176613
banner
  • Myselor
    #141818
    srácok valakinek 1 vagy 2 hetes gold?:| nagyon szépen megköszönném
  • TaRka0107
    #141817
    GTA ONLINE-hoz kell majd valamit letölteni, vagy azonnal lehet majd játszani vele GOLD-al?
  • Dobronski
    #141816
    Sosem szerettem a fifát. De ez a grafika, mozgás. Hihetetlen.
  • Totti5
    #141815
  • Dobronski
    #141814
    Ez valami borzasztó.
  • Totti5
    #141813
    X360-as Halokkal nem lehet mellélőni. Halo3, ODST, Reach, Halo 4. Mindegyik nagyon jó.
  • Totti5
    #141812
    Nagyon jó lett az új Fifa! Már alig várom a nextgen verziót.

  • bluesfool
    #141811
    A Ascend: Hand of Kul arcade cím ingyenesen letölthető, semmi trükk, teljesen legálisan, bár egy-két állítás szerint nem egy jó játék.
  • Tinman #141810
    "addig store-ról töltök ps plusos játékokat"

    Jah így már más... a PSN store-ból letölteni játékokat napok kérdése, annyi idő alatt 10 PS3 controller akksi feltölthető :-D
  • Kongy
    #141809
    Mondjuk Xboxon engem csak a Gears of War játékok érdekelnek, úgyhogy olyan nagy választék nincs itthon :D Halo-t kipróbálnám csak sok része van, és nemtom melyik jó.. meg fps-t nem szeretek konzolon.
  • Kongy
    #141808
    De úgy is töltheted usb-n, hogy bekapcsolva hagyod a gépet és közben csinálsz mást XD én így szoktam. berakom töltésre a kontrollert, addig store-ról töltök ps plusos játékokat, közben xboxon játszok vmivel :DD
  • Tinman #141807
    Ha kiveszem a "gépben nem járt" pakkból, félek összedőlne az egész.

    Másikra:

    De az vagyok! Csak közben rá kellett ébrednem, hogy lehet, hogy 1 év, lehet, hogy 10, fene se tudja... szóval előbbre vettem az AAA+++ címeket, mert hátha...
  • arty
    #141806
    értsd: nem az a Tinman vagy, mint aki anno megvette ;)))

    Nemrég összeszámoltam a filmjeimet, amiket még nem láttam: 51 db volt.
    Észrevettem magamon, hogy a jobb címeket csak tartogatom és a kétesélyes vagy várhatóan max közepeseket nézem, hogy a JÓK a végére maradjanak. Csakhogy annyi középszar jön ki, h sose jutnék a végére... nekiálltam az igazán jóknak, így tényleg sokkal szórakoztatóbbak az esték :))

    Néha pedig nekiállok majd törölgetni, ha valami már esetleg évek óta ott a listán és mégse adtam neki időt.
    Ez nálad az eladás, a Lair pedig pontosan az a kategoria.
  • arty
    #141805
    Add el, amig még ér 500at.
  • arty
    #141804
    Nekem a ceruzaakku is ingyé van, mert volt itthon :P (usb kábelt adnak egyáltalán a kontihoz? mármint nem 20 centis, használhatatlanra célzok)

    1-2 óra épp elég macera. PS2 idejében meg nem volt összehasonlitási alapom + kölök rántotta le a boxot miatta... soha többet, ha nem muszáj :)
  • Tinman #141803
    Nekem még le kell tolnom a Lair-t. Ott rohad a polcon vagy 2 éve, de gépben még nem járt.
  • Kongy
    #141802
    A sixaxis egy használhatatlan szar, ezt mindenki tudja:D Startközeli játékok (pl Heavenly Sword, Uncharted első része) még erőltetik, de az újabbak már nem :DD Egyedül a Heavy Rain-ben működött jól, amúgy kukázható az egész :D
  • Kongy
    #141801
    Nem mondhatnám.. legalább ingyé' van... vagyis nem mert áramot fogyaszt maga a ps..

    Am meg 1-2 órára ki lehet bírni.. PS2-n csak vezetékes volt mégse kapott agyfaszt senki :D
  • Shan
    #141800
    És csodálkoztok, hogy sokan a ps-t kedvelik... :D
  • arty
    #141799
  • arty
    #141798
    xboxon bebaszod a két uj AA akkut és szevasz

    ps3on meg dróton lógva játszol - szerintem ez utóbbi nagyobb szopó :)
  • Anubys
    #141797
    Igazság szerint a D-pad lett jó Ps3-on (illetve inkább a boxon szar), de kb minden másban jobb a box joypad.
  • Tinman #141796
    Jah, az tényleg sokkal jobb, hogy a

    - PS3 controller akksija hamar merül
    - nem cserélhető, max ha szétbuherálod, ebay rendelés, k. macera
    - töltheted úgy, hogy közbe a szobán métereken keresztül átlóg az USB kábel. Ez akkor nagyon faxa amikor sixaxis képességeit kihasználva mozgatnod kell a controllert. Csodás, ahogy végigver a szobám az 5m kábel.

  • DarkSector
    #141795
    Van aksi hozzá külön lehet venni.
    Alapba elemek vannak, mert olcsóbb, vettem 2500-ért nemrég tesco-ban, nekem kb 2 évig elment vele ezelőtt is.
    Vagy veszel akumlátort, és azzal ugyanolyan mint ps3-on azzal a különbséggel hogy itt egy mozdulattal levehető és cserélhető, ha meg elrakod a joy-t, szedd le amig a szekrénybe tárolva van, ne hagyd rajta az elemet/aksit.
  • Macccy
    #141794
    El ne hidd neki azt se amit kérdez! :P
    Fasza a kontroller, bármilyen AA elemmel vagy akksival elmegy, töltöd vagy cseréled. Tölthető pakkot is vehetsz hozzá kábellel, az valami 4-5 k
  • Myselor
    #141793
    figyi veszel tölthető elemet,vagy sima elemet a boltba,nem annyira gáz ez:) vagy más bajod is van vele?
  • Kongy
    #141792
    Istenem mennyi szar van ezzel az xbox-al.. PS3-on ráb.szod töltőre a kontrollert azt szevasz... Nem baj, végigviszem a Gears of War-okat meg a Halo-kat, aztán passzolom is tovább.
  • Botond #141791
    Vegyél ilyet
  • Botond #141790
    Tucatjával olcsóbb!
  • Myselor
    #141789
    úristen de hülye vagy xd
  • Tinman #141788
    :-DDDDD

    Ezt a dumát :-D
  • Kongy
    #141787
    Az a ciki, hogy egy új kontroller 10k körül van.. te is annyiért veszed?
  • davidka003
    #141786
    Én kiszoktam dobni az egész kontrollert ha lemerült.
    1 év alatt ez már a 10. kontrollerem.
  • Kongy
    #141785
    Sziasztok!

    Lenne egy hülye kérdésem: a kontrollerbe hol lehet venni új elemeket? Lehet egyáltalán külön, vagy ha veszek egy új kontrollert ahhoz lesz?
  • arty
    #141784
    inkább fizetek 5-10$-t a lagmentességért és a képminőségért :) (nameg h az onlive csődjekor bukor a játékaid is... ez steam/live .... öö... szóval steamen nem fordul elő, lájvon meg csak ritkán szedi el az MS a cuccaid)
  • Botond #141783
    Xcom dlc-ket berántom azért, BL2 dlc-kel várok még. Többi akciós mind megvan.
  • Myselor
    #141782
    arra kellene:)
  • DarkSector
    #141781
    Onlive, de 1 dollárért, meg ingyen játékokkal mérve fasza. :D
  • Tatyla
    #141780
    Azzal csak multizni tudsz max
  • Myselor
    #141779
    srácok valakinek nins 1 vagy 2 hetes goldja? nagyon szépen megköszönném:)