176613
banner
  • Macccy
    #140963
    Na jó, akkor addig leírom röviden, mert szerintem közérdekű:

    MINDENKI GONDOLJA MEG MIELŐTT MIGRÁLJA A FŐ PROFILJÁT (értem ez alatt, ami fontos profil) MERT VANNAK TARTALMAK AMIK NEM CSAK HOGY NEM ELÉRHETŐK MÁSIK RÉGIÓBAN, DE VÉGLEG EL IS VESZÍTHETTEK NÉHÁNY ILYEN LICENSZT

    (MS supporttal folytatott beszélgetésből itt tartok)
  • Tinman #140962
    Bizonyos mennyiségű karakter után nem jeleníti meg a hsz-t
  • Macccy
    #140961
    ajjaajj ... de neked is szar ??? akkor lehet most az egész meg fog jelenni háromszor ?
  • Tinman #140959
    SZÁRAZON!!!!
  • Macccy
    #140955
    (megbaszom ezt az SG fórumot ...)
  • Macccy
    #140953
    Nekem az a játék még tavaly (akkor adtam el az GTA:EFLC-t) is hozott frankó élményeket, hiába 2009 -es mára már az alap. Ráadásul PC -re 0day megvettem. Na most ez jön
  • Totti5
    #140952
    Pontosan + a brutál fizika.
  • szega96
    #140951
    Közben találtam nem offscreen cumókat is, már televan youtube...
  • szega96
    #140950
  • Waczkor
    #140949
    Na akkor estére lesz is pár értékelés az itteniek közül:)

    Nekem kedden hozzák amazonról remélhetőleg,ha nem akkor én magam leszek Trevor.
  • TaRka0107
    #140948
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Grand.Theft.Auto.V.XBOX360-QUACK
  • xxdani
    #140947
    Valaki belinkelné a képet, ahol azt mutatják be, hogy kell szétszedni az eredeti AV kábel burkolatát?
  • Tinman #140946
    Mondjuk vehetnél minőségi pent és akkor nem szívnál velük. Corsair pl.
  • DarkSector
    #140945
    Srácok szereztem egy ilyen 16GB-os pendrive-ot.
    Eddig 3 Pendrive-omból 2-nél azt írta a Live hogy adatvesztés előfordulhat, elő is fordult.

    Namár most Használ valaki ilyen USB kulcsot?

    Ez is megbízhatatlan?
    Írási sebesség 3.5MB, elég gáz. :D
  • arty
    #140944
    azokbol a videokbol kb semmit nem lehet megállapítani

    és de: a gta4 2008-ban állejtően nézett ki
  • Waczkor
    #140943
    Hát a IV sehogy se nézett jól ki:)
  • TDC Geronimo
    #140942
    offscreen videókon minden jobban néz ki.
  • Waczkor
    #140941
    Elég jónak néz ki a gta grafja a vidiken amiket a srác tol ki instagramon,bár nem mintha az lenne a lényeg de elég élesnek néz ki
  • Harlekin
    #140940
    Ez nem erről szól,hanem szimplán a dicsekvésről.Le szarja,hogy mit és hogyan látsz elég ha a lényeget,hogy Ő már játszik...
  • arty
    #140939
    nem akar :) megnéznél egy 10 perces videot, megtudnál mindent, leszarnád megjelenésig.
  • TDC Geronimo
    #140938
    De miért alap? Nem tud szemből normális felvételt csinálni? :D

    Ha fake lenne akkor megértem a fos minőséget meg kameraállást, de ez nem fake.
  • Totti5
    #140937
    líknél alapvetés a moslék minőség

    Felesleges ezeket linkelni...
  • DarkSector
    #140936
    zóltam a srácnak, legközelebb vesz egy HD 1080p-s kamerát, hogy lásd rendesen a felvett gameplay-t, vagy pc-be egy Capture Card-ot.
  • TDC Geronimo
    #140935
    Ettől az egy sráctól van fent leak mindenhol, de azt nem értem, hogy lehet 2013ban ilyen okádék minőségben leakelni. Telefonok már fényévekkel jobb minőségben vesznek fel, mint ez.
  • istvan65
    #140934
    Nem tudja valaki a problémàra a megoldàst amit a 140854-es hozzàszólàsnàl írtam???!!!
  • TaRka0107
    #140933
  • Totti5
    #140932
    DuckTales Remastered

    Erről van szó. Olyan szép mint a Rayman, 60 fps. Frankó az irányítás. 10 perces a demó, de állandóan a falról akartam kapaszkodni, visszaugrani:))) ebben nem lehet ilyeneket. Érdekes hogy a grafika modern gyönyör, a karakterek szépen animált és rajzol 2D, a háttér pedig 3D egyveleg. Az effektek zenék pedig retró 8 bites ujrakomponált, term. gyönyörűen szólnak, de fura szokni kell, de ez is tetszik.

    Mivel drága de rövid játék majd leárazáskor, de ez mindenkép kell.

    Na ezt oda lehet tenni a Rayman mellé. Így kell ezt csinálni. 1200 forintért jöhet.
  • DarkSector
    #140931
    Te már összevontad a 2 témát. :D

    Én arra értettem hogy a PC-n van hogy a háttérben az "op/rendszer" elszív x gigabájtokat, ráadásul itt többet!
  • arty
    #140930


    embertelen! és ez egy sandboxban! mit fog tudni egy csőlövölde, 4 év mulva?!

    (ahogy a szél lobogtatja a növényzetet - hihetetlen durva!!)
  • arty
    #140929
    az átkapcsolod a tévét a kontrollerrel mennyivel bonyolultabb, mint az átkapcsolod a tévét a tévé távirányitojával? ;)

    ez utobbi ráadásul ITTHON is fog menni, míg az előbbi NEM :D
  • Totti5
    #140928
    Hello nextgen!



    Mi lesz itt pár év múlva???
  • TaRka0107
    #140927
    Értem, tehát kötelező 2dvd akkor a futtatáshoz.
  • szega96
    #140926
    LoL
  • Tatyla
    #140925
    olcsón vennék akár sajtós dio3-at xbox-ra ha volna valakinek :D
  • Seth
    #140924
    A Rockstar hivatalos közleményben írta, már jó régen
    Az 1. lemez kötelező install lesz , ami ~8GB. A 2. lemez pedig a play disc, ez már opcionális,hogy installáljuk vagy sem. Lemezt nem kell cserélgetni
  • vg
    #140923
    Honnan tudod? A véletlen kiszivárgott ps3 predownload 18 giga volt.
  • TaRka0107
    #140922
    GTA V 2DVD-s lesz. Valaki tudja, hogy van megoldva? 1. singleplayer, 2. multiplayer?
  • Waczkor
    #140921
    Nem segítettél apa....:D

    Az mi az a havas rész?Ez nekem eddig kimaradt
  • xxdani
    #140920
    Valahol találtam egy link-et ahol össze volt gyűjtve egybe, hogy pesten hol, mennyiért, hány óráig lehet majd kapni. Nincs meg valakinek? Mintha láttam volna egy helyet ahol előrendelés nélkül is ugyan azok járnak mint az előrendelőknek. (DLC stb) .
  • xxdani
    #140919
    Néhány rövid gameplay, hogy ki lehessen bírni 17.-éig :)