176613
banner
  • Myselor
    #141657
    azóta se,megvan kattanva xd
  • Myselor
    #141656
    nem ezt így kell érteni ahogy van xd
  • arty
    #141655
    már csak egy dolgot kell tudnom: kaptál kakaós csigát? ;)
  • DarkSector
    #141654
    Régi kakaóscsigás story. :DDDDD

    Nem is tudom melyik nap került szóba. :D
    Jah igen, hogy sokan elmentek hajnalok hajnalán a GTA5-ért, és kinyitott a bolt nekik éjjel.
    Erre mondtam én meg reggel megyek a boltba fincsi kakaóscsigáért, és nem nyit ki nekem a bolt, pedig az többet ér mint egy szar GTA5. :D
  • arty
    #141653
    ez valami kódszó valami kábszerre? :D

    kissé megöregedtem, nem vok képbe'
  • DarkSector
    #141652
    :D

    nem értetted a szóviccemet? "nyugtával dícsérd a napot" ! :D
  • Myselor
    #141651
    kakaóscsiga hiánya van megint szegénynek
  • DarkSector
    #141650
    :P
  • arty
    #141649
    ecsém, te beittá' :D
  • arty
    #141648
    inkább azt mondanám, h végletekig, mármár zavaroan kedves a support és általános dolgokban tudnak is segíteni

    DE

    sajnos nem mindenhatók... lásd játékbukta migrálás után ill. a god/árkád cover-eket sem képesek megoldani, ahogyan a magyarlájvon nemlétező tartalmak se jönnek .... (pedig anno megígérték)
  • DarkSector
    #141647
    jaja az ellenőrök miatt vigyázni kell. :D
  • arty
    #141646
    ismered a mondást, hogy "nyugtával dícsérd a napot?" :D
  • DarkSector
    #141645
    16GB-os 14.3-at lát kb asszem.

    Vagy egy USB HDD vagy 32GB-os pen a zsir...mert 32GB-ig engedi az USB-n keresztül. :D
  • TaRka0107
    #141644
    Értem. Akkor mind1.
  • Tatyla
    #141643
    minimum 16 gigás kell hozzá
  • TaRka0107
    #141642
    Az reális ha a 8GB-os pendrive-omból a box (konfigurálás után) 6.7 GB-ot lát? Tehát nem tudom felrakni rá a GTA V play disc-et?
  • Renjike
    #141641
    hol lehet megnézni milyen sebességgel jön? Betettem a letöltést lementem kajálni mire feljöttem kész volt 20-30 perc max 150MB upc internetem van
    14-16 Mb/s-el jönnek a dolgok gépen , Boxon nemtudom.
  • Tatyla
    #141640
    elég sok kibekeapcsolás volt de már azóta le jött most szedi a fable 3-at az már kicsit gyorsabb
  • davidka003
    #141639
    Hagyjad már lol.
    Nekem 7 Mbit/s-nél sose jött gyorsabban semmi.
  • Renjike
    #141638
    Nekem 20 perc alatt lejött ha raymanről van szó. Egy ki-be kapcsolás lehet jót tenne :)
  • davidka003
    #141637
    Nekem is csak 75%-on áll.
    Bízok benne, hogy ha már így megvettem akkor nem fogják elvenni.
    Volt már olyan a történelemben, hogy elvették a játékot, tudja valaki?
  • Tatyla
    #141636
    nekem valamiért nagyon lassan csordogál és néha meg is áll 78% még mindig :(,szerintem a fable 3-at hagyom is a francba...
  • Totti5
    #141635
    Eddig a support a világ legjobbja amivel találkoztam. Akár magyar, akár angol. Közebn rettentően elszomorít hogy a Zavvi meglopott sok pénzel és még le sem szarta a gondomat, meg sem próbált kárpótolni, de még elnézést sem kértek, s azt sem mondták hogy sorry, de ez a postai gond, a kezük meg van kötve... aztán a magyar PCs bolrokról nem is beszélek, ahol másfél hónap után nekem kellett telefonálgatni hogy ugyan már mi van a granciával, amire a válasz az volt hogy jaaaaa ( te kis senki, már 3 hete megvan a garanciád, de mindenki tett rá hogy értesítsen ), ez meg ez van, de mivel pozitívan jöttem ki belőle végül, és nem mondhatom hogy nem voltak korrektek ez csak semleges ügyintézés volt.
  • Renjike
    #141634
    nagyon korrektek voltak a srácok!! Kedvesen válaszoltak , segítettek a miben tudtak , és bíztattak hogy elintézik! Illetve felgyorsították a történéseket (hogy ne maradjak le a games with gold Rainbow Sixről) 96 óra mulva felveszi velem a kapcsolatot valaki akivel elintézzük a dolgot :)

    ++ lenyűgöző MS lehet hogy a pénz sosem elég neki de legalább ott van ha kell valami :DD
  • DarkSector
    #141633
    NM Arty.:D
  • arty
    #141632
    hazaértem és le volt jőve a Sugárember Legenda!!!! :D

    köszi MS :P
  • Renjike
    #141631
    fuck.. közben már csevegek a live support egyik tagjával :)
  • davidka003
    #141630
    Mert Magyarországon vagy. Magyar acc-al kéne leszedni.
    Van amelyik régiózáras.
  • DarkSector
    #141629
    Még nem. :S
  • Renjike
    #141628
    próbáld más játékkal !! nekem is minden 5-6. engedi ..

    más VÉGRE VALAKI SEGÍTHETNE (már írtam hamarabb is) hogy angol accal miért nem tudom leszedni a kurva Rainbow Sixet és mi a faszt csináljak? Írjak supportnak? Nem tudom beszedni az ingyen játékaimat akkor én megölök valakit...
  • Mr_no_NaMe
    #141627
    Az a gond, hogy elvileg a 2.0 is csak ELV. Fingom sincs hanyas van benne, mert a konzolon nem tudom megnézni. A GTA V jelenleg 52 percet bírt, és utána fagyott ki. El sem tudom képzelni mi a fasz lehet vele.
  • vg
    #141626
    Nincs annak semmi baja. A GTA 5 nem is megy 2.0 alatt, vagyis lehet, de fabrikált iso lehetett kiírva, az is szarul. Még jó, hogy fagy.
  • Mr_no_NaMe
    #141625
    Persze, használt, liveon nem volt még soha, és ha minden igaz 2.0-ás flash van rajta. Nincs eltörve, nincs leöntve kakaóval semmi baja kívülről, meg van kímélve. A Crysis 3 másfél órán keresztül pörgött, izzasztotta a gépet, de nem tört meg. a GTA 5 alatt van hogy 5 perc, van hogy 20 perc és van hogy 1 óra után adja meg magát. Tanácstalan vagyok.
  • TaRka0107
    #141624
    Engem is. Elkezdek GTA V-el játszani és 2 perc után disconnected.
  • Totti5
    #141623
    Remélem lesz olyan jó mint a Child of Eden

  • Tatyla
    #141622
    Engem pár napja ledobál random a Live...
  • Totti5
    #141621
    Ebből látszik mennyire béna az ember:))) és hogy milyen szinten lehetne nyomni.
  • teddymac
    #141620
    Írtad pár hsz. lejjebb,hogy elindulásnál a box nem jelentkezik be rögtön illetve valami kérdésekkel zaklat ,arra kaptál választ? Nekem is ez a jelenség van már napok óta
  • Rage47
    #141619
    Ah jó tudni, thx.
  • Tinman #141618
    Nagyon hamar lelövik ezeket... célszerű ASAP reagálni, ha hír van.

    Múltkor így maradtam le Marokkóról, de Omán esetében szerencsére megismételték u.a.