176613
banner
  • DarkSector
    #142018
    Miért steam-en 1 dollár? :D

    Amúgy érdekes steam ebből nézve azért aránylag korrekt, a kulcsbeszerzős régiótrükkös témákkal nem szöszöl annyira, meg Uplay-Origin sem.
  • arty
    #142017
    raymanet miért nem steamre, 1$-ért? ;)
  • arty
    #142016
    azzal kiegyeznék, nekem dollárba jött ki ugyanez az zeneipar képletével :D
  • DarkSector
    #142015
    Na végre vártam már mikor írsz. :D
  • DarkSector
    #142014
    Max a Rayman-t, meg ainek ingyen volt a NFS-et talán, a többit bottal sem, sőtt még sokáig ugy voltam nekem ez nem kell.
    Csakhát ugye az ember gondolná a sok költekezés mellett kis jutalom morzsa. :D
  • davidka003
    #142013
    Szerintem te a 2 játékkal 1,2 millió Ft-os kárt okoztál a Microsoft-nak. :D
  • Tinman #142012
    Véleményem.

    Bármilyen platformot is veszünk alapul a RÉGIÓS korlátozás iszonyat módon rasszista, bicskanyitogató és PARASZT módszer!

    Tudjátok annak idején, amikor ment az NTSC, PAL baxakodás megértettem és elfogadtam, hogy végül is más a szabvány ok.

    DE! Digitális a játékok piacát éljük!

    A mocsok Steam se forintba írja ki nekem a játékokat, hanem EURO-ba! Ellenben én forintba kapom a fizetésem, szóval agyhúgykövet kapok, amikor egy RAGE, SKYRIM cím hónapokig nem volt elérhető, mert a te pénzed büdös volt.

    Igen! Az MS elhozta nekünk a kánaánt a magyar lájvval, meg azzal, hogy forintba tolja már egy ideje a pofánkba a portékát...

    DE milyen portékát? Egy csomó dolog nem elérhető... mert nem, mert csak. Másik régióba elérhető.



    ELLENBEN!


    Elfogadtunk valamilyen EULA-t, amit kb. senki se olvas el. Semmi gond nincs azzal, ha az EULA-t megsértőket szankcióval sértik. Tegyék.

    Viszont a szó nélküli, pofátlan végleges tiltás iszonyat aljas módszer.

    Aki még soha nem vétett a szabályok ellen, azt az első botlásnál FIGYELMEZTETNI illik és nem seggbetolni.

    Ha erre nem képes az MS, akkor nincs miről beszélnünk... banolják a gépem és felejtsük el egymást örökre.

    Tudjátok az azért elgondolkodtató, hogy a méregdrága op. rendszerek piacán csak idehaza ezernyi usernek írta már ki a gépe, hogy nem jogtiszta a terméke és mit kaptak? Semmit.

    Vannak olyanok akik a Win95, 98, ME, XP, Vista, Win7 és most a Win8-at warezolják... senkit nem érdekel.

    Valahol itt érzem a legnagyobb problémát, hogy egyik oldalon egy automatikusan generált üzenet azért csak figyelmeztet, a másik oldalon, meg headshot.
  • DarkSector
    #142011
    Én is csináltam külön külön profilt. :D
  • arty
    #142010
    ki kell huzni offline 3 honapot, utána xbox.com-on migrálni magyarba az accot :DDD
  • arty
    #142009
    ez itt a másik LÉNYEG!
    ki vette volna meg (és mennyiért, mire?) ezeket a cuccokat, ha nem szerezheti be ingyen?
  • Botond #142008
    21óto, akkor nem teljes, thx az infót!
  • davidka003
    #142007
    A flag az instant jön. Ha nem vagy flag-elve akkor már nem leszel amíg rosszat nem csinálsz.

    De a flag-től független a BAN. Lehet nem csináltál semmi gyanúsat ezért nincsen flag de az ingyen játékok miatt jár az instant ban.

    Páran írták, hogy azokat bannolták elsőnek akik csináltak külön külön oszmán/bosznia/costa-rica/morocco account-ot is. Talán 1 acc-al biztonságban vagyok.
  • arty
    #142006
    ac3at kölcsönkérhettem volna kollegától
    rayman-t meg pécére vettem volna 10 euró környékén

    nem feltétlen én vagyok itt a mérce, de én pl 0ft kárt okoztam konkrétan (elvben persze többet, pláne ha artisjusosan számolok)
  • arty
    #142005
    forza4 + asszem 2-3 dlc pakk (20-30 addon autó)

    forza4-hez lájvon van még másik ~10 környéki dlcpakk, ha "teljes" élményre vágysz, azaz nem elég a gyári öccáz
  • DarkSector
    #142004
    Ne baj ha írsz, live-ra felmentem, ki-be lépegettem, játékba mentem ki-be, vártam, update is volt minden.
    Nem vagyok még bannolva.

    Megnéztem ezeket az Y meg Z értékeket, azok alapján sem vagyok megjelölve...vagy MÉG nem.

    Aza a vicc az egészben hogy számomra érdektelen fos játékokról van szó, amik nem is érdekelnek! :D
    Poén lesz ezek miatt pórul járni. :)
    Remélem figyelembe veszik mennyit költöttem azon a szar live-on és megesik a szívük rajtam .:D
  • DarkSector
    #142003
    Van néha , de basszus, itt nem is ez a vicc, hanem a gold-ért sem kapsz meg mindent, és akkor itt szőröznek 4-5 arcade játékon.
    Mert 2-3 nagy AAA játékról beszélünk, vagyis A játék, mert a Dark szerintem inkább bukta volt mint siker.
  • Totti5
    #142002
    Hány forint értékben töltöttél le játékot? Aki mindent leszedett minden accal, annak simán kijött egy konzol ára. Profil bannal semmit nem érnek el, másik lehetőség a konzol bann.

    Meghúzom magam, többet nem szólok, de ez is jó tanulópénz volt hogy nem érdemes gyári állapotú konzolokkal "trükközni", mert ez lehet a vége.

    Remélem akit eddig nem bannotak az megússza. Ne menjetek lájvra egy ideig, hátha segít...
  • Renjike
    #142001
    na ha engem bannolnak liveról akkor leszopom magam.... :DDD ja és flasheltetem a boxot... :D
  • DarkSector
    #142000
    Bocs de nehogy idekeverd nekem a KAPSI STEAM-et!

    Dobozos bolti játékokra írtam, nem steam-re, ott nincsen Gears Judgement, nincs Forza 4 stb.
  • DarkSector
    #141999
    :D
  • Botond #141998
    Juteszembe. Forza4 goty kiadás 6k tecsóban. Erősen gondolkozom, hogy szakítok egy alkalomra a godonly elvének, de kérdés, hogy hogy mennyire teljes? Tudja ezt vki?
  • arty
    #141997
    Azért gondolom neked is feltűnt, hogy kb állandóan ugyanazok mentek akcioba, kisebb-nagyobb mértékben.

    Továbbra sincs avulása pl az MS cuccainak lájvon. Tulárazott szar az egész - néha volt 1-2 nagyon jó akcio, csak a régióbaszkódás miatt megunták és már nem olyan kedvező az itthoni helyzet.

    Vajon aki magyarba migrált, azokat is kitoltották? ;)))) Na, ez itt a gond.
  • DarkSector
    #141996
    Igen erről van szó, röviden tömören ez a lényeg!
  • arty
    #141995
    Forza Horizon season pass 12500ft. Egy kicseszett kiegészítő egy játékhoz, ami ráadásul már nem is mai csirke.
  • Totti5
    #141994
    Trillió játék van 2-3kért és nem 4-5 hanem többszöröse volt 500-1000 közt.

    Random nézek egy játékot:

    RE: Revelations

    Live: 6k
    Steam: 11k
  • Botond #141993
    Csak 8k. :)
  • arty
    #141992
    figy, a lopásnak és a tömeggyilkosságnak szerinted miért nem azonos a büntetési tétele nem-mikroszoftországban?
  • davidka003
    #141991
    Ja röhögtem ma dashboardon írták, hogy akciós az LA Noire. Rámentem. Asszem 9 ezer Ft volt. xd
    LOL Nevetséges.
  • arty
    #141990
    Nyilvánvalóan megsértettem az EULÁT, vétkeztem. Kérdés, hogy a konzol-ban arányos büntetés-e.

    Szerintem nem.
  • DarkSector
    #141989
    Oks a törés az más tészta.
  • DarkSector
    #141988
    Amúgy isten az atyám.
    Megértem én!

    Legyen harag, de basszus, ez a kis pár arcade ingyenes játékot még érteném, ha...mondom ha.
    ELMONDHATNÁNK HOGY KORREKT ÁRAK LENNÉNEK LIVE-ON.
    Most nem arról beszélek hogy 4-5 játékot odaadtak 500-1000ft-ért, hanem hog kb 10-20 fontosabb cím még akcióban is drágább mint DOBOZOSSAN!
  • Totti5
    #141987
    Helyes. Ha engem bannolnak a flesselt box miatt akkor bosszúból veszek még egy PS3at a mostani mellé. Miért a gyártó, jelen esetben az MS hibája a júzer hülyesége? ők bizonyos feltételekkel adnak valamit, érthető módon elmondjék, ha megsérted, akkor így jártál. Ez nem jótékonysági intézmény. A Sony sem.
  • davidka003
    #141986
    "staying offline would help keep a low profile at the very least if they were working on a second wave. I booted it up anyways though and it's not banned. Now I'm going back offline, I can live without my Xbox for awhile."

    Szóval lehet érdemes lehet lekapcsolni a netről pár napra.
  • DarkSector
    #141985
    Hol olvasgatsz ilyet? :)
  • DarkSector
    #141984
    Hát most megértem őket.

    Gondold el pár külföldi lehet kivitte az utcára a boxot és szétvágta baltával.

    2 hét múlva meg enyhítenek bemondanak valami szöveget, hogy hát nah enye-benye de legközelebb már nem lesz pardon azt vissza aktiválják. :)
  • DarkSector
    #141983
    Jah ezt is megértem...de gondolom ez a garanciára vonatkozik, ha meg garanciás, akkor nekik kell javítani, nem kérhetnek pénzt.
  • davidka003
    #141982
    Nagyon sokan írták külföldi acc-al, hogy előrendelték bosszúból a PS4-et.
  • davidka003
    #141981
    Nem para? Hát a Microsoft konkrétan valami 100 font körüli összegért javít bármilyen hibát garancia lejárta után.
    Mondjuk netről úgyse tudják ellenőrizni, hogy lett-e javítva más által.
  • DarkSector
    #141980
    Nextgen :P
    Mondjuk nemtudom melyik a jobb ha a több éves profilomat bannolják vagy ha a drága hardvert....:D
  • DarkSector
    #141979
    Jó mondjuk ez nem para, aki mindenféle maszek barkácsüzletbe viteti a gépet az saját felelősségére megy, ez érthető.