176613
banner
  • Rage47
    #140918
    én majd akkor, ha lesz egy pakkban a kieggel
    amúgy sztem is jobb, mint PC-n, kár, hogy ott megvettem :/
  • Macccy
    #140917
    Ez fasza fícsör szerintem!
    Ha nincs kéznél a telefonom hogy gájdoljak vagy valami segédletet basszak a yátyúbról, akkor ez nagyon jól fog jönni kilépés nélkül! Esetleges TV szolgáltatás vagy valami esetén szintén, hogy nem kell átkapcsoljam magát a tevét

    Dark: Ettől ez még messze nem PC, ahogy a telefonom sem PC és nem kevésbé telefon attól, hogy faszán ki-be lépek appok között akár hívás közben is
  • DarkSector
    #140916
    Igen jó szerencsés, engem annyira még nem izgat fel, bármennyire álszent dumának tűnhet, mert nincs játék amire még irigy tudnék lenni.
  • DarkSector
    #140915
    EGYETÉRTEK nagy betűkkel, nem pc-t akarok venni hanem konzolt fuckyou. :( /faszt beszélek itt, pc-n is 1-1.3Gb csak a rendszer.
    Mármint nem te fuckyou, hanem aki ezt kitalálta...
  • DarkSector
    #140914
    ettű féltem. :D
  • Harlekin
    #140913
    Speciel Én arra gondolok,hogy már van olyan szerencsés akinél "otthon" figyel az xbox one és játszhat!
  • arty
    #140912
    van elkülönítve cpu/gpu/ram erőforrás, ha lehet hinni a pletykáknak

    és én nem örülök ennek :D konzolon szeretem, hogy nem tudok elváltani és mást csinálni, pl itt forumozni játék helyett.... :D
  • Renjike
    #140911
    8 gigából 3 giga rendszer memória szóval igen van elkülönítve :D (vagy csak 2?? az biztos hogy a PS4nél 3,5 van rendszernek fenntartva és abból 1 az rugalmas memória)
  • DarkSector
    #140910
    Jah az is, az a windowed-fullscreen. :)
    Érdekes pc-n 120 éve funkció, itt meg furcsa ilyet látni, hogy a háttérbe reccenésmentesen meg megy a menü, meg szinte bármit csinálhatsz. :)
    Mondjuk nemtudom erre el van-e különítve hardver, vagy a játék előle veszi el.
  • Renjike
    #140909
    inkább mint az alt+enter akkor teszi le teljes képernyőről.
  • DarkSector
    #140908
    Bazd levitte kicsibe a játékot, mint pc-n az ALT+TAB. :D
  • Harlekin
    #140907
    ez 1 szar...

    akkor így
    xbox one leaked
  • arty
    #140906
    pont akartam írni a sonicocat hasonló példának, amikor irtad h nehéz az irányítás, de megtetted :D

    (egyébként rayman után eleve csak 60fps játékot szabad nézni, mert megszokod a kést a vajban, utána még a blurozott 30 is szaggatás (pl: horizon, amit egyébként teljesen elviselek h 30as - csak nem a rayman után :D )

  • Harlekin
    #140905
    Szerintetek?

  • Totti5
    #140904
    Irányításra mechanikára gondoltam, ami a Raymanban minden frémjében ( nem szeretem ezt használni, mert a sznobság csúcsa ennek a túlvilági magasztos megszakértése ) de itt talán egy kicsit helytálló, a végletekig polírozott és tökéletes desing és játékmenet miatt.

    Miki egér megvolt. Kellemes maga a játék, de ez a 30 frém vagy akörnyéke ( lehet a rayman után, de ez fix 30nak sem tünt )játszhatatlanná teszi, rendere midnennek a mellé ugráltam... szép, jók az animációk, de miért nem 60 fps??? fail mint a Sonic játékok mostanában.


    PES 2014 demo is van
    Animációk egész jók, a 360 fokos irányítás amit nagy fogcsikorgatva de sikerült lemásolni az EAtól máris óriásit dobott az irányításon. Átvezetőkbe nagyon gyatra a frém, nem is olyan szép, zizi nagyon + minden képváltásnál megáll 1-2 secre. Mivel nincs impact engine és fizika Fifához képest vicces mennyire buta amikor a karakterek kontektolnak. Csúszkálnak, idétlenül ütköznek, nem esik el, pedig balettozik már stb... peedig az animációk tényleg igényesek, csak ehhez fizika is kellene lassan. A menü botrányos. EGÉR mutatóval az élen, és valami tucc tucc zenével. Másolják már le a 4 évvel ezelőtti Fifa menüt, az is 100szor jobb. Azt nem is merem mondani, hogy a idei Fifa menüje megint szintet lépett, és baromi jó lett.
  • Tatyla
    #140903
    na leszedtem a dio3-at az amerikai accommal hárm részletben mert mindig újra kellett confirmozni a paymentet és így lecsorgott pedig nincs is goldom ott se :D
    ez a játék eskű jobb mint pc-n hihetetlen ahogy átrakták gamepadra az egészet kicsit lejjebb megy az ára azonnal megveszem
  • Tinman #140902
    Látatlanba mondom, hogy kiválóan, ugyanis mind a 2 játék gépigénye kb. 5 évvel ezelőtti szint.
  • Totti5
    #140901
    Na végre, kijött a Miki egér és a Dagobert bácsi is XBLAra. Kíváncsi leszek hogy a tökéletes Rayman mellett ezek hogy muzsikálnak.
  • xxdani
    #140900
    Lemaradtál ezek szerint
  • Tinman #140899
    Flashback, Bloodforge és a többi sem megy.
  • xxdani
    #140898
    írtuk Injustice-val kapcsolatban is, hogy valószínűleg, ezt a hibát kijavították a reggel folyamán. Sokunknak sikerült.
  • Tinman #140897
    Próbáltam nem működik. Ráadásul a korábbi verzióval még le is vett ~300 Ft-ot a kártyáról.

    Most ezt írja arra amit írtál:

    Sorry, there's a problem with he Xbox service. Try again later. For help with this problem, got to www.xbox.com/errorhelp.

    Status code: 80153003
  • xxdani
    #140896
    Azért tettem be, mert kipróbáltam és működik. Lejött. Egy dolgot felejtettem le.
    Alright since my inbox is getting flooded, I will give my version of the instructions.

    1. Make an account on your console, it doesn't matter what region it is, because Morocco isn't on the selection. You want to make the account on the console because it only asks for first name, birth date, email, password, and a secret question.
    2. Migrate the account with this page https://live.xbox.com/AccountMigration - you're going to be asked to verify your account with the email you supplied. This is why all of my fake accounts use my legitimate gmail account with the period trick.
    3. Sign back on the console. If you get hit with the verification, either do it, or sign out and sign back in until it quits bugging you.
    4. The Moroccan dashboard SUCKS. Go to the 'jeux' tab, go to 'Mes jeux', go to the Game Details of one of your games (I used Diablo III demo).
    5. From the overview screen of the game you selected, press Y to search. Type in the game you want to download.
  • DarkSector
    #140895
    Igen 2-4 hete hallottam, új karakterekkel, HD felbontás.
  • Totti5
    #140894
    Soul Calibur: Lost Swords F2P ( xboxosokat nem érinti, mert PS3 ex, csak az irány... )

    Mi folyik itt? remélem csak kiadnak pár szó szerint kópiát, az előző részekből kicsi újítással ezzel a száni rendszerrel, aztán nextgenre jól elfelejtik ezt a F2P megint 7 évig.
  • Tinman #140893
    Kamu.

    Hogy adod meg a fizetési adatokat? Mindenképpen kér valami bankkártyát.

    Ilyeneket minek tesztek be, ha nem megy?

    Látszik, hogy egy csomó játék ingyenes náluk, de megvenni itthon nem tudod, mert valami fizetési módot mindenképpen kér.
  • Totti5
    #140892
    Már megbeszéltük hogy ez a lista nem fedi a valóságot. Avatar sokkal több pénz mint a GTA5. Ott kihagyták a reklámot, amit filmeknél nem szoktak mondani, csak az elkészítés összegét. Így az Avatar ( is ) valójában 100 millával többe került. Na nem mintha ne lenne mindegy ilyen magasságokban:)) brutális pénzek.
  • szega96
    #140891
    Király lesz ez :D

    több mint 500 küldetés, köztük solo és több emberes feladatok
    a GTA 5 után játszódik
    a karakterünk átvezető videókat kap, amint más karakterekkel interakcióba lépünk
    létrehozhatunk női karaktereket
    lesz rablás, bankrablás, páncélozott autó eltérítése, versenyek, tenisz, golf, bázis ugrás stb.
    ha jóba vagyunk a biciklis bandákkal, küldetések közben segítségünkre jönnek
    lesz a bandáknak fejlettségi szintje és nekünk is
    fejlődhetünk = új képességek
    a banda vezér dönti el hogy ki tartja meg az elrabolt pénzt
    mások megölhetnek és elvehetik a pénzüket, ezért ajánlatos küldetés után egyből egy bank automatához rohannunk
    ha kirabolnak vérdíjat tűzhetünk az elkövető fejére
    meghívhatjuk saját házunkba barátainkat, akikkel tévézhetünk, sztriptíz táncosokat hívhatunk stb.
    és még sok más...
  • Tatyla
    #140890
    addig eljutottam hogy sikerült leformázni meg feltettem a horizon programot de nem akarja a demot be injectálni :)
  • bluesfool
    #140889
    Itt a diablo 3 demo : http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/demos/12963-diablo-iii-demo-download.html

    Pendriveot formázd le az xbox-al , majd töltsd a le a horizon programot amivel felmásolod a a demót a pendrivra.
  • Macccy
    #140888
    Nem hiszem eeeeeel!!! A GTA3 óta dédelgetett ... ilyen kis zsepikre meg szalvétákra ráírt mission ötletek ... gondold el ... ááááááhhhh!
    Meg elképzelem, a Rockstarnál így a klotyóban a csempére is ötletek vannak írva ...

    GOTY
  • Waczkor
    #140887
    GTA Online detailed, has over 500 missions, ideas for it in the works since GTA 3.

    GTA Online Detailed


    Na kijön a cucc,két hétig ismerkedik vele mindenki aztán érkezik egy újabb durvulás.
  • Tatyla
    #140886
    nincs goldom de kipróbálnám a diablo 3 demot,le lehet valahonnan szedni és hogy működik ez a pendrive-os dolog?
  • xxdani
    #140885
    Nem tudom, hogy még működnek-e. Lehet azt is javították, de nagyobb az esély rá , hogy még mennek azok.
  • TaRka0107
    #140884
    Jó lett horizonnal, köszi mindenkinek!:D
  • bluesfool
    #140883
    Akkor sajnos javitották
  • xxdani
    #140882
    Jaja, ugye ahogy írják is, hogy látom hogy 30%al olcsóbb , átjelentkezek. Rányomok látom, hogy free, amikor meg elfogadnám hibakóddal kitesz. Ezek szerint befoltozták a rést
  • Myselor
    #140881
    ezek működnek még?
  • bluesfool
    #140880
    De ugye a hirdetésen keresztül próbáltad letölteni ?
  • bluesfool
    #140879
    Nem vagy béna , másnál is hiba kódot ir ki