176613
banner
  • Myselor
    #141417
    srácok akkor most mi van a GTA V-tel?2dvd lesz ugye és akkor melyiket kell telepíteni és melyiket nem?:) most várom a futárt biztos akarok lenni mielőtt kipróbálom
  • arty
    #141416
    ~3.3ft-ot kapsz 1 pontért!
  • arty
    #141415
    igen!
  • arty
    #141414
    Akinek van füle, az gyűlöl pörgő dvd mellett játszani. Az install isten ajándéka boxon, tán arra kéne készülni hogy az otthoni paraszt használja is :D

    És ez szokott is menni, csak épp a rokszarnak nem, most. Köszönöm nekik!
  • DarkSector
    #141413
    Akkor csúnyább. :D
  • Macccy
    #141412
    Akkor vagy a PC max csúnyább mint az Xbox látvány, vagy ... kakaóscsiga!! :D


    (Ehh, itt van a kezemben a GOTY, nemigaz, itt van a kezemben! És mit csinálok? Dolgozok. Nem hiszem el)
  • DarkSector
    #141411
    A környezet ocsmány volt.
    Én PC-n maxon tóltam.

    Nem bugokra gondolok elsősorban.
  • Macccy
    #141410
    Tényleg nem tudom mi van veled, de veszek neked kakaóscsigát! :) Azért a Far Cry 3 egyáltalán nem volt csúnya. Lehet hogy tearing-bajnok volt a konzolokon, de simán szép volt. Szerintem. Muttley -nak pedig látod, hogy mérce ...
  • DarkSector
    #141409
    Nem tudoom attól hogy a GTA nekem annyira nem mutatott sokat eddig, az FC3 kinek az elméjében jelent egy mércét?
    Az FC3 olyan szar mint annak a rendje, úgy elbaszták, olyan ocsmány a környezet hogy az vicc...
    Az nem mérce, nem lehet hasonlitásképpen felhozni példának.
  • Totti5
    #141408
    Namost a GTA 10szer nagyobb minimum, és ezen a 10szeres térképen 10szer ennyi helyeajzi övezet és játéktér van mint az FCben. Nézzük tovább: járókelők, AI-k tömkelege + eufória fizikai motor. Nade a lényeg a járművek. Egy belátható szakaszon annyi autó van egyszerre a képernyőn mint az egész FC3ban levő összes jármű.

    Össze sem mérhető. Emmellett a GTA5 gyönyörű
  • Macccy
    #141407
    Azért GTA tényleg tartalmasabb, mint egy legenerált dzsungel autókkal, de hozzátenném ITT mielőtt félreértesz, hogy a Far Cry 3 -at nagyon bírtam!


    NA! ITT VAN A KEZEMBEN A GTA V, A 12 HÓNAP XBOX LIVE (lejárt volna napokon belül) ÉS A POSZTER ... ÉS ...
    ... hát nem hiszem, hogy ma délutánnál előbb be tudom játszani a gépbe, mert ezer a dolog. Lehet megyek targoncázni még Harlihoz is, annyi helyre megyek holnap bázzz De a doboz szép! :)
  • Waczkor
    #141406
    GTA sose a graf miatt volt kelendő,de látom ezt még mindig nem sikerült felfogni.Egyébként meg bármit is mondasz ez ilyen tartalom mellett teljesen korrekt,sőt ezen a genen.

    Amúgy meg ha ennyire fontos a graf,akkor tényleg told a far cry meg a crysis szintű játékokat ahol egyedül a grafika ér valamit a többi mind egyenlő...

  • Muttley
    #141405
    na, még egyszer
    mert nem volt világos láthatóan :)

    G
    R
    A
    F
    I
    K
    A

    gyenge és idejétmúlt
    tartalmat meg pár nap múlva megnézzük
  • Waczkor
    #141404
    Far Cryt mint sandbox egy GTA ellen hozni ez most komoly?:)

    Graf ügyileg jah és kb ezzel ki is fújt minden amit tud.
  • Totti5
    #141403
    Az lófasz ehhez képest terjedelemben és tartalomban.
  • Muttley
    #141402
    Far Cry 3, mint sandbox
    felszántja, kiheréli, megtapossa, megsüti vacsira graf ügyileg
  • Totti5
    #141401
    Azt akartad mondani, hogy a legszebb-legnagyobb sandbox ami valaha is megjelent? igen az! :)

    4 évvel ezelőtt a GTA4 volt, ami ehhez képest nem szép, ami akkoriban állejtős volt.
  • Muttley
    #141400
    hát grafika nem egy nagy was ist das... :/
    e video alapján egy 4 évvel ezelőtti középszerű játék graf élményét idézi
  • Totti5
    #141399
    Megszületett:)

  • DarkSector
    #141398
    Én előbb végigjűtszom mint ti. :D (megnézem a videót. :D)
  • DarkSector
    #141397
    :D

    [Időpontváltozás: 22:00-tól] GameStart Live - Grand Theft Auto V élő végigjátszás
  • DarkSector
    #141396
    Elvonási tünetek.
    Holnap meló előtt bemegyek úgyis a boltba, előrendeltem 2 kakaóscsigáát, fornettiszacskóra. :)
  • Myselor
    #141395
    jah xd kakaóscsiga hiány teszi ezt vele.szegény
  • Macccy
    #141394
    Hiányzik neki a kakaóscsigája
  • Myselor
    #141393
    te nagyon hülye vagy ma xd
  • DarkSector
    #141392
    Hát geci helyetted kérek elnézést, Hogy annyira lusta diszno vagy hogy ennyit nem tudsz megtenni egy GTA5-ért, hát szégyeld magad.
  • Tcsm
    #141391
    meg tudja valaki mondani,hogy 800 ms pontért mennyit váltanak?
  • Renjike
    #141390
    be de nem érdemes venni szar áron váltják :(
  • Tcsm
    #141389
    Még be lehet váltani az ms pontkártyákat?
  • Macccy
    #141388
    Wha?! Persze hogy rámegy, ez egy hardveres átalakító cucc az XFPS. Kiegészítő saját gyártóval, hivatalos supporttal, satöbbi.
  • Botond #141387
    És rámegy sima xboxra is, vagy csak a törtre?
  • Myselor
    #141386
    de másik városba geci?azért olyan hülye nem vagyok xd reggel várom inkább a futárt:)
  • DarkSector
    #141385
    Ez pont erről szól -> el kell menni. :D
  • DarkSector
    #141384
    Hát ezaz, mindenki az dicséri ami neki kedves, nekem egy jó meleg csigácska sokkal többet ér, mint holmi gétéá 5. :)
  • Myselor
    #141383
    én elmennék ha lenne itt olyan bolt.:)
  • Macccy
    #141382
    Mert te különc vagy, a világ pedig GTA -t akar nem kakaóscsigát!
  • DarkSector
    #141381
    Ezért kinyitnak éjfélkor az üzletek?

    bezzeg mikor a jó meleg kakajóscsigámat akarom megvenni reggel, nekem kell várni mire kinyit a bodé.
  • Tcsm
    #141380
    Az ms pontkártyákat még be lehet váltani?
  • Macccy
    #141379
    Tegye fel a kezét, aki vagy annyira elvetemült, vagy annyira ráér, hogy elmenjen éjféli GTA V premierre egy játékboltba!


  • Harlekin
    #141378
    Jah tényleg lassabban tölt ez biztos...többször tapasztaltam...