák amikkel játszok.Meghívtam 5 barátot szintén kaptam 1000 creditet.A vicc az hogy a friends listemen lévő 60 friendsből 8 volt csak alkalmas a rewards meghívásra,mert mindenki más ezt a szutyok orbániai livet használja...
  • Myselor
    #140711
    Sziasztok,nem tud valaki Tales Of Vesperia-t olcsón??:) használtat persze.de cserére is jó lenne
  • Harlekin
    #140710
  • arty
    #140709
    pont akartam is írni, hogy így még a verba ára is visszajön :))))
  • szega96
    #140708
    No
  • Schakal79
    #140707
    Gta 5-ben lesz magyar felirat?
  • Macccy
    #140706
    Hát ezt írtam lentebb, hogy minden 10+ órát játszott új game 1000 kreditet dob a kupacba. 5ezernél konvertálnak. De azok 0day körüli játékok kell legyenek, mert megjelenés után max 30 nap van rá. GTA V erre kiváló 1000 kredites cucc lesz.
    Ha viszont te a verbás játékokkal fogsz súlyos krediteket keresni, akkor b+ ! :D
  • Harlekin
    #140705
    szeva!

    Mármint mi?
  • Moby
    #140704
    Ez bazmeg betonkemény
  • Harlekin
    #140703
    És akkor már gyorsan utána is néztem,hogy mi meg hogy.
    Jó lesz ez!!!!

  • Harlekin
    #140702
    Ezt kaptam most levélbe.


    Más!
    Volt rewardsokból az elmúlt hónapokba 280 MS pontom.És ezt átváltották 2.38 fontra.Az jó??Értem ez alatt,hogy ugyan úgy mint ahogy a forintnál ki jött +ra,mert fingom nincs mennyiért lehetett fontba pontot venni!
  • DarkSector
    #140701
    Te szivatsz? :P
  • Macccy
    #140700
    Akkor mi a f*szt értetlenkedsz itt ??!! :D Vagy most szivatsz? :D
  • DarkSector
    #140699
    Nekem is van bazze. :D
  • Macccy
    #140698
    Nem tudom, minek is beszélünk róla, Tinman? ... Err szerintem amúgy van még itt játékos akinek van UK vagy US profilja, ők még élhetnek ezekkel a lehetőségekkel. ;)
  • DarkSector
    #140697
    Jó a szivatást arra értem hogy ránk ha nem vonatkozik, akkor minek beszélünk róla? vagy beszéltek? :D
  • Macccy
    #140696
    Nem szivatlak, olvasd el a részleteket a http://rewards.xbox.com oldalon! Magyarországon még most sem érvényes és nem ismert az átváltási ráta sem. De mérget vehetsz, hogy nem 1:1 kreditről dollárra vagy fontra!

    Kicsit durva lenne havonta kivenni 5000 dollárt játékért :D máris otthagynám a melóhelyem és havonta vennék 5 új lemezes játékot, amit 10+ órát tolnék és máris meglenne havonta a 4600 $ tiszta keresetem mindössze 50 óra "melóval"! Ahh, be szép is lenne ... :)
  • DarkSector
    #140695
    Most szivatsz? :D
  • Macccy
    #140694
    Ne legyél hülye! Mondom, hogy forintban nem is működik, a Credit = $ dolgot pedig nehogy elhidd már! X árfolyamon átkonvertálják helyi fizetőeszközre a programban résztvevő országokban, de X az kérdőjel ...
  • DarkSector
    #140693
    Cross Plane kontroller
  • Macccy
    #140692
    TE miért nem érted, hogy semmit nem számít, mert csak tier besorolást kap a 75000+ gamerscore miatt és ennyi. Mást nem ér. Ellentétben azzal amit írtam papi!
  • Macccy
    #140691
    Once you rack up 5,000 Credits or more, they'll be converted into your local currency and deposited right into your Microsoft account. Then it's off to the Xbox Stores, where you can spend your money however you'd like!

    Viszont hiába tölthettem ki - valamiért - a havi survey-t ha nálunk a program sajnos továbbra sem támogatott, tehát magyar accountra nem lehet forintot gyűjteni. Ráadásul a kredit átváltása is kérdéses minden valutára.

    :(
  • Tinman #140690
    Azért mert rajta kívül egyikünk sem tart ott GS-ban.

    Nem értem, miért nem érted.
  • DarkSector
    #140689
    1000 mit?
    Mi az a credit? Forint?
  • Macccy
    #140688
    De én mondok egy jobbat, ami tényleg állhat Mad Man Harlinak (is):

    Grab a new game
    Stack up your games, rack up the Credits! For every new Xbox 360 game* you play for at least 10 hours, you'll receive 1,000 Rewards Credits. It's just another reason to play a new game - or two, or three!


    *10 hours or more of gameplay must be completed within 30 days of disc-based game release. Full games on demand, Indie games, arcade games or other downloaded games do not qualify.

    Tehát lefordítva: aki megveszi megjelenéskor pl a GTA V-öt, mint Én és hajnalba hajlóan zúzza majd véres szemmel, pizzásdobozokon fetrengve ... az bezsákolhat pusztán a játék élvezetéért 1000 kreditet
  • Macccy
    #140687
    Miért is? Mert 75000 G fölött max 3% visszatérítést kap ha legalább 10$ értékben vásárol Live-on?
    A negyedmillió gamerscore-t nem fizetik ki aranyban, sajnos ...
  • DarkSector
    #140686
    Még a nap is adóköteles?

    Ezért lopják?
  • Harlekin
    #140685
    nyugtával a napot.
  • DarkSector
    #140684
    Nem értek Harlekinül. :D
  • Tinman #140683
    Hoppá cicákok!

    XBOX Live Rewards kis újdonság:

    "
    Turn your dedication into dollars.

    With Xbox Live Rewards, it's easy to get rewarded for being loyal to Xbox Live. From renewing your Xbox Live Gold membership (3,000 Rewards Credits), to building your Gamerscore (up to 3% rebate on Xbox Store purchases), to taking monthly surveys (250 Credits), the rewards are as real as the fun."

    Lefordítom: Harlekinnek áll a zászló, mint a k. élet :-D
  • DarkSector
    #140682
    Sajna fapados, probáltam, ha nem elég a zsé, szürke lesz és nem engedi kiválasztani, hát elég tré dolog,, ezért írtam értelmetlen volt átvinni pontokat pénzbe, csak annyi hogy más a neve de ugyanugy kezeli.

    Később talán változhat, mire a vitrinbe kerül a box...és nextgeny xboxon viszem tovább a profilomat.

    Vagy nem és marad a szopás, dobozos játék..
  • arty
    #140681
    vicceltem :D

    amugy próbáltad is már, hogy ha nincs elég zsé az MS accodon, akkor nem-e csak a maradékot akarja levonni a számládról?
    azért ez tényleg elég fapados (szemét) megoldás lenne .... :(
  • DarkSector
    #140680
    Várj, mi?
    Le vagyok maradva? :D

    Melyik csalásra érted? :D
  • arty
    #140679
    látom nagyon fáj, hogy nem tudtál náluk "csalni" :PP