176613
banner
  • xxdani
    #140878
    Én vagyok a béna, vagy már kijavították a hibát? Megcsináltam de hibával kidob
  • arty
    #140877
    horizont nézd, annak még aktiv a fejlesztése :)

    boxban formázott pen-t bedugod a gépbe és a horizonnal meg is fogod tudni nyitni!
  • Macccy
    #140876
    Te valamit megint félreértettél Schumi!

    ÉN nem azt mondtam, hogy lenne a lokál fizetőeszközök között átváltás, ilyenről szó sincs és valóban nem lehetséges, erre külön felhívta tegnap a figyelmemet a Support Suna! ... Én azt mondtam, hogy Kreditről > Magyar Forintra átváltják a rewards-on megszerzett pontokat, legalábbis a csaj ezt mondta. Én meg úgy gondolom, hogy mivel Magyarország Non-eligible Country, ezért nem kerül átváltásra a Kredit, hanem ott marad Kreditben addig amíg nem lépek át mondjuk UK régióba ... Akkor Kredit > Angol Font váltás ...
  • Muttley
    #140875
    nagyon kíváncsi leszek ezek után
    bár sosem voltam nagy GTA fan :)



  • TaRka0107
    #140874
    Hazamegyek megnézem majd horizonba is. FAT32-re kell formáznom a pendrive-ot, ugye? Arra van de nem ismeri fel.
  • TaRka0107
    #140873
    Ebben a party buffaloban nem ismeri fel nekem a pendrive-ot.
  • arty
    #140872
    Az ms pont váltáskor kikerült infok alapján NINCS átváltás fizetőeszközök közt! (bár elég érdekes lesz látni, hogy van 3000ft, 3.25font, 200rubel és 5$ az accodon :D )
  • bluesfool
    #140871
    És működik én már töltöm , itt vannak a lépések :
    1. Set your locale to Austria.
    2. Sign in to any account then immediately sign out. The home screen should have a tile with superman on it now under the FIFA 14 tile. Click it.
    3. You should see Injustice as 30% off. Sign in to your Morocco account now.
    4. Click the Injustice sale tab and you won't get the error and it will show up as free instead of the sale price.
    5. ??????
    6. Profit.
    Enjoy your game! First time I've contributed so I hope it works just like it did for me. "
  • bluesfool
    #140870
    De fent van még ingyen Az Injustice Morocco marketplacen
  • bluesfool
    #140869
    Az Injustice Gods Among Us sajnos már nem tölthető le, már javitották a hibát hogy a fene egye meg őket.
  • bluesfool
    #140868
    és a Injustice Gods Among Us és ingyenes volt állitólag costa rica és slovakia marketplacen
  • xxdani
    #140867
    Ha érdekel valakit ingyé a
    Unbound Saga
    Dungeon fighters live
    Capsized
    Mars war lords
    Flashback
    Dragons Lair
    Sonic Adventure
    Bloodforge
    Diabolical Pitch
    akkor irány a Morocco-i piac:)
    (NeM kell vpn szarság jön szépen :) )
  • bluesfool
    #140866
    Most már értem akkor , kösz
  • Macccy
    #140865
    Van X360-on ahogy eddig is volt. De az még homályos, hogy magyar forintra átváltódik e. A Supportos csaj szerint igen. Szerintem meg nem fog, de rosszabb esetben gyűjtögetem és majd UK 3 hónap alatt elköltöm
  • Macccy
    #140864
    Nem. A Refer a Friend az az hogy vegyen a haverod LIVE-ot és sajnos a drágából kell vegyen mindenképp, ami linket kap. Annyira nem jó ez, de a 10+ óra game inkább.
  • bluesfool
    #140863
    próbáld meg a horizon programmal
  • TaRka0107
    #140862
    Ebben a party buffalo-ban, nem tudom hozzáadni a pendrive-omat.
  • Totti5
    #140861
    Diablo 3 perfektül szalad, szép, jó a kezelés. Két analóggal, ravasszal >>>>>>>> wsad killkfeszta.
  • TaRka0107
    #140860
    Hát ezaz :D
  • DarkSector
    #140859
    Mindig itt vagyok ha felröppen a magaslabda. :D
  • TaRka0107
    #140858
    Normális választ má na. Dark mindig itt vagy amikor kérdezek valamit :DDDDD
  • DarkSector
    #140857
    Igen egy FA tusfürdőre. :D
  • TaRka0107
    #140856
    Ezt a credits-es dolgot itt is át lehet váltani xbox360-on? Ha igen, hogy? Ezen is élni fog ez a rendszer vagy, csak One-on?

    bluesfool: Köszi szépen!
  • Harlekin
    #140855
    1 új game be a boxba 10+ óra és adnak 1 dolcsit azt hiszem egész jó!
  • istvan65
    #140854
    Hellosztok!!
    Nekem ez a dashboard-om van az xboxon 2.0.16202.0
    És mégse mennek ezek a jàtékok:fifa 13, cod black ops, cod mw2
    Kiírja hogy the disc not supported. Mit kellen csinàlni hogy menjenek???
    Elöre is köszönöm a vàlszokat!!!
  • Totti5
    #140853
    Ez a oldTVstyle izé kiakasztó, de kikapcsolható lesz!!!
  • arty
    #140852
  • arty
    #140851
    6 kerekű F1 kocsi bennelesz? nem???? szar :( :D

    (meg ez a kinézet :/ )
  • Totti5
    #140850
    Splinter Cell Blacklist

    Végre a végére értem. Nehéz volt. Nem vagyok hardkór, nem edzőttem az első 3 részen, de ezeket a lopakodós játékokat csak nehéz fokozaton játszom, mert úgy adnak élményt.



    + inteligens, izgalmas story
    + rettenet jól koreografált átvezetők, nagyszerű színészekkel
    + még mindig átvezető amik a CODhoz képest az izgalmi faktorban a béka segge alatt voltak, ahogy robbanás, rohanás összedől minden stb... látványban is javarészt, de éppen ezért az egész valós ás reális benyomást keltett, elhittem hogy ez így történik
    + grafika gyönyörű, egészen döbbenetes amit kihoztak még erre a konzolra. Lehet hogy subHD, de nincs, nagyon minimal a rece, a képélesség parádés az effektek pedig az egyik legjobbak. Fények terén nagyon komoly. ( ami szépséghiba látható az a karakterek ( amik szépek ), csak hogy ez csak Unreal 2.5, ami egy régebbi verzió mint ami pl a GeoW-ok alatt ment az utóbbi két részben )
    + opcionálisan ölés nélküli / lopakodás és akció, ahogy akarod. 3 féle képpen végig lehet játszani és semmiben nem akadályoztat vagy kényszerít. Ez is a fejlesztőket dícséri.
    + nagyon jó pályadesing, jól alkalmazott platform elemekkel, szintekkel, zugokkal. Segít a lopakodásban, de meg kell dolgozni érte, és hála isten nem villognak a platform elemek... sokat lehet mászni kúszni és ez jó.
    + gameplay rettentő változatos, nem lövöm le a poént, de olyan részek és megoldások voltak amikre nem gondoltam volna, hogy ilyet láthatók egy TPS játékba + volt 1-2 áncsártides jelenet, volt 1-2 minigame, volt 1-2 mission impossible feeling, de persze a java az lopakodás nyugiba, taktikázva lassan megfontolva. Volt pár nappali pálya, de a lényeg az a sötétbe történt, viszont annyira azért nem volt sötét, hogy csak éjjelátóval lehetett menni. Az csak egy opcionális plusz volt, ha tényleg nem lehetett látni, de számomra sokat rombolt volna az élményen, ha órákon át zöld képet kellett volna bámulni, ráadásul a sötét pályákon egészen parádés a látvány, a fények árnyékok stb...
    + rengeteg feleszerelés, ruha, amit a 3 féle mód egyikáhez lehet igazítani ( nekem lopakodós volt minden, így 1 golyó legyilkolt még a végén is... )
    + kellemes AI. Messze nem tökéletes, de élvezetes ellene játszani. Külön poén ahogy sziszegünk neki és odajönnek keresnek, de ez sem mindig jön be, mert valamelyik egyből alertezik.
    + a föhadiszállás a Paladin és hogy lehetett ott járkálni, beszélgetni a küldik közt
    + a "csapattársak" adnak mellékküldiket is
    + üsstek, de nekem tetszett ez a Sam is + a többi karakter is szerethető volt, mindenki elég teret kapott, jó kis team volt
    + BOSS harc is jó volt

    - optimalizációs bakik, főleg az elején + átvezetők frémje lehetne jobb
    - AI bakik, nem hiányoltam, de nyilván dobott volna rajta a zajszint figyelése, mert éppen ezért halk ölésnél is képes visítani az áldozat, amit persze nem hall meg senki + persze vakok olykor + meg hülyék is
    - kutyát ölni miért kellett? ( nem kellett, de leszopattak mindig, muszáj volt ) :( meg lettem volna nélkülük, volt amúgy is más szopatógép helyettük/mellettük

    Voltak részek bőven ahol beszálltam a szopórulettbe, de max aludtam rá és sikerült megoldani:) hosszú volt visszagondolva, bőven 15 vagy több óra, bár nem siettem, nézelődtem, taktikáztam.

    9/10, a legjobb lopakodós-akció élményem

  • Muttley
    #140849
  • Muttley
    #140848
    király lesz :)
  • arty
    #140847
    +1, a 60on én is meglepődtem! (bár utólag annyira mégse, a sacred2 is nagyot alkotott, hiszen kb az egyetlen komolyabb 1080p játék boxon)
  • Totti5
    #140846
    Van ám Diablo 3 demó is.

    Ami számomra megdöbbentő volt olvasni, hogy 60 fps.

    Kíváncsi vagyok rá.
  • bluesfool
    #140845
    Itt le tudod tölteni a fifa 2014 demot , és feltudod másolni pendrive-val
    http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/demos/12958-fifa-14-xbox-360-demo-download.html
  • bluesfool
    #140844
    Annnyit kérdeznék , hogy a rewards programnál van egy olyan refer my friends és azért kapok 1000 kreditet . Most az pontosan hogy működik ? Felveszek a barát listára egy olyan embert aki gold tagsággal rendelkezik vagy mást kell csinálni mert akkor abból is össze lehet szedni a krediteket .
  • arty
    #140843
    xbox.com megint mutat ms pontokat!

    még ekkora szart, mint amit az utóbbi időben művelnek a konvertálással, őrület....
  • Macccy
    #140842
    Az jó, most beszélgetek éppen az amcsi Microsoft Supportos csajjal (?) és ő mondja, hogy báázzzeee a HU accountomon meg is fogom kapni rendesen a Forintba váltott kreditet! Szóval fasza ez gyerekek!

    Most próbálom kiszedni belőle, hogy ez az 'őslakos' magyar szittya bodri profilosoknak is működik e, vagy csak a vándoroknak ...
  • TaRka0107
    #140841
    óóóó bazdki, GOLD kell fifa 14 demo-hoz. Faszom ki van má.
  • Macccy
    #140840
    Vazze ... Akkoris becsületesen úton maradok ... AAhhh
  • szega96
    #140839