176613
banner
  • DarkSector
    #141457
    Van, van.

    0680-as szám de már elfelejtettem, mindig elkeverem....:S
  • leipsig
    #141456
    hát inkább nem is gondolok bele... 4-5 játék, forza 4 mentés, gta mentések.... váááá kitépem a hajam
  • leipsig
    #141455
    pfff.. :( van valami online xbox support ?
  • DarkSector
    #141454
    Én nem a haláltól félek a legjobban a világon , hanem az adataim elvesztésétől!
  • DarkSector
    #141453
    Odabasz...
    egyértelműen support.
    Ilyenkor áldom a fizikai adathordozókat, ahol nem lehet törölni másolni, fellülírni stb...ezek a vinyók pendrive-okról muszály biztonsági mentéseket csinálni, mert nem lehet soha tudni, persze tudom utólag könnyen okoskodik az ember.

    Nekem ilyen olcsóbb gagyi pendrive-okkal szokott lenni.

    Sokszor sírtam is miatta.
    Hogy leformázom a pent, játék telepít, játszok, és vagy gép ki-bekapcs vagy pár bekapcs után egyszerűen formázatlannak látja a pent
    durr minden adatnak annyi!
  • szega96
    #141452
    xxxdXDXDXDXDXDXDDXDDXDxdxddx
  • Voltan
    #141451
    Az ok, cask nem tudok frissíteni, mert nem jön be a dashboard. Próbáltam usb-ről is, de nem megy semmi...
  • leipsig
    #141450
    Hülyét kapok....
    toltam egésznap a gta-t. kikapcsoltam mondom kell egy kis pihi, 1 óra mulva bekapcs.
    feljött valami xbox frissítés, oké frissítek, újraindul a box.
    se account se játékok se mentés se semmi !!!! aztmondja formatáljam a hard drive ot....

    MI A F.... ??!!
  • Rage47
    #141449
    Hol a legolcsóbb a GTA5? zavvin néztem, de ott is annyi, mint itthon o.O
  • DarkSector
    #141448
    Oks beszéljétek meg. :D
  • Renjike
    #141447
    ötezeré átveszem :DDD
  • DarkSector
    #141446
    Cumi.

    GTA5 elad, és nyomat warez, vagy dobni ki kuka.
  • TaRka0107
    #141445
    Amúgy miért nem mész? Most ha lebannolnak live-ről, ugyanott vagy mint most, hogy nem mész live-re.
  • TaRka0107
    #141444
    Pedig frissíteni csak úgy tudod.
  • Voltan
    #141443
    Offline accountom van, soha nem megyek live-ra
  • szega96
    #141442
    Alig bírom letenni ezt a GTA-t :D Amugy búvárruhát hol lehet beszerezni?:D
    Nagyon tetszik, hogy a rádióban végre ismert slágerek mennek :DDD
  • Totti5
    #141441
    Kösd netre és frissítsed le...
  • DarkSector
    #141440
    Kár volt warezolni, mert valszeg a GTA5-nek a legfrisebb up kell.
  • Voltan
    #141439
    Sziasztok$

    Bajban vagyok. Megvettem a GTA5-t boxra. eredeti. A box egy első generációs, és flesselt darab, működik. Betettem a lemezt, update.et indított el, ami megakadt. Most valahányszor újraindítom a gépet, updatelni próbál, és Unable to update errort ad ki 3151-3f4a-b8000-0402-c000-0001 error kóddal, és cask kikapcsolni tudom a gépet...
    Rebootnál újra ez van. Gúgli szerint ez akkor van, ha kellene egy korábbi frissítés is, le is szedtem pendrive-ra, de nem csinál semmit, mert a régi updatet akarja felrakni. Nem tudok a menübe se menni, hogy a casht letöröljem. Help plíz!!!!!!
  • Dobronski
    #141438
    Mint kiderült, csaló volt! :) Megadta a számlaszámát, googliban meg is találtam.
  • Harlekin
    #141437
    Bár mit szabad csak nem ajánlott!
    nekem is mind a 2 lemez a HDD-n van,de sajnos már tapasztaltam a hátrányát.
  • Harlekin
    #141436
    instal

    For optimal performance, we recommend only installing the Install Disc, and not also installing the Play Disc to the Xbox 360 Hard Drive or USB drive via Xbox Home (dashboard). You will be prompted to install the Install Disc the first time you boot the game.

    Tehát baszható az usbre telepítés csak és kizárólag a dvd-ről futtatott 2 es lemez az optimális!
  • Waczkor
    #141435
    Na 4 órája tolom a GTAt,meg kellett állnom mert megeheztem,igazabol mikor meghozta a futar mar akkor is ehes voltam,nem hiszem el....:D

    Nagyon élvezetes a vezetés főleg autóknál ,jól érződik a különbség az autók között.Karakterek nagyon jók bár a gettos niggazas minden mondatban kicsit sok mar,anno meg elment san andreasban.Jok a küldetésék,rengeteg mindent lehet csinálni és a térkép is jó nagy és rendkívül változatos sok ismerős motivummal.

    Szóval karajsagossag.

  • vg
    #141434
    Miért nem írod be a google-ba hogy rgh útmutató? Nehéz mi?
  • Dobronski
    #141433
    OFF/WAREZ

    Egy eladóval beszélek, azt írja "kilett chippellve tehát rghztatva van.". Beszélek vele privátban, kérdezem, akkor online nem tud játszani? Válasz: "én játszottam neten rajta és nem volt semmi probléma.". Most akkor mi a f@sz van?
  • bakkerman
    #141432
    na az remek,ennyit akartam tudni mielőtt veszek egy boxot :D
  • TaRka0107
    #141431
    1. DVD-t kötelező feltenni HDD-re. Play Disc-et meg nem ajánlott. ( fel lehet a 2. DVD-t is, vagyis a play disc-et, de a Rockstar nem ajánlja!)
  • Schakal79
    #141430
    http://www.videogamer.com/xbox360/gta5/news/gta_5s_online_mode_doesnt_launch_until_october_1.html

    Meg is van
  • Tatyla
    #141429
    3 évig még
  • Schakal79
    #141428
    GTA 5 MULTI HOGYAN ?
  • bakkerman
    #141427
    meddig lesz még támogatva az X360 játékok terén? Úgy értem meddig fognak jönni a játékok hozzá?
  • Seth
    #141426
    Nálam minden a hdd-n van, mégsincs olyan popup,mint amit a videón látni
  • xxdani
    #141425
    Azt értsétek meg, hogy azért kell feltelepíteni mert egyszerre olvassa HDD -ről meg CD-ről az adatokat . Nemrég linkeltek videót is, hogy miért is kell, csak a 2. at feltelepíteni, ott van a videó , hogy hogyan is fut csak HDD-ről meg úgy, hogy közben olvassa a CD-t is.
  • Mr_no_NaMe
    #141424
    Ezt nem értem. Haverom is úgy csinálja, hogy feltelepíti egy pendrivera, aztán a másik dvdvel meg játszik. De most ez sem jó? Hogy játszak akkor dvdről?

    Én úgy képzeltem el ezt az egészet, hogy feltelepítem HDD-re pendrive helyett, aztán úgy játszik, viszont olvasgattam a híreket hogy nem szabad telepíteni. Most akkor wtf?
  • vg
    #141423
    Abból a 250 millió dolláros fejlesztésből annyi telt, hogy ne installáld fel merevlemezre, mert úgy nem jó, inkább játszd dvd lemeztől? 2013 végén. Korrekt.
  • arty
    #141422
    nem lesz popup
  • Tatyla
    #141421
    És az miért jó ha pendriveon van a play disc?
  • Myselor
    #141420
    okés :) gondolom tudni fogom melyik a playdisc ^^
  • arty
    #141419
    playdiscet NE vagy csak pendrájvra telepítsd!
  • arty
    #141418


    KELL!!!! (kéne.... :D )