176613
banner
  • TaRka0107
    #141497
    csodálkoztam is hogy regényt írtál. én is sokáig eljutottam, kb 30%ig. pénzszállítóról tudok, de lehet elvileg bankrablásokat is szervezni.
  • kidwao
    #141496
    Sziasztok!

    A napokban készülök venni egy használt hdmi kimenetes xbox360-at.

    A monitorom hdcp képes, dvi-hdmi csatlakozóval tervezem összekötni a konzollal.
    A hangot illetően már elakadtam. Működőképes egy olyan megoldás amiben fogom az xbox-os AV kábelt, veszek hozzá 3db RCA-jack átalakítót, majd azt bedugom az 5.1-be? Igaz a PC és a box között minduntalan cserélni kéne a kábeleket, de ezt még el tudnám viselni.

    Nem értek hozzá, működne így a hang, minőségromlás nélkül?
  • Macccy
    #141495
    Mikor másodszor elolvastam amiket leírtál, már hokiztam is közben ... (fap-fap)

    Otthon vár, holnapi napot teljesen a box előtt fogom tölteni szerintem! :P
  • Waczkor
    #141494
    Ja bocs most nézem hogy a rablást kérdezted nem magát a játékot.

    Nekem küldetésként adta be és lehetett választani hogy hogy akarom kivitelezni.

    Meg térképen néha megjelenik egy-egy pénzszállító.

  • Waczkor
    #141493
    Eddig kb 8 órám van benne.Csináltam pár küldetést,köztük egy ékszerbolt rablást,már hozzáférek mind3 karakterhez.

    Nekem nagyon tetszik,jó mind a három karakter,a város brutális,nincs két egyforma utca,rengeteg jármű,autókat nagyon élvezetes vezetni,sokkal jobb mint a IV volt.Grafról nem tudok nagyon nyilatkozni mert egy régebbi kisebb monitoron tolom átmenetileg.

    Annyi minden van,folyamatosan kapom az üzeneteket hogy mit csináljak.
    Meg vannak random az utcán rablások ahol vagy visszaviszed a tárcákat és kapsz valamennyi pénzt meg tiszteletet vagy megtartod de akkor több a pénz.

    Külön jó dolog ahogy a rendőrök elől meg lehet lépni,be kell húzódni garázsokba,hidak alá,nem az van hogy egy körben látnak hanem megvan a saját látószögük.

    Mostanában egyre nehezebben találok olyan játékot ami ennyire lekötne,ha a fifat nem számolom,talán Forza Horizon meg Max Payne 3 volt utoljára ilyen.

    Fegyverek kezelése teljesen át lett véve Max Payne 3ból,nagyon élvezetes.Célzás,fedezékbehúzódás.

    Brutális a világ,minden él,szakadni lehet a járókelők párbeszédein,rádióadásokon.Aki járt már LA-ben annak teljesen felismerhetők a különböző kerületek,nem unalmas és egyhangú mint a 4 volt.

    Tenger gyönyörű ahogy hullámzik vagy 3/4 órát toltam jet skin annyira jó volt ugratni a hullámokon.

    Levegőben és víz alatt még nem voltam.

    R* minőség,ismét odatették magukat nagyon.
  • DarkSector
    #141492
    1 megoldás van ha valakiét elkéred, én aztán odaadnám ha lenne egy külön profilra nyomult mentés, csak ezzel az a baj hogy átvinni csak elvileg neten keresztül lehetne.
    Profilt ugy tudnád leszedni.
  • leipsig
    #141491
    nem flash elt a gépem ! :) csak egyszerűen nincs goldom :)
  • leipsig
    #141490
    köszi köszi :) az kellemes :)

    még valahogy egy forza mentést kéne intézni, de nézegetem a netet és elég reménytelen
  • DarkSector
    #141489
    Mi a nehéz abban hogy neki flesh van offline profil? :D és nem vesz gold-ot? mert nem megy netre? :D
  • szega96
    #141488
    Ments cloudra is, és akkor mégbiztosabb a sztori
  • DarkSector
    #141487
    nm
    ha van még amiben segíthetünk, irj nyugodtan, ez elég kellemetlen, én régen nagy csapást éltem át, egy közel 200-300 órás FF mentésem repült a kukába egy baromarcú gyerek végett, mert ő kitörölte a memoriakártyámról hogy lehyen másik játéknak hely....
  • leipsig
    #141486
    köszi, megvan.
  • DarkSector
    #141485
    Újra ugyanazzal a profillal:

    A profilodban van egy DOWNLOAD HYSTORY, itt megtalálsz mindent amit már megvettéél 1x, és elkezdted letölteni.
  • leipsig
    #141484
    ja... tanulópénz megvolt... gta 5 előrendelői léghajót hogytudom újra letölteni ? a kód ügye már felhasználva... nem találom sehol
  • DarkSector
    #141483
    Hát igen a mentésekkel baszottul vigyázni kell, a profilokat-mentéseket én kiszedtem pc-re, csak úgy export.
    azt majd ha kell beintegrálom.
  • leipsig
    #141482
    hihetetlen.... ezentúl minden mentést a belső 4 gb flash re rakom. a vinyóra csak telepítek
  • DarkSector
    #141481
    Annyira szar mert az egész x GB adatod akár 1bájt hibával is eltünteti a gép, hiába van ott egy 30gb adat, 1-2 kb eror, nem olvassa be a többit és ennyi.
  • TaRka0107
    #141480
    141466#: erről kéne információ!
  • leipsig
    #141479
    na jólvan akkor buktam a forza 4 mentésem mit verjek szét ??
  • DarkSector
    #141478
    Csodára lesz szükséged hozzá, vagy a hozzá tartozó profilra. :S
  • leipsig
    #141477
    100% os mentést tudok valahogy boxra másolni ?
  • Macccy
    #141476
    Volt időm délután egy 30 percem játszani vele és GECIJÓ ... de ahogy itt átfutottam a topicot ... eehh, Warez meg Playdisc hisztéria, senki semminek nem tud örülni, annak se hogy nem KELL Xbox One -t venni egyből, mert elfut a 8 éves vason.


    Harli! Telepítsd simán USB -re a második lemezt, nem fogsz hátrányt észrevenni mert gyors, ellenben nem forgatja a DVD-t. Ennyi.
  • DarkSector
    #141475
    PC.
    Copy<>Paste

    mondjuk én USB-vel csináltam csak.
  • Tinman #141474
    Srácok!

    Ha már így előjött a Box HDD probléma!

    Milyen gyors és hatékony módja van annak, hogy a TELJES tartalmáról biztonsági mentés készüljön, amit vissza is tud szükség esetén tenni az ember?

    Van itt egyáltalán valaki, aki csinált már ilyet és működött is aztán a visszatöltött backup?

    Tárhely nem gond, megoldom, törlök másik vinyókról.
  • TaRka0107
    #141473
    Valaki aki már régóta tolja? Totti, Waczkor, Harlekin?
  • gduck
    #141472
    Ja még annyi, hogy azért próbáljad meg úgy bekapcsolni a boxot, hogy folyamatosan nyomod a SYNC gombot az elején és addig nem engeded el, amig be nem jön a DASHBOARD (már ha egyáltalán bejön)
  • leipsig
    #141471
    jó nem érdekel leszarok mindent... csak 2 dolgot kéne visszatennem valahogy : forza 4 mentés, gta 4 mentés
    letudok szedni valahonnan ér rátenni ?
  • arty
    #141470
    most kénytelen leszel ... :)
  • arty
    #141469
    pécén esetleg meg lehetne nézni a hdd-t, de sok jót nem jósolok ...

    meg ott aztán akár tényleg végleg kinyirhatod a hdd-t :/

    köszönjük meg egy perc offline káromkodással h az MS mennyire beleszart a géped adatainak menthetőségébe IS(!)
  • gduck
    #141468
    A 12625 frissítéssel próbálkoztál?
  • Waczkor
    #141467
    Én is alig bírom letenni,most is csak azért rakom le mert kezdődik a real meccs:)
  • TaRka0107
    #141466
    GTA V-ben hogy kell rablást kezdeményezni? Tehát összehívni a csapatot meg ilyenek, mert írta, hogy lehet ilyet, nem csak az ékszerboltos küldetésben.
  • DarkSector
    #141465
    Nem, de főleg hogy Offline profil. :D
  • Tatyla
    #141464
    ha nincs goldja nem menthet elméletileg cloudba vagy tévedek?
  • Rage47
    #141463
    ja azt nem olvastam
    gáz :|
  • leipsig
    #141462
    nem, merevlemezen volt minden
  • DarkSector
    #141461
    Offline?
    Viccelsz? :D
  • DarkSector
    #141460
    Xbox support: 06 80 018 590
  • Rage47
    #141459
    nem cloudba mentettél?
  • leipsig
    #141458
    találtam support chat et. megpróbálom