176613
banner
  • Shan
    #141617
    Grrr. Hazaszöktem Rayman L miatt. Nekem már nem megy.
    Live hiba mikor meg akarom "vásárolni"...
  • Rage47
    #141616
    Én valamiért mindig ezt kapom. Múltkor az omán accal is ez jött be, mikor rányomok, hogy Confirm Purchase. :S Pedig regeltem most bosznia accot...
  • DarkSector
    #141615
    Használt, vagy új?

    Mert ha használtan vetted, nem akarlak elkeseríteni, de akkor az a baja.

    Ilyen dolgokat kár megkérdezni, ezek a hibák egyértelműen azt mutatják hogy a gép szar, hogy mikor lett szar, mitől, hogyan az más kérdés.
  • Mr_no_NaMe
    #141614
    Sziasztok! Eljutottam odáig, hogy megvegyem a boxot.
    Az a probléma, hogy random kifagy a gép. Teljesen rendszertelenül, és bármilyen játéknál 3-5-10-30 percek után lemerevedik a kép a hang folytatólagosan megy, és meghal minden. A kontroller is meghal. Ilyenkor mi van? Nem villognak a ledek nincs semmi, egyszerűen minden fagy.
  • DarkSector
    #141613
    Nem kicsit, legalábbis a Fat-nál, ott kurva egyszerű.
  • DarkSector
    #141612
    Rátenni nem tudsz.
  • vg
    #141611
    Jó pár napja én is tolom a Rayman Legends cuccost, és pár napja csináltam a napi challenge dolgot, asszem 250 akármit kellett összeszedni időre. Ezt kb 1:40 alatt csináltam meg, úgy ötször-hatszor próbáltam, mondom de jó vagyok(mindenkit lehagytam a szellemképen). Aztán megnézem ranglistát, ott a magyarokat és van ott egy arc 30 másodpercel. Mondom jóvan, jójáték ez.
  • Tinman #141610
    Köszi a leírást, de most még jobban elijesztettél ^^

    Könnyű szétkapni az XBOX HDD keretet?
  • arty
    #141609
    SSD ide nem jó (azaz usb-s házba), pláne xboxhoz. Egy jó pendrive kellene (drága és márkás :D ).
  • mrmilan
    #141608
    Ez kurvajó .
  • Macccy
    #141607
    Felhő pedig ma legbiztonságosabb szerintem. Ha eltekintünk az NSA marhaságoktól. HDD -t árvízkár éri vagy eltalálja egy kisiklott vonat, az USB magától is lebomlik, box nemlátja meg, SSD -t nemtudom, de gyanítom nem szereti ha a gyerek beteszi a mikrosütőbe ...
    A Cloud viszont örökös mint a szegénység, amíg nem kapcsolják le az atomerőművet mögötte, addig tolja. :D


    Gold nélkül egyáltalán nem megy ez a Cloud, tényleg?
  • DarkSector
    #141606
    Felhőben sem bizom. :D Meg ahoz kell gold. :)
  • Macccy
    #141605
    Deeehogyis teszek, nem nem! Az megy fel felhőbe mindig! De ez azért nem így működik szerintem, ez nem elromlás, bár lehet végülis hogy a kora miatt is jött most elő. De ezt a box dobta ki, nem rossz még attól az az usb pen.

    Lehet eljött az idő kicseréltetni a boltban, kellene egy gyorsabb úgyis ...
  • DarkSector
    #141604
    Ha egyszer ilyet csinál a pendrive, az nem fog megjavulni, csak idő kérdése és ujra elflejti, de ne kérdezd miért, ugyanezek a usb-k pc-n tökéletesen látják az adatokat.
    Ilyenkor a box rávisz valami fura krikszkrakszos nevű fájlokat az X360 mappa mellé, egyszer nézd meg pc-n ha megint lennullázódna. :D

    Mentéseket ne tegyél rá! :D
  • Macccy
    #141603
    Ja és volt egy PQI is asszem két éve még, fekete, íves mindkét vége, 8GB. Azt egyáltalán fel se vette a box, szóval az legalább nem volt zsákbacica
  • Macccy
    #141602
    Jóvanb*zmeg én fun -ból járok ide, nem sírni
    Most se panaszkodni jöttem, csak gondoltam hátha. De ez megér egy misét, mármint a lista gondolata. Akkor írj fel mégegy Kingston DataTraveler C10 16GB -ost (sárga kupakos), mert bár eddig (régen GTA IV EoLC -hez kellett) jól szuperált, de most második napra elfelejtette a GTA V Disc 2 tartalmát. Újraraktam, de majd meglássuk ...

    Gáz, hogy akkor miért mondja hogy Configured és OKé, akkor mondaná inkább, hogy menjapicsába. Lehet veszek már egy SSD -t valamikor aztán ezt a dolgot is elfelejtem.

    SSD? Valaki? Azzal megy minden?
  • DarkSector
    #141601
    "Emberek, akik USB flash meghajtót használtok a 360 mellé: tapasztaltatok már olyat, hogy benyomjátok a boxot és a már használt usb drive ismét ott röhög konfigurálatlanul és elveszett minden adat, vagyis el fog, mert újra kell konfigolni mindenképpen ... !?2

    Te néha hol jársz? :DDDDDDDD

    1 éve folyamat erről sírok, most is írtam mikor lesping-nek volt ez a vinyo gondja....:D

    Nekem 2 pendrive ilyen adatvesztős.

    és van 2 ami megy eddig hibátlanul.

    Kingstone 16GB (sötétkék a széle ezustös) és CMvalami nevezetű (ez utóbbi tiszta csillogó ezustös, a seggén egy bazinagy piros leddel.)
    Akartam már tavaly vagy mikor egy listát, hogy írjuk össze mely USB kulcsokat probáltuk, melyik jó melyikkel van gond, de még nem sikerült összeszedni. D:
  • Macccy
    #141600
    Emberek, akik USB flash meghajtót használtok a 360 mellé: tapasztaltatok már olyat, hogy benyomjátok a boxot és a már használt usb drive ismét ott röhög konfigurálatlanul és elveszett minden adat, vagyis el fog, mert újra kell konfigolni mindenképpen ... !?


    És aki mondjuk SSD vagy más külső HDD meghajtót használ esetleg, ha van itt ilyen, azokkal nincs ilyen jellegű probléma?
  • DarkSector
    #141599
    JÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

    most az furi hogy a Rayman-be ha belépegetek kijelzi a fájl kodját, azt a hosszú nemtudomhány karaktert, számok+betük. :D
    Ilyet se láttam még. :D
  • Macccy
    #141598
    Recésségről annyit, hogy bár recés persze, de ez (is) 720p felbontás és az élsimítás is elég jó, sok játék messze nem tud ilyet a sokkal kisebb terekben sem.
  • Macccy
    #141597
    És a víz, azmennyire szép már ?! ... És nem csak a tenger, hanem a menő környéken a medencék, ááhh. Vezetés közben ha nyomsz egy (B) gombot akkor ilyen filmes kamera nézetekből látod magad, ha csak krúzolok akkor úgy megyek néha, belátok a kertekbe, nagyon szép!



    Csodálkozom amúgy, hogy a fanyalgók - akiknek valami örökké rossz - még a kezdeti sokkból nem ébredtek föl és nem mondták, hogy miért ilyen "szar" a vetett árnyékok megoldása, hogy csak az emberünk 2-3 méteres környezetében, illetve csak a saját és autónk vetett árnyékának az útjában élesedik ki gyönyörű, már már per-pixel árnyékká. Mindenhol máshol pedig alacsonyabb felbontású, szándékosan homályosított vetett árnyékok nyúlnak a világban. Ezt csoda hogy egyáltalán így meg tudták csinálni, szerintem marhajó megoldás, bár tény hogy néha feltűnhet, de okos húzás. Max Payne 3 -hoz próbálom hasonlítani, ott egy kicsit élesebb volt minden árnyék, viszont a favelák kivételével sose volt nagy terület, nemhogy több kilométeres látó távolság és ötszáz méteres model meg árnyék draw distance.
  • kill3r21
    #141596
    Én attól hűltem ki, hogy lelőttem az NPC-t a parton, beleesett a vizbe, és mint a Cápa filmekbe egyre véresebb lett a víz....besza behu....:O
  • Macccy
    #141595
    Én azt megszoptam ... Megyek az utcán mint rendes nigger, nyomkodom a Galaxy S4 utánzatot amin Drone (!) fut bázzee ... Szóval nézelődöm, ámulok, járókelő öreg néni beszól nekem, hogy "Your momma is a cunt" de leszarom, mégse ütök meg egy vén szatyrot Franklinnel. Átfutok a négysávoson, sétálok tovább erre odaérek egy sarki vegyesbolthoz, áll előtte két ilyen gang nigger. Na mondom keménykedek kicsit, odaléptem eléjük, Yo Yo Yo ... fasztnézel ba-bammm paff bemm ... Fél perc múlva feküdtek, de mivel felhúztak ezért még meg is tapostam a tamásbátya niggerek fejét. Erre valaki rámhívta a zsarukat baszki, na mondom ennek fele se tréfa és futni kezdtem át a legközelebbi sikátoron, de ez a LSPD nem tököl, a sörétessel menekülés közben kaptam hármat a hátamba és már vittek is a megyei kórházba ...

  • TaRka0107
    #141594
    nekem is volt ilyen, hogy fenyegetőzött a nő hogy rám hívja a zsarukat, pedig csak oda álltam elé. bevertem olyat neki, hogy már rendőrt se tudott hívni.
  • Myselor
    #141593
    de recés meg ocsmány a grafika meg stb tudod xd .am szerintem is döbbenetes az egész játék :) imádom
  • Tinman #141592
    Mi lesz itt velem később? Atyaég ^^

    Elég hamar elkapták a tököm :-D

    Nah, nem is tolom tovább, mert bevonz, mint a black hole... még van min. 50 órám amit a BG2 kiegészítőre kell fordítanom. Ha most átnyergelnék más címre, képes lennék kiesni a gyakorlatból és lehet nem tudnám befejezni.
  • DarkSector
    #141591
    Nekem nem, ilyenkor mindig törölte az addig letöltött tartalmat, vagyis Corrupted-et írt, most is corrupted, de folytatja aletöltést, eddig cska olyan volt, hogy kikapcsolt állapotban nem állt le a letöltés, hanem halkabban ment a gép és töltött le...
  • Totti5
    #141590
    Mondtam!
  • Totti5
    #141589
    Örület mennyire részletes. Ezek a R*osok zombivá dolgozhatták magukat, hogy ennyi minden apróság belekerült. Eközben a GT6nál a hangokhoz hozzá sem nyúltak a GT5 óta ( najó előtte sem erőltették meg magukat ) és a "rendszerúr" DLCben való hang ápdétet víziónál ( hazudik magyarul ). Aztán az is kiderült még hogy a bejelntett pályák része és később lesz elérhető, ahogy a napszak és időjárás is. Eközben a rendszerúr yamaucsófisz hobbiversenyez és GT akadémiázik.

    R* srácok meg olyan rettentő fontos dolgokra is gondoltak, hogy a strandpapucs rendesen le van animálva, ahogy a talptól eltávolodik és ott van a megszokott csattogós hang is. Elképesztő. Eközben a japók 7 év alatt képtelenek voltak lemodllezni pár autót erre a generációs szintre.

    Ja igen, döbbenetes, hogy a GTA5 autók hangjai valósabbak és jobban szólnak mint a ríl drájving GT5-6é.
  • arty
    #141588
    2005 novembere óta, igen! :D
  • Myselor
    #141587
    jó olvasni az ilyet:))
  • Tinman #141586
    Nekem is, toltam is vele picit, egy achit dobott is... eléggé odabax a cucc, kb. lefolyik a képernyőről mind színek, mind pedig frame tekintetében... pazar!

    Kevesebbet vártam? Hát nem éppen :-)
  • Macccy
    #141585
    GTA V
    Michaellel elbújtam félre (mert már el lehet, vizuálisan keresnek!) a rendőrök elől, elhúztak onnan, elkezdtem előgurulni a gyorsétterem mögül a 2012 -es Mustang -al, ahogy jövök ki a kis úton a járdán elém lép egy faszi. Satu, bólint a kocsi, faszi oldalt lép, whhooaaaa! Ilyet szól miafaszt csinálok, rámhívja a zsarukat! Értitek!?! És emeli föl a telefont bazmeg!! .... Ráléptem kicsit a gázpedálra, faszit hanyatt löktem és jobbra kifordultam a főútra. Michael megszólal: "Get the FUCK .. out of way!" És a rádióból szól a Queen-től a Radio Ga-Ga!
    Awesome ...
    Nyertem a lányom ellen egy tenisz meccset, utána futottam egyet a tengerparti sétányon, bementem a hullámzó tengerbe úszni, lemerültem korallok közé, néztem ahogy lemegy a nap a horizont alá, loptam egy olyan igazi kaliforniai Wrangler Jeep -et ponyvatetővel, menekültem futva a yard elől ... Áhhh ... És a történetben semmit nem haladtam eközben. Akkora ez a játék, hogy nem is tudom melyik nap fogok nekiállni rendes sztorinak.
  • DarkSector
    #141584
    Valamiért kilépett a gép a letöltésből.
    Visszakapcsolom, erre folytatta 14%-tól. :D

    Már ilyet is tud a box? :D
  • bluesfool
    #141583
    Sajnos azon oldalon nincsenek külön ki irva az ingyenes dolgok, a kommenteket kell végig olvasnod szó esik hogy mi ingyenes a live-on
  • Myselor
    #141582
    nah az jó.am elmondanád azt az oldalt hogy kell értelmezni?én nem tudom nem látok rajta semmit,bejön és ott a fable ennyit látok de ha nem tudnám milyen ország azt se tudnám hogy töltsem le?xd hol látom az új dolgokat?
  • DarkSector
    #141581
    naná, nem is történhetne másképpen egy új 4ezres játékkal! :D

    Én ezzel be is fejeztem a játékok vásárlását boxra, ugyis mindent ingyen adnak. :D

    Mikor is jött ki a Rayman?
    3-4 hete?
  • bluesfool
    #141580
    Na lejött a Rayman és működik is
  • DarkSector
    #141579
    "Skylanders: Giants - a legjobban fogyó konzolos játék"

  • DarkSector
    #141578
    Te kis besúgó. :D