176613
banner
  • Macccy
    #140758
    Október 1-től nagyondurván össze kell röffenni a GTA rendezvényeken! I'm in!
  • Totti5
    #140757
    Legends nem mellesleg 120+ pályával rendelkezik, amiben benne van a 40 Origins is. Alapjában is több mint a Origins, az új pályáknak a száma.
  • Totti5
    #140756
    Originsben 60 pálya van abból:

    "40 remastered levels from the original Rayman Origins"

    Nyilván bizonyos tartalom, főleg a tiktos és a végigjátszás során megszerezendő "extra" pályák nincsenek benne, amik term. zseniálisak ugyan úgy, de telán ebben az esetben nyugodtan ajálnhatom a Legendset, mert a lényeg az Originsből benne van.

    Elbőbb olyan pályán voltam, ahol 4szer váltott ütemet, egy nyugodt szakaszból átment rohanásba,, akadályban, majd a pálya változott meg mindenhol. Elképesztő, erre tényleg nem lehet mást mondani és minden frém, minden mozdulat minden pixel ott van ahol kell, annyira pontos és annyira ki van minden számítva, csiszolva, hogy ilyet nem igen láttunk még közben olyan gyönyörű az egész és úgy szalad, hogy már zavarba ejtő:)
  • arty
    #140755
    A folyamatos "másiktopikbéli" ömlengéseitek miatt bepróbáltam a legend demót nemrég ... hátez... hihhetetlenül néz ki, pure platformer, 60fps, változatosság... kötelező vétel lesz, majd ha egyszer odáig jutok :)

    (Ezekszerint csak a Legendet kell megvennem, abban benne lesz az Origins is?)
  • Totti5
    #140754
    360 topik triatlon verseny?! össze kell majd zörrenni akinek meglesz!
  • arty
    #140753
    megyek egy kört a rallyn, lesz plusz játszott napom, kapok érte pontot, kapok rewardot: azaz kapok pénzt horizonban -> oda sajna kell, mert azt most megint aktívan játszom (game of the gen :) ) és sok a drága verda :/ 2-4-10 millák, miközben van 11 millám ..............
  • arty
    #140752
    :D

    tényleg jót mentünk, ismét-megint-ittis elnézést amiért tönkrevágtam a szegény Zorko versenyét :/
  • Harlekin
    #140751
    szinte semmi angol tudás nem kell hozzá kézenfekvő,értelmezhető nagyon segítő a game.Szerintem...
  • gibson9
    #140750
    Minimális angol (játékokból filmekből rám ragadt) tudás mellett mennyire játszható és élvezhető a játék? Mennyire komolyan nyelvfüggő? Érdekel a játék és a műfajt is szeretem, de ha nélkülözhetetlen a jó angol, akkor sajnos felesleges lenne megvennem.
  • Totti5
    #140749
    Éppen most unlockoltam a Rayman Originst a Rayman Legendben Brutális ez a tartalom, nem elég hogy tonna szám új pálya, multiplayer, rivális kihívás ( napi, heti, easy-extrémig ) még az Origins ha jól számoltam 5 világa és azon belül számtalan pályája és annak a Legendre húzása is szerepet kapott. Tele van kis aprósággokkal, gyűjteni valókkal, amik extra jutalmat adnak 1-2 minijáték is, rengeteg karakter és skin. Rayman éppen lovagi szerkóban zúz nálam:)

    Kungfu mód ami valójába egy foci is isteni, csak ahhoz barátok kellenének.

    Még ez a WiiU kijelzőre kitalált 2 játékos szisztéma is teljesen rendben működik, mert ehhez nem kell 2. kijelző, egy gombbal lehet csinálni, tudom csinálni közben, ami egy extra nehézséget és kihívást ad, ha jól akarom csinálni.

    A világok állandóan változnak, folyamatosan más a terep, mozognak a dolgok. A grafika ugyan az a gyönyör, hibátlan, a töltés zéró, a frém kiakasztott 60 fps.

    20/10 , nehéz letenni.

    A média szerint ez sem érdemi meg a metacritic 100%os értékelést... sőt a 90%ot sem. Eltörném a kezét, akor erre nem 10 pontot ad.
  • Macccy
    #140748
    (1996 ???? ... én csak 1999-ben találkoztam az első résszel ... wow)
  • Macccy
    #140747
    Hú én nagyon nosztalgikusan gondolok vissza a Diablo első részre még középsuliból (ahh) és a Diablo II szintén fantasztikus hangulatára és döbbenetes videóira. Most az egyszer szívesen próbálnám ki egy feltört boxon az új játékot!
  • Harlekin
    #140746
    Nekem nagyon tetszik.Nagyon régen játszottam vele PC-n tehát nincs mihez mérnem.De ez a játék menet stílus amúgy is fexik nekem. 4x nyomtam végig az act 1 et mert mindig valaki más csapódik hozzám,hozzánk.14 óra van benne level 18 as a varázslóm és ebben a pillanatba mentem át az act 2 be.Grafika szép nincs szaggatás 1 szer vettem észre amikor 4 en voltunk bent és ömlött az enemi és ment a csimbumcirkusz,hogy kicsit sok neki.De lehetett a host miatt is,mert inkább lagnak tünt mint törésnek.Hangulat az meg mindent visz aki kedveli ezt a stílust.Őszeségében nagyon hangulatos tartalmas game.
  • szega96
    #140745
    Harlekin, milyen lett a Diablo?:D
  • Macccy
    #140744
    Sebaj, a Mugello meg a Berni Alpok kárpótol, nem? :) Jó verseny volt.

    (de a rewards dolgot még mindig nem nagyon értem, mert semmit sem ad a régi game játszásra, max ha achievementekkel átlépsz másik G Tier-be, de az se ér sokat ...)
  • Totti5
    #140743
    Én azon filózok hogy szerezni kellene még egy 250 gigás HDD-t, mer egyszerűen több digitálisan megvett játékom van mint amennyi ráférne most a gépre... azt meg ki tudja, meddig lesznek ezek fent, meddig lesznek elérhetőek. Az egy dolog, hogy lehet évekig nem nyúlok valamihez, de mi van ha 3 év múlva akarok valamivel játszani?
  • arty
    #140742
    "Mindig" kell valami cél. Tény, hogy a rewards óta én is többet forza3azok :D (fm4et egy ideje nem játszottam, általában az mellé kapkodtam elő Rally di Positanóért - turn10 legyen átkozott, amiért azt kivették az fm4ből :( )
  • Macccy
    #140741
    :/
    Hmm. Ezt a "rewards miatt nekiálltak játszani" részt ... ez mi Arty? Miért a rewards miatt?
  • Macccy
    #140740
    Furcsa egy mókus vagy Te, az is biztos. De mondjuk megértem a lemezcserélős gondot ... Csak hát ami lemezen van, az még mindig biztosabb, lásd DLC para :)

    Uhhh, azért neked a profilod g.cisokat érhet a sok társított GoD miatt!
  • Macccy
    #140739
    (és nem, nem vagy empatikus! csak destruktív egy faxgéppel!! :D )
  • Macccy
    #140738
    Nem vetted meg és ők sem vették meg, de ezt már túlbeszéltük régebben az Xbone digitális disztrib játékaival és a játékbeszámítással kapcsolatban. A DLC megvétele Live-on is csak egy tartós bérlet, az EULA egységes, nem a Microsoft találta ki, bármikor visszavonható a digit tartalom ... feltételezem egyoldalúan.

    Azért én - ahogyan Forza 4 futam közben is említettem - lehetségesnek tartom, hogy a dlc-k techinkai malőr miatt tűntek el, ezt még kivárnám. De ha nem, nos akkor se fog vérezni érte szőrös szívem :P
  • Myselor
    #140737
    hát akkor ez egy jó drága játék :/
    egyszer nekem megvolt flashelt boxon,végigjátszottam,de már megjavultunk öcsémmel aztán most eredetibe kéne,de hát ennyiért nem.marketen 6kért van asszem,használtan sehol nem láttam,olcsón meg főleg:( rikta egy játék ez,játékaimon pedig sok van kb mindenből
  • davidka003
    #140736
    Olcsón esélytelen.
    Ebay-en is néztem egy aukciót 1 hónapja és 8k körül ment el licittel. :\
  • Myselor
    #140735
    Sziasztok.olyan kérdésem lenne azokhoz akik szoktak külföldröl rendelni játékokat,valaki tudna nekem szerezni egy Tales of Vesperia használtat olcsón?én kifizetném neki de én nem merek az ilyenekkel próbálkozni.van aki már elég jól nyomja az ilyeneket.nagyon megköszönném:)
  • Totti5
    #140734
    Főcsempén megjelent a nyár végi sale.

    Sok 50%os leárazással.
  • Botond #140733
    Pont most írtam neked ezzel kapcsolatban egy másik topikban :D
  • arty
    #140732
    (mindjárt kapom, hogy nem vagyok empatikus)
  • arty
    #140731
    figy, neked nincs megható a boxodban? :D
  • Botond #140730
    Engem pl az tart vissza forza1-2-3-4től, hogy nincs magyar godon, így marad horizon meg a többi ótós izé. Ez micsoda baromság már, hogy nincs minden, minden ország godjában?!
  • arty
    #140729
    hja és kérnék egy címet és kulcsot a lábtörlő alá hétfőre, mennék válogatni a FIZIKAI javaid közt.... gondolom azokat is leszarod, ERGO nem lesz gáz :PPPPPPP
  • arty
    #140728
    van pár pálya, ami csak az FM3-ban van és nem mentem rajta elégszer és még szeretnék (pedig ki van ezrezve! az egyetlen játékom!) - azzal a kocsival, amivel csak akarok, amit MEGVETTEM, fizettem érte és senki nem mondta, hogy "holnaptól" "visszaveszik" - tényleg olyan nehéz elképzelned, hogy másnak mások az elvárásai? (azaz hogy a digitálisan megvett javai ne vesszenek el a semmibe)

    csomoan most a rewards miatt ismét nekiálltak játszani és találták a régi cuccaik hűlt helyét marketplészen.
    de biztos mind hazudik, nem is játszanának vele :P

    ---

    dobtam friend req-t, de nemhiszem h ma odaérek :(
  • Macccy
    #140727
    Ja, még annyit a témában, hogy ha viszont a GTA V dlc-im látnák kárát úgy egy-másfél éven belül, akkor én személyesen vezetném a fáklyás menetet Steve házához, aztán elfenekelném egy rózsaszín zselés Mighty Mike műpénisszel! :D

    (most kezdjük az első futamot ...)
  • Macccy
    #140726
    Röviden: igen. Ott rohad el a polcon nem egy lemezes (!) játékom és fogadok másoknak is. Sorsuk hogy sose lesznek újból játszva, ez is kidobott pénz, de teszek rá pedig nem vagyok egy Doktor Zhivago.
    Ott a Witcher 2 EE ... lehet buktam, legalábbis UK visszamigrálásig jó eséllyel. De szintén teszek rá, ha így lesz is. Digitálisan vettem még Spider-Man és Horizont, lehet azok is mennek a levesbe előbb, mintsem végigjátsszam. No para.

    De nem csak ebből a szemszögből nézem. Az első ugyanis ami eszembe jutott a dlc-k kapcsán, hogy a Forza 3-at már nem hiszem, hogy sokan zúznák, pláne nem most kezdve vagy most nekiugorva. A rinyálóknak is állítom neked (!) hogy a 80% -a le se tojta volna a Forza 3 játékot, már rég FM4 -ezik vagy nem is érdekli a széria. De ez egy marhajó gumicsont most nekik, hajrá, gyűljünk fórumba és utáljuk ezen a hétvégén is 12 órán át a Microsoftot, együtt! :P

    Nemtom, szerintem nem vagyunk friendek, de ha akarsz tényleg jöhetsz Forzázni ma este 20:30-tól ... velünk ... anti-empatikusokkal :D
  • Macccy
    #140725
    A puliprofilének - köztük jómagam is - visszamigrálhatnak bármikor. Én is már fontolgatom. Anno összekapartam rewardson valami 4-500 G pontot én is ...
  • arty
    #140724
    Várj, megnézem megvannak-e még a DLC-im vagy azok is 8 sávos magnószalaggá változtak

    egyébként friendek vagyunk-e, he?
    mert ha nem, legyünk és revansot veszek az érzéketlenségedért!
    azóta is meg vagyok döbbenve, hogy az empátia legkisebb nyomát sem érzem benned a szegény rajtavesztett forzakonzumidióták felé ... ha a te pénzen vett digitális javaid váltak volna semmibe, akkor is menne a félválrólvevés?
  • Macccy
    #140723
    :D
    A másik topik "haverjaidtól" is megkérdezném ugyanezt .. eehh, mindegy

    Nem jössz Forza 4-ezni?
  • Harlekin
    #140722
    Jó persze nyilvánvaló,hogy ez csak 1 + adalék és a gondolat menetem csak 1 szimpla kósza dolog.És ez semmit nem fog befolyásolni a napi játék mennyiségemen vagy az acsi vadászatba,ha majd ér valamit hát ér ha nem hát nem. Nekem mint 6 éves angol profilosnak legalább van lehetőségem erre nem úgy mint a pulimigráltprofilosoknak meg alap orbánisztániaiaknak...
  • arty
    #140721
    Najó, az idióta visszavonva.
  • arty
    #140720
    Gratulálok, hogy sikerült párhuzamot vonnod egy ELŐZŐ generációs játék, és egy néhány éves között.
    Nyilván álneveken nyitottam topikokat a forza forumban is, hogy elkerüljem még a látszatát is, hogy csak engem zavar.
    Aztán jól telekommenteltem őket. Ilyen vagyok, én a retrógémer.

    Idióta msbérenc.

  • Macccy
    #140719
    Gyűjtögessed csak, sok kicsi sokra megy! De azért azt erősen kétlem, hogy 5000 kredittel messzire mennél vagy ONE játékokat vennél.
    Az előző rewards érában egy survey 20 G pöttyöt ért meg. Most kapsz érte 250 kreditet. Tehááát ... asszongya ... az annyi mint 5000 kr = 400 G
    Ha havonta 10 zacsi új játékot tolsz is le - ami nemsemmi teljesítmény - sajnos akkor se kapsz 800 G értéknél nagyon többet szerintem. Vagyis durván 2500-3000 Ft értékben vásárolhatsz a Live -ról. Az meg vékonyka lesz szerintem ... picit ...

    De énis gondoltam erre :P