176613
banner
  • Totti5
    #142259
    Az amit írtam alant...
  • davidka003
    #142258
    Srác is ma szedte le a "megvett" Raymant PH-n.
    Ha már úgyis ban lesz akkor legalább azt végigtudja nyomni. :D
  • Tinman #142257
    Az jó, pont arra harapnak úgy fest :-D

    Amúgy: látod, látod... hörcsögölni kellett volna keményebben! Ha most egy valag free cucc után kapsz bant kb. egálba is vagytok, de így?

    Nem tanulsz :-DDD
  • Tinman #142256
    Az kemény!

    Ellenben ez rendkívül hasznos infó! Már azon agyaltam, hogy totál nyomok egy del-t a cuccokra.

    Le ne töröljétek amit leszedtetek... tessék kiélvezni, ha már mindenképpen vágóhíd a vége.

    Ellenben így aztán már teljesen logikátlan az MS reakciója.

    Azé' insider hírlevelet toltak ma... ha erre van erőforrás, a tájékoztatásra miért nincs?
  • Tyrant01
    #142255
    Ha ban lesz elgondolkodok, na nem a warezon, az sose fog játszani nálam :-)
    47 játék van a vinyón, ebből 4 ami omani, boszniai cucc, többit vettem.
    50-ért szándékozok eladni a gépet nov. 22-e előttt, még 17 hónapig garis :-)
    Ha sokkal kevesebbet kapok úgy érte, akkor cancel xone előrendelés és nyomok egyet a ps4-re :-)
  • Macccy
    #142254
    Na MÉG MINDIG SZAR AZ SG de lényegében azt írtam le poénba öntve, hogy ennyi bűnöd és visszaesés után téged biztos lelövetnek ban helyett! :)
  • DarkSector
    #142252
    még! :D
  • Tyrant01
    #142251
    400/400 a powerslide, ban sehol :-)
  • DarkSector
    #142250
    szintén zenész.
  • Myselor
    #142249
    nekünk megvan mindkettö eddig nem jött banán :)
  • Harlekin
    #142248
    2009 be amikor több mint 1 millió boxot kibasztak se magyarázták túl a dolgot.Minek???Megtették,mert megtehették úgy érezték jogos,azért tehették meg,mert meg van a joguk hozzá és ahhoz is,hogy ezt ne magyarázzák túl.
  • DarkSector
    #142247
    Mindig nekem van igazam. :D
    Én sok kicsit irok te kevés nagyot...:D
  • Örm
    #142246
    Azt olvastam egy fórumon, hogy többségében azokat bannolták, akik letöltötték a kínai AC3-at illetve a boszniai Rayman-t. Ha ez igaz akkor sanszos, hogy ebben az ubi keze rendesen benne van.
  • Harlekin
    #142245
    Ne elmész te a sunyiba Én írok sokat akkor Te mit csinálsz???!!!!Van hogy unalmadba saját magadnak válaszolsz!!!
  • Myselor
    #142244
    srácok akkor nincs senkinek itt 1 vagy 2 napos vagy 1 hetes goldja vagy valami?:)
    és van itt olyan aki tervezi boxra venni az AC Black Flaget?
  • arty
    #142243
    asszem ugy volt, h leszedted a god-ot a gépedre/pendrájvra, majd egy progilt kellett mellé recoverelni

    messziről bűzlött, hiszen itt tényleg közös accot használt a tömeg.
  • Harlekin
    #142242
    Látod még mindig ezen megy az agyalás és csak így tekintesz erre,hogy csak az a rossz amit Én csinálok eleve maga az a tény hogy moddolt a box még nem warez,mivel ezzel a boxal simán csak kizárólag eredetit is lehet használni.
    Ezzel amit Ti csináltatok a saját térfelükön károsítottátok őket meg most mit vársz erre mit írjak.Látod úgy is Ti máshogy gondoljátok...Ők meg azt erősítik a ténykedésükkel amit Én ecsetelek akkor????És még egyszer leszögezem ez nem arról szól,hogy a warez jó cseppet se jó!!!
  • arty
    #142241
    nekem most a kínai accom van boszniában, felszedte a gyilkos hitvallás3 mellé a sugárembert :))
  • DarkSector
    #142240
    Basszus...sokat irsz néha, ennyit nem tudok elolvasni ilyenkor meló után, a lényeg hogy ez nem álszentség. :D
  • arty
    #142239
    (de nekem az upalyes (ubisoft DD bolt) accom volt már két hétig törölve, csak nem b*sznak ki velem kétszer :D )
  • arty
    #142238
    :D

    (bazeg, nekem is csak raymanem és ac3am van :D )
  • arty
    #142237
    sok erőforrásba :D

    jah, egy tetves select masterdébén, gyakorlott ujjaknak másfél perc :)
  • Harlekin
    #142236
    Totál felesleges ezen bár mi hasonlóságot keresni.Nem erről van itt szó és felesleges erről a véleményemet ide leírni,mert itt úgy se fogja azt senki azt érdeminek venni.Mindig,ha valamit ezekkel a témákkal írok csak én vagyok az utálatos kép a zsidó templomba.Most is meg előlegeztem ezt az eshetőséget ezzel a dologgal kapcsolatba mindenki cinikusan kiröhögött,ugyan ezt kaptam amikor a penes móka volt és ott is igazam lett.
    Tömören amúgy is leírtam minden ezzel kapcsolatosat az meg mellékes,hogy a nagy többség azonnal továbbugrik a hszeimen.Pedig aztán soha senkinek nem adtam rossz téves infot és azt hiszem nem nagyon voltam senkivel bunkó...Na jó azért van aki ki tudja hozni belőllem az állatot
  • DarkSector
    #142235
    Gondolom letöltöd a god cumot, és mivel a jog megva aprofilodon a játékhoz egyszerűen el tudod inditani.
    Mert ugye mint steam-en a jogot megveszed utána a fájlokat leszedheted torrentről és beteheted a steam common mappába, rányomsz hogy játék.
    Sync on, és pár másodperc után elindul a játék.
  • arty
    #142234
    hiányzó játék borítók? az mekkora igénytelenség?

    bazmeg, még a boszniai lájvon (!!!!!) is megvolt minden (UK-n is, de azt természetes), nálunk meg a 20 játékomból hiányzik 3-4 ???? :(
  • davidka003
    #142233
    A régi pendrive-os trükk az mit csinált? Amit írtatok páran?
  • DarkSector
    #142232
    Bazze ha moddolod a géped, csalsz, az más.
    Ez ha trükk is, de semmiféle külsős belenyúlás nem volt, egy kiskapu.

    A 2 dolog nem ugyanaz.
  • davidka003
    #142231
    "Can you get banned for downloading a free game in a different region? Lets say I make a account in China to get a free game?"

    -XboxSupport:
    No but mismatched regions is not supported or recommended.

    Az ügyfélszolgálat szokás szerint semmit nem tud.
  • Harlekin
    #142230
    Te ezt nem gondolod hogy csak úgy mutogatva ez megy ez nem megy alapon működik ez a dolog.Na neeee ezért mondtam felesleges találgatni a 20. verzió hangzik el,hogy kit miért miként,mikor hogyan raktak ki.Egymást agyaljátok teljesen feleslegesen a faszba hagyni kell az egészet lesz ami lesz semmit nem tehet ellene senki tehát totál felesleges rajta agyalni.Akit akarnak úgy is kiraknak akit nem azt meg nem.Minden ilyen olyan fél információ csak görögtűz és felesleges egymás hergelése.
  • DarkSector
    #142229
    Te figy írtál egyik kommentedben egy dolgot, hogy a warezt ellenezzük de ha a microsoft rendszer hibája végett durvábban büntetnek mint egy warezost, akkor kétszínúség ha utána beintünk a Microsoft Live-nak?
    WTF?
    Nem egy kategória.
  • Harlekin
    #142228
    oks holnap indul a móka!Ma nem sokat tudtam nyomni sajna sehogy nem állok a gyűjtögetéssel.Pedig reménykedtem,hogy a multi előtt meg lesz minden off acsi,de sajna a magasságos nem így gondolta...
  • TaRka0107
    #142227
    USA GOLD-al annyi bajom van, hogy az USA profilra kapom a GOLD-ot és nem arra amire én akarom, tehát nem kódot dob ki. Nekem a fő accomra kéne gold, nem egy másikra. pl. a BO2 multiját újra kellene kezdenem, ugye?
  • davidka003
    #142226
    9.28:

    "Just got my slim banned this morning. The funny thing is I never actually downloaded the games I just put them into the download history and canceled them to download at a later date."

    Szóval nem azt nézik, hogy leszedted-e vagy játszottál-e vele.
    Egyszerűen szerintem csak random elkaptak pár embert, hogy mindenki rettegjen.
  • DarkSector
    #142225
    Csinálunk egy Facebook profilt!?

    Szemét módon büntetett felhasználók akik PS4-et fognak venni közösséget? D:
  • vg
    #142224
    Azért írtam, hogy jó sokan.
  • davidka003
    #142223
    Gamer365-ön volt olyan aki regisztrált egy oman meg egy bosznia acc-ot és nem adta oda senkinek mégis console ban-t kapott.

    Szerintem a több accounton lehet a hangsúly. Talán ha csak 1-et csináltál akkor megúszod de ha többet akkor esélyesebb a BAN.

    Illetve lehet a kínai AC3-at is számontartják.
  • DarkSector
    #142222
    Én is erre gondoltam.
  • Tinman #142221
    Bluesfool nem csinált ilyet, ahogy sokan mások sem.
  • vg
    #142220
    "rögtön migrálta USA"

    Tehát az ilyen license transfer miatt van a ban? Azaz ha valaki csinál egy oman profilt, leszedi a free cuccost majd odaadja másnak mondjuk pénzért? Ilyet biztos "jó sokan" csináltak. Ezek szerint az egész felesleges hiszti?

  • Macccy
    #142219
    "El akarnak nyomni mindenkit" Mintha attól jobb lenne, hogy ott lázadozik a sok becsületes nethuszár a "kirakat előtt".