176613
banner
  • Tatyla
    #141215
    my games - search games -és töltés
  • Macccy
    #141214
    Majdnem pont 1 évvel ezelőtt te és Moby azt mondtátok a HALO 4-re hogy átértékelődik azzal a jó játék fogalma, vagy ilyesmit. Nekem nagy kedvencem az máig, de most ez a GTA úgy látom meg fogja ütni azt amit a 343 csinált. Ez a videó is befosás amit Totti mutatott.

    Totti, teljes intro is fennvan? Yautubén??
  • DarkSector
    #141213
    Ez a baj eddig is ezt használtam. :D
  • Harlekin
    #141212
    Akkor most boldogság van?
  • Rage47
    #141211
    omán accounttal nincs is xbox live, nem lehet semmit tölteni, azt irja
  • Totti5
    #141210
  • Totti5
    #141209
    Zenés szösszenet van az elején, az 8 perc és fent van.

    Amúgy nyugalom, nagyon jó minden:) az autó fizika is!!!

    A sportautó az tapad azt lehet csapatni.
    A izomautó az farol, pörög, driftel.

    Rendben van ez. Itt megvannak az adott típusu autók jellemzői, ami a 4ben nem volt, ott minden hajó effektus volt. Itt nem. Egy Audi R8 ( még a logo is hasonlít:) ) merev, feszes, 4 kerék meghajtás eszi az utat. Nagyon jók a hangok. A Ferrari utánzaté kimagaslóan dúrva lett, meg a kipufogó effektek is a tűzcsóva s a hangja!

    De ha egy mustangba ülünk át ott már teljesen más minden. Egy terepjáróval pedig rendesen végig lehet pattogni és esni kelni a susnyásba, s ott tökéletesen látszik hogy megvan ugyan az a fizika, csak bizonyos autóknál látványos a nagy felfüggesztés mozgás és pattogás miatt és ott kijön ez az érzés. A sportautókat meg kell szokni, hogy érzékenyebbek, jobban tapadnak. Nagyon fun.

    Lassan összejön az anyag, aztán felteszek pár jelentet.

    Grafiak az brutális, egészen elképesztő.
  • Harlekin
    #141208
    Most végeztem splinter cellel.Tényleg azt kell mondjam végeztem,mert nincs lelkierőm vele többet játszani.Annyira 2ős érzésem van vele kapcsolatba,hogy az hihetetlen.Néha elkap a hév és nagyon jónak tartom aztán előjön egy irányításból adódó faszság ami totál elveszi a kedvem tőle gyűlölöm ezt az 1 nyomorult gombra rakott 1000 funkciót. Számtalanszor volt az,hogy kiütöttem az őrt és menekülni kellene de az istenverte nem felugrik kapaszkodni hanem a fegyvert veszi fel.Meg becsúszok a csőhöz ki is írja hogy felmászás megnyomom az At és semmi ácsorog majd miután odafordulok kegyesen megteszi.A leginkább zavaró az amikor konkrétan rajta a célkereszt a következő fedezékbe vonuláson,de istenér se veszi be nem adja majd miután addig addig mozgatom,hogy rááll és nyomom az A-t ritig mégis másik oldalra másik irányba megy vagy átugorja a fedezéket.Előzőt szénné játszottam élveztem mint az állat meg is lett az 1000 GS.De ezt képtelen vagyok teljes mértékben élvezni.
  • Botond #141207
    Ez igaz, de a lentebb írt problémáidra ez is megoldás.
  • DarkSector
    #141206
    Oks, csak nem olyan egy app mint google chrome-ozni telon. :D
  • Ricsi234
    #141205
    Hy..AC3 még van valahol ingyen?..meg ilyen sportos játékokat keresek ingyen:DD Ha van valami küldjön már pü-t, plz..nem mindig vagyok itthon így azt észreveszem mindig:) thenksz
  • Botond #141204
    Böngésző? Én azzal szoktam vásárolni.
  • Macccy
    #141203
    Ááááááááááááááááááááá!!! Han-gu-lat! Gé-Té-Aá!!!
    Felteszed az introt!? Please! Az úgyse spoiler igazán! ....
  • DarkSector
    #141202
    Egen, csak jó lenne ezt tudni hogy onnan is akár, mikor bugos a weboldal vagy úgy dolgozom hogy nem jutok el odáig. stb.
    Volt már erre példa.
  • davidka003
    #141201
    Minek? Nap végén megveszed PC-ről és kész.
    Sose pár órás akciók vannak.
  • DarkSector
    #141200
    Ugye skacok nem létezik még véletlenül sem olyan app teloa hogy ha van akció, akkor azon kerezstül lehessen barangolni és vásárolni az Xbox Store-ban?
  • davidka003
    #141199
    Igen. De először le kell tölteni oman account-tal.
  • TaRka0107
    #141198
    Omán accountot csinálok, és ott van ez a sok ingyen játék, aztán a saját accountba is el tudom indítani ezeket?
  • davidka003
    #141197
    Omán account.
  • TaRka0107
    #141196
    Most hogy van ez a sok ingyen játék? Ausztrál account kell?
  • davidka003
    #141195
  • davidka003
    #141194
    Nekem is tetszik.
    ------
    Injustice-t tovább játszottam. Alakul. Jó, hogy a környezet felhasználható az ellenfél ellen.
  • Tinman #141193
    Tetszik! Kell!
  • Tyrant01
    #141192
    végre egy körökre osztott harcrendszerű játék
  • Moby
    #141191
    Csodás!
  • Totti5
    #141190
    Ez tetszett.
  • DarkSector
    #141189
    Én amúgy főleg technikai szempontból értettem , játékmehanikailag a Prince of Persia is jobb volt ezektől a 2 régi játéktól. :D
  • Harlekin
    #141188
    Ja ja nem is értem miért nem tudták ezt megcsinálni eddig az összes több lemezes játéknál...Végez az első lemezzel kéri egyből a másodikat arról is rak fel valamit és indul a game soha többet nincs szükség az elsőre a másodikat felrakod a szokott módon és marad is a boxba.
  • Totti5
    #141187
    Tegnap dolgoztam és szüret is volt, így későn estem haza. Már települ. Hamarosan.

    Közérdekű: aki telepíti ajátékot majd kedden és nem találja a dashnon jól megszokott install csempét, az ne essen kétségbe. El kell indítani a lemezet és onnan települ fel autómatikusan.
  • davidka003
    #141186
    Mortal Kombat nagy kedvenc. Annak az "utódja". És teljesen visszalépés.
    Sztori azért érdekel. Végig fogom nyomni.
    Warezosként mindent végigtolva nyilván ez egy tök normál vállalható játék lenne de én csak jó játékokat veszek és játszok és nem üti meg a szintet.

    Ingyen nem rossz végülis de szomorú lennék ha 12k-t adtam volna érte.
  • Macccy
    #141185
    GTA 5 hd gameplay videó? Hogy állsz fater? :D
  • Tinman #141184
    Az a baj, hogy olyan játékokkal játszik zömmel, amelyeknél magas a léc. Utána egy 5-6-7/10-es játékra nyilván fanyalog. Emberi dolog.

    Nekem ezekkel az ingyen cuccokkal kapcsolatban SEMMI elvárásom nincs. Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget és ki fogom őket próbálni, sőt nagy részüket 100%, hogy le is tolom.
  • vg
    #141183
    Neked minden szar.
  • davidka003
    #141182
    Injustice ingyen megérte. Pénzt nem adnék érte. Hajnalban letöltötte a box, most megnéztem.
    Sokkalta gagyibb, mint a Mortal Kombat. Grafika is, kombók is. AI is szarabb.
    Én már videók alapján is mondtam anno, hogy ez szarabb lesz. És tényleg az lett.
  • Totti5
    #141181
    Hát ezaz. Nem 1:1. A főszereplő beszél, átvezető videók, a lövöldözés teret kapott 360 fokba, fejleszthetőségek stb... sok új dolog van benne, ami jó nincs is ezzel gond, de az animációk, az irányítás a Shadow Comlex bokájáig sem érnek fel:(

    Ettől még frankó volt a demó, hamarosan sorra kerül, csak lehetetett volna sokkal jobb is. Sajnos ez a fejlesztők tehetségtelenségét mutatja megint hisz a VectorCell követte el az Amy című förmedvényt is. Ahhoz képest ez a játékuk hatalmas fejlődés, ezt meg kell jegyezni, de ha ezt a Chair Entertainment csinálja meg akkor nem 50%on állna metán hanem 90en, ebben biztos vagyok.
  • Tinman #141179
    Attól, hogy HD a graf, ez még "az" a Flashback, elvégre játékmechanika 1:1 u.a., mint régen... ergo a Shadow Complex bármennyire is kiváló cím, akkor is csak 1 sok platform közül, mely az Another World és a Flashback után született.
  • Totti5
    #141178
    Nyilvánvalóan a remékról van szó, nem az eredetiről.
  • DarkSector
    #141177
    Nálam 2 arcade játék szerepel 9.99/10-es címszó alatt:

    Shadow Complex
    Lara Croft GoL.

    Maga nemében a Limbo még pályázik egy bronzéremre, de a játék sokkalta egyszerűbb, más kategória.
  • DarkSector
    #141176
    Igen igyen. :D
  • DarkSector
    #141175
    Nemtuom, nekem a Shadow baromira tetszett. Cool.

    Ebbe csak belenéztem, de technikai megoldásokban nem tudom más játékhoz hasonlítani.