176613
banner
  • DarkSector
    #141255
    Hát nem egyszerű sajna ez tény, én sem nézegetem a listát soha, mert sokáig tart letekerni az aljára. :DDDDD
  • DarkSector
    #141254
    Én egy ex konzolos vagyok, akiből ex pc-s lett és végül mind2-ő. :D
  • arty
    #141253
    ma nyomtam egy félórát a BO2 multit a kontival. sajna sok a prógémer, minden kört utolsóként zártam.
  • arty
    #141252
    Mert nem AKAROD megszokni.

    üdv,
    egy ex-pécés, aki iszonyat sok év után mamár pécén is kontrollerrel tol kb mindent
  • Harlekin
    #141251
    Te félre értesz!!!
    Akkor fogod fikázni amikor mellé nyúlsz a vásárlásnál és 2 hét után beszarik!!! ettől akartalak a hszemel megóvni.
    Én CS múltal kezdtem a boxozást ezért sose tudtam megszokni az fps-t kontrolerel minden más tökéletesen megy a banánnal csak az fps nem ezért is HASZNÁLOK EGERET ÉS BILLENTYŰZETET AZ XBOXHOZ.Tehát nyugodtan tekintsed az Én hszemet semmisnek,ha már így betaláltalak szerinted!

    Ui:BOX 360+XFPS+SJF+keyboard+MX 518!
    Jah és heggesztett+betonozott 120 gigás hdd!
    EZ A NYERŐ KOMBÓ!! :-P:-P:-P
  • arty
    #141250
    1900at megért volna (800pont), 2500at utólag már kissé sokallom :)
  • DarkSector
    #141249
    Jó nincs ezzel semmi baj, nem számít, egyéni dolgod mit szeretsz inkább, csak mondom hogy Konzolt venni, és TPS-t játszani úgy hogy veszel egy FPS adaptert, kicsit enyhén szokatlan. :D

    De te tudod. :D

    Hogy érezd az iróniát, ez olyan minhogy pc-n egy cod-hoz vennél egy 8-10 ezres adaptert, hogy tudj játszani kontrollerrel. :D
  • Mr_no_NaMe
    #141248
    Tényleg nem akarok itt spartacust játszani, pc vs box parasztlázadás kezdeni, isten őrizzen. A kontroller az ősellenségem, ennyi az egész. SOHA nem fogom tudni megszokni. És ez biztos.
    Kiskoromban széttörtem a ps1-em kontrollerét mert Buzz Lightyearral leestem a kertben a fa legtetejéről :D
  • arty
    #141247
    ne vegyél 3ledest, mert esélyesen olyat sóznak rád, ami max 1 hétre javithato, aztán megint meghal....

    10-15ezerért nem lesz géped (használható legalábbis), akkor inkább felejtsd is el :/
  • DarkSector
    #141246
    Nekem nem volt játék még ami boxon szaggatott.
    1-2 játék létezik ami talán leesik az fps 30-ról 20-felé, de az inkább single játékokban, de szaggatni játékot konzolon nem láttam még.

    Vicces is lenne, hiszen pont az a lényege a konzolnak hogy optimalizált játékok vannak rá.
  • DarkSector
    #141245
    RDR - GTA5-nél is lehet HS-okat osztani ettől még, egy FPS-nél más a helyzet, de azoknál sem vészes, játszottam pár fps-el.

    De ha alapon óckodsz a kontrolletől akkor vagy vegyél egy adapter-t, vagy hagyd inkább.
  • Mr_no_NaMe
    #141244
    Engem csak az érdekel, hogy ne szaggassanak rajta a játékok (pl GTA5)
  • arty
    #141243
    Egyrészt örülök, hogy jó a fizika. Másrészt meg nem, mert így nehéz lesz várni, mire meglesz ........... HA tudok várni .... :D
  • Mr_no_NaMe
    #141242
    Tudtam, hogy be fog találni egy hozzád hasonló ember de nem veszed el a kedvemet:D
    Nem fikázom a boxot, mert ha hosszú évek alatt is de elismertem, hogy jó.

    Egyszerűen csak nincs kedvem az analóg karral baszakodni, mert hozzászoktam a hedsatokhoz 8 év cs után. Kell box mert jó, finom, kellemes, és sajnos egyelőre csak ezen van RDR és GTA5...na meg asszonnyal tudnánk UFCzni :D

    De ezekszerint akkor az összes box hardvere ugyan az, és macerás rá az egér+bill. Valahogy tényleg szerzek egyet.
  • DarkSector
    #141241
    Pc-be tudsz egyből dugni. Ide nem
    Ha bedugod, csak a billentyűzet jó, az is csak menüben írásra.
    Játékszoftver nem kezeli.

    Akkor nem vészes ha télleg csak 3 led a baja, és megbizol abbban aki neked eladja, de ha mellette más baja is van? Amit akkor nem látsz?
    Vagyis nem tanácsoljuk, és általában ami 3ledes az régi, míg ha újat veszel Slim-et vennél, ami nem mind1.
  • Harlekin
    #141240
    Hogyne lenne 5 éve használok egeret+billentyűzetet az xboxhoz FPS gamákkal!!!
  • Mr_no_NaMe
    #141239
    Tehát akkor olyan nem létezik, hogy bedugom a pcs usbs egeret+billentyűzetet a boxba, és működik?

    Sajna nincs 30 ropim egy gépre :/ Haverom 10ért újított egy 3led hibásat, elvitte szervízbe és tökéletesen működik. Vele már nem tudok beszélni mert külföldön van. Azt hittem, hogy 3led hiba az nem vészes :/
  • DarkSector
    #141238
    Van BILL+EGÉR adapter, csak éppen drága, és nem nagyon használják, akik konzolon játszanak, tudják kezelni a kontrollert.
    Amúgyis döbbenet hogy a készülék inkább FPS játékok miatt jó, erre az RDR meg GT5 miatt venni, amik sokkalta jobbak kontrollerrel, hát PÉNZKIDOBÁS.
  • Harlekin
    #141237
    A leírtak szerinti NEM ismétlem NEM kell neked box!!!Eszedbe ne jusson venni.Amit és ahogy Te szeretnéd abból csak keserűség és bánat lesz és plusz 1 ember aki a PC-s fórumokon fikázza az xboxot.
    Hidd el mindenkinek sokkal jobb lesz,ha így ahogy Te szeretnél magadnak boxot leteszel róla!!!Semmi cinizmus nincs a HSZembe csak 1 nagyon jó tanács.
  • arty
    #141236
    már lehet :) (hozzáadod a kártyát, ország ugye befagyva UK-ra és ... megy! csak mi értelme, ha pontkártyával 300-310ft-ért kapsz egy fontnyi összeget, míg bankkártyával 355ért?)
  • bluesfool
    #141235
    Szia ,
    Tudtommal csak alaplap tipusa más , a régebbi fajtáknál gyakori volt a 3 ledes hiba. A legutóbbi alaplap tipusa Jasper , annál korábbi a Falcon. Vannak még a slim gépek , de ha jól azoknak csak a méretük kisebb és jobb a hűtésük. Egér , billentyűzet kombóról nem hallottam , olyan van hogy a kontrollerhez van egy chat pad.
  • DarkSector
    #141234
    Ja. De közbe ahogy néztem a játékot, végülis megéri az árát. Meg persze nem lehetett tudni hogy ez lesz majd. :)
  • DarkSector
    #141233
    1. Csak HDD (és más apró eltérések, ha régi konzolokat veszel)
    Proci-Ram-Videókártya az pc-be van.

    2. 15k igen egy 3LED-es, tartsd távól magad tőlük, nem tudhatod biztosan hogy javíthatóak-e, ráadásul lehet drága a javítás.

    3. Kontroller alap, de lehet venni Egér+Billentyűzet adaptert, kb egy kontroller áráért.
  • Renjike
    #141232
    Ne vegyél 3ledes gépet mert ami egyszer elromlott az ismét elfog. 30 ezer forintot érdemes rászánni de azért már egy eléggé szép "csomagot" kapsz.
  • arty
    #141231
    én :)
  • Mr_no_NaMe
    #141230
    Sziasztok!

    Elérkezett a pillanat, mint ős pécés rávettem magam arra, hogy vegyek egy boxot. Amúgy is sok játék van amit kipróbálnék, viszont a Red Dead Redemption és a GTA5 eleve 2 olyan indok, ami miatt xboxot kell venni egy becsületes gamernek. Nem tudok mit tenni, veszek egyet.

    Kérdéseim a következőek:

    Léteznek teljesítményükben (proci, ram, videókari) különböző boxok, vagy az egyedüli eltérés a világon lévő összes xbox között az a merevlemez nagysága lehet?

    Maximum 10-15 ezret adnék a gépért, 3 led hibás boxot szeretnék venni. Úgy hallottam olcsó a javítása. Ez mennyire valós? Sajnos nincs 30-40ezrem egy gépre.

    Következő legfontosabb kérdésem: sima USBs egér+billentyűzet kombó működhet boxon, vagy speciális egérbillentyűzetet kell vásárolni millió forintokért? Kontrollerrel csak legvégső esetben játszanék :/ 15 év pc után nem tudnék ráállni.
  • DarkSector
    #141229
    Basszameg, valakivel beszéltem Forza 2 ügyben és véletlen kitöröltem a PM-jét, legyenszíves írjon még1x, mert minden adat eltűnt. :S

    Sűrgős THX. :)
  • Totti5
    #141228
    Azt mondták hogy az irányítás jobban fog hasonlítani egy autóverseny játékhoz, érzékenyebb, gyorsabb lesz. Ennyi történt. Vannak lassú lomha autók, de a modern szuperkocsik, azok mennek mint a villám. Tisztára olyan feeling száguldozni mintha Midnight Clubbal játszanák és nem GTAval. Nagyon jó!
  • xxdani
    #141227
    azért lássuk be, hogy a videók alapján a kocsi fizikája egy visszalépés. a grafika tökéletes, csak az a fránya kocsi ...de várjunk keddig akkor mindenről több hír lesz
  • Myselor
    #141226
    nagyon sok nyomorék meg fikázza az autók fizikáját irányítását és a grafikát,komolyan az olyan minek játszik főleg ezzel ,szopják le majd a watch dogsot :|
  • DarkSector
    #141225
    :D
  • Totti5
    #141224
    Borulástól megsérült a kaszni és bal első felfügg, a kerék megakadt a járati ívben. 100 méter után durrdefekt!
  • oO VinyuS Oo
    #141223
    Köszi! Nem láttam hogy már írtátok nem frissítettem a topikot :)
  • DarkSector
    #141222
    Már megint.

    My Games...ot egy játék képén X gomb majd Y gomb és beirod a keresőbe a játék nevét.
  • oO VinyuS Oo
    #141221
    Csináltam kamu Oman profilt de azt írja az én régiómban nem elérhető a live :(
  • Botond #141220
    Megoldásom: 250es vinyós xboxba még egy 320as vinyó, és letöltök minden, oszt kész. :)
  • Totti5
    #141219
    Nem tudom mi a teljes. A játék egy baromi látványos és akciós, pörgős prológgal kezd, majd egy beszélgetés és azt követi ez a bejátszás és utána már a negróval mehetünk.

  • Rage47
    #141218
    ah szuper köszi:D
    bár most meg Xbox Service error van, lehet patchelik...
  • DarkSector
    #141217
    My Games.

    Ott egy játékon vagy borítón X gomb, és utána Y gomb....

    Sokan nem tudnak jól segíteni. :D
  • Rage47
    #141216
    my games-en belül nincs search games, csak a saját lokális játékaim, amiket a magyar accal töltöttem le.