176613
banner
  • Örm
    #142098
    Az előbb próbaként bejelentkeztem live-ra. Még nem bannoltak, remélem befejezték ezt az akciót
  • Waczkor
    #142097
    Halk nem volt a hang,de nagyon beszűrődött a háttérzaj.
    MW-s volt inkább.
  • DarkSector
    #142096
    A nagy faszt, most is lofasz számoma érdektelen játékokért kockáztattam...
    Abban a hitben voltam hogy max a kamuprofilokat érvénytelenítik. D:
  • Muttley
    #142095
    most wanted? - abban szuper-élethűek voltak a motorhangok és jól hallhatóak
    ezzel szemben sivár a környezet, minden olyan szürkés, sötét

    HP 2010? - a motorhangok inkább morgás sorozat a MW-hoz képest és halk is
    ezzel szemben gyönyörű a táj

    ezért lenne jó tudni a Rivals hozza-e a Most wanted motorhangok szintjét :)
  • Tatyla
    #142094
    hamis accok törölve,de remélem nem is lesz semmi probléma
  • Harlekin
    #142093
    Dehogy biztos pontosan ugyan így megteszed,mert rosszalkodni jó!!!
  • DarkSector
    #142092
    Nekem 1 biztos.

    Ha ezt megúszom, mert a régi GOD-os témát hálisten megúsztam, akkor itt megesküszöm többet nem fogok a live-al szarakodni. :D
  • Harlekin
    #142091
    Én ennek örülök,de nekem a mai napig szarok a régi mentéseim.A régi bannolt boxom az új dashal csak a hdd instalt kapta vissza...
  • Harlekin
    #142090
    Le se szarják azt hogy Te vagy bárki akit kiraknak vesz új gépet ez ziher.Egy dolog érdekli őket és lehet ezt pofozni innen onnan nézni,de már a múltkor is leírtam.Ez a dolog azért bassza őket,mert az ő rendszerükről amiért közvetlenül ők felelnek így a jogtalanul megszerzett tartalmak miatt is kénytelenek a jogdíjakat és az isten tudja miket nem kifizetni ide oda amoda.Addig a közutálatnak örvendő warezosok miatt széttárják a kezüket vállat vonnak,hogy hát mi mindent megteszünk ellenünk.Na de ezek a piszkok csak warezolnak. Tehát a warezos után nem fog sehova senkinek 1 petákot se befizetni pénzt se lát belőle,de nem is ad ki.Itt viszont ugyan úgy nem lát pénzt,és még ki is adhat miatta.Lehet tévedek,mert a múltkori penes mókánál ugyan így leírtam és akkor is mindenki azt mondta ez marhaság.Akkor kíváncsi vagyok mi miatt???
  • DarkSector
    #142089
    Engem igen. :D
  • davidka003
    #142088
    2011-ben javítva lett a mentés korruptálódás.
    Illegálisnak lett nyilvánítva így az MS-nek kötelező volt kijavítani a dolgot. Úgyhogy most nem lesz mentés vesztés. Ha valakit ez vigasztal. :D
  • DarkSector
    #142087
    Mentések ha ugranak, nah az nekem a box pályafutás végét jelenti. :D
  • Harlekin
    #142086
    Nem,de miért lennék?
    Na jó ez csak mismás kérdés volt,de nekem semmi más nemzetiségű rokonom nincs nem is volt soha semmikor 6 Éve ugyan az a jó öreg UK profilom van volt a boxaimon.
    Amúgy meg szerintem azért rakják ki a gépet is és a profilt is,hogy sehogy ne lehessen át transzferálni licenszelni a már kamuval szerzet tartalmakat.Mivel itt minden mindennel összefügg.A mai napig se tudom használni a bann előtti mentéseimet pedig akkor profil bann nem volt.Csak gép bann mégis minden bann előtti játék mentésem illegál...
  • DarkSector
    #142085
    Igen, most én is szorgossan töltögetek épp
    :D
    Kitaláltam, rárakom pc-re a játékokat. :)
  • Tinman #142084
    NA ez a szar ügy!

    Én ezért azonnal töröltem minden lemezes játékom telepítését, amikor jöttek a hírek, hogy lehet sakálkodni... mindent leszedtem, ami kicsit is érdekelt. Simán az XBOX-om értéke rajta a vinyón :-)
  • DarkSector
    #142083
    Na látod, de hülye vagyok. :D
  • DarkSector
    #142082
    1 baj van nekem sok játékom van fent live-on nem tudom hová letölteni. :D
  • Renjike
    #142081
    Veszel egy új gépet.. ez nekik pont elég szerintem :D
  • Tinman #142080
    Nem értelek.

    LE VAN TÖLTVE egy valag játék!

    RDY to play! Érted? Offline kihúzott kábellel rámegyek és annyi játék van rajta, hogy 1 évig simán ellennék velük! :-D

    Ha banolják a boxot, akkor az összes accot, ami a gépen van nem banolják! Elvégre a fő accommal semmit se tettem, a párom meg az ő accjával aztán főleg nem!

    Ellenben a kamu accal leszedett profilt ha felfüggesztik, attól még a letöltött játékkal bárki játszhat akinek fiókja van ezen a boxon.
  • TomStorm
    #142079
    Akkor az biztos nem kell már úgy nekem-.-
  • DarkSector
    #142078
    Ha bannolnak átstream-elem a játékaimat PC-re :D
  • DarkSector
    #142077
    Igen?
    Akkor ezt nem értem.
    Mi a lényeg?
    utána meg azzal a profillal megin tudsz nyomulni egy másik gépen, mikor elfelejtődik ez az eész botrány. :D
  • DarkSector
    #142076
    Az enyém tuti eladó lesz ha bannolnak. :D
  • Renjike
    #142075
    Mindenki gép bannt kapott , az accountok még mennek .:) Nagyon remélem hogy nem geciznek majd velem !! :D Mondjuk nem is a gép lenne gond mert vagy elcserélem vagy flash megy rá és a sok szart nem kell már beszerezni utólag. Ha meg Account bann is lesz akkor igencsak nagyon mérges leszek....
  • DarkSector
    #142074
    Ha azt mondják valaki csak azért lett bannolva mert csak megvette őket, nah akkor mi mire számítsunk? :D

    És igen nem kell online lenni, hiszen ID-t bannolnak, nem checkolnak szerintem online semmit.
  • TomStorm
    #142073
    Nekem is muszáj lesz használtan venni Box-ot v.Ps-t mert kell még Live előfizu,játékok,hdmi,+1 kar és a többi:/
    Bundle egy sincs olyan ami nekem kellene komolyan se Ps se Box nincs olyan pakkba
  • davidka003
    #142072
    "First of all my console is banned too and i only downloaded Injustice without the "Austrian trick" (it was possible on the beginning without and they stopped it and this trick made it available for download again as far as i remember). I never shared the account with other people or consoles."

    " I heard from some other european gamer that they are banned too but maybe you are right and american people are generally most affected by this ban wave."

    Remélem is inkább az amcsikat basztatják
  • DarkSector
    #142071
    Hát figy nem mindegy?
    Bann után ID+account bann lesz, ígyse-úgyse játszhatsz majd a játékokkal. :D

    Miért akit bannoltak annak utána még mentek a játékai? :D
  • davidka003
    #142070
    De most nem vagy bannolva nem?
  • Harlekin
    #142069
    Én pontosan 1 gyönyörű szombat este 21 órai időpontba kaptam a bann-t anno...Amúgy meg nyugodjon meg mindenki szerintem nem lesz itt mindenki bannolva max tényleg azok akik tovább adták a profilt vagy a tovább adott profilt használták.És mindenki azt tesz amit akar,de ez a nem megyek livére x ideig nem old meg semmit,mert a nagy bann nál se volt ez megoldás ugyan úgy 2 hónap múlva felcsatlakozott boxok is ki voltak tiltva függetlenül attól,hogy a bann előtt nem voltak már liven. Akit ki akarnak rakni kiraknak.
  • davidka003
    #142068
    Azért mondom én már le se törlöm.
  • Tinman #142067
    Figyi... lassan egy használt XBOX kevesebbet ér, mint pár játék!

    Te is leszedtél egy valag címet, maga a vas nem ér annyit ;-)
  • xxdani
    #142066
    Ugyan már. Gondoljátok ha kiderül, hogy magyar IP-vel omániában jártatok akkor lecsekkolják, hogy na ugyan már lehet letörölte és jó útra tért? Szerintem akkor már mindegy ha a nagy tesó felfigyelt
  • xxdani
    #142065
    Több mint tuti , hogy semmit. Legalábbis megvettem egyszer a Far Cry 2-őt utána szóltam, hogy elnéztem azt hittem a 3 van leakciózva mire visszaadták a pénzt. Nem mondta, hogy töröljem a konzolról a játékot. :D
  • DarkSector
    #142064
    Én:

    kamu profilok törlés
    kamu játékok törlés
    HDD-USB-ken system cache törlés.
  • DarkSector
    #142063
    Persze az kurvagyanus ám...:D
    Szerinted mit látnak a törlésből? :D Megmondom, semmit. :D
  • Tinman #142062
    A cuccot le nem törlöm.

    Ha eladó lesz a box, az a valag letöltött játék is csak ér valamit nem? :-D
  • Tinman #142061
    Hát 1 hónapig offon leszek az k. élet...

    Most húztam ki a netkábelt a boxból, bekapcsoltam, a kamuprofilokra delt nyomta. Lesz ami lesz.
  • davidka003
    #142060
    Szerintem az is gyanús ha hirtelen letörölsz minden cuccot meg account-ot.
    Én nem is nyúlok hozzá.
  • DarkSector
    #142059
    Tökmindegy, mostmár mindegy, és utána ha bannolnak és felmész ugyanottvagy.

    Max nagytakaritást tudsz végezni a gépeden mást nem.