176613
banner
  • szega96
    #140798
    x'D leáld. topikból loptam :D:DDD
  • DarkSector
    #140797
    Halo Anniversary, letudva, kihúzhatom a listámról. :D
    -----------------------------------------------------------------------

    Eladók:

    Forza 2 (x360)
    Dead Space (x360)
    Assassins Creed 2 (x360)
    The Darkness (x360)
    Castlevania LoS (x360)
    Uncharted 2 (PS3)
    Uncharted 3 (PS3)
    Metal Gear Solid 4 (PS3)



    ***************************
    Beszámítható játékok:

    Gears of War Judgement (x360)
    Forza 4 (x360)
    Silnet Hill Collection (x360)
    Neverdead (x360)
    The Last of Us (PS3)
    Prince of Persia Trilogy (PS3)
    ***************************
  • Macccy
    #140796
    Na kérem ... ezért (is) kerül 14k-ba a GTA V :D

    Ennek többe került az elkészítése, mint az Avatar vagy az Avengers! :)
  • Macccy
    #140795
    Ha jól becsültem a régi survey díja alapján, akkor a Harli 5000 kreditje úgy 1250 Ft lesz, ha lesz ... Több biztos nem, de végülis nem rossz ajándék.

    szega b*sszad meg ezt a tetves legyet! Majdnem kiütöttem a kezemből az almás nokiát, annyira le akartam csapni! :D
  • constellus
    #140794
    Van meg egy nagyon hulye kerdesem, anno vettem egy turtlebeach x32. Fulest( akkoriban nemtudtam h az xboxhoz van :D) ami gepen tokeletes terhatas, nagyon szepen szol stb, usb + jet dugos, nos az oke h az usbt bedugom a xboxba, de hova megy a ket jet? Mivel boxon nincs.
  • DarkSector
    #140793
    Egy PS3-at kapsz ajándékba. :D
  • szega96
    #140792
    100FT
  • Harlekin
    #140791
    Most kaptam 1000 creditet rewardson(gondolom Diablora 10+ óra)!Nagyon hamar meg lesz az 5000, kíváncsi vagyok mit ér majd
  • constellus
    #140790
    aaaham, köszönöm szépen :D gondolom midnen elektronikai boltba lehet venni, gamer boltban meg vékkép
  • negyven2
    #140789
    Eredeti Microsoft hologramos matricaval ellatott kell. Az utangyartottal szellemkepes lehet a kep.

    http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xbox-360-vga-hd-av-kabel/8698

    Ilyen kell.
  • constellus
    #140788
    csak h tisztázzuk:

    erre gondoltál?
  • eNorti
    #140787
    Sziasztok.
    G27-es kormányt valahogy össze lehet kötni XBOX360-al?
  • negyven2
    #140786
    Nincs HDMI-->VGA konverter. Maximum aktiv elektronikaval ami nagyon draga. Akkor mar inkabb egy eredeti MS HD VGA kabel!
  • constellus
    #140785
    igen olvasgattam fórumokat, valahol irták hogy nemmegy valahol irták hogy elcsuszik a kép, máshol meg hogy szebb mint sima hdmi-hdmi-vel.

    mondjuk tv-t is készülünk venni nemsoká, de akkor gondolom haméár tv-t veszünk hdmi-set keressek, mert akkor elég hdmihdmi kábellell összekötni az xboxal ugye?(bocs a retard kérdésekért, életem elsö consolja sose foglalkoztam ilyenekkel)
  • DarkSector
    #140784
    HDMI-VGA converterekkel szerintem kockázatos, vagy jó lesz vagy nem.
  • constellus
    #140783
    Hali korábban irtam már de érdemleges válsazt nemkaptam igy kérdezek mást,

    xbox360on hdmi csatlakozó van, a monitoromba viszont csak sima vga, ha fogok egy hdmi kábelt és egy hdmi>vga convertert, akkor ugy müködhet a dolog?
  • Seth
    #140782
    Nem vesztesz sokat, mindössze a kastélyt járja körbe a kamera az intróban, meg a végén mikor megsemmisül (jajj spoiler, ki gondolta,hogy összeomlik,mint az eddigi összes részben :D) , meg amikor inverz lesz
    A rendes sztorit szupi pixelgrafikában nyomatják :D
  • davidka003
    #140781
    Most már 2 GB.

    The original size limit imposed by Microsoft for Xbox Live Arcade games was 50MB, in order to ensure any downloaded game could fit on a 64MB Xbox memory unit. The limit has since been changed to 150 MB, then 350 MB, and now 2 GB, the latter of which is a technical limitation of the system (rather than an arbitrary limit imposed by Microsoft). On September 12, 2012 the 2 GB limit was raised to an unknown number with two titles, Red Johnson's Chronicles and Double Dragon Neon weighing at 2.68 GB and 2.24 GB, respectively.
  • Tinman #140780
    Akkor most k. nem értem!

    Nem 2 GB a korlát?
  • davidka003
    #140779
    Akarod mondani 100 MB-os limitbe.
    Méret: 95,32 MB
  • Tinman #140778
    Lál.

    Az mennyire visszalépés, hogy a Castlevania Sotn-ből kivágták az átvezetőket azért, hogy beférjenek az XBLA 2 GB-os limitbe... majdnem megvettem, így viszont ráhúzhatják a V.92-es faxukra. -.-
  • arty
    #140777
    basszus, továbbra sem tudok az xbox accomon levő pénzel fizetni ha az xbox.com-on vásárolnék?!?!?!

    ilyen visszalépést a világ nem látott még :(((
  • Renjike
    #140776
    Ez engem is nagyon nagyon érdekel !!!! PLS HELP
    Migráltam angol livera (véletlen telefonról) és érdekelne ez a reward rendszer hogy most össze tudnék-e kaparni annyi pénzt hogy megvehessem :)
    Valami szaki kérem segítsen :D
  • DarkSector
    #140775
    THX nektek.

    Sejtettem hogy az IamAlive drága lesz...
  • davidka003
    #140774
    Arcade játékok
  • Totti5
    #140773
    #140734
  • DarkSector
    #140772
    Vannak akciók? :D
  • Totti5
    #140771
    Hard Corps: Uprising landolt nálam. Agyvérzés garantált, de hát Contra:))
  • davidka003
    #140770
    Köszönjük a(z) Castlevania: Symphony of the Night megvásárlását!
    A letöltés után a játék az Xbox 360 konzol My Games területén jelenik meg.
  • Botond #140769
    Én eddig egy játékot vittem végig, másik 5 folyamatban, többivel csak bulizunk néha asszonnyal, haverokkal. Elsősorban PC-n és iPaden játszok, Xbox csak funolni van, meg asszonynak táncolni.
  • Macccy
    #140768
    Whooaa ... You party like a hungarian gentleman! 70 ezer forint 9 hónap alatt. Királyul tolod.
    Én nemtom, még tippelni se nagyon, pedig érdekelne. 3 és fél év alatt talán úgy ... három elsőnapos vétel collector's és talán még 12-15 játék, amit vettem. Sokat eladtam mostanság a simákból. Talán 50-60 ezer a digitális tartalommal együtt. És még így - meg néhány kölcsönjátékkal - se érem utól magam, GTA is mindent sarokba fog vágni. :)
  • Botond #140767
    Összesen az elmúlt 9 hónapban mióta megvan az xbox azóta olyan 70k körül költhettem a 100db társított god-os játékra, szóval azért olyan sokat nem érhet a profil. :)
  • Myselor
    #140766
    értelek,hát igen van egy fontossági sorrend,mondjuk én egy darabig nem foglalkzom a nextgennel,számomra nincs semmi ami annyira meghatott volna őszintén:) nekem bőven elég lenne egy ps3 az összes jrpgvel,és a gta-t pedig mindig is imádtam,oké a IV elég gyenge lett sajnos,de a többi mindig is a kedvenc játékaim közé tartozott,ennyit nekem megér.nincs más játék amit megvennék úgysem:)
  • Renjike
    #140765
    így nem engedhetem meg magamnak hogy 15ért vegyek GTA-t amiből az előző részek számomra csak "elmentek". (ez lemaradt az előző hszből :D )
  • Renjike
    #140764
    elhiszem de engem sokkal jobban érdekel a Castlevania Collection , Castlevania 2 , Titanfall (amiket elő is szeretnék majd rendelni , bár a középső még nem biztos) + gyüjtenem kéne generáció váltásra hiszen jön a WItcher 3 , Halo 5 és még rengeteg király játék :D
  • Myselor
    #140763
    annyi jó darabig nem lesz még.ez tartani fogja az árát,nincs értelme várni vele.1x ki lehet bírni szerintem,ez egy olyan játék ami megéri a pénzét.másért nem adnék ennyit én sem:) nincs olyan játék
  • Renjike
    #140762
    lehet nekem is be kéne szereznem de 15 ezret nem adok érte max 8 :/
  • Myselor
    #140761
    nem csak te xd elővan rendelve,már nagyon várjuk öcsémmel ^^
  • szega96
    #140760
    Naggyon várom :DDD
  • szega96
    #140759
    Me too!