176613
banner
  • xxdani
    #142058
    Van értelme erre az időre offline tartani? Mármint ha bannt kap akkor tök mindegy mikor szedi le az infót live-ról mi?
  • DarkSector
    #142057
    szuper. :)
  • davidka003
    #142056
    Az a baj, hogy minimum 1 hétig lehet még izgulni.
    Szvsz most a hétvége miatt nem volt BAN.
    Lehet holnap megint belendülnek.
  • xxdani
    #142055
    Ma is kaptak páran bannt
    Remélem abbafejezik így is megcsapolták a népességet, minket szegény magyarokat hagyjanak békiben meg úgy amúgy mindenkit.
  • DarkSector
    #142054
    A smile-t nem tudom mire vélni...:D
  • Tinman #142053
    :-D

    Még nincs banolva... ma toltam vele Lollipop-ot vagy 2 órát folyamatosan Live-on, közben legál vásárolt DLC-ket töltöttem, meg Toy Story 3-at. LE is csorgott minden rendben.

    Ha nem lesz banolva, akkor is egy jó lenne már egy újabb generációs csendesebb. Jasper lapos amúgy.

    Ha komolyan gondolod, dobj egy p.ü.-t :-)
  • DarkSector
    #142052
    Nem értem, fasz tudja....azt lehet tudni? mennyi idő alatt ment le a bannhullám?
    még mindig kap bann-t a társadalom? vagy ez napokkal előtt történt?

    kezd nem egyértelmű lenni
  • Örm
    #142051
    Elég ködös ez az egész ügy. Egy másik oldalon eddig mindössze három embert bannoltak, pedig onnan is sokkal többen töltötték a játékokat.
  • bluesfool
    #142050
    Már a Microsoft sem tudja hogy miért bannol , a gondolat menetük az hogy : hogy mindekit ki baszun.. öh öh ki bannolunk , azt vesznek új konzolt
  • davidka003
    #142049
    Srác írta, hogy bannolva lett pedig nem osztott meg semmit.
    Inkább hiszel el azt, mint ezt az állítást.
    Szerintem kurva kicsi az esélye, hogy a haverja tényleg az MS-el beszélget.
  • DarkSector
    #142048
    Nah, most akkor döntsék már el hogy mi van...
    az előbb azt mondták nem csak ezeket az embereket bannolják

    Mert ez egyértelműen azt mutatja, ha jól értelmezem, hogy csak akkor szabad bannolni ha azt a profilt játékot, dlc-t 2 külön ID-n használta valaki!
  • Örm
    #142047
    Trust me, my friend is sat with the MS team in Osaka right now. They said you won't be banned for using a different region account.

    You WILL now be banned for content duping. Content is to be used on one single machine/HD and that is it. Multie users can access it, but sharing across machines is going to be banned.

    Exact copy-paste from his email when I asked:
    >>>
    No, it's not ok. All contents are licensed to 1 console. You can share the game or the DLC between 2 profiles on the same console, but that's it.
  • DarkSector
    #142046
    Finoman megkérnek hogy cseréld le az öreg gépedet egy jobbra. :D
  • Dobronski
    #142045
    megveszem :3
  • DarkSector
    #142044
    Akkor nem tudom....:S
  • DarkSector
    #142043
    Valamiért nekem is ez jutott eszembe hirtelen. :D
  • DarkSector
    #142042
    Az fasza.
  • bluesfool
    #142041
    én egy konzolon használtam a profilokat , letöltöttem a játékot. utána azokat a profilokat le is szedtem a gépről
  • Tinman #142040
    Ezt is a sok 100 dolcsi kérdés...

    Annyira azért nem estem kétségbe.

    Fő acc-al nem csináltam ilyet.

    Az XBOX-om lassan 4 éves, aki lenne rá vevő az másolt szarokkal akarja csak tolni, nekem meg fáj a fogam egy CSENDES XBOX-ra már végre.

    Szóval, picit who cares érzésem van most :-D
  • davidka003
    #142039
    Olyan is bannolva lett aki egy játékot sem szedett le csak "megvette".

    Illetve most olvastam, hogy egy srác írta, hogy csak a Raymant szedte le és nem osztott meg semmit mégis console BAN lett a jutalma.
  • DarkSector
    #142038
    A vicces hogy nekem azok a kamu profilok sincsenek még szankcionálva, nincs rajtuk bann.
  • DarkSector
    #142037
    Ha ez igaz, akkor nem.

    Vagyis ha jól értem ha nem töltötted még 1 konzolra a profilt meg játékot, akkor nem lesz baj.

    De akkor BLUESFUL ilyet csinált volna?
  • Tinman #142036
    De baz! Az mekkora bevételkiesés, hogy ezek a gamerek:

    a, RGH-znak innentől.
    b, Kerülik az MS-t, mint X-faktort a tehetséges énekes.

    Szvsz Föld bolygónyi szinten simán 10k lehet azok száma, akik rárepültek erre az egész free játék ügyre és töltöttek...
  • DarkSector
    #142035
    Ez is előfordulhat.
    Ebből mi a tanulság?
    KI mondta hogy adják ingyen?
  • Tinman #142034
    Akkor talán nem lesz baj... nem?

    Soha nem dupe-oltam.
  • DarkSector
    #142033
    DE VAN
  • davidka003
    #142032
    Szerintem annyian szedték le a Raymant meg az Injustice-t, hogy a kiadók lázadoztak, hogy legyen BAN.
    Elég nagy bevételkiesés ha több 10 ezren leszedték.
  • DarkSector
    #142031
    Pontosan.
  • davidka003
    #142030
    My friend at Capcom is with the MS online team right now; he asked them and they said it is *NOT* for using Omani accounts etc. The reason is 99% due to "fraudulent content duping" by people sharing content.

    Azt állítja, hogy nem az omani accountuk miatt jött a ban, hanem hogy ezeket megosztották másokkal.
    Pl odaadtad havernak az acc-ot.
  • Örm
    #142029
    Ehhez nincs eredeti forrás?
  • DarkSector
    #142028
    Jo 10%-ban mi trükközéseink sem voltak fer-ek, de gépban az durva azért.
  • DarkSector
    #142027
    :D
  • DarkSector
    #142026
    "Azt írták azokkal van baj, akik nem a saját gépükön használták a cuccot, hanem megosztották, most hogy ez mit jelent, ezt ne kérdezze senki."
  • Tinman #142025
    Ezzel egyet kell értsek és nem azért mert kivettem a részem az egészből, hanem azért, mert a megkülönböztetés nem fair!

    Vannak az XBOX360 tulajok, meg vannak a többiek. Orosz, kínai, francia, német? Kit érdekel?!

    Miért jár egyiknek több, a másiknak kevesebb? Mi ez az őrület!

    Ráadásul ha hagynak egy kiskaput, majd te belépsz rajta és ezért a te fejed szegik, az überfaszság. Nem azt kellene meghágni, aki nyitva hagyta a kaput???
  • bluesfool
    #142024
    Nálam meg már biztos hogy RGH lesz , az átalakítás számláját pedig elküldöm a Microsoftnak
  • DarkSector
    #142023
    "A barátom a Capcom az MS internetes csapat most, megkérdezte őket, és azt mondták, hogy * nem * használatával ománi számlák, stb az az oka, 99%-köszönhető, hogy "csalárd tartalmat duplázást" az emberek megosztása tartalmat. Ez az, ami Én megtettem több alkalommal, hogy saját növeljék sajnos :-("


    O_o

    mivan?
  • DarkSector
    #142022
    Jogos.
    Nem etikus amit csináltunk, de nem is Warez szint.
  • Myselor
    #142021
    eddig itt sem volt banán de ha lesz akkor RGH lesz itt is :)
  • davidka003
    #142020
    Na igen:

    "Never STOLE anything,i never manipulated the price tag to say FREE,it already said FREE.If I wasn't meant to access it,then why was I able to? Because they fucked up on their end.

    If they want to combat things like this IP lock everything."

    A fasz microsoft baszta el, mert free-nek volt írva.
  • davidka003
    #142019
    Console bans
    Itt érdemes olvasgatni. Pont erről szól.