176613
banner
  • davidka003
    #141778
    Engem se.
    Persze aki nem játszott egyikkel se annak jó lehet.
    Nagy játékok voltak ezek régen.
  • Tatyla
    #141777
    Hát ezzel nem hoztak lázba
  • davidka003
    #141776
    Magyar Live:
    Bioshock 1500 Ft
    Bioshock 2 - 1500 Ft
    Borderlands 1500 Ft

    Amerikai:
    Bioshock Infinite $19.99
  • Tatyla
    #141775
    Pont ezért utáltam én is
  • arty
    #141774
    nade a képminőség ennyire másodlagos nektek??? komolyan, sokszor a youtube jobb, mint amilyen az online volt :(
  • DarkSector
    #141773
    Télleg jól ment nekem City, csak az irnyítás egy csöppetet laggolt.
  • Renjike
    #141772
    Batman Arkham micsoda demót nyomtam vele futott mint az álom 1-1 reccenés de semmi olyan hogy felkössem magam :D
  • DarkSector
    #141770
    IRÓNIA VOLT VAZZE. :D

    340mb-el sem fogsz játszani normális módon ezzel.
  • arty
    #141769
    az neked tökéletes volt?? :OO
  • Renjike
    #141768
    engem nem :D Onlive tökéletesen futott , nem hinném hogy mire a Gaikai eljut erre a szintre olyan rossz lenne :)
  • davidka003
    #141767
    Mert aztán tényleg a sebesség számít. 2 ezres ping meg nem is érdekel. D
  • Renjike
    #141766
    még egy ok hogy ne vegyek Playstationt ... 150 megás nettel szerintem nem lesz nagy gond :))
  • DarkSector
    #141765
    "Sony: játssz PlayStation játékokkal PC-n!

    A Sony szeretné, ha bárki játszhatna PlayStation játékokkal attól függetlenül, hogy rendelkezik-e PlayStationnel vagy sem.
    Amikor a Sony megvette a Gaikait, kicsit megijedtünk attól, hogy mit kezd majd vele, milyen sorsot szán a szolgáltatásnak és az értékes fejlesztőcsapatnak.
    Aztán amikor megtudtuk, hogy PlayStation 3-as játékokat lehet streamelni PlayStation 4-re és Vita TV-re, igazából meg sem lepődtünk - a húzás kiszámítható volt, de mindenképp örömteli. Shuhei Yoshida, az SCE Worldwide Studios elnöke szeretné, ha a PlayStationös játékok nyújtotta élményt a PC-sek, a Blu-Ray lejátszóval vagy okostévével rendelkezők, a mobilosok és a tabletesek is átélhetnék. Ez a Sony végső célja, hogy ne csak Sony eszközök tudják futtatni a PlayStationre írt játékokat, hanem gyakorlatilag bármi. (Ha reálisak akarunk lenni, akkor az állításhoz hozzátennénk, hogy a „bármi”-be valószínűleg nem tartozik bele az Xbox 360 és az Xbox One, de meglátjuk.)
    A next-gen Gaikai egyelőre csak az Egyesült Államokban indul valamikor 2014-ben, a Sony a sávszélességbeli különbségek miatt tart attól, hogy Európában is sikerülhet-e mindenkinek ugyanazt a színvonalat biztosítani, így az sem biztos, hogy mi egyáltalán megkapjuk valaha."



    Üdvözlünk RDR (PC) és PS3 emulátor.
    Mondjuk a Gaikai-nál sajna van lagg.I
  • Totti5
    #141764
    Nem egy SP Blacklist... sajna a japók már most le vannak maradva több szempontból, jó lenne ha összekapnák magukat. Ebbe ajátékba olyan animációkat kellene tenni amitól az ember álla leesik, mert a kátszínek meg tökéletesek lesznek mint ahogy eddig is. Nem értem mit művelnek. Pl amikor leugrik a hídról, nem bukfencezik, hogy elvezesse a földetérés energiáját, hanem megáll mint a cövek. Ezeken csak javítani kellene, mert vicc.
  • TDC Geronimo
    #141763
    azok az animációk...
  • Totti5
    #141762
    Xbox One MGS5 gameplay. ( 60 fps, de a videó nálam nem az sajna )

  • Harlekin
    #141761
    Pár embert felvettem liven,ha akar vissza igazol.Gondoltam,ha itt úgy is mindig megy az adok kapok legalább ott közvetlenül küldhetjük el egymást a bús picsába...
    Viccet félre téve jó lesz majd esetleg multizni!
  • arty
    #141760
    És már akkor is hazugság volt :D
  • heady
    #141759
    Sablon magyarazat, anno NFS-nel is hasznaltak.
  • bluesfool
    #141758
    Bár igaz hogy nem egy mai cím
  • bluesfool
    #141757
    Crimson Alliance arcade cím eddig ingyenes volt a marketplacen ? vagy akkor ingyenessé tették egy ideje
  • vg
    #141756
    Hol volt/van az a nyilatkozat?
  • davidka003
    #141755
    Rockstar azt nyilatkozta, hogy lett volna pénz a licenszre.
    De az autógyártók nem járultak hozzá, hogy ilyen széttört állapotban is szerepeljenek az autók, mert akkor egyes emberek a játék alapján azt hihetnék, hogy 1-2 autó jobb a másiknál, a valóságban meg nem így van.
  • heady
    #141754
    "a nem liszencelt járművek is bőven levonnak az értékéből"

    Egy NFS-nel vagy barmilyen autos jateknal meg oke ez, de egy GTA-nal miert zavar? Sosem voltak es valoszinuleg sosem lesznek, de majdnem ugyanugy neznek ki. Koltottek volna inkabb a licenszekre? Akkor masra kevesebb jut...
  • ktomi22
    #141753
    a
  • Muttley
    #141752
    viszont, ha már itt tartunk
    hogy van ez a licenszelt járművek esetén

    a) a játék kiadó fizet az autógyárnak, aki engedélyezi a kiadónak, h szerepeltetheti az autógyár licenszelt típusait a játékban?

    vagy

    b)az autógyár tejel a kiadónak, aki ezért "szívességből" szerepeltet 1-1 típust a játékban?

    kérem, csak az válaszoljon, aki biztosan jól tudja :)
  • Muttley
    #141751
    GTA 5

    most ott tartok, h
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    főkarakter öreg csávó lerombolja a teniszedző házának vélt ingatlant, amiért az dugta a feleségét


    eddig a legjobb a szinkron
    látszik, h qrvasok meló van benne
    nekem a gameplay EDDIG nem nagy was ist das
    menj ide, menj oda aztán cutscene és elölről...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valahogy a gangsta afrok ábrázolása is olyan hiteltelen
    viszont az öreg faszi fia - Pattanásos Hájpacni Ödönke - teli találat
    kis görbe tükör a gamer-society egy jó nagy részének
    vannak benne gyöngyszemek:
    - mikor a Chop nevű rotweilerrel keressük a motoros f.szkalapot
    majd a kiszimatolás finishében, Chop elhúz és megdug egy közelben lévő szukakutyát :))

    a csávó mikor hazaérkezik és épp' nőiesség pszicho-gyűlés van
    kib.sszák otthonról szégyen szemre
    majd elmenőben még hallja az ajtóból a csajok szájából "vulva, vulva" ... :)


    a nem liszencelt járművek is bőven levonnak az értékéből,
    de majd meglátjuk még... :)
  • Macccy
    #141750
    Háát ... Egyik másik igencsak távol esik a hasonlóságtól, igyekeztek azért úgy megcsinálni, hogy ne legyen valós egyik se. Talán az Audi R8 replika hasonlít legjobban, nagyon imádom. Meg a 2002 körüli M3 BMW is. Michael Audi S6 -osa, a Merci G series is totál adja magát, Ford Crown Victoria is adott, a Coil -nak keresztelt Tesla Roadsteren meg jót röhögtem. De a legtöbb Merci és BMW nagyon el lett maszkolva, azt sajnálom is.
  • Totti5
    #141749
    Kamu, de a modellek tökéletesen felismerhetőek. A logók formája is megegyezik, de nyilván nem pont ugyan az. Camaro, Porsche, BMW, Corvette, Audi, Mini szinte ugyan úgy néznek ki mint az eredetiek.
  • heady
    #141748
    A szokasos. Vagy minimalis modositassal bekerul egy kocsi mint pl az AUDI R8 (9F by Obey), vagy osszeolloznak 2 autot pl a Ferrari 458 orrat es az Aston Martin V12 Zagato segget (Carbonizzare by Grotti).
  • davidka003
    #141747
    10k körül szerintem veszem én is. :D
  • Seth
    #141746
    Szerintem valósak ,kamu névvel
  • Renjike
    #141745
    kamuautók vagy lemodellezett valóságban is kézzel tapintható gépjárművek jelennek meg a játékban? :D
  • arty
    #141744
    wow, a harmadik hsz-em végre(!) felkerült a forza3 fórumba (miszerint MS meglopott, amikor leszedte az FM3 dlcket szó nélkül)

    ekkora féreg céget, hihetetlen :(
  • arty
    #141743
    könyörgök, nemá :)) ez meg a tottié alant ... haverral decemberi beszerzést dumáltunk meg, így nem fog menni :((
  • Myselor
    #141742
    én egy lotus elise-t csináltam meg úgy az is nagyon durva lett ^^
  • szega96
    #141741
    Én is ilyesmit csináltam, csak króm az alap szín :D Fasza!:D
  • Totti5
    #141740
    Nem kaptam meg, valami még kimaradhatott.
  • Totti5
    #141739
    Lopakodó. A város a csodájára jár, mindenki megszólja, hogy mennyire odabasz:D

  • Myselor
    #141738
    komoly nagyon :)) xd